Толока вдалася! А де були ви?

6 1901

Прибрали, пофарбували. Залишилось відпочивати й не смітити!

Про потужний результат толоки у 5-му мікрорайоні Нововолинська розповів РАДАРУ її організатор – Руслан ВЛОДАРЧИК:

– Цієї суботи спільними зусиллями керівництва та працівників ВУКГ, небайдужих мешканців та за сприяння фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» прибрали відпочинкову зону у 5-му мікрорайоні.

Уранці приїхали комунальники, трохи згодом на пустир почали підтягуватися звідусіль мешканці. Прибігла зграя дітлахів.

Ніхто не командував, всі дружно одягали рукавички, брали мішки для сміття та починали прибирати. Одні збирали сміття, інші рівняли поле від «кротячих» баталій (кротовин). Усе це робили спокійно, бадьоро й невимушено.

Після трьох годин роботи результат не забарився – поле сяяло чистотою та впорядкованістю.

Борис Карпус, представник фонду «Прибужжя», довіз усе необхідне для фарбування елементів футбольного поля. І вже за лічені хвилини лавочки та ворота були як нові!

Найближчим часом у районі зони відпочинку Артем Жигалюк, керівник ВУКГ, встановить контейнер для сміття. А коли трава  трохи виросте, частину поля скосять.

Порівняйте, як було… бр-р-р…

 

 

І як ставало!

 

Ці сходи в народі називають  потьомкінськими, як в Одесі. Підремонтувати, освіжити, розбити довкола квітники – і буде суперовий куточок. Усі ходитимуть сюди фоткатись! 🙂

 

ЩИОРА ПОДЯКА!

Щира подяка  за прибирання території керівництву та працівникам ВУКГ, які у вихідний день знайшли час і людський ресурс.

 

 

Мешканцям 5-ого мікрорайону, надто ж дітлахам, які у передсвятковий тиждень не пошкодували кількох годин вільного часу і зробили мікрорайон охайним.

 

 

Депутату ВР Ігорю Гузю та представникам його фонду «Прибужжя» за сприяння (фарба, пензлики, рукавички, мішки для сміття, покіс трави) та за участь у толоці.

 

Борис Карпус (фонд “Прибужжя”) і Володимир Шаповал (депутат Нововолинської міськради):

– Впритул не бачимо ні мера, ні  його команду. Батьки міста, ви де?..

 

Звертаюсь до всіх мешканців мікрорайону: бачите, що хтось смітить на полі, – не соромтесь, вказуйте їм, щоб прибрали! Бо після першого “бичка” тут зявиться кришка з-під пляшки, потім – пляшка, а потім знову утвориться смітник.

Зі свого боку, спробуємо інформаційно та фізично впливати на те бидло,  яке після відпочинку забуває після себе прибрати, залишає сміття та розбиває пляшки на полі.

Уже готове і передане депутатам міської ради звернення щодо прийняття цієї території на баланс ВУКГ. Потрібно передбачити кошти і на прибиральника. Хоча б раз чи двічі на тиждень хтось має оглядати та прибирати територію та впродовж року доглядати за газоном (косити, грабати, вичищати), як це робиться на літній естраді, у парку й біля озера.

Насамкінець надаю нове і дуже позитивне відео про наш майбутній парк: молодь відпочиває, собаки бігають, а наша малеча ганяє в футбол. Гарного всім дня!

 

 

Руслан Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

Яка крр-рр-раса! Іщк б міськраді та її виконкомі вичистити кабінети від корупції та старого, зацвілого сміття. Коли толока?

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

Не допоможуть гроші. Не пригодиться слава і ордени. Не зарахуються у праведність крадіжки, “відкати”, і організовані у кримінальне кодло, злочинні угрупування. Золото “ТАМ” не має ваги і вартості. Щире покаяння лише й врятує. Але, чи буде воно щирим? Роки і десятиріччя життя пройшли марно…

Vasiliy
4 років тому

Я розкидав гній на городі,руки ще досі поболюють(

editor
4 років тому

Nadezhda Stanicka: Дай Боже, щоб люди зрештою зрозуміли, що смітити – зле. Як на мене, то чистота ненадовго. Ось зловить би парочку тих, хто кидає сміття, заставити прибирати

Влодарчик Руслан
4 років тому
Відповісти  editor

Сьогодні встановили контейнер біля поля, повісили попередження, частково вже люди дивляться та ганяють деяких індивідуумів…думаю, все буде добре.

Віка
4 років тому
Відповісти  Влодарчик Руслан

Пане Руслан, дуже гарна ідея. Шкода,що люди іноді не тільки не допомагають, а ще й навмисно смітять та руйнують зроблене. Успіхів Вам і натхнення.