Прибрали, пофарбували. Залишилось відпочивати й не смітити!

Про потужний результат толоки у 5-му мікрорайоні Нововолинська розповів РАДАРУ її організатор – Руслан ВЛОДАРЧИК:

– Цієї суботи спільними зусиллями керівництва та працівників ВУКГ, небайдужих мешканців та за сприяння фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» прибрали відпочинкову зону у 5-му мікрорайоні.

Уранці приїхали комунальники, трохи згодом на пустир почали підтягуватися звідусіль мешканці. Прибігла зграя дітлахів.

Ніхто не командував, всі дружно одягали рукавички, брали мішки для сміття та починали прибирати. Одні збирали сміття, інші рівняли поле від «кротячих» баталій (кротовин). Усе це робили спокійно, бадьоро й невимушено.

Після трьох годин роботи результат не забарився – поле сяяло чистотою та впорядкованістю.

Борис Карпус, представник фонду «Прибужжя», довіз усе необхідне для фарбування елементів футбольного поля. І вже за лічені хвилини лавочки та ворота були як нові!

Найближчим часом у районі зони відпочинку Артем Жигалюк, керівник ВУКГ, встановить контейнер для сміття. А коли трава  трохи виросте, частину поля скосять.

Порівняйте, як було… бр-р-р…

 

 

І як ставало!

 

Ці сходи в народі називають  потьомкінськими, як в Одесі. Підремонтувати, освіжити, розбити довкола квітники – і буде суперовий куточок. Усі ходитимуть сюди фоткатись! 🙂

 

ЩИОРА ПОДЯКА!

Щира подяка  за прибирання території керівництву та працівникам ВУКГ, які у вихідний день знайшли час і людський ресурс.

 

 

Мешканцям 5-ого мікрорайону, надто ж дітлахам, які у передсвятковий тиждень не пошкодували кількох годин вільного часу і зробили мікрорайон охайним.

 

 

Депутату ВР Ігорю Гузю та представникам його фонду «Прибужжя» за сприяння (фарба, пензлики, рукавички, мішки для сміття, покіс трави) та за участь у толоці.

 

Борис Карпус (фонд “Прибужжя”) і Володимир Шаповал (депутат Нововолинської міськради):

– Впритул не бачимо ні мера, ні  його команду. Батьки міста, ви де?..

 

Звертаюсь до всіх мешканців мікрорайону: бачите, що хтось смітить на полі, – не соромтесь, вказуйте їм, щоб прибрали! Бо після першого “бичка” тут зявиться кришка з-під пляшки, потім – пляшка, а потім знову утвориться смітник.

Зі свого боку, спробуємо інформаційно та фізично впливати на те бидло,  яке після відпочинку забуває після себе прибрати, залишає сміття та розбиває пляшки на полі.

Уже готове і передане депутатам міської ради звернення щодо прийняття цієї території на баланс ВУКГ. Потрібно передбачити кошти і на прибиральника. Хоча б раз чи двічі на тиждень хтось має оглядати та прибирати територію та впродовж року доглядати за газоном (косити, грабати, вичищати), як це робиться на літній естраді, у парку й біля озера.

Насамкінець надаю нове і дуже позитивне відео про наш майбутній парк: молодь відпочиває, собаки бігають, а наша малеча ганяє в футбол. Гарного всім дня!

 

[youtube]https://youtu.be/8JCSGmm907g[/youtube]

 

Руслан Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими: