18 липня 2016
article2545.jpg

Розмова з новим начальником нововолинського відділення поліції вийшла тривалою. Гострих запитань було більше, ніж відповідей.

Першорухівці – учасники визвольних змагань за волю України 1989-1991 років Іван Крищук, Зосим Колбун, Олександр Ільницький, Микола Ужвій та Анатолій Бідзюра побували на прийомі у нового начальника Нововолинського відділу міської поліції Василя Васильовича Леся. Розмова вийшла довгою.

Ініціатори зустріч констатували, що Нововолинський відділ поліції, незважаючи на переатестацію та реформування її лав, і на 10% не виконує поставлених перед ним завдань. Процвітають корупція, квартирні крадіжки, наркоманія, корупція…Доводиться знову й знову повторювати запити, бо…


Слідство триває, забудьте… І запийте холодною водою

У присутності начальника штабу та заступника начальника слідчого відділу Сватка В.В. звернули увагу нещодавно призначеного начальника поліції В.В. Леся на серйозні порушення громадського порядку, що відбуваються щороку у парку культури та відпочинку під час відзначень Днів міста та Незалежності. Масовий алкогольний психоз санкціонують із року в рік керівники міської ради.

На бійки, торгівлю тютюновими виробами, алкогольними напоями і пивом із наметів (без ліцензій і відповідних дозволів), лихослів’я і мат, антисанітарію та хуліганство правоохоронці торік уваги не звертали.


— Невже алкофест у Нововолинську повториться і цьогоріч?! — питають активісти

Першорухівці обурені нереагуванням співробітників поліції на заяву про зникнення з майдану Незалежності  пам’ятного знака-каменя, виконаного мистецьким способом за кошти громади Нововолинська.  Дістали лише відписки від співробітників Нововолинського ВП ГУНП та заступника міського голови В.Рожелюка. Надали деякі добуті самими першорухівцями відомості щодо крадіжки каменя і ймовірних злочинців, які його демонтували.

Патріоти застерегли керівництво відділку від спокуси отримання подарунків у вигляді комунального майна громади та земельних ділянок. Попередили про можливість протестних акцій.

Начальник Нововолинського ВП ГУНП В.Лесь запропонував громадським активістам співпрацю.

Анатоль Бідзюра, голова ГО “Україна + Польща”

Прочитав сам? Поділись з іншими: