Що скаже зараз свідок? Суд онлайн

76 4643

Сьогодні у ковельському суді знову слухають справу про вбивство дівчини з Нововолинська.

РАДАР вестиме репортаж аж до кінця засідання. Будемо повідомляти про всі події в залі.

Починаємо.

 

У залі зібрались учасники процесу, представники поліції, служби сім’ї та молоді.

На першому плані – луцькі адвокати потерпілих Олександр Волощук, Елла Бордюженко і мати вбитої – Вікторія Литкіна.

 

 

Свідок, який скаже сьогодні те, про що мовчав понад 2 роки, теж у залі. Коли засідання розпочнеться, він вийде і чекатиме за дверима, аж поки викличуть.

Постійно додаватимемо нові деталі. Стежте за РАДАРОМ, заходьте на цю новину.

1. Прокурор Артем Рішко з Волинської обласної прокуратури просить суд продовжити термін тримання обох підсудних під вартою ще на 60 днів.

Також просить приєднати до справи деякі додаткові письмові докази. Це, зокрема, щоденник Каті.

2. Адвокат підсудного С.Шостак знову подає заперечення на це клопотання прокурора: мовляв, не наведено доказів про причетність його клієнта до вбивства.

Адвокат підсудного Т.Дягель запевняє, що немає доказів вини і його підзахисного.

 

Це перед початком засідання. “Поговори со мною, мама…”

 

Тим часом Сергій Литкін – батько Каті залишив на РАДАРІ звернення до користувача, який назвався АНОНІМОМ. Це дуже важливо, тому просимо поширити в мережах:

 – АНОНИМ, если это возможно, то перезвони мне или напиши на фейсбук на номер т.0671615734, Сергей.
Возможно, даже очень поможешь такой информацией про Назара С.

Мы сейчас в суде находимся, боремся изо всех сил против четырех защитников, пытаемся зацепиться за всех и за все, что только может помочь. Буду очень признателен и в долгу не останусь.

Тут Сергій, зрештою, звертається й до всіх, хто знає  цих обвинувачених у вбивстві. До кожного, хто може щось розповісти про Максима Т. і Назара С. – про їхню поведінку, звички, особливо про поведінку напередодні і після 1 серпня 2016 року.

Важлива кожна подробиця, бо їхній захист виставив свідків, які переконували суд: хлопчик Назар дуже слухняний і чемний.

3. Заслухали покази свідка Олександра Р. із Нововолинська. Він мешкає біля териконів третьої шахти. Розповів:

– У ніч проти 2 серпня 2016 р. дивився телевізор, тоді вийшов на ганок перекурити. Невдовзі почув страхітливий жіночий крик. Аж мурашки по шкірі. Крик тривав 2-3 секунди.

Олександр тоді ще згадав, що колись там зарізали жінку, вона так само моторошно кричала.

Але поліцію викликати не став.

Це не всі події сьогоднішнього судового засідання, трохи згодом додамо інші важливі моменти.

Слухання тривало близько 3 годин, уже завершилося. Наступне – 26 грудня.

А ще сьогодні за свідка був Мирон. Він попрощався з Катериною і пішов додому десь за годину-півтори до того, як її вбили.

Мирон уже давав покази у суді, але ж тепер слухають справу фактично заново…

 

Фото зробив Сергій Литкін

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
76 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонім
3 років тому

Доброго дня…. я вибачаюсь, но я не хочу бути причетним до суду, тому пишу сюди… всі питання, які ви бажаєте задати, задавайте сюди… своє прізвище і ім’я я не буду виголошувати… одне скажу: Статочнюка знаю…. з вигляду-то спокійний, но коли зачепи, то це простоо жесть… за те, шо бикував, то відповідно получав… а те, шо його захищає Моніч, Юзвик, Малєва, то ви не дивуйтесь…
Те, що була куплена бита в інтернет-магазині, я також знаю від студентів з технікуму, це Назар сам розказував деякому Міщанчуку…. якшо є питання, задавайте…

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анонім

АНОНИМ! то, что Вы ответили в интернет сайте РАДАР – спасибо Вам! но….. но для нас важно именно свидетельства в СУДЕ! для судей комментарии в СМИ ничего не значат!!! только свидетельские показания ПОД ПРИСЯГОЙ имеют значение!!! и к сожалению, получается, что кто хоть что нибудь может сказать ИМЕННО ПРАВДИВОЕ о статочнюке – не хотят этого делать. я, конечно же, не вправе Вам указывать и конечно же – не знаю мотивов Вашего отказа, но еще раз ПРОШУ – ПОМОГИТЕ нам!!! не д олжна эта М….ЗЬ уйти от справедливости! а насчет Мищанчука – не думаю, что он скажет правду, как и те же юзвик, малева…. тем более, что Мищанчук – сосед п.шостака.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Анонім

“Анонім”, я радий, що ви нарешті з’явилися. Так і треба – і не буде гріха. Розкажіть все, хай навіть анонімно. Мучениця Катя втішиться на тому світі. Божа правда перемагає.

Віталій
3 років тому
Відповісти  Анонім

Шановний, Анонім. Я прошу Вас, якщо Ви маєте хоч найменшу можливість допомогти суду встановити справедливість і покарати винних, то скористайтеся нею. Дуже Вас прошу, допоможіть батькам Каті і самій Каті знайти спокій. Я думаю, що всі приєднаються до мого прохання. З Вашого коментаря зрозуміло, що Ви багато знаєте. Не залишайтеся осторонь дуже прошу.

Волинянка
3 років тому
Відповісти  Віталій

Віталій Люди бояться за себе. за свою сім”ю Хто захистить їх? 2 (два) роки тягнеться це знущання над людьми! Де ті, що обіцями допомогти в правдивому розслідуванні справи? Де Гудзь, наш Сапожніков і К, які людям це пообіцяли? По місту ходять чутки про що домовлялись з кримінальними елементами міста і за яку суму, родичі “пай-хлопчиків” щоб справа про вбивства не дійшла до розгляду в суді. Це дійсно-СІМЕЙКА МЕНТІВ А Ви самі знаєте, яка довіра людй до правових структур

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Волинянка

До “Волинянки”. Боятися – гріх. А дуже боятися – смертний гріх. Це не я придумав. Чому ми завжди свої страхи і фобії намагаємося перекласти на когось? Чому завжди чекаємо, що ХТОСЬ захистить нас? Чому ми – українці, намагаємося перекласти свої негаразди, скажімо, на активістів або волонтерів, надіючись, що хтось інший зробить все за нас, а ми будемо аплодувати у нього за спиною? І думати: “Ач, який я розумний! Хай комусь по голові дадуть, але ж я залишуся цілим.” Всі наші біди, у тім числі й у Нововолинську, від цього. Не плачтеся у хусточку, “Волинянко” а віднайдіть способи захистити себе і родину. А можливо, й інших своїх ближніх – переляканих та знедолених.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Волинянка

вот так и живем, ВОЛИНЯНКА! **МОЯ ХАТА З КРАЮ!** боятся ментов, боятся городских властей, собак, одичалых подростков…. и в это время происходят убийства НЕВИННЫХ, творится безпредел в больницах, на улицах и в руководстве города!!! ДА – МОЯ ХАТА З КРАЮ!…… а насчет Сапожникова – а он ничего и не обещал! он даже не вышел из миськрады к людям, когда они там собрались, требуя справедливого расследования убийства – НЕ ЦАРСКОЕ ЭТО ДЕЛО! а Гузь?… он подал и министру внутренних дел Авакову и Генпрокурору Луценко депутатский запрос о взятии на контроль дело об убийстве Кати – то что он обещал….. *А ВОЗ И НЫНЕ ТАМ*!….

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

нет, извините, я еще хочу добавить – весьма возможно, что благодаря вмешательству нашего депутата И.Гузя был все-таки доправлен в Украину второй – м.терлецкий. хоть и прошло со времени обращения нашей прокуратуры в Интерпол больше года, но, ГЛАВНОЕ – получилось!

Лондон
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Ага, то Гузь таки щось помагав , чогось добився по цьому питанню ? О, молодець.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анонім

и прошу, молю Вас, АНОНИМ! Вы просто представьте, что – не дай Бог! – случилась какая-то беда в Вашей семье и Вам просто НЕОБХОДИМО найти людей, которые могли бы Вам помочь! и эти люди ЕСТЬ, но они – эти люди – или не хотят утруждать себя поездкой в суд, или им ЭТО безразлично, или бояться последствий после своего свидетельства – неважно что. но у Вас просто НЕТ, чем ответить Вашим обидчикам и добиться СПРАВЕДЛИВОСТИ!!! поймите – ДОБРО всегда возвращается ДОБРОМ СТОРИЦЕЙ! а *моя хата с краю* – только помогает торжествовать убийцам и их заступникам. и МОЛЮ ВАС – подумайте и ПОМОГИТЕ нам! позвоните моему сыну и поговорите с ним, как бы наши адвокаты смогли бы с Вами связаться и решить проблему, что возможно Вам мешает дать показания. СПАСИБО ВАМ!

Анна
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

не дай Боже, Якби з кимось з моїх близьких знайомих. не рідних, а близьких. дорогих мені людей сталось таке лихо, то жоден з них не сидів би на лаві підсудних. а лежав на другій шахті Не потрібно мені пмсати за божу кару і тому подібне Я буду пектись в пеклі. але і ця тварина жити не буде!

Тома
3 років тому

Поки існують тварі без совісті, серця, які по-диявольськи вбивають безневинних дітей. Я- за смертну кару, виключно за смертну кару. В колишні дуже давні часи сім’ю вбивць і самих вбивць страчували, а хату та кожну річ, якою користувались ці виродки з-поміж людей, спалювали. І це було абсолютно правильно. Так викорінювалось зло. А зараз падаль вивертається, заплативши за кров невинної жертви гроші. І потім множиться, народжуючи ядовите зміюче насіння.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому

Я маю деякий досвід у судових справах ще із радянських часів. І мені видається, що адвокати та рідні нещасної Каті (Господи, спом’яни у Царстві Своїм невинно та в особливо жорстокий спосіб забиту дитину!) занадто толерантно поводяться у ковельському суді щодо підсудних, їхніх адвокатів та й суддів, зрештою, теж.
Це не означає, що мають бути істерики, ненормативна лексика та особисті образи. Боже збав.
Проте, до названих осіб мала б бути доведена думка більшості членів громади міста Нововолинська, як щодо способів затягування правосуддя, яке, вочевидь, має місце у цій українській судовій установі, так і щодо цинічної поведінки, як вбачається, родичів та адвокатів підсудних.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

очень трудно… я как-то в перерыве в суде назвала статочнюка ВЫПЛОДКОМ, так на меня вызверилась его мамаша и я, естественно ОТВЕТИЛА бы ей *достойно*, но вмешался охранник и мне пришлось смолчать!

РАДАР
3 років тому

Додали про покази свідка.

Ірина
3 років тому

Байдужість – найбільше зло…

РАДАР
3 років тому

Ще додали наприкінці.

анти чобіт
3 років тому

ще ніколи так довго вбивць не судили,мабуть тому що сімейка мєнтовська

настя
3 років тому

я знаю ціх дітей з 5 6 років виродкі яких пошукати, а мамаша вікторія **************** а лілю мені шкода

Ольга
3 років тому
Відповісти  настя

то дайте покази, допоможіть

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  настя

НАСТЯ, но ведь и Вы могли бы нам помочь – рассказать об этих ***** в суде! ведь защитнички их предоставили для свидетельских показаний только *подготовленных* свидетелей, которые в один голос твердят о доброте и позитивности этих уродов!

Свідок
3 років тому

Коли пропала Катя я проходив біля терикону і бачив як з нього спускалися Бик з карного розшуку і з ним ще було 3-4 чоловіка я не розгледів хто це був вони були білим мінівеном або сітроен або пежо,а потім пройшло пару днів і знайшли Катю,до чого я це веду що наші “мєнти”знали про вбивство ще раніше і що вони робили на тому териконі…

Житель
3 років тому
Відповісти  Свідок

А ще в групі Зізнання Нововолинська було написано, що знайшли Катю на териконі, точно хтось знав, що вона там….

мешканка
3 років тому
Відповісти  Житель

КОЛИ було написано? Можете знайти той запис?

Житель
3 років тому
Відповісти  мешканка

Можу знайти. Я думаю там ще адміни можуть багато чого розповісти і про Статочнюка, і про пости, там багато цікавого було …

Анонім
3 років тому
Відповісти  Житель

Родина Литкіних я не стою осторонь і не живу по закону моя зата з краю…. я не хочу світитись ніде… можете ще в Юрчука В. спитати як в свідка він знав і Катю і того виродка і Міщанчука і всіх… якщо є питання суто до мене то задайте пан Сергій…. не хочу щоб знали хто я і шо я….вибачте

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Житель

Знайшов батько. Батько не міг знати про терикон. але шукав клято 10 днів усюди. Знайшов саме за запахом розкладення, бо на териконі у спеку вже було чути.
А деякі сволоти старанно відводили підозри від себе і натякали отакими коментарями, що це зробив чи батько… чи ще хтось… але не вони.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Свідок

в том, что нововолынские менты помогали Яше я и не сомневалась! не все, конечно, но такие были! к примеру, тот же Дорош! когда мой сын приходил в отделение Нов.полиции и спрашивал – как идут поиски Кати – он со смешком отвечал: “Нагуляється і прийде”. и дневник Кати он читал, где было написано, что Катя с Т….ким встречалась на терриконе. короче – менты…….

Декстер
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Була стаття про два обшуки у С. При першому нічого не знайшли і відпустили його,а вже за пару днів чи тиждень-був другий обшук,тоді С був взятий під варту! Статтю шукаю більше місяця, можливо вже її нема?!.

963
3 років тому
Відповісти  Декстер

так можливо це в коментах до статті ” Мобільник Каті зник, але знайшлася карта*

963
3 років тому
Відповісти  Декстер

помилилася. це у коментах до статті “Назар їздив у Словенію з флешкартою . . .”

Декстер
3 років тому
Відповісти  963

Не знаю про коменти.. Пам’ятаю ,100% уривок із статті, типу щось цього: ,,не мали права більше часу тримати С.,так як при обшуці його помешкання і особистих речей, нічого не знайшли!!!…. І взагалі,в ту ніч в нього було алібі…

Декстер
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Треба слідчого ,,потрясти,,

Декстер
3 років тому
Відповісти  Свідок

Можете описати,якого віку,тіло будування, ,ріст,якого кольору волосся (або його відсутність) у тих 3-4 людей,які спускалися вниз по терикону?? Принаймні постарайтеся згадати!… Головне,в яку пору доби це відбулось?

Свідок
3 років тому
Відповісти  Декстер

Вони були на білому мінівені,це було в обідню пору, бо коли вони побачили що ми йдемо то одразу поприсідали але Бика я впізнав ту лису голову 100% він і всі були гарно одягнені точно не на шашлик приїжали
а других не розгледів

що вони робили
3 років тому
Відповісти  Свідок

Може, якраз і шукали на різних закинутих місцях? Забрались і на терикон

Лыткин Сергей
3 років тому
Відповісти  що вони робили

Они не искали потому,что к ним с Луцка позвонил кто то и сказал,чтобы Катю не искали. Она нагуляется и прийдет сама. Эту информацию мне передали надежные источники. А на террикон ездили…ну это надо будет поднимать на суде. И,вообще, этих сволочей я ненавижу.Это волки в овечьих шкурах.Отпечаток с телефона стерли,постоянно меня сбивали с истинного пути поисков,не искали Катю,при обыске ночью,когда я сказал,что надо допросить Терлецких-дали им сбежать в Словению. При их обыске назначен не был следователь уполномоченный для этого.Вещи у них были запечатанные в один пакет, а привезенные в Луцк на экспертизы – совсем в другом. Это все будет подниматься мною на суде. А насчет свидетелей – ну боятся люди… я это понимаю. Хорошо хоть одного нашел. Главное, что я не боюсь.

Декстер
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Білий мінівен… Ворожка (скептично ставлюся до магії) сказала про терикон і білий бус!.. Якщо була правда про терикон,то не логічно відкидати версію про ,,білий бус” !!!! Тим більше є цікавий комент сусідки ,, сімейки”…. Ще кажуть,що років 5-7 тому назад була бійка в результаті чого людина померла (… виконавця не було притягнуто до відповідальності-справу зам’яли… виконавець-вбивця нібито був Яків Гуліда,такий ,, гарний” приклад для пасинка??! Тому сім’я не розгубилась,бо вже знала як приховувати подібні злочини і тих хто їм допоможе!!

здоровий глузд
3 років тому
Відповісти  Декстер

ворожка НЕ казала про терикон. Вона сказала про високу траву, зарості і “шукайте там, да загубили”. Давайте тут без жіночих романів.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  здоровий глузд

Покази ворожок, екстрасенсів, відьмаків та іншої нечисті не передбачені “ЗУ про поліцію”. Православна людина ніколи не користуватиметься їхніми послугами.

Декстер
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Розвертайтесь Анатолій,нам не в ту сторону) Я хочу зрозуміти послідовність дій злочинців.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

АНАТОЛЬ, а как было найти ребенка???!!! КАК?! никто из полиции пальцем не пошевелил!!! а даже наоборот! потом, когда Катина мама пришла в полицию и рассказала, что ей сказала ворожка – эти так называемые *СТРАЖИ ПОРЯДКА* поехали к этой женщине и так запугали ее, что та позвонила матери Кати и сказала, что больше помогать не будет – БОИТСЯ ЗА СВОЮ ЖИЗНЬ!!! но благодаря ей отец все-таки нашел своего ребенка.

Лыткин Сергей
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Благодаря Богу,а та женщина для меня сказала то,что дочери нет в живых и искать в высокой траве.Меня вел Господь все время присков,но всякие козлы постоянно сбивали меня с истинного пути.И эта информация послужила мне мощным толчком на то,что ждать больше нечего.Нужно искать,а искать я догадывался где.Я с нечистью,не дружу.И вам всем не советую.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Отут саме час спитати у поліцаїв: хто покривав і чому?

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

а кого спрашивать-то, АНАТОЛЬ?! я уже как-то писала: ВОРОН ВОРОНУ ГЛАЗ НЕ ВЫКЛЮЕТ!!!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Питати нікого. Я пересвідчився. Всі мої суди із міським головою по його протиправних діях: нерозміщення інформації про роздачу\продаж комунального майна і коштів на сайті міської ради та про долю власності територіальної громади м. Нововолинська у вигляді об’єктів нерухомості і землі, міським виконавчим комітетом НВ міськради (голова В. Сапожніков), плавно перевели у обласні суди та Управління виконавчої служби. Я вже тут, нібито й ні до чого.
Побував на особистому прийомі у нач. поліції В.К. Пикалюка, який згідно припису цього самого Управління мав занести відомості про невиконання рішення суду (кримінальну справу) до ЄРДР. згідно ст. 368 Кримінального Кодексу України.
У поліції розводять руками: Не вистачає штату… Дозвольте, пани поліцаї, але у “ЗУ про національну поліцію” немає статті про штатну недостатність, у результаті якої вам дозволили б не відкривати кримінальні справи за протиправні діяння владних керівників!
Тепер чекаю реакції нач. поліції. Час летить. Вже три тижні промайнуло. Реакції – нуль. Ну-ну.

Свідок
3 років тому
Відповісти  що вони робили

То чому поприсідали коли побачили як ми йдемо?

Лыткин Сергей
3 років тому
Відповісти  Свідок

У меня появилась мысль.А что,если видели вы их 2 августа в обед,и это они прятали тело по просьбе или Яши,или старого Терлецкого.Сцикуны оставили ее на верху,прибежали домой и все рассказали кому надо.Или как я уже думал-в той семье все знали об этом заранее.

Декстер
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Тоді це пояснює той факт,чому предмет вбивства не знайдено…його просто забрав той,до кого взагалі питань ніяких не буде!

Анонім
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Припустіть шо Катя вийшла в ту ніч до одного Максима а назар сидів наверху і ожидав бо на мою думку Назар набагато жорстокіший… подивіться на погляд його… холодний лютий… в них був мотив… була вилучена біта… одяг був найдений з кровю Каті… фоешка чудом опинилась в телефоні вбивці…цього досталь шоб посадили…. а те що ви кажете шо родина тих виродків знала то скоріше всього правда… на мою думку найперше взнали дядько і мати вбивць…. дядько мусар а мати полюбе почне захищати..чого продали їхнє завідєніє??? Срочно треба були гроші на адвокатів і тд…бо знали шо вліпли… да і після першого суду в школі неодноразово чув ” статуя попав канкрєтно…нащо йому та литкіна нада була???” СТАТУЯ це клікуха назара була в школі….і деякій свідок наскіоткі я знаю від першого суду ухилився сказав шо його небуло в україні…. всі хто причетний до суду має отримати справку про невиїзд з міста жо завершення справи…..

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анонім

Вы ошибаетесь, АНОНИМ! ни орудия убийства, ни их одежды с КАТИНОЙ КРОВЬЮ найдено не было! ТОЛЬКО КАТИНА ФЛЕШКА.

Лыткин Сергей
3 років тому
Відповісти  Анонім

Биту,к сожалению,не нашли,а Монич?Да,уехал учиться куда то,за границу и его отец никаких усилий не предпринял,чтобы предоставить его в суд.А статую упрячут и так.С Божьей помощью,я и вся наша команда:адвокаты,покурор и судьи до этого логичного конца идем.Вот было бы здорово еще про биту узнать подробнее.

Свідок
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Може біту в “сальонку “озеро яке з боку,викинули?

Гость
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Боюсь, что они не тело прятали . а улики А тело спрятали еще ночью Почему не анализировали прозвоны этих сынков после 12 ночи? Шухер начался после убийства И все родственники были в разных местах – Луцк-Нововолынск- Старая Лишня

Алена
3 років тому
Відповісти  Гость

Мне тоже интересен этот вопрос. Ведь если “мальчики” начали в 3 часа ночи звонить деду, а дед по цепочке еще куда-то, то так можно было бы вывести кто участвовал.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Алена

да вся *семейка* – одни уничтожали орудие убийства, другая отчищала- отстирывала кровь Кати на одеждах и обуви, а третьи – готовились к отъезду!

Алена
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

знать это хорошо, но чтобы суд это принял я так понимаю нужны улики. Например первый звонок от того тому-то, второй от того тому-то и т.д. Просто так никто никому среди ночи не звонит, особенно когда по заявлениям все спят да еще и в одном доме. А после череды звонков утром спаковались и спешно уехали за границу. Вся семейка заинтересованные лица, и стоило всех прошерстить по мобильным где кто был. Ведь показания на них никто давать не хочет, другим путем не доказать что они вечером уехали, ночью после череды звонков спешно приехали, а утром спаковались.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Алена

АЛЕНА, следственная группа Нововолынска НЕ ПРОВЕРЯЛА звонки *семейки* в ночь с 1 на 2 августа! причины не знаем. а вот озеро, что рядом – обыскали ( благодаря следователю Литвину – он вызвал водолазов из Луцка). но там нашли только всякую ерунду и мусор. но даже если бы нашли биту – никаких бы следов на ней не было бы!

Алена
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Все в этом деле непонятно как из-за профессиональной халатности. Понятно что у вас уже нет сил этим всем заниматься. Но операторы хранят эти данные годами, стоит узнать каким образом можно проверить кому звонили “мальчики” в ту ночь.

Свідок
3 років тому
Відповісти  Лыткин Сергей

Я не памятаю точної дати коли це було але памятаю що Катю знайшли після того як ми їх бачили через декілька днів і я теж так думаю,що вони забрали всі речові докази з терикону.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Свідок

А логіка де? Аж цілих 4 працівники поліції на злочинне прохання колеги підставляються під кримінал, під звільнення? І під довічні докори сумління? Воно їм треба – аж учотирьох лазити знищувати докази? Що могли обстежувати терикон – припускаю. Усе ж таки поліція мусила щось робити. А знищувати докази, підтирати за дітками – на це є дід, інші родичі… та й самі дітки пристарались, напевно.
Серіали менше дивіться.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  РАДАР

УВАЖАЕМЫЙ РАДАР! о каких укорах совести Вы говорите, тем более *довичных*?! спуститесь, пожалуйста, на грешную землю!!!

Лондон
3 років тому

Суд безсилий, ті дітиська вже покарані, вони до кінця життя носитимуть тавра вбивць. А на волі їм одна дорога… Шостак теж не матиме спокою і спокійної старості. . . Знаю що кажу. Якщо смерть заподіяли, то отримають відплати

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Лондон

Ніхто не покараний. Без постанови суду, на цьому світі, кари нема.

Цікаво
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Помиляєтесь кара є, земля кругла,не всі забули Анатолю є і свідки які колись і заговорять

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Цікаво

КОЛИСЬ?! да зачем – колись – очень важно – ЗАРАЗ!!! сейчас мы ожидаем – а вдруг еще у кого-нибудь заговорит совесть и он (она) захочет нам помочь! это бы было ЧУДО от Господа! А ВДРУГ и СЕЙЧАС?!

Лада
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Чому, ви не хочете звернутися до Курилової-екстрасенса вона дійсно сильна навіть в новинах показували вона розкрила вбивство, у якому навіть найменших зачіпок не було , можливо вона вказала нові докази і на всю країну розставив всі крапки над і

Декстер
3 років тому
Відповісти  Лада

ТАМ ВСЕ ПО СЦЕНАРІЮ!!!! КУРИЛОВА БЕРЕ 400-700$ / ГОД. ДО ,, ВІДКРИТТЯ СВОЇХ ЗДІБНОСТЕЙ” ПРАЦЮВАЛА В АПТЕЦІ!!.. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ- ВСІ ПЕРЕДАЧІ З ПРИСТАВКОЮ ,,ШОУ”, МАЮТЬ ВИКЛЮЧНО РОЗВАЖАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !!!!

Гість
3 років тому
Відповісти  Декстер

Телешоу- це суцільний “сценарій”- хто більше заплатить. того й правда Згадайте “Говорить Україна” Що говорив дід? “В 21 заходив до хлопців… Зять з дочкою сиділи діля хати…Покійна така-сяка…” А ведучий з екрану запевнив, що за цією справою вони будуть слідкувати далі і зроблять ще одну програму В саму програму ввійшли лише сюжети, які були вигідні лише одній стороні Так що , меньше дивіться шоу, а більше думайте та аналізуйте

Анна
3 років тому
Відповісти  Лада

Якщо люди не вірять ні в що, вони не звернуться. Але закон карми спрацьовує завжди І Бог карає за вбивства і на цьому світі до 7 покоління Просто, люди не знають гріхів своїх дідів. прадідів і

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Лада

для суда никакие ЭКСТРАСЕНСЫ не имеют значения! только тот, кто действительно может быть СВИДЕТЕЛЕМ и дать под присягой свои показания! а ИСТИНУ мы знаем! теперь дело за ПРАВОСУДИЕМ!!!

Декстер
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Яке призвіще у слідчого,що вів і передав справу до суду??

Тома
3 років тому

Сидіти в норі і мовчати, то психологія наших людей.
У мене питання, чому той свідок, який чув дикий крик дівчини, не зателефонував у поліцію одразу? ЧОМУ?
Чому ми всі стишуємо голос телевізора і розмов і прислухаємося як до фільма, коли в сусідів скандал, плаче дитина та ридає жінка, а чоловік верещить та кидає речі? Замість того, щоб зателефонувати в поліцію, подібні сусіди назавтра носять “в зубах” той скандал і посміюються. З чого ви смієтеся, дорогенькі? Завтра на місці тої сусідської дитинки чи жінки, можуть бути ваші: донька, внучка, сестра, мама….
Ось і Катруся стала жертвою покідьків, і хтось чув, хтось бачив, хтось знав, але…..сидять по норах, як пацюки і мовчать, щоб хоч їх не торкнулося. Торкнеться, бо все на Землі повертається….
Сознатєльності ноль.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Тома

Наші люди лягли спати, нічого не чули і не бачили.

Antidevil
3 років тому
Відповісти  Тома

Я вам скажу чому – тому що коли викликається поліція на чоловіка, який лупить дружину, то дружина кидається потім в очі і кричить, що ви дурні і нічого не було!

Гість
3 років тому
Відповісти  Тома

Про зникнення дівчини сусіди дізнались лише через де-кілька днів! І ніхто з них навіть не міг подумати про таке страхіття