На свідка явно тисли адвокати ймовірних убивць

29 3891

– Навіщо ті нові свідки? Ми ж одразу сказали, що готові співпрацювати зі слідством і давати покази, – адвокати Максима Т. , якого поряд із Назаром С. обвинувачують у жорстокому вбивстві, виглядали невдоволеними.

Адже захист потерпілих заявив у ковельському суді про необхідність допитати свідка, який НЕ проходив у справі про вбивство дівчини.

І хто його знає, що він скаже…

 

43-річний чоловік, що мешкає в Нововолинську поблизу териконів, мовчав понад 2 роки. Але зрештою наважився…

Не те щоб геть зовсім мовчав – ходив тоді, у 2016-му, на сповідь чи просто порадитись до священика. Той сказав: “Чини по совісті”. Але бита життям мати цього свідка була категорично проти: “Мовчи”.

Ну, й мовчав.

 

 

На суді 8 листопада він засвідчив:

 – День той, 1 серпня 2016 року,  пам’ятаю дуже добре, бо замінював проводку. Потім допізна дивився телевізор. І вийшов перекурити.

Темно, тихо, раптом моторошний жіночий чи дівочий крик. Саме з терикону. Мені мурашки по шкірі, за все життя такого не чув.

Колись у 90-х там зарізали жінку, то й вона кричала… Але цей крик був іще страшнішим. Тривав 2-3 секунди, стих. Мені було дуже не по собі. Пішов у хату, розповів матері, сказав: “Може, поліцію викликати?”

Вона: “А може, не треба?”

Мовляв, чув, але ж не бачив нічого… І полягали спати.

 

 

Їхня хата – за пару сот метрів від терикону третьої шахти. Там часто і п’янки-гулянки, і наркомани ширяються, і саморобний “кальян” –  бульбулятор у ходу. Розкладають багаття, смажать шашлики, горлають-співають. Біля хати добре чути окремі фрази.

Але тієї ночі – пітьма і тиша. Лише цей крик, який рвав душу.

 

 

Свідка довго не відпускали адвокати підсудних – Назара С. і Максима Т.  Закидали запитаннями:

– А якої тональності був крик? А  з якого віку ви курите? Скільки цигарок викурюєте за один раз? Хто мешкає з вами у хаті? А на другій половині хати? Назвіть їхні прізвища, телефони…

 – А чому ви не заявили у поліцію? Хіба ви не знаєте, що за недонесення про злочин настає кримінальна відповідальність?..

Останнє питання – про недонесення – задав В.Шостак. Тут без коментарів, бо слів нема…

Загалом виглядало: на свідка тиснуть, залякують. Але він уже прийняв для себе рішення – чинити по совісті – і  тримався спокійно.

Дякуємо, Олександре. Від усього Нововолинська. Вчинити по совісті легше, ніж гризтися все життя.

А тепер – чому це було важливо. Бо доводить, що вбивство було скоєно з ОСОБЛИВОЮ жорстокістю. Не “впала і вдарилась об камінь”, не “штовхнув, ударив, але не мав наміру вбивати”, а вбили з садистською жорстокістю.

І це збільшує термін покарання. Ну, теоретично.

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Що скаже зараз свідок? Суд онлайн

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
2 років тому

Олександр величезне дякую вам,говоріть не бійтеся,бо ті падлюкі ще не одне життя скалічать будучи на волі.

Спасибо, Саша
2 років тому
Відповісти  Гість

Огромная благодарность и нижайший поклон от всех читателей Радара Александру за смелость, небезразличие, желание помочь в таком тяжёлом деле. Бороться за справедливость против продажных прихвостней этой страшной семейки дело очень нелегкое. Самим Лыткиным, без помощи свидетелей этот суд выиграть будет очень сложно. И выйдут на волю два отморозка, сознательно тщательно спланировавших и хладнокровно совершивших жуткое убийство. И что дальше от них ожидать? Ребята, сокурсники по техникуму, неужели вас не волнует, что на воле рядом с вашими сестрами будут гулять способные на всякую мерзость существа? Те, кто знал о приобретении ними биты, не молчите, дайте показания об этом. Вы же поможете совершиться правосудию. Не будьте безразличны к чужой беде. Не дай Бог, но беда может стать не только чужой, но и вашей. Нужно помочь раскрытию этого ментами загубленного расследования. Лыткины не мажоры, простые люди и без помощи всех нас они не справятся с целой системой, стоящей за Яшей и подобных ему. Сколько можно попирать закон? Неужели нельзя провести расследование по работе ментов на первом этапе их расследования жуткого убийства? Люди, не молчите, поднимайтесь на борьбу за справедливость и безопасность
свою и всех людей.

444
2 років тому

Полягали спати тоді, а потім, коли все місто розшукувало дівчину і всі про це говорили 10 днів невже не зрозуміли що вона там на териконі крик звідти був… сиділи вдома і до священика ходили … кошмар

Віталій
2 років тому

З убивцями все ясно. Впевнений, що кожного із них і так вже чекає смерть у страшних муках. Кармі байдуже на гроші і зв’язки родичів. Але якими ж то моральними уродами треба бути адвокатам, щоб так цинічно захищати таких покидьків?!! Навіть не уявляю, як це все витримують на суді батьки померлої. Тут тільки читаєш – і хочеться розірвати падлюк на шматки!

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Віталій

а МЫ, всего-навсего, просим людей, которые ДЕЙСТВИТЕЛЬНО, не как дружки статочнюка и его классная руководительница, – могут в СУДЕ рассказать правдиво о сущности этого отморозка! ведь все знают, какой мразью он был по отношению к сверстникам!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому

І я Вам щиро дякую пане Олександре. Від усієї душі. Можливо, цей мужній вчинок є найважливішим, протягом усього Вашого життя. Не пектиме нестерпною душевною біллю, не сверлитиме голову несказаним і не кусатиме серце печаттю мовчанням. Ви сказали правду. Хай навіть через роки. Це не важливо. Найважливіше: Ви врятували свою безсмертну душу.
А вони будуть покарані Богом. Можливо, вже й незабаром. Бідна Катерина – дитина ще, по тілу і свідомості, прийде до вас у “гості” здоровенні брехливі мужики і юні вбивці. І не дай Боже, щоби ви ще не розкаялися до того часу…

РАДАР
2 років тому

Доповнено наприкінці. Важливо.

Аліса
2 років тому

Ось так завжди усі МОВЧАТЬ , А НАШО НАДА. НЕ НАДА МЕНІ ПРОБЛЕМ. І т.д. відговорки. того й розгулює тут бандитизм і ми так погано живем бо завжди всі мовчать , нікому нічого не нада… а як завтра вашу дитину вб’ють і відпустять убивць, бо хтось бачив, а мовчав…. БЕЗКАРНО БУДУТЬ ГУЛЯТИ ВБИВЦІ

Аліса
2 років тому

Дуже молодці батьки Каті та бабуся стільки часу їздять по судах не здаються.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому
Відповісти  Аліса

Це не кожному дано, “Алісо”. Інші вже давно б махнули рукою… Тому і є результат. І їх (результатів) буде ще більше: і свідків теж побільшає.

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

ДА УСЛЫШИТ ВАС, АНАТОЛЬ, ГОСПОДЬ И ТЕ ЛЮДИ, КОТОРЫЕ ХОТЯТ, ЧТОБ СПРАВЕДЛИВОСТЬ ВОСТОРЖЕСТВОВАЛА! нельзя дать уйти от справедливого ВОЗМЕЗДИЯ кровавым убийцам!!!

віктор
2 років тому

Я особисто знаю Олександра. Хотів би уточнити деякі деталі. Почувши той крик він не подзвонив у поліцію не тому, що боявся, а тому що почутий з терикону крик не є точною ознакою злочину, крики там часто бувають – все інше то особисте враження. Наступними днями про те забули. Оголошення про зниклу дівчину зявилися за кілька днів, і лише коли на териконі було знайдено тіло, тоді Олександр згадав про почуте того злощасного вечора.
Він не мовчав два роки – відразу розповідав знайомим, мені у тому числі, що чув крик – пам’ятаєте, тоді вбивство дитини обговорювало все місто. Поліція навіть не приходила із запитаннями до нього і його сусідів, це при тому, що їх хати найближчі до терикону. Олександр сам знайшов батька вбитої і розповів йому , що чув останній крик його доньки.

Андрій
2 років тому
Відповісти  віктор

Поліція і до сусідів не приходила. А для чого- там же Яша живе, а він у всьому “в курсе” Ви думаєте чого так по хамському відповідали Сергію в поліції ? ПОВНА ХАРАКТЕРИСТИКА на покійну була видана на неї – ким? Ви вірно думаєте, попали в “точку” Ось тому таким людям не на підвищення по службі потрібно йти, а сидіти поруч з цими недоносками

ККУ
2 років тому
Відповісти  Андрій

Цікаво, чи адвокат Шостак нагадав капітану поліції Гуліді про кримінальну відповідальність за недонесення про злочин?

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  ККУ

думаю, что нет, ККУ, РУКА РУКУ МОЕТ и ВОРОН ВОРОНУ ГЛАЗ НЕ ВЫКЛЮЕТ!!!

думаю-читаю
2 років тому

Я дуже часто думаю навіщо після розпаду республіки було скасовувати смертну кару. На ютюбі море відео де журналісти їздять по закритих тюрмах Чорний Дельфін Беркут та інших і беруть інтерв’ю в осуждених які мотають свій остальні строк в житі. Закриті тюрми забиті отакими самими уродами як ці дітки. Так жестоко розправитися з тілом уже убитої дитини. Цих дітей треба на пожиттєво садити. Стосовно смертної кари. Усі хто сидить в Чорному Дельфінів та Беркуті зараз вибралиб розстріл за свої вбивства. Адже досмерті сидіти в 4 стінах це пекло. Я за те щоб вернути смертну кару в Україні. І за те щоб цих домашніх мальчиков хочаб на 10 років посадили.

Дмитро
2 років тому
Відповісти  думаю-читаю

(невиправдовую вбивць) Статистика, як наука, підтверджує, що в тих країнах, де є смертна кара, не зменшується кількість тяжких злочинів. Як і в тих країнах, де вона скасована.
Едуард Багіров, правозахисник..

Думаю-читаю
2 років тому

Ще добавлю справедливість рано чи пізно восторжествує. Раніше один сидів в СІЗО зараз двоє. Раніше свідок мовчки мовчав тепер усе розповів. Справу зшили в одну. Є надія що з початку справу прослухає суд швидко і в кінці літа ті тварини отримають свій перший строк. Але не остальні. Я багато читав книг про психологію та психіатрію вбивць і можу заявити один з них в майбутньому буде мати велике майбутнє серійного маняка. Якщо вовк хоч раз вкусе людину він і далі нападатиме. Родині Каті скажу тримайтеся уже скоро ті тварини сядуть. Заключний Суд уже не з агорами. Матерям вбивць теж скажу треба було з дитинства виховувати, приділятися до дітей а не шукати нового чоловіка або думати про гроші. Садистські нахили та агресивність ще з дитинства видно. Багато жінок кажуть в мене росте настоящий мужик а насправді росте маніяк. Мати Назара Тай інша мати теж заслуговують сидіти за гратами за отаке виховання. Ще адвокатам скажу які ліплять що діти фільм побачили і рішили повторити. Обоє мають Інтернет там речі пострашніші є, вбивство сплановане заздалегідь та підготовлене. Ось наприклад слова свідка цо убивця заздалегідь в інтернеті придбав биту і всім хвалився. Питання він що таксист? Навіщо бита? Бита щоб убивати! Уже вибачте що так грубо написано але як є так є.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому
Відповісти  Думаю-читаю

Все правильно, “Думаю-читаю”. Тільки додам: Якщо не боятися і говорити правду – дуже легко на світі дихати і жити. Спробуйте хоча б один раз, і пересвідчитесь.

Дмитро
2 років тому

чи розглядають прокурори,та адвокати потерпілих,версію вбивство на тлі зґвалтування?

Родина Катi
2 років тому
Відповісти  Дмитро

Не розглядають тому, що навiть не робили експертизи на згвалтування

Дмитро
2 років тому
Відповісти  Родина Катi

дуже прикро,що (експерти)так віднеслися до цього..

Декстер
2 років тому
Відповісти  Дмитро

Експертиза такого характеру, проводиться на вимогу слідчого….

Бандерівка
2 років тому
Відповісти  Декстер

А у тюрмі не повірять, що вони її не гвалтували, а гвалтівників там не люблять…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому
Відповісти  Бандерівка

Гвалтівників там ******.

Алена
2 років тому

Вот любопытно ранее словенец присылал в украину письмо о том что он ничего не знает и брат его не виноват. А теперь получается дает на него показания, что видел как он убивал. Может стоит еще ему уголовной ответственности прибавить за ложные показания?

Бандерівка
2 років тому
Відповісти  Алена

Такі резонансні і важкі злочини потрібно розслідувати комплексно і притягати до відповідальності батьків і родину за неналежне виконання батьківських обов’язків – батьки відповідають за вчинки дітей морально і у правовому/кримінальному полі, це ж ясно. Виховати вбивць і потім їх вигороджувати – це вже подвійний злочин.
Напевно що і необхідно внести відповідні зміни до Кримінального Кодексу, враховуючи ось такі страшні злочини. Поблизу цієї родини звинувачуваних і жити страшно — повний жах!!!

Галя
2 років тому

Як казав В Висоцький ВОР должен сидеть в тюрьме . ,А тут убийци -,,не ма слів. …ЛЮДИ СХхАМЕНІТЬСЯ!!! МАМИ , ТАТИ,. У вас теж є діти підтримайте справедливість. !

Сергій Верба
2 років тому

Ага, це добре що діло ведеться, живу У Нововолинську, час від часу згадую про цю прикру подію, заходжу на ютуб на “говорить Україна”, почитиати коментарі, якщо чесно то думав що все вже заглохло, дав би Господь, що би потвори-вбивці були покриті життєвим та людським позором, за цинізм до такої гарної і розумної маленької віком людини, Царство їй Небесне де мешкають прекрасні люди. Молодець свідок крику, тут справедлива мудрість ” лутше поздно чем никогда”.