Обіцяють убити. Кому ж я так заважаю?

16 5567

Учора до моєї знайомої на центральному ринку Нововолинська підійшла жінка років під тридцять – фарбована, в чорних окулярах. Міцно взяла її за руку і сказала:

 – Передай Камишниковій, що це було лише перше попередження. Ми її вб’ємо, хай готує собі гроб. 

Пригрозили розправою і моїй дитині.

 

Поліціє, агов. Підполковнику поліції Галащук, палкі вітання.

Анонімні погрози мені на РАДАР надходили – ви не схотіли розслідувати. Далі бандити розтрощили мені вікно, підпалювали хату.

Нарівні з нашим беззмінним мером вони почуваються господарями цього міста. 

Абсолютно безкарними.

 І, на відміну від поліції, не мають державних свят і вихідних.

Спостерігаєте далі? 

 

Наталя Камишникова 

ПОЧАТОК ТУТ:

Вночі до мене вдерлись бандюки. Помстилися за статті. Поліція бездіяла

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Жора

Зачистку треба бандитам —народним кулаком.Полюція в нас ганебна.Да і взагалі влада мерзка,А люди— наша хата з краю….Ганебні боягузи

Юра

Напишіть в Києв лист нащот вашого життя, бо це не шуткі це бандити

бабушка Кати

да уж – наша полиция нас “бережет”!… да кто же эти ОТМОРОЗКИ?! чей “заказ” они отрабатывают?!… что за МРАЗЬ расплодилась в нашем – когда-то – очень спокойном городе?!!!

анти чобіт

ця мразь вже років 20 як паразитує на мешканцях

Це Я

Пані Наталія – Той хто шукає той і собі сам знайде ,бережного і Бог береже,Бережіть себе тому що ваші відвідувачи сайта вам не допоможуть. І це не погрози,це упередження , бо світ вирує лихими людьми.

Прометей

Ти напевно один з них. Що погрожуеш

Анатоль_ БІДЗЮРА

Тут і я згідний. Ніхто із анонімів не допоможе.

Фантік

Я просто в шоці. Де поліція???

Іван

На який матеріал чи про кого – така реакція?

Вікторія

Кому вигідно, щоб Ви не писали? Саме вони й погрожують, не самі, звичайно, через підставних сірих пішаків…
Шляхом не складних логічних роздумів напрошується лише одна відповідь, принаймні у мене…

Декстер

Намагаюсь ніколи не коментувати ,,специфічні” вчинки людей,які подаються однією стороною,обговорюються третьою,а четвертою править рефлекс (стадний)… .О-Об’єктивність!) Це все до того,що можливо ,,зло” не зовсім зло,можливо є [зло²] яке хоче зробити ,,брудні справи” так ,щоб виглядало все ,,логічно”?!.. Давайте умовно побудуємо шкалу(де розмістяться статті з позначкою Ч.) за ступенем злочину,крм.відповідальністю і часовий інтервал до підпалу…. додаєм до цього факт/фейк що Ч. по фені погони … Немає мотиву! Для чого брати на себе максимальний/пожиттєвий термін ув’язнення,якщо він себе і так нормально почуває?!! Тепер інші статті з ,,присмаком” злочину,але без позначки Ч… які з точністю до навпаки, не тільки описують злочинну діяльність, але… Читати далі »

анти чобіт

згідний на всі 100 %, якби не радар люди б не знали про заслуги нашого господарника віктора борисовича,ці публікаціїї великий мінус по рейтингу а там і посади можна лишитись

Анатоль_ БІДЗЮРА

Хто і де погрожував? Не все так просто. Якщо погрожували – бояться. Вони такі ж люди, як і ми, зі всіма відповідними наслідками за скоєння злочину,тільки з дещо іншим менталітетом.
Не вб’ють бо чудово знають, що після цього буде. Вони чітко прораховують кожний свій крок у надії заткнути рота найстрашнішій у Нововолинську правдолюбиці і опоненту. Найцікавішим у всьому цьому є питання: Хто за мазуриками стоїть? Чий писок звідти визирає? Хто, особисто для себе, вважає загрозою публікації на “РАДАРІ”?

Декстер

Наприклад,я зі своїми однодумцями у місті,протягом останніх років,робимо ,,справи” різного характеру,які здебільшого охоплює ККУ. місцеві органи (за домовленістю чі вказівкою) нам не перешкоджають .Налагоджено механізм взаємодії з органами!! Якби хотіли помститися Радару ,зробили б це давно (статті про Аміго,Базилік,Нова Пошта)!! Тепер інша сторона медалі ,органи місцевого самоврядування.. які також роблять справи,такі що тягнуть на більші строки (махінації на всьому,корупції з цінами Київської обл,розкрадання і використання коштів державного бюджету,підробка документів,зловживання службовим становищем в корисливих цілях,пособництво/кришування ,,компанії однодумців”). Якщо діяння за останні роки були під контролем,то зі зміною влади (обрання нового президента=розгубленість місцевої влади) Вот тут вже Радару треба промов чати,ато викриття… Читати далі »

Вуаля

Вчора біля четвертої шахти сталася смертельна ДТП. Загинули троє людей з Ковеля. А Галащук зазначив, що повідомлення від небіжчиків про ДТП не надходило. Поліцаї прибули на місце і традиційно зняли номери, викликали труповозку, евакуатор, кран. Перевіривши інформацію, головний поліцейський повідомив: правоохоронці виїхали на вказане місце, однак автівки там не було. До лікарні в цей день потерпілі внаслідок ДТП не зверталися. І ви хочете щоб Галащук вас захистив?

РАДАР

Знаєте ще щось про цю аварію? Розкажіть.