Один підозрюваний у вбивстві вже є. Беруть під варту

4 4638

Буквально зараз, опівночі, Нововолинський міський суд розглядає клопотання слідчого з Нововолинського відділу поліції про взяття під варту одного з підозрюваних у вбивстві Катерини Литкіної.

Це неповнолітній Назар С. Йому вже оголошено підозру за ст. 115 ККУ (умисне вбивство).

Адвокатом підлітка, як стало відомо РАДАРУ, є Віктор Шостак.

Справу слухає голова міського суду Орися Ференс-Піжук.

Двоюрідний брат Назара Максим Т. перебуває у Словенії, де мешкає останні 6 років. Йому 16. Назарові 15. Катерині у вересні мало виповнитися 17.

Максим і Назар тієї фатальної ночі 2 серпня  ішли з Катею в напрямку терикону третьої шахти. Їх бачили разом.

Максиму Катя хотіла віддати якісь диски, малюнки та розпрощатися, бо вже зустрічалася з іншим хлопцем.

Тієї ж ночі вона зникла, а з її сторінки Вконтакті хтось уночі видалив листування з Максимом.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

4
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
Dara

ТА НЕВЖЕ????

editor

Репортаж буде за півгодини.

editor

коментують в Однокласниках Алла Павловна Я понимаю, что работа адвоката состоит в том, чтобы облегчить участь наказуемого. Но, чтобы делать из виновного чистого ангелочка, это какая же душа должна быть у человека? Ложь превращать в правду! – не позавидуешь. Спится после этого спокойно? Леся За таку жорстокість треба вбивати…..і яка ж мати народила такого…….А адвокати виконують свою роботу. Таня S За гроші все робиться…… Nataliya Кожна мати яка народжує дитину старається виховати її людиною .,та на жаль ….я рахую що тут жертвами є і матері одна яка поховала Катеринку… І та що є мамою в….. ці. Але за такий жахливий… Читати далі »

Аміна

Колись мій дорослий син сказав мені в момент одкровення,що батьки занадто зайняті були,щоб повноцінно його виховувати і що основні життєві принципи від пізнав у вуличному спілкуванні…Це настільки страшно…я задумалась над його словами,згадала чим займалась у той період ,коли він зростав,коли вже дозволялось йому на вулиці гуляти без нагляду-десь після 10 років…Хтось має можливість,щоб бабусі-дідусі дивились за такими дітьми,у нас,називається,була довіра до дитини і впевненість у тому,що той мізер спілкування які ми з батьком давали вдома є достатнім для того,щоб виросла порядна людина…Але слова сина заставили мене задуматись….Кажуть поради давати-невдячна справа,але опираючись на слова сина,що своїм дітям він не даватиме так… Читати далі »