Пар випустили, що далі?

15 3081

Депутат міськради Шаповал вимагав відправити всіх наркоманів у зону АТО – розміновувати поля. “Цих злодюг і нероб у Нововолинську вже на цілий батальйон!” – заявив він. 

Друга частина фоторепортажу з учорашнього ментомайдану біля Нововолинської міськради

 

Поліція з народом, бо куди подінеться. У червоному – Наталія Пасічник, начальник слідчого управління й заступник начальника ГУ НП у Волинській області

Т.в.о. начальника ГУ НП у Волинській області Сергій Козак – заступник начальника з громадської безпеки. Дістав на майдані пропозицію стати нововолинським мером. Відмовився: “Хлопці, я з Іванич”.

Усі заїжджі репортери з Луцька вже рвонули додому, а тут якраз почалось найголовніше.

Від огульних звинувачень поліції в бездіяльності плавно перейшли до конкретики.

Володимир Шаповал пояснює правоохоронцям, як подолати наркоманію в місті. Все просто. Наркоманів – у штрафбат, наркодилерів – до стінки.

Або на Буг, підказують добрі люди.

Іще Шаповал заявив: у переатестованому відділку поліції надалі панує корупція. А загін самооборони припинив патрулювання вулиць через зневажливі відгуки міського голови Сапожнікова про активістів і через повну незацікавленість “батьків міста” в наведенні порядку.

Раніше сюди, до мерії, на акції протесту ходили старші люди. Чи не вперше прийшло багато молоді. Без жодної політики.

Усе ж таки новому керівництву поліції респект. Від людей не ховаються.

До речі, працівників відділку на охорону громадського порядку під час мітингу не залучали. Це дуже вразило одного з репортерів. Раніше від міліцаїв-поліцаїв тут було синьо. Нововолинська влада виборців боїться…

Пасічник просить надавати важливу інформацію слідчим, а не вивалювати в інтернеті.

Уже близько 20-ї години, люди ще не розійшлися.

Трагічна подія згуртувала нововолинців.

На цьому майдані було як ніколи багато мам із візочками і дітлашні.

Помічник нардепа Гузя Борис Карпус вважає цю акцію вдалою та потрібною.

Депутат облради Валерій Курстак зробить запит щодо розслідування вбивства дівчини.

Депутат облради Борис Бабійчук теж не стоїть осторонь. А от жодного чиновника з мерії не видно.

Сергій Козак вислухав усіх. Головне почув: злочинці в Нововолинську почуваються безкарними, народ до самосуду готовий.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Свідомий
5 років тому

Те, що поліція бездіє – це факт. Про наркоманів і наркоторговців вже багато було сказано, але ще додам: По вулиці… (адресочок РАДАР тимчасово приховав) живе наркоторговець. Продає наркотики вільно та ВІДКРИТО!!! і вдень і вночі. Поліція на звернення НЕ РЕАГУЄ взагалі. Кажуть відділ по боротьбі з наркотиками є аж в Луцьку, а їм, напевне, не до нас. Квартири обкрадають, людей грабують на вулицях. Більшість людей цих злодіїв знає в лице, не знає їх лише поліція! Дочекаються коли справа дійде до самосуду…

...
5 років тому
Відповісти  Свідомий

А що робити поліції як затримують на гарячому передають справу в суд, а суд наш вельми шановний кожен раз відпускає?! Це знову поліція винна?! Коли затримують злочинців, коли людину б’ ють малолітні злочинці а потім суд перекручує так що бідні нещасні діти, які мали не перші злочини їх відпускають я потерпілого який захищався посадили в тюрму бо він колишній зек?! Теж справедливо? Поліція виконавець а вирішує далі все суд. Скільки раз затримували крадія синочка вчительки???!!! Хто кожен раз відпускає??? А наркоманів крадіїв затримали люди коли він спускався з квартири яку обікрав,поліція склала всі відповідні документи і передала в суд а суд… їх треба гнати в шию!!! Тільки їх!!! І тоді набрати не родичів,кумів братів …. тоді все зміниться.

Олександр
5 років тому
Відповісти  ...

Менше потрібно говорити і писати. Підняли п’яті точки – і під суд ,під прокуратуру.На дивані нічого не вирішите!

Joni
5 років тому
Відповісти  ...

Непотрібно розказувати казки, саме поліція розбиває справу (тобто за деяку суму кваліфікує злочин)так щоб злочинця суд відпустив та передає справу до суду (до того моменту вже з ссудею домовлено). І всі щасливі і слідчий, і суддя і злочинець.
І потім тут різні пишуть, що це не поліція… А може “мєнти” це і пишуть?

Ігор Желізко
5 років тому

Спершу довідайтесь про наркоторговців у Нововолинську, а пізніше розправляйтесь з їх жертвами. Коли була в Нововолинську “Львівська жінка” наркоманії майже не стало, але ті також захопили і “Львівську жінку” викравши все її майно.

Predominate
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

А що стало? ******?

Волиняка
5 років тому

Свідомий,ти маеш на увазі мнШахтарський буд 16???

editor
5 років тому
Відповісти  Волиняка

Він має на увазі вулицю Св.Володимира, а вона довга, як каденції Сапожнікова.
Давайте діліться адресочками наркодилерів, РАДАР скине їх усі Лесю з Литвином для реагування.

не байдужа
5 років тому

Ситуація в країні і зокрема становище людей настільки усіх нас озлоблює і перетворює на нестримний бурхливий потік, що насправді, як би не було прикро, але мушу погодитися із тим, що якщо не виправляти ситуацію із злочинність, то перший же самосуд, на який не варто довго чекати, потягне за собою таку хвилю, що багатьом і не снилася. Тим більше враховуючи кількість зброї та дурної сили у руках людей

Predominate
5 років тому

“…загін самооборони припинив патрулювання вулиць через зневажливі відгуки міського голови Сапожнікова про активістів і через повну незацікавленість “батьків міста” в наведенні порядку.” Вибачте! Які ще зневажливі відгуки? Як можна звертати увагу на якісь там “відгуки”, якщо мова йде про твоє місто!? Ну не зацікавлений той мер в наведені порядку – то прапор йому в руки! Чому, коли людей виводить Гузь – ідут фсє, і не звертають уваги на відгуки бездіяльного голови, а слідкувати за порядком у свому місті заважають чиїсь там репліки? Що за менталітет такий “а що сусіди скажуть”? Пане ДЕПУТАТ – а не пора начхати на те що каже мер і повернути патрулювання вулиць, поки ще щось недай Боже не припекло!?

editor
5 років тому
Відповісти  Predominate

У мера є свої козачки – перепрошую, реєстрове козацтво на чолі з Яремою. прапор їм у руки. Ще в нього є Варта порядку на чолі з Климовичем, биту їм у руки. Чому ці козачки й вартові бездіяли стільки часу?? І який інтерес активістам самооборони ризикувати здоров’ям, відривати час від родини і справ, якщо після важкого чергування вмикають телевізор – а там міський голова їх паплюжить.

Predominate
5 років тому
Відповісти  editor

Тут треба визначити ціль – або громада збирається для патрулювання вулиць заради дотримання правопорядку і безпеки своїх сімей, або заради того, що скаже про них мер увечері по телевізору. При визначенні цієї цілі обов’язково врахувати криміногенну ситуацію у місті, а також те що мер по-суті нічого розумного сказати не може.

Олександр
5 років тому
Відповісти  editor

Ось і потрібно піднімати питання про кишенькове телебачення. І фінансувати його має той,на кого воно працює.А ще ,доречі,і підле і брехливе-виявляється,організатор мітинга-ЧОРНИЙ ПІАРЩИК,але промашечка вийшла,не на того подумали! Чи хватить сміливості в Іванни Біліщук публічно вибачитись? ПОГАНО ПОЧИНАЄТЕ ЖУРНАЛІСТСЬКУ КАР*ЄРУ В ТАКОМУ ЮНОМУ ВІЦІ.

Predominate
5 років тому
Відповісти  Олександр

Слухала ту пані і зрозуміла одне – вона вивчила слово Піар, а куди його правильно вставити – не знає… І лекцію на жур.фаці, про типи і методи піару явно прогуляла…

Dara
5 років тому
Відповісти  Predominate

про юність пані Б. знає один депутат з Іванич, але йому вистачить клепки промовчати)