Народ допитує керівників поліції. Багато фото!

6 2000

РАДАР зробив для вас фоторепортаж із акції “Вимагаємо справедливого розслідування!”

Вона відбулася сьогодні надвечір у Нововолинську біля порожньої будівлі міськради.

Жодного з керівників міської влади не було. Натомість на зустріч із громадою прибули представники міської та обласної поліції.

Сходами піднялися керівник слідчої групи міськвідділу Андрій Литвин і начальник слідчого управління ГУ НП Наталя Пасічник

Камер неміряно…

Начальник міськвідділу поліції Василь Лесь щойно вийшов з відпустки і потрапив у вир подій

Мегафонів немає, за кілька кроків оратора вже не чути

Людей зібралося півтори сотні

Усі репортери ловили ракурс у штовханині

У начальника міськвідділу допитувались, коли ж упіймають убивць Каті Литкіної. Запитань було більше, ніж відповідей

Діалог важкий, але корисний

Кожен мав чим дорікнути поліції. Згадали і наркоманів, і квартирні крадіжки, і корупцію…

Це перша частина фоторепортажу, далі буде!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мартинюк Василь
6 років тому

Знаю ту особу в червоному,котра обіймає посаду начальника СВ обласного управління Нацполіції, Наталію Пасічник. У 2012році 17 жовтня близько 15-00 мене привезли у її кабінет №6 обласного управління МВС Привезли міліціонери Нововолинська, котрі незаконно сфабрикували проти мене кримінальну справу, а за браком доказів , за рішенням суду запроторили на 227 днів до варіятського шпиталю.Так ось, мною було розірвано український паспорт в знак протесту в 2006 році і кинуто в лице чинуші з апарату миздобула usщенка.Про це знають всі включно і ЗМІ. Так як головний лікар ВОПЛ-1 Черниш О.В.мав повне право мене не прийняти до спецмедзакладу,то необхідно було щось робити.Привели мене до цієї пані, вона не захотіла навіть вислуховувати мої аргументи, а миттєво!!! викликала мужичка з фотоапаратом,котрий прислонив мене до стінки….бац і фото готове. і не давши квітанції…..фотографію на клаптик паперу…і паспорт готовий.Тепер вона розпинається щодо об”єктивності проведення слідства за фактом жорстокого вбивства дівчини в Нововолинську., і просить давати інформацію! Де вона була тоді коли фабрикували проти мене справу? Чому не вислухала мої аргументи тоді у власному кабінеті?

Ілона
6 років тому
Відповісти  Мартинюк Василь

тут мова про дівчину, яку вбили, при чому тут ти??? коли ви вже перестанете тягнути одіяло на себе?? Я.Я.Я….надоїло, під шумок всі хочуть свою **** прикрити. як так можна на чужому горі7???

Анатоль_
6 років тому

Дивний і дикий мітинг. Стихія. Як гроза чи злива. Ніхто нікого не слухав. організаторів не було. Вимог до поліції і місцевої влади, у письмовому вигляді, не було. Якісь гасла чи плакати – відсутні. Резолюції мітингу і її голосування – абсолютно і зовсім. Лайка і погрози. Одному мужику набили, привселюдно, морду. Люди! Чого ви хотіли? Хто із місцевих, роздутих від смальцю і грошей, скорумпованих керівників чи депутатів, вас послухає чи прочитає якісь ваші вимоги на папері? Їх нема! Вони, комуняки, вам дуже вдячні і аплодують.

я шо-то пропустив
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

а кому то начистили пику???

Ігор Желізко
6 років тому

Хай нововолинці не забувають що в Нововолинську з 2009 року скоєна одна із великомасштабних крадіжок ЗМІ в Україні з нанесенням збитків (цінами на теперішній час) в 120 мільйонів грн. Фігуранти – міський голова з своїми “друзями”.

кто б говорил!
6 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Желизко уже молчал бы. Прогремел со своими “подвигами” на всю Украину.