Педагогів косить епідемія склерозу? У четвертій школі

21 6107

Слідчий міського відділення поліції приніс у ЗОШ імені Шевченка в Нововолинську (четверту школу, що на бульварі Шевченка) десятки повісток – виклики на допит.

І вручав їх викладачам та технічним працівникам.

Про це РАДАР дізнався з достовірних джерел.

Органи цікавить, чи висував трудовий колектив директрису – Таїсу Сачук на здобуття звання “Заслужений працівник освіти України”.

Якщо вірити документам для нагородження, то такі збори відбулись 2013 року. Однак протокол зборів, на думку слідства, виглядає сфальшованим.

Нагадаємо: суд дозволив виїмку документів щодо цього нагородження у Волинській облдержадміністрації, де за керування Бориса Клімчука оформили подання в адміністрацію президента на “заслуженого”.

І таку виїмку вже провели.

Дехто з підписантів протоколу зборів запевняє, що його підпис підробили

І от тепер правоохоронці вирішили допитати учасників зборів. Висували чи не висували? Відбулися такі збори чи ні?

Кажуть, що трудовий колектив четвертої школи накрила навала склерозу. І що особливо потерпають від нього вчителі. Глибокий провал у пам’яті!

Отак прийшли на роботу сіяти розумне, добре, вічне – аж тут і забули, чого прийшли… 🙂

У школі цими днями теж вилучили десятки документів, навіть класні журнали.

Дещо спрямують на почеркознавчу експертизу.

Один молодий і завзятий слідчий у Нововолинську на початку цього розслідування ще хотів провести виїмку документів у Адміністрації Президента України. 

На Банковій, 11 у Києві!

Але суддя Василюк йому відмовив. 🙂

Фото ілюстративне

ПОЧАТОК ТУТ:

Директорка школи №4 отримала звання незаконно? Ухвала суду

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
2 років тому

Додала про молодого завзятого слідчого, його прізвище Моняков. Ахаха. Крутяк.

Ульріх
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Чому суддя відмовив, нормальна ж вимога.

big
2 років тому

То і не дивно. Кожен хоче спокійно працювати далі. Якби ті збори пройшли так як треба, то колективу школи не було б чого приховувати. Після незручної правди можна і роботи в школах міста більше не знайти, або інші неприємності мати.

Знову не так.
2 років тому

Виникає питання… Замнуть,чи ні?

собачка за газ
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

звичайно ща замнуть. якщо навіть в тнеу замнули, де люди приходять подати документи і через 3 роки забрати диплом, то тут тим більш.

фіг їм за газ
2 років тому
Відповісти  собачка за газ

Ви натякаєте, що там є такі нахаби, які дозволяють собі не ходити лекції самого Віктора Борисовича Сапожнікова, кандидата економічних наук??? І він це терпить? Не вірю!!! 🙂 🙂 🙂

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  фіг їм за газ

Так хочеться почитати ту кандидатську… Зрозуміти,як потрібно нищити Україну,щоб докторську отримати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

У мене вона є. Не повністю, звичайно, але цілком достатньо.

Ульріх
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Чи не були би такі ласкаві опублікувати фрагменти з сакральної дисертації Вічного?

Дисер
2 років тому
Відповісти  Ульріх

Дисертація:

Сапожніков, Віктор Борисович Фінансове забезпечення органів місцевого самоврядування [Текст] : дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит / Віктор Борисович Сапожніков. – Тернопіль : ТНЕУ, 2012. – 272 с.
http://library.tneu.edu.ua/index.php/uk/resursy-biblioteky/pratsi-vykladachiv-tneu/63-resursy-biblioteky/pratsi-vykladachiv-tneu/s/960-2012-03-19-10-25-46
Має бути в бібліотеці нашого нововолинського інституту від ТНЕУ

юрій
2 років тому
Відповісти  фіг їм за газ

“…… самого Віктора Борисовича Сапожнікова….”…..( а чи справжнього кандидата економічних наук… і чи економічних економічних наук ????? ) звучить навіть серйозніше , ніж господь Бог, але для нововолинська, з його залишком мовчазних і ” одобрямс керуючої і направляючої лінії комуністичної партії нововолинська під керуванням сапожнікова ” , це нормальне явище і іншого в нашому місті годі було очікувати

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Невже і суддя А.В. Василюк, який тільки порівняно нещодавно потрапив у Нововолинський міський суд вже влився у стару судову “систему”? А я був думав… Оце так новина! А завзятий і молодий слідчий Маняков, що, змінив на посаді слідчу Святогор О.П., яка закрила кримінальну справу за невиконання рішень судів по, як вбачається, протиправних і злочинних діях міського голови&керівника виконкому Нововолинської міської ради В.Сапожнікова? Які своїми “Постановами” зобов’язали його (виконком) надати правдиві дані БІДЗЮРІ А.М. за цілу низку років про продаж комунального майна міста, земельних ділянок, фінансових коштів платників податків та інших МОЖЛИВИХ дерибанах власності громадян… Напишіть. Так ось. Потрібно всім нам збиратися на особистий прийом до нового нач. поліції міста. Разом із вами, шановні АНОНІМИ! Вилазьте зі щурячих нір!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Та суддя якраз розсудив мудро. Перш ніж мчати на Банкову, треба дослідити документи в облдержадміністрації. От він слідчих туди і скерував. Ухвала Андрія Васильовича Василюка була дуже виваженою.
Але я уявляю, як він подумки посміхався, коли писав. Усі ми були молодими й гарячими. 🙂

Оксана
2 років тому

А звідки у вас така інформація? Слідчий надав? То він не мав права, бо це тайна слідства. Хтось зі школи сказав? То це просто плітки, бо ніхто не розказує з педагогів що він казав під час допиту. І слідчого прізвище не те!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оксана

Там же написано: з достовірних джерел. І з відкритого держреєстру судових рішень. Степасюк, Моняков – усе це там є. А як ви це назвете: плітки, чутки чи ще якось, – даруйте, мене не обходить.

Оксана
2 років тому
Відповісти  РАДАР

У відкритому держреєстрі судових рішень не написано, що саме говорили свідки. Покази брали тайно, тому стаття дана виглядає як наклеп на працівників школи.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оксана

Логіку увімкніть. “Покази брали тайно”, отже, що казав кожен – ви знати не можете. То де наклеп на працівників школи? Ваш коментар виглядає трохи смішно.
Вас склероз не скосив, ну, й добре.

Оксана
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Згідна ! Виходить і ви знати не можете, що казав кожен на допиті, але тут всіх під одну гребінку
« скосив склероз»

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оксана

Текст прочитайте уважно. “Скосив усіх” там немає. Натомість є ввідні слова, ще дещо. 🙂
А взагалі не про те ви тут говорите.
Ходити на допити цілим колективом не є нормально. Нормально було – не допустити такої ситуації взагалі. Нормально – виправити її чимшвидше гідним педагогічним методом. От про це зараз мали б зараз думати й говорити педагоги та батьківська громадськість школи.

Маруся
2 років тому

Людоньки, тільки подумайте, якою фігньою займається прокуратура… який економічний ефект буде від розкриття? да нульовий. Зарплати там не маленькі, а займаються копійчаними справами – “бабульок” з насінням ганяють по скаргам клікуш

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Маруся

Це саме та показова ситуація як працюють наші школи, а ще як отримують звання і регалії. Педагогічний колектив увесь винний, бо одні сприяли, а інші відмовчувались і тим самим також сприяли в утворенні даної ситуації. Випадок показовий, бо таке відбувається не лише у цій школі, а і в інших також. Звання “заслудений вчитель” для мене вже давно не є показником професійності і порядності педагога через багато серйозних і об’єктивних причин. Якщо Радар забажає, то я можу розповісти одну шокуючу історію з минулого одного заслуженого вчителя з іншої школи. Правдива розповідь здатна вразити наповал. Тому я вірю у незаконність присвоєння подібних звань