Родич душить, б’є і вимагає гроші. Що робити?

17 3670

Наталя з Нововолинська просить вашої поради, читачі.

У неї  двоє дядьків, Микола й Олександр, це брати її тата – інваліда по зору.

Молода жінка розповідає: 

– Наймолодший – Саша мешкав із батьками у 3-кімнатній квартирі, по їхній смерті лишився там сам.

Сім’ї не мав, роботи толкової – теж, за квартиру постійно були борги, які оплачував мій тато. Бо Коля казав: “Хай сам гребеться”.

Коля міг покликати Сашу лише на сто грам…

А мій тато запрошував на дачу й давав йому все з городу, щоб мав що їсти.

У травні 2019-го Саша почав пити сильно, борги за квартиру шалені.

І вони з моїм татом спільно вирішили продати батьківську квартиру і купити Саші однокімнатну, щоб менше платити за  комуналку.

Я допомагала їм у продажу, переписках і переїзді. Разом із татом і Сашком ми все розібрали, перевезли.

Просили Колю, але він сказав, що йому нічого не треба і допомагати він не буде. Йому 49 років, колишній шахтар, уже на пенсії.

Саша оселився в новій квартирі, а далі пішов на контрактну службу і взявся за розум.

І тоді Коля згадав, що йому треба гроші з батьківської квартири. Але лишилась невелика сума, щоб Саша мав на чорний день. Тато поклав її в банк.

Найдурніше у цій ситуації, що дядько Коля приходить до мене додому й вимагає ці гроші, хоча в мене їх нема. Я сама виховую донечку, захисту нема, живу окремо від тата.

14 жовтня 2019 р. дядько приходив до мене кілька разів, стукав у двері, кричав, матюкався, налякав дитину.

А коли перестрів на вулиці –  почав душити.

Я викликала поліцію, склали протокол, але результат невідомий.

І от сьогодні він знову приходив.Тричі.

І на останній раз зустрів тата біля мого будинку, поліз битися.

Я, звісно, вийшла надвір, щоб він тата не вдарив. А він вдарив мене кулаком в лице!!! Він – мій хрещений батько!!!

Знову викликала поліцію, знову протокол, поїхала зняла побої, результату не знаю, але голова болить дуже.

Як зробити, щоб він до мене не приходив? Чи можливе таке рішення, що не має права наближатися? Як його добитись?

І як захиститись від такої неадекватної людини?

Дядько Коля часто випиває, тоді йому сверблять кулаки, кидається до людей. Друзі та куми від нього вже давно тримаються подалі.

Мешкаємо всі в одному районі Нововолинська, тому мені страшно й за себе, й за дитину, й за тата-інваліда.

Думаю купити газовий балончик, але чи він зупинить агресивного випивоху? І чи надовго?

Порадьте щось, бо вже не знаю, що робити. Ані його син, який перебрався до Києва, ані дядько Саша, який зараз у війську, на нього впливу не мають.

Дружина  його працює в магазині. Я вже туди й не заходжу…

РАДАР: Ми з Наталею поміркували так і сяк, але тут потрібна й ваша порада, читачі.

Чекаємо на коментарі.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
2 років тому

Напишіть хто він, то йому так “вставлять” мізки, що він швидко забуде про ті гроші і про випивку. Буде боятись на вулицю вийти.

123
2 років тому

Якщо поліція бездіє, то звертатись в прокуратуру !

Уууу
2 років тому
Відповісти  123

Поліція усі справи вносить до бази даних, таким чином усі звернення громадян повинні бути зафіксовані. Звертайтесь у прокуратуру і вкажіть коли саме звертались до поліці і скільки разів.

Галина
2 років тому

Нашій поліції усе до дупи, вони ще й знущаються із беззахисних жінок замість того,щоб допомогти. Колись поліція мала авторитет, а зараз вони нижче плінтуса. Понабирали по оголошенню. Порозганяти усіх під три чорти,навіщо вони нам такі, дармоїди

Марина
2 років тому

Зверніться в суд, щоб заборонити йому наближатися до вас на певну відстань. І в цю заборону на певну відстань пропишіть ваше коло, якому загрожує ваш родич. Але попередньо порадьтесь з адвокатом

Місцевий
2 років тому
Галина Конопіхіна
2 років тому

Господи ,що роблять гроші засліплюють очі людей ,що такі близькі рідні люди льють грязь,за майно своіх батьків.Якщо три брати /це іхня спадщина від іхніх батьків.А не внуки придумують і фантазують,можна написати ,що завгодно на публіку людей.А правди ніхто не знає і не скаже ,завжди шукають і роблять з когось дурня. Микола проживав в трьох кімнатні квартирі зі своіми батьками багато років разом ,а також його братСаша,які допомагали ім завжди,а старший жив зі своєю сім,єю окремо приходили тільки деколи на св,ята і так час від часу провідували .Потім Микола купив однокімнатну квартиру і своєю сім,єю переселились туди. .Я дуже добре знаю Миколу і не тільки я а дуже багатьох людей в нашому місті.Це Роботяга , пропрацював більше 20 років на шахті .Це не просто шахтар ,це людина яка пропрацювала в забоі РОЗОМ.Пішов на пенсію,і ще декілька років працював.Якщо людина і випила ,то вона ,за свою заслужену пенсію.А рідна племіниця робить з рідного дятька пияка,як тобі не соромно писати. Микола пропрацював на шахті його багатьох знають і якщо треба буде то його підтримають і я в цьому допоможу теж.Хватить ганьбити людину.

РАДАР
2 років тому

Прізвищ нема, адреси – теж, імена можуть бути змінені, а ви вже всіх упізнали й розсудили. 🙂 Скажіть, а колишньому шахтареві переслідувати й бити свою похресницю можна? Це нормально? Лізти з кулаками на брата. інваліда по зору, – це нормально?
І що тільки гроші роблять із людьми…
Але кому ж тут засліпило очі?

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А от мені із того всього цікаво – тому шахтареві на пенсії, який хоче грошей від продажу квартири, шахтарської пенсії так мало, що потрібно бити і душити свою рідню?

Яна
2 років тому

Коля ніколи не полізе перший з кулаками, хіба що ви його спровокували на це. Три брата мали частку на квартиру тільки в кінцевому результаті все лишилося брату інваліду, тобто його дочці, бо навіть ту квартиру що купили Олександру вони записали на себе, а не Сашка. І в суд вона не піде бо добре знає що обікрали Миколу і через суд можна це довести, цим незаймаються бо піде багато грошей і часу якто кажуть “шкірка вичинки не стоїть”, всі надіяться на здоровий глузд.

Знайома
2 років тому

Він казав, що все треба меншому, щоб йому купити квартиру, а не кімнату в гуртожитку (яка виходила б на ту суму, якби розділити гроші на всіх). А при чому племінниця? Вона допомагала батькові, і у неї є власна квартира, яка була куплена набагато раніше ніж був продаж. І чого ходити до дитини на розборки, а не до брата?

Громадянин України
2 років тому

а ви там живете і знаєте правду?

Знайома
2 років тому

Якщо говорити про поділ, то Саши 50%, а інші батька 50% ділилися на трьох

Знайома
2 років тому

Тобто старшим братам припадає по 16,5%

РАДАР
2 років тому

Підсумуємо.
Микола після продажу батьківської квартири свідомо відмовився від коштів на користь Олександра.
Олександр свідомо погодився оформити нову свою квартиру на брата-інваліда. До нотаріуса прийшов із розбитим обличчям (напередодні за чаркою його сильно побив Микола).
Усі троє – дорослі люди. Якщо хтось вважає себе обділеним і хоче грошей – до суду. А не до похресниці з кулаками. Бо може опинитись у тюрмі, а відшкодує більше, ніж вартує його частка.
До речі, Олександр іще місяць тому надіслав Миколі кругленьку суму. Тобто своє Микола вже отримав. Якщо хоче ще більше – це вирішується не кулаками в обличчя братам і племінниці.

РАДАР
2 років тому

Коментарі закриваю. Дорогу до суду й до нотаріусів усі знають. Як і телефон поліції.
А пити, як бачимо, дуже шкідливо. Не лише для свого здоров’я, а й для чужого.

Ульріх
2 років тому

Коротко.
Простягати руки до Жінки то не чоловіче зовсім.
Не мужик , ганьба йому