Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть

44 2500

Триває кадровий скандал на державному підприємстві “Шахта №1 “Нововолинська”.

Учора вранці новопризначений директор Григорій Бар приїхав сюди не лише у супроводі поліції, що вже стало в нього традицією. Привіз сюди й свого адвоката Віктора Шостака.

Той зробив спробу довести працівникам шахти законність призначення пана Бара.

Якраз того ранку на копальню прибув і нинішній директор Андрій Пилипюк. Його виписали з лікарні, але він усе ще на лікарняному.

Вочевидь, пан Бар із паном Шостаком вирішили, що настав час Х для заміни керівництва.

 

 

Однак далі розмов знову не пішло.

Робітники першої наполягають: у них є законний директор Пилипюк, підстав для його звільнення нема, підприємство працює, платню колектив отримує вчасно.

 

“Дайте колективу спокійно працювати!”

 

Бара тут підтримують хіба що кілька контролерів КПП, які об’єднались у профспілковий осередок “Захист праці”.

Нещодавно вони отримали попередження про скорочення. Шахта, що закривається, послуг цих “сидячих сторожів” давно не потребує. Директор планує найняти на підприємство дієву й відповідальну охорону.

 

Двері КПП

 

Тому вони не гребують жодними методами, аби втриматись на робочому місці.

А їхній ватажок Володимир Власюк цинічно заявив працівницям шахти: “Мені взагалі на вас на всіх наплювати!”

 

Пряма мова обурених людей:

 

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

Текст – Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Гірники голодуватимуть під землею, аби не допустити на шахту нового директора!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

44
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
34 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
18 Автор коментаря
Валік46

Перестаньте обливати брудом Віктора Васильвоча! Він єдиний,хто дотримується законів нашоі держави. Страйки поза межами законодавства,всі питання до Міністерства…

editor

А де тут бруд на Віктора Васильовича? Хто чим поливає пана адвоката? 🙂 Навпаки, безкоштовна реклама, може подякувати.
Кажете, пан Шостак єдиний, хто дотримується законів нашої держави? А пан Бар що, не дотримується? Ай-яй-яй.
Соромлюся спитати: Віктор Васильович – єдиний законослухняний на весь Нововолинськ чи на всю Україну?
А от адвокатський запит пан Шостак чомусь написав із грубим порушенням закону “Про адвокатуру”…

Гість

А захищаючи вбивць – це не бруд?

Гість

Шостак сам себе облив брудом, я вважаю.

бабушка Кати

как это систематично – где несправедливость и вот там сразу же проявляется в защитниках пан Шостак! какое постоянство!!!

editor

Для “шанувальника”. Викладіть свою думку чемно, не тикаючи, і ми її неодмінно оприлюднимо. ОК?

Толік

Закриють ту шахту і все. Один чорт вугілля не добувають, а зарплату отримують, то їм ще директор не той. Підуть на біржу і все.

editor

а з паном Баром вони на біржу не підуть?..

Ульріх

Шостак не вірить в загробне життя?

Шахтар

Всім добрий вечір, направду ми підем хто куди: хто на пенсію, хто на біржу, хто на інше підприємство працювати, але в першу чергу ми залишаємось людьми і колективом. Маленьким колективом, який відстоює свою позицію. Ми будемо іти по місту і вітатись. Хтось скаже проплачено Директором, та ні помиляєтесь ……. він не настільки багата людина, щоб всім заплатити. А кому заплачено, було видно неозброєним оком : хто отримує заробітну плату з одного джерела фінансування поряд з шахтарем , а стояв по іншу сторону барикади. Хто швиденько приніс сумочку по команді ФАС одному “директору” Бару і голосно з дрижащим голосом сказав” Що… Читати далі »

холмщак

Уви, але працівників шахти №1 ні в пенсійному, ні на біржі не чекають. Є одна серйозна проблема. Їм не зараховують страховий стаж, 1 грудня 2017 р. “відсвяткуєте” 2,5 роки по заборгованостідо пенсійного фонду. На біржі колишнім працівникам шахти №1 світить мінімалка(трохи більше 500грн.). Ну а однією з умов виходу на пільгову пенсію є наявність певної кількості страхового стажу. Наприклад: маючи 10 р. підземного стажу потрібно мати 26р. страхового стажу Отже заробивши підземний стаж немає гарантії, що ви маєте право на пільгову пенсію. І такі випадки вже є. Період, за який не сплачені податки в розрахунок пенсії не беруться. Директор шахти… Читати далі »

Іван

Звичайно знаєм, і директор і профспілки озвучували цю проблему і вона вирішується у ВР за поданням Гузя. Але не такий страшний вовк, як ви намалювали. Все вирішується в суді бо кожен працівник сплатив свій ЄСВ, а чому зараховується борги попередні то це інше питання.

холмщак

Цікаво, як і коли буде вирішена ця проблема? Можливо ви, Іван, знаєте щось більше – напишіть, будь-ласка. Особисто я звертався до п. Гузя через його помічника Б. Бадзюня з цією проблемою ще в липні 2016року. Був депутатський запит до міністра Насалика. В середині вересня я отримав відповідьз міністерства за підписом заступника міністра п. А. Корзуна. У листі він підтвердив цю проблему: ” … від ВП “Шахтоуправління”Нововолинське” на баланс ДП “Шахта№1″Нововолинська” згідно з розподільчим балансом було передано борг по штрафним санкціям до Пенсійного фонду у сумі 1 068 000грн.та по внескам та штрафним санкція по ЄСВ – 17 789 000грн.” Видатки… Читати далі »

editor

Для холмщака.
Терпляче нагадую, що модер – не робот і на сайті цілодобово не стирчить. Має час – заходить і ставить ваші коментарі.
До речі. Скласти позов допоможе бюро правової допомоги (безкоштовно). Нововолинськ, Винниченка, 14, де був колись суд.
Перспектива виграти в Європейському суді не лише всі недоотримані виплати (з біржі, пенсійні і так далі), а й відшкодування від держави Україна – дуже серйозна. До Євросуду, думаю, навіть не дійде, якщо група гірників подасть із десяток-два позовів.

Лима

Модер – супер!!!😃👍

холмщак

Думка цікава. Мені заборгувала біржа пристойну суму і до пенсії не зарахували 11місяців, які збільшують середню зарплату, відповідно пенсію. Але знайомий судиться за допомогою приватного адвоката. Картина була не втішна. Суд постійно переносився, адвокат витягував гроші.

editor

Бюро правової допомоги вам у поміч. Там є певні критерії для БЕЗОПЛАТНОЇ допомоги, але, думаю, ви це там владнаєте.
Ну, наприклад, пенсіонер із не дуже високою пенсією. Безробітний, інвалід… і так далі.
Телефон нововолинського бюро: (03344) 4-48-14.
Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/volodymyr.legalaid/

editor

а тут роз’яснення, кому обов’язково нададуть БЕЗОПЛАТНУ правову допомогу, з представництвом адвоката на всіх судових засіданнях:
http://dpchas.com.ua/zhizn/hto-yak-i-v-yakih-vipadkah-mozhe-otrimati-bezoplatnu-pravovu-dopomogu

авось

а які там адвокати ? Вони за гроші надують прсту людину, а то безкоштовно захищатимуть.

авось

А скільки скарг на місцевих суддів написали ці адвокати , добиваючись справедливого рішення ? Ж ОДНОГО. А може в Новіку НАЙСПРАВЕДЛИВІШИЙ у світі суд ? Бідзюра обгрунтовано спростує. То, що ж рівень фаховості не дозво

атестаційна комісія

Перед тим ,як рекламувати будь- кого ,,може б краще зясувати прфесіональний рівень …

editor

крім пана Шостака, тут нікого не рекламують. А його рекламуємо безкоштовно. 🙂 Хоча, як вбачається з його адвокатського запиту щодо мене, професійний рівень там не дуже…

атестаційна комісія

Отож бо

editor

Можливості нардепа Гузя та інших депутатів можна використати таким чином. Пишете колективне звернення, ставите 10-20-40 підписів. Звернення закінчуєте тезою про те, що вже підготовлено позови в суд, шанси виграти непогані, а якщо навіть програєте у вищій інстанції – легенько виграєте в держави Україна у Євросуді. А це ганьба і значні збитки для держави. Бо компенсацію і всі ваші недоотримані виплати після Євросуду стягуватимуть із держбюджету.
Нардеп це оприлюднить , сам напише міністрам і прем’єру з президентом. Результат буде.

для холмщака

На майдані було багацько народу ……Все одно обдурили….

хто пояснить ?

То це виходить як? З зарплат ці внески у шахтарів щомісячно вираховували, а в пенсійний фонд вони не надходили. Осідали у кишенях державницьких кліптоманів ? А крайніми залтшилися шахтарі. Тобто за їх жито – їх же і побито.

небайдужі люди своєї країни.

І як можна вважати таку людину адекватною,як так можна брихати.Одні брихуни.

editor

Хто брехуни? незрозуміло.

холмщак

Ті брехуни , хто крадуть страховий стаж у шахтарів ,ті ,кого прилаштували до депутата помічником , який від футболює виборця, на догоду тим же обдиральникам .на яких скаржиться шахтар. Бо, бачте , ,шахтар самотужки добивається украдених у нього виплат, а не водить хороводи мітінгарів. Отакі помічники компрометують народних депутатів., замість того,щоб зайнятися вирішенням піднятою шажтаем проблемою. ОТРИМАВ ОДНУ ВІДПИСКУ – іди гуляй, а помічник іншого виборця за носа поводить тим часом…. поки мітингу немає. А як забастовка , то без “очільника там ніяк не обійтись. А вішати лапшу на вуха,, та за ніс водити шахтарів у НІКУДА на траси, а… Читати далі »

Іван

Ми з такими дівчатами – шахтарочками ще не такі гори перевернем. Все буде добре, бо Україна – це країна справжніх людей.

Аня

Ми всі дуже хочемо жити в правовій державі, де всі дотримуються законодавства, а в разі порушень – несуть відповідальність. І для цього – кожному треба почати з себе!!! Якщо у нового директора є наказ – ніхто немає права непускати, виганяти і т.д. Якщо старий директор вважає своє звільнення незаконним – іде до суду так оскаржує його. Тоді його поновлять і ще й зарплату виплатять за вимушений прогул. А так – і Бару платять, бо він диектор, і якщо Пилипюк виграє суд – йому заплатять. Навіщо отак??? І окремо хотілось би сказати про адвоката Шостака: знаю його багато років, ще із… Читати далі »

editor

Якщо хтось “поливає брудом”, ображає честь і гідність адвоката чи його дружини, то адвокат знає, що робити. Але фішка у тім, що ТУТ їх обох ніхто не ображає. Тут висловлюють оціночні судження щодо їхніх дій.
Свою ділову репутацію може зіпсувати лише сам пан Шостак. Добром клієнтури, методами захисту, адвокатськими запитами, складеними з грубим порушенням закону.
Його дружина цілеспрямовано, на мою думку, паплюжить інших людей і чомусь забула: “Як судиш ти – так судитимуть і тебе”.
Тому будьте адекватними, не кидайтесь голослівними звинуваченнями, бо й ви будете судимі за свій язик.
Щодо Пилипюка. Він на лікарняному. То коли мав бігти в суд?
На все добре, Аню.

Аня

1. Поясніть мені, будь ласка, яка у Вашому розумнні різниця між оціночним судженням і образою?? Де ця межа??? Кожен її встановлює на свій розсуд і у межах свого виховання?? це дійсно цікаво і у площині цивільного законодавства.
2. Та я ж не сужу – я закликаю бути обачнішими.
3. Пилипюк може оскаржити своє звільнення і зараз – він має місяць з дня вручення наказу або трудової книжки.

editor

1. Ви до адвоката зверніться, хай роз’яснить. Або погугліть. Чого я вам маю тлумачити на свій розсуд цивільне законодавство?
2. Ви не просто судите – ви тут звинувачували РАДАР і його користувачів у навішуванні ярликів, поливанні брудом, образі гідності й ділової репутації… Закликаю вас бути обачнішими.
До слова, тут у нас усі розумники. Ви ж теж до них належите, чи не так? 🙂
3. На все свій час, я так думаю. Наказ не вручили, трудову – теж.

Шахтар

В нас бюджетні кошти немо чого іх розбазарювати, вийде Пилипюк з лікарняного тоді хай приходить новий директора чи Бар чи інший….. а двом директорам нема чого платити зарплату. Зараз в.о. директора Бевз В.В.

editor

якщо Пилипюк подасть у суд, він виграє. Платити йому компенсацію зі своєї кишені мала б пані Підкоморна, в.о.держсекретаря Міненерго, яка підписала наказ.

шанувальник

шановна пані Камишникова.чому Ппилипюк виграє суд ?він був призначений міністром (до речі в.о. )і був знятий міністром.чому ми не хочемо виконувати наказ міністра ? ми дозакриваємо шахти і всі поїдуть …?це ще дуже велике питання чи всі поїдуть і куди ? от тоді згадають чому нам треба кудись їхати.а ложачи руку на серце ,ми добре знаємо чому не хочемо нового директора.ну а про двох сторожів, яких я вважаю злодіями ( ВЛАСЮК І ЗАНЮК ) зовсім друга розмова,і скоро ми про них ще почуємо.

бодя

я не вважаю їх злодіями – я знаю. Відео , фото та аудіо- найближчим часом

азартна гра

А кримінальну справу Пилипюк теж виграє ? Бо Шостак по криміналам спец. Не треба цим нежтувати

Наташа

Ми віримо, що справедливість на боці колективу, а як вам не соромно п. Бар приходити в колектив який Вас не хоче? Який у вас інтерес, дуже цікаво?

Вуаля

Беріть Пилипюка і добудовуйте 10 шахту.

Відредаговано. Не треба огульно ображати колектив.
Модер

Володимир

Дужe гарна ідeя, закриємо пeршу і пeрeйдeм на 10 шахту на чолі з Пилипюком, наш Волинський дирeктор, який має 10 років роботи в шахті.

бодя

руслан і володя , ви ж з рук того директора їли , і виявилось що мало кормив ?(жадность фраера погубит )

піночет

Власюк не злодій а бувший депутат партії свобода