Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть

43 2545

Триває кадровий скандал на державному підприємстві “Шахта №1 “Нововолинська”.

Учора вранці новопризначений директор Григорій Бар приїхав сюди не лише у супроводі поліції, що вже стало в нього традицією. Привіз сюди й свого адвоката Віктора Шостака.

Той зробив спробу довести працівникам шахти законність призначення пана Бара.

Якраз того ранку на копальню прибув і нинішній директор Андрій Пилипюк. Його виписали з лікарні, але він усе ще на лікарняному.

Вочевидь, пан Бар із паном Шостаком вирішили, що настав час Х для заміни керівництва.

 

 

Однак далі розмов знову не пішло.

Робітники першої наполягають: у них є законний директор Пилипюк, підстав для його звільнення нема, підприємство працює, платню колектив отримує вчасно.

 

“Дайте колективу спокійно працювати!”

 

Бара тут підтримують хіба що кілька контролерів КПП, які об’єднались у профспілковий осередок “Захист праці”.

Нещодавно вони отримали попередження про скорочення. Шахта, що закривається, послуг цих “сидячих сторожів” давно не потребує. Директор планує найняти на підприємство дієву й відповідальну охорону.

 

Двері КПП

 

Тому вони не гребують жодними методами, аби втриматись на робочому місці.

А їхній ватажок Володимир Власюк цинічно заявив працівницям шахти: “Мені взагалі на вас на всіх наплювати!”

 

Пряма мова обурених людей:

 

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

Текст – Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Гірники голодуватимуть під землею, аби не допустити на шахту нового директора!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
43 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Для “шанувальника”. Викладіть свою думку чемно, не тикаючи, і ми її неодмінно оприлюднимо. ОК?

Толік
4 років тому

Закриють ту шахту і все. Один чорт вугілля не добувають, а зарплату отримують, то їм ще директор не той. Підуть на біржу і все.

editor
4 років тому
Відповісти  Толік

а з паном Баром вони на біржу не підуть?..

Ульріх
4 років тому

Шостак не вірить в загробне життя?

Шахтар
4 років тому

Всім добрий вечір, направду ми підем хто куди: хто на пенсію, хто на біржу, хто на інше підприємство працювати, але в першу чергу ми залишаємось людьми і колективом. Маленьким колективом, який відстоює свою позицію. Ми будемо іти по місту і вітатись. Хтось скаже проплачено Директором, та ні помиляєтесь ……. він не настільки багата людина, щоб всім заплатити. А кому заплачено, було видно неозброєним оком : хто отримує заробітну плату з одного джерела фінансування поряд з шахтарем , а стояв по іншу сторону барикади. Хто швиденько приніс сумочку по команді ФАС одному “директору” Бару і голосно з дрижащим голосом сказав” Що ви мені ніхто Пилипюк”. Хто нахамив жінкам і підсміювася єхидно коли всі стривожено відстоювали свою заробітну плату бо вчаться діти, батьки в лікарнях, треба платити комуналку. І гордо скаже я ДЕПУТАТ. Дорогі Нововолинці не судіть нас суворо ми просто хочемо спокійно допрацювати з дотриманням закону. Сьогодні хтось під моїм коментарем напише крадуть, розігнати, то напише той хто краде……. На 5 Шахті залишили скільки обладнання? Шановні, якщо не відстоювати свою позицію ще не один місяць будемо без заробітної плати. А Андрій Петрович Пилипюк, якщо і винев в чому, то в тому,що вчасно не розігнав охорону. А решта хай бог йому простить бо перед колективом Першої Шахти він не вчому не завинив. Тримаймося разом бо ми цього варті. Шахтарі ви найкращі!

холмщак
4 років тому
Відповісти  Шахтар

Уви, але працівників шахти №1 ні в пенсійному, ні на біржі не чекають. Є одна серйозна проблема. Їм не зараховують страховий стаж, 1 грудня 2017 р. “відсвяткуєте” 2,5 роки по заборгованостідо пенсійного фонду. На біржі колишнім працівникам шахти №1 світить мінімалка(трохи більше 500грн.). Ну а однією з умов виходу на пільгову пенсію є наявність певної кількості страхового стажу. Наприклад: маючи 10 р. підземного стажу потрібно мати 26р. страхового стажу Отже заробивши підземний стаж немає гарантії, що ви маєте право на пільгову пенсію. І такі випадки вже є. Період, за який не сплачені податки в розрахунок пенсії не беруться. Директор шахти про цю проблему знає, як і профспілки, але чомусь її не вирішують. А чи знає колектив шахти???

Іван
4 років тому
Відповісти  холмщак

Звичайно знаєм, і директор і профспілки озвучували цю проблему і вона вирішується у ВР за поданням Гузя. Але не такий страшний вовк, як ви намалювали. Все вирішується в суді бо кожен працівник сплатив свій ЄСВ, а чому зараховується борги попередні то це інше питання.

холмщак
4 років тому
Відповісти  Іван

Цікаво, як і коли буде вирішена ця проблема? Можливо ви, Іван, знаєте щось більше – напишіть, будь-ласка. Особисто я звертався до п. Гузя через його помічника Б. Бадзюня з цією проблемою ще в липні 2016року. Був депутатський запит до міністра Насалика. В середині вересня я отримав відповідьз міністерства за підписом заступника міністра п. А. Корзуна. У листі він підтвердив цю проблему: ” … від ВП “Шахтоуправління”Нововолинське” на баланс ДП “Шахта№1″Нововолинська” згідно з розподільчим балансом було передано борг по штрафним санкціям до Пенсійного фонду у сумі 1 068 000грн.та по внескам та штрафним санкція по ЄСВ – 17 789 000грн.” Видатки з бюджету на шахту№1 поточні не передбачають погашення податкових боргів. І зараз ці заборгованості ще більші. А відносно страшного вовка, якого я намалював – так шахтарі, яких скоротили в квітні -травні 2015р. , отримували домогу на біржі 500 грн. Нічого страшного? Шахтар прийшов в пенсійний оформити пенсію, а йому відмовляють – не зараховують 2 роки страхового стажу з шахти №1. Ця проблема вже існує. У мене просте питання, п. Іване, хтось вирішив цю проблему у суді? Дор.ечі я повторно звертався до п. Гузя через його помічника, але мені дали зрозуміти, що я один піднімаю це питання, а тому цим займатися ніхто не буде. От якби нас було багато.

editor
4 років тому
Відповісти  холмщак

Для холмщака.
Терпляче нагадую, що модер – не робот і на сайті цілодобово не стирчить. Має час – заходить і ставить ваші коментарі.
До речі. Скласти позов допоможе бюро правової допомоги (безкоштовно). Нововолинськ, Винниченка, 14, де був колись суд.
Перспектива виграти в Європейському суді не лише всі недоотримані виплати (з біржі, пенсійні і так далі), а й відшкодування від держави Україна – дуже серйозна. До Євросуду, думаю, навіть не дійде, якщо група гірників подасть із десяток-два позовів.

Лима
4 років тому
Відповісти  editor

Модер – супер!!!😃👍

холмщак
4 років тому
Відповісти  editor

Думка цікава. Мені заборгувала біржа пристойну суму і до пенсії не зарахували 11місяців, які збільшують середню зарплату, відповідно пенсію. Але знайомий судиться за допомогою приватного адвоката. Картина була не втішна. Суд постійно переносився, адвокат витягував гроші.

editor
4 років тому
Відповісти  холмщак

Бюро правової допомоги вам у поміч. Там є певні критерії для БЕЗОПЛАТНОЇ допомоги, але, думаю, ви це там владнаєте.
Ну, наприклад, пенсіонер із не дуже високою пенсією. Безробітний, інвалід… і так далі.
Телефон нововолинського бюро: (03344) 4-48-14.
Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/volodymyr.legalaid/

editor
4 років тому
Відповісти  editor

а тут роз’яснення, кому обов’язково нададуть БЕЗОПЛАТНУ правову допомогу, з представництвом адвоката на всіх судових засіданнях:
http://dpchas.com.ua/zhizn/hto-yak-i-v-yakih-vipadkah-mozhe-otrimati-bezoplatnu-pravovu-dopomogu

авось
4 років тому
Відповісти  editor

а які там адвокати ? Вони за гроші надують прсту людину, а то безкоштовно захищатимуть.

авось
4 років тому
Відповісти  editor

А скільки скарг на місцевих суддів написали ці адвокати , добиваючись справедливого рішення ? Ж ОДНОГО. А може в Новіку НАЙСПРАВЕДЛИВІШИЙ у світі суд ? Бідзюра обгрунтовано спростує. То, що ж рівень фаховості не дозво

атестаційна комісія
4 років тому
Відповісти  editor

Перед тим ,як рекламувати будь- кого ,,може б краще зясувати прфесіональний рівень …

editor
4 років тому

крім пана Шостака, тут нікого не рекламують. А його рекламуємо безкоштовно. 🙂 Хоча, як вбачається з його адвокатського запиту щодо мене, професійний рівень там не дуже…

атестаційна комісія
4 років тому
Відповісти  editor

Отож бо

editor
4 років тому
Відповісти  холмщак

Можливості нардепа Гузя та інших депутатів можна використати таким чином. Пишете колективне звернення, ставите 10-20-40 підписів. Звернення закінчуєте тезою про те, що вже підготовлено позови в суд, шанси виграти непогані, а якщо навіть програєте у вищій інстанції – легенько виграєте в держави Україна у Євросуді. А це ганьба і значні збитки для держави. Бо компенсацію і всі ваші недоотримані виплати після Євросуду стягуватимуть із держбюджету.
Нардеп це оприлюднить , сам напише міністрам і прем’єру з президентом. Результат буде.

для холмщака
4 років тому
Відповісти  холмщак

На майдані було багацько народу ……Все одно обдурили….

хто пояснить ?
4 років тому
Відповісти  Іван

То це виходить як? З зарплат ці внески у шахтарів щомісячно вираховували, а в пенсійний фонд вони не надходили. Осідали у кишенях державницьких кліптоманів ? А крайніми залтшилися шахтарі. Тобто за їх жито – їх же і побито.

небайдужі люди своєї країни.
4 років тому
Відповісти  Шахтар

І як можна вважати таку людину адекватною,як так можна брихати.Одні брихуни.

editor
4 років тому

Хто брехуни? незрозуміло.

холмщак
4 років тому
Відповісти  editor

Ті брехуни , хто крадуть страховий стаж у шахтарів ,ті ,кого прилаштували до депутата помічником , який від футболює виборця, на догоду тим же обдиральникам .на яких скаржиться шахтар.
Бо, бачте , ,шахтар самотужки добивається украдених у нього виплат, а не водить хороводи мітінгарів.
Отакі помічники компрометують народних депутатів., замість того,щоб зайнятися вирішенням піднятою шажтаем проблемою.
ОТРИМАВ ОДНУ ВІДПИСКУ – іди гуляй, а помічник іншого виборця за носа поводить тим часом…. поки мітингу немає. А як забастовка , то без “очільника там ніяк не обійтись. А вішати лапшу на вуха,, та за ніс водити шахтарів у НІКУДА на траси, а не в кабінети та будинки керівників ,то “обучених” на це мастаків є багато і не тільки серед помічників.

Іван
4 років тому

Ми з такими дівчатами – шахтарочками ще не такі гори перевернем. Все буде добре, бо Україна – це країна справжніх людей.

Аня
4 років тому

Ми всі дуже хочемо жити в правовій державі, де всі дотримуються законодавства, а в разі порушень – несуть відповідальність. І для цього – кожному треба почати з себе!!! Якщо у нового директора є наказ – ніхто немає права непускати, виганяти і т.д. Якщо старий директор вважає своє звільнення незаконним – іде до суду так оскаржує його. Тоді його поновлять і ще й зарплату виплатять за вимушений прогул. А так – і Бару платять, бо він диектор, і якщо Пилипюк виграє суд – йому заплатять. Навіщо отак???
І окремо хотілось би сказати про адвоката Шостака: знаю його багато років, ще із поліції. не буду казати, що він святий і безгрішний, але це людина, яка має свої права, і ні в кого немає права їх порушувати, ніхто не має права ображати честь, гідність, псувати ділову репутацію. Є тут у вас на ресурсі розумники, які який вже тільки ярлик на нього не вішали, і що тільки не приписували, і дружину його тут брудом поливали. Так от я вам скажу: абсолютно усі ми будем судимі вищим судом, і кожен – по своїм вчинкам і заслугам, і треба пам”ятати: як судиш ти – так судитимуть і тебе. Тому, будьте адекватними, якщо є в когос гріх на душі – відповість сповна, не сумнівайтесь. А ви – будете судимі за свої язики. Всім всього хорошого і світлого!!!

editor
4 років тому
Відповісти  Аня

Якщо хтось “поливає брудом”, ображає честь і гідність адвоката чи його дружини, то адвокат знає, що робити. Але фішка у тім, що ТУТ їх обох ніхто не ображає. Тут висловлюють оціночні судження щодо їхніх дій.
Свою ділову репутацію може зіпсувати лише сам пан Шостак. Добром клієнтури, методами захисту, адвокатськими запитами, складеними з грубим порушенням закону.
Його дружина цілеспрямовано, на мою думку, паплюжить інших людей і чомусь забула: “Як судиш ти – так судитимуть і тебе”.
Тому будьте адекватними, не кидайтесь голослівними звинуваченнями, бо й ви будете судимі за свій язик.
Щодо Пилипюка. Він на лікарняному. То коли мав бігти в суд?
На все добре, Аню.

Аня
4 років тому
Відповісти  editor

1. Поясніть мені, будь ласка, яка у Вашому розумнні різниця між оціночним судженням і образою?? Де ця межа??? Кожен її встановлює на свій розсуд і у межах свого виховання?? це дійсно цікаво і у площині цивільного законодавства.
2. Та я ж не сужу – я закликаю бути обачнішими.
3. Пилипюк може оскаржити своє звільнення і зараз – він має місяць з дня вручення наказу або трудової книжки.

editor
4 років тому
Відповісти  Аня

1. Ви до адвоката зверніться, хай роз’яснить. Або погугліть. Чого я вам маю тлумачити на свій розсуд цивільне законодавство?
2. Ви не просто судите – ви тут звинувачували РАДАР і його користувачів у навішуванні ярликів, поливанні брудом, образі гідності й ділової репутації… Закликаю вас бути обачнішими.
До слова, тут у нас усі розумники. Ви ж теж до них належите, чи не так? 🙂
3. На все свій час, я так думаю. Наказ не вручили, трудову – теж.

Шахтар
4 років тому
Відповісти  Аня

В нас бюджетні кошти немо чого іх розбазарювати, вийде Пилипюк з лікарняного тоді хай приходить новий директора чи Бар чи інший….. а двом директорам нема чого платити зарплату. Зараз в.о. директора Бевз В.В.

editor
4 років тому
Відповісти  Шахтар

якщо Пилипюк подасть у суд, він виграє. Платити йому компенсацію зі своєї кишені мала б пані Підкоморна, в.о.держсекретаря Міненерго, яка підписала наказ.

шанувальник
4 років тому
Відповісти  editor

шановна пані Камишникова.чому Ппилипюк виграє суд ?він був призначений міністром (до речі в.о. )і був знятий міністром.чому ми не хочемо виконувати наказ міністра ? ми дозакриваємо шахти і всі поїдуть …?це ще дуже велике питання чи всі поїдуть і куди ? от тоді згадають чому нам треба кудись їхати.а ложачи руку на серце ,ми добре знаємо чому не хочемо нового директора.ну а про двох сторожів, яких я вважаю злодіями ( ВЛАСЮК І ЗАНЮК ) зовсім друга розмова,і скоро ми про них ще почуємо.

бодя
4 років тому
Відповісти  шанувальник

я не вважаю їх злодіями – я знаю. Відео , фото та аудіо- найближчим часом

азартна гра
4 років тому
Відповісти  editor

А кримінальну справу Пилипюк теж виграє ? Бо Шостак по криміналам спец. Не треба цим нежтувати

Наташа
4 років тому

Ми віримо, що справедливість на боці колективу, а як вам не соромно п. Бар приходити в колектив який Вас не хоче? Який у вас інтерес, дуже цікаво?

Вуаля
4 років тому

Беріть Пилипюка і добудовуйте 10 шахту.

Відредаговано. Не треба огульно ображати колектив.
Модер

Володимир
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Дужe гарна ідeя, закриємо пeршу і пeрeйдeм на 10 шахту на чолі з Пилипюком, наш Волинський дирeктор, який має 10 років роботи в шахті.

бодя
4 років тому

руслан і володя , ви ж з рук того директора їли , і виявилось що мало кормив ?(жадность фраера погубит )

піночет
4 років тому
Відповісти  бодя

Власюк не злодій а бувший депутат партії свобода