Плата в дитсадках зросте! Спасибі меру за покращення…

23 2780

На сайті Нововолинської міськради оприлюднили проект рішення, яке мають ухвалити на 20-й сесії у грудні.

Називається воно “Про розмір плати для батьків за утримання дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення грошових норм харчування”.

Якщо коротко, то депутати вирішать:

1. Встановити з 01.01.2018 року по 31.12.2018 р. плату для батьків за утримання дітей віком від 3-х до 6 (7) років у закладах дошкільної освіти у розмірі 20 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 35 грн. 00 коп. у день на одну дитину; дітей віком від 1 до 3-х років – 15 грн. та грошові норми з розрахунку 25 грн. у день на одну дитину.

2. Встановити, що батьки та особи, які їх заміняють вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 60 % від вартості харчування в день.

 

 

3. Встановити безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти для таких категорій дітей:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– дітей-інвалідів;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких призвані на військову службу по мобілізації на виконання указів Президента України «Про часткову мобілізацію» (на підставі довідок, виданих відповідними військовими комісаріатами, а також документів, що засвідчують ступінь споріднення), на період до часу їх демобілізації;

– дітей – членів сімей учасників антитерористичної операції (на підставі копії посвідчення учасника бойових дій);

– дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в антитерористичній операції, забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей (на підставі довідок, наказів, тощо виданих відповідними уповноваженими органами);

– дітей, батьки яких загинули у ході антитерористичної операції;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких проходили військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та отримали статус інваліда війни 1-11 групи (на підставі копії відповідного посвідчення).

4. Звільнити багатодітні сім’ї на 50 % за утримання дітей у закладах дошкільної освіти.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
23 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Ірина Р.: Тільки й думають, де ще з людей здерти і свої дірки позатикати.
Ірина С.: Низько кланяємось нашим чиновникам!!!!!! 6О0 грн. на місяць за садок, круто!!!!!!! Значить, діти будуть менше відвідувати садочки.

editor
4 років тому

Роман: ну якщо харчування буде як тепер – макарони з капустою… за таку ціну……Цікаво, як зміниться меню.
Тетяна: Стільки “лагідних ” слів хочеться сказати нашому меру… щоб він так “жив”!!!

editor
4 років тому

Марія Бондар: Я в шоці!!!!! Ті, хто малозабезпечені і отримують гроші від держави по пару тисяч , то не платять , а ті, хто вижити не можуть на зарплату і ДСД не виходить, то по повній !!! Ну молодець, ще трошки – і будемо 100% платити. То з таким успіхом краще приватний садок. Ласкавих слів не вистачить.
Ми нікуди не дінемося, будемо платити , але ж хотілося б, щоб меню в садочках було краще. І щоб дітки їли, а не приходили додому голодні!!!

олександр
4 років тому
Відповісти  editor

Я з вами згідний.Але платять прості громадяни і я плачу за багатодітних бо вони немають змоги.Алеж я дитину веду в садочок ногами а вони на іномарках возять.Робіть висновок .Я своїй дитині відмовляю а за чужу плачу.Де справедливість . Треба щоб всі діти і батьки були рівні.Тому і піднімають ціни в садочка бо не всі платять.

Ольга
4 років тому
Відповісти  editor

згідна на 100 %

Олена
4 років тому

Я в шоці, за що такі гроші платити?? Вони що там, обкурилися???
В мене двоє діток, я зараз ледь тягну цей садок, а тут ще підняти хочуть?? Де я ті гроші буду брати?? А інші мами??
Люди, не даймо їм цього зробити!

editor
4 років тому

Галина: А якщо двоє діток ходять в садочок? Це скільки ж треба грошей?!!! А на ремонт плюс!!! Батьки, піднімайтесь і ідіть до того чобота! Не мовчіть! Гуртуйтесь! А то будете платити за тих,х то і так має пільги! Шок! Не вистачає слів для обурення!!!!!!!!!
Дійсно, платити за малозабезпечених, яким держава і так допомогу виділяє! Повинні всі бути в садочках одинакові!!!!Ну Сапожніков утнув! Він і так по підприємствах керує, яку давати зарплату

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

І я таке чув. Кажуть, є чорні списки кого брати на роботу – кого ні. Я за ними вже років із десять полюю.

Марія
4 років тому

В садочку халява, в школі халяву, в автобусах халява.Вскрізь багатодітні. З цим треба присікати. Скоро будуть в будинки заходити і вимагати.А які в них телефони, планшети. ДІСТАЛИ.

editor
4 років тому
Відповісти  Марія

але ж ви й злі. Жирні корумповані с/коти у владі й біля влади – цяця, а вам багатодітні жити заважають?..

Марія
4 років тому
Відповісти  editor

Чому я повинна за когось платити?

Інна
4 років тому
Відповісти  Марія

За багатодітних повертає50% держава а не ви платете.

Ірина
4 років тому
Відповісти  Інна

Інна, а в держави гроші звідки – не з кишень платників податків?

олександер
4 років тому
Відповісти  Інна

За ремонти ,благоустрій,Все що купляюється за кошти батьків вас це не цікавить.

Таня
4 років тому
Відповісти  Марія

В школі немає ніякої халяви,хто тобі не дає народити третю дитину

editor
4 років тому

Дотепер у садках керувалися рішенням міськради від 24.2.2017 р. за №14/43, де йшлося:
1. Встановити з 01.03.2017 року по 31.12.2017 року плату для батьків за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 18 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 30 грн. 00 коп. у день на одну дитину.
2. Встановити, що батьки та особи, які їх заміняють, вносять плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 60% від вартості харчування в день.
3. Витрати на безкоштовне харчування провести в межах загальних асигнувань, виділених на утримання дошкільних навчальних закладів на 2017 рік.

editor
4 років тому
Відповісти  editor

уважно прочитайте цей пасаж, громадяни батьки. Зверніть увагу на все…

Lesia
4 років тому

В мене троє дітей я на даний час плачу 50% в садочку. Але в мене нема та як тут дехто виразився іномарки на якій моя дитина могла б їздити в садочок, теж саме і з телефонами. Несудіть всіх по одній якійсь людині!!!!!!

Інна
4 років тому

Я теж за те щоб плату не піднімали харчування не таке вже і супер у садках збираймо громаду і до мера.

editor
4 років тому

Галина: Що за покірність?«нікуди не дінемось будем платити»… А що, не можна згуртуватись і добиватись,щоб цього не було?! А якщо двоє діток—де взяти стільки грошей? Вони що там у міськраді – божевільні?

Яра Червінська
4 років тому

Ярема постачає у всі садочки продукти. Навіть самі кухарі обурювались, що гівном дітей мусять годувати, але вони на роботі, а не взяти привезений товар не можна. 600 грн місяць це дурдом.. Може це вони так вирішили боротися з чергами в садочок? Такими темпами Сапог скоро на нараді буде кричати : ось яке в нас пАкращення! Хочешь в садок здати – будь ласка.. В любий час…. Місць вільних повно.

Яра Червінська
4 років тому

Десь на 15,5, чи 6му м-ні казали,що віруючі мають відкривати приватний садочок. Не знаєте нічого про це?

Люда
4 років тому
Відповісти  Яра Червінська

Дав би бог!! Було б дуже добре!!