Поліція може. Але не хоче. Чому?

7 4337

Зараз ви дізнаєтесь про рішення Нововолинського міського суду щодо такого собі Зоткіна, який іменує себе “блогером Артуром“, ніде не працює і похваляється, що його  повністю утримують батьки.

Маючи багато вільного часу, Зоткін оббріхує та паплюжить людей в інтернеті, чіпляється до них на вулиці й у громадських місцях Нововолинська.

Саме він, на думку потерпілих, розтрощив рік тому всі вікна у квартирі свого знайомого й двері у магазині “Край“. Однак йому за це нічого не було – поліція недбало розслідувала обидві справи й не зібрала достатньо доказів.

Отже, свіжа постанова суду щодо Зоткіна.

У листопаді він докучливо чіплявся до працівниці навчального закладу, бігав за нею, знімав без її згоди на телефон, пхав носа в її приватне життя.

Жінка двічі того дня мусила викликати поліцію.

 

“Блогер” лазить де хоче. Під час карантину

 

Патрульні приїздили, навіть підловили Зоткіна на сходах навчального закладу.

Але не склали на нього протокол, не відібрали пояснення, хоча він їм хамив і погрожував. Тупо відпустили.

Саме після цього Зоткін хизувався в інтернеті, що “строїть” поліцейських і всі вони до нього “мило мурчать, як кошенята“.

 

Зоткін лякав поліцейських, що з них полетять погони.

  – Куди полетять? – поцікавився патрульний 

 

Аж у грудні на настійливу вимогу освітянки поліція все ж таки склала на Зоткіна протокол за статтею 173 КУпАП.

Аж у лютому справа зайшла у канцелярію суду.

Аж у березні (“блогер” на засідання не ходив, суддя навіть ухвалив застосувати до нього примусовий привід) Зоткіна визнали винним у хуліганстві. 

Однак не оштрафували, бо 3-місячний термін притягнення його до адмінвідповідальності сплив.

І Зоткін надалі почувається безкарним.

 

Ніде не працює, бо мама прогодує…- 

 

Визнали Зоткіна ВИННИМ і в адмінсправі за моєю заявою. У червні 2020 р. він брутально чіплявся до мене у приміщенні Нововолинського міського суду, зривав із мене захисну маску, матюкав.

А потім півгодини ховався від поліції у туалеті на першому поверсі суду.

Однак і у тій адмінсправі сплив 3-місячний термін.

Отже, суди вже двічі визнали Зоткіна винним у хуліганстві. І вже двічі він не оштрафований, не скерований на примусові громадські роботи.

Чому? Хто посприяв безкарності знахабнілого правопорушника?

Постанова судді Миколи Ушакова дає чітку відповідь на це питання.

Хулігана надихає кричуща бездіяльність поліції.

 

 

Я розумію: новопризначений начальник Нововолинського відділення поліції Олександр Ципко мусить розгрібати завали відписок і недопрацювань своїх підлеглих.

Начальники змінюються – підлеглі лишаються. Зі своїм недбальством, невмінням чи небажанням належно оформляти протоколи, збирати докази, доводити до суду кримінальні провадження. 

Дійшло вже до того, що слідча, приймаючи чергову заяву про кримінальне правопорушення “блогера”, безпардонно і безапеляційно повторює людям у вічі його брехню.

Невже вони там у відділку справді “мурчать”, пліткують і відмазують правопорушників замість того, щоб притягнути до відповідальності?

 

Наталя Камишникова

,

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій
1 рік тому

Колись у нас в місті один був з розовим волоссям, чеплявся з непристойними пропозиціями до підлітків, до дітей… цей мамин синочок мабуть скоро повторить його дорогу бо ні один здоровий адекватний мужик в розове ніколи не покраситься. Такий собі тепер пєтушок!

Уууу
1 рік тому

Тільки сережок і боа не вистачає…Те що він ніби такий, то нічого, звичайно, але у саме таких бувають серйозні відхилення, хоча це не звільняє їх від відповідальності

Громадянка
1 рік тому

Воно ще й хтиве! Як бачить жінку чи дівчину до якої можна безкарно почіплятися, то мало зі штанів не вистрибне. Аж ті кривенькі рученята трясуться від збудження.
Одного не розумію, чого чекає поліція, самосуду чи доки познущається фізично над якоюсь дитиною?!

Олександр
1 рік тому
Відповісти  Громадянка

Змінився Нововолинськ …років 40 тому боявся би косо подивитись і з дому вийти…копали б на кожному кроці. І головне- навіть в міліцію не побіг би бо ще й там добавили.

Сергій
1 рік тому
Відповісти  Громадянка

У вас є якісь факти?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Наша міська поліція, де ротації її начальників здіійснюються чи й не щодекілька місяців, схожа на персонажів відомої байки І.Крилова. Одні щиро прагнуть змін, інші – служать, аби чергу відбути та отримати зарплату. Я теж, неодноразово, звертався туди з заявами щодо хамства Артура Зоткіна відносно мене. А мама цього переростка, навіть натякала у своїх коментарях, щодо мого переселення у кращі світи. Але, я її не послухав. :))) Скажу так: Ця особа давно всім нам набридла, а окремі поліцаї та їхня бездіяльність заслуговують на позачергову переатестацію щодо персональної профпридатності, а можливо, що й на звільнення.

Акунаматата
1 рік тому

Судячи по фото, йому ще лишилось силіконом груди накачати та зайві висюльки відрізати)))