Події на дев’ятій нововолинській шахті й довкола неї вже нагадують містечковий фарс, який погано скінчиться – для рядових гірників. Скінчиться крахом копальні.

Були мантри-страшилки про смотрящого Венгрина  – в засобах, підконтрольних одіозному смотрящому Яремі (є в Нововолинську такий друг мера, депутат міськради, власник телеканалу).

Була відверта брехня на “Аверсі”, нібито люди в масках прибули захоплювати копальню. Ані рейдерства, ані бодай одненької маски телевізійники так і не змогли показати, але свій репортаж почали саме з цієї брехні.

Голова Волинської ОДА Савченко радив профватажку Гурі, відомому своїм рукоприкладством, та його прибічникам “бути сміливішими”  з “бандитом”.

Екс-правоохоронець Савченко  – чесний-чесний мент, власник трьох швейцарських годинників, трьох автівок (серед них – джип на 2 млн. грн.), кількох квартир у Києві та готівки більш як 500 тис. доларів (на пару з дружиною)  – публічно обзиває бандитом отого Венгрина. З чужих слів, без суду і слідства.

От я скажу, що Савченко – бандит, мені теж за це нічого не буде?

Ну, а сьогодні маразм остаточно зміцнів – і робітники дев’ятої під проводом бандюкуватого Гури палять шини під офісом ДП “Волиньвугілля”.

Головна вимога – навіть не зарплатня, а “не звільняйте директора шахти Юрківа.

 

 

Вогонь і стовпи чорного диму спокійно споглядають працівники МНС, які пожежною машиною прибули сюди за викликом. Вугільний пролетаріат бадьоро підносить шини з гаражів. Палити й носити – не в шахті робити, а гроші по-любому заплатять…

РАДАР поцікавився у начальника міського відділення МНС Руслана Безеки, чи пожежна бригада врешті-решт гаситиме вогонь.

– Ні, наші працівники просто дивляться, щоб  вогонь не перекинувся на будівлю, щоб ніхто не обпікся. Загасимо лише якщо надійде вказівка від поліції – вона там теж присутня.

РАДАР прикинув, які звабливі перспективи  відкрились перед місцевим політикумом і перед усіма любителями червоного півня, халявного піару й екстриму.

Ідете на пожежну площу, де Яремин магазин “Аміго” й рятувальний загін МНС, із протестом проти будь-чого.

Проти Путіна,  проти Сапожнікова, проти нововолинського обер-радикала Яреми, проти Юрківа. Проти Савченка. Проти війни. Проти валютників. Проти Ляшка чи проти Юлі. Проти прокурорів, які прибрали до рук у Нововолинську комунальне майно – дитсадок.

Місце жваве, центрове, контора Яреминого ТТІ поряд.

Скликаєте десяток-два зівак. Розкладаєте дерев’яні піддони, підпалюєте шини. На знак протесту – а шо, в нас демократія, це міні-Майдан!

І вам ніхто нічого не зробить!!! Пожежні лише спостерігатимуть, поліція не втручатиметься.

Доведено під ДП “Волиньвугілля”.

 

 

А ще можна розкласти шини під будинком депутата міськради Василя Гури чи самого Віктора Борисовича Сапожнікова – нововолинського міського голови… І вас ніхто не зупинить, аніхто!!!

Васюню, нововолинські політики, політикани, а також усі до одного міські божевільні подякували тобі за сценарій майбутніх шинопротестів і шинорозваг.

Навесні на нововолинських дачах екологи з Луцька оштрафували на солідну суму з десяток садівників, які спалювали сміття на своїх ділянках. Палії, бач, забруднюють довкілля!

Соромлюся спитати: а тут ніхто нічого не забруднює? Нє?

Ну, то шукаю шину і теж іду підпалювати.

Для початку під поліцією, прокуратурою і на пожежній площі.

Це Нововолинськ, малята! Тут усе можна! Тут одного бандюкуватого депутата нема кому поставити на місце.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Депутат міськради Гура на шахті №9 вдарив керівника шахтарської профспілки

Прочитав сам? Поділись з іншими: