Сьогодні у другій половині дня група з 25-30 працівників шахти №9 у вкрай брутальній формі домагалася від в.о.гендиректора ДП “Волиньвугілля” Андрія Пилипюка, щоб він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

У його кабінеті вони кричали, істерили, грюкали кулаками по столу перед його обличчям, майже безперервно матюкались і погрожували пролити кров. 

Усе це відбувалось у присутності начальника нововолинського відділення поліції В.Пикалюка, який стояв біля столу директора й жодного разу не зробив нікому з матюкливих і нарваних чоловіків бодай зауваження – вже не кажу про попередження чи адмінпротокол.

У Кримінальному кодексі є статті про перешкоджання законній діяльності посадовця. Це раз.

ДП “Волиньвугілля” – державне підприємство, а в нас надворі війна, хто забув. Тому зупинити це кричуще самоуправство  мала б не тільки поліція, а й Служба безпеки. Це два.

Ну, прокуратура у нас сидить у ясельках, нічого не чує й не бачить, на неї сподіватися марно.

 

 

Пилипюк, на якого нахабно тиснули прибічники щойно звільненого директора шахти №9 Юрківа та профватажка Гури,  міг би написати заяву про порушення його прав, перешкоджання його законній діяльності – і вручити її тут-таки керівнику відділку поліції з вимогою розпочати кримінальне провадження.

Він цього не зробив. Не написав і заяву на звільнення за власним бажанням, якої від нього домагались. Написав, що діє під тиском.

І не скасував свій наказ про звільнення Юрківа!

Пилипюк під шквалом нападок і матюків тримався гідно. Але цілий день пресування дався взнаки. Із високим тиском його просто з роботи забрала “швидка”.

 – “Генерал” тепер буде на лікарняному, то скасуйте ви наказ про звільнення Юрківа, – вимагають робітники, що вже 10 днів не стають до роботи, від технічного директора ДП “Волиньвугілля” М.Борсука.

Чому 25-30 вимагачів безпардонно нав’язують свою волю всьому трудовому колективу ДП “Волиньвугілля”?

Чому поводяться так безкарно?

Хто стоїть за цим ганебним протестним шоу? Кому вигідно втримати Юрківа у директорському кріслі й усунути з посади Пилипюка?

РАДАР відстежує й аналізує події, далі буде.

 

Наталя Камишникова

Фото – Вітя Вест

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: