Пилипюка забрала “швидка”. Ганебне шоу Гури і Ко триває…

46 3561

Сьогодні у другій половині дня група з 25-30 працівників шахти №9 у вкрай брутальній формі домагалася від в.о.гендиректора ДП “Волиньвугілля” Андрія Пилипюка, щоб він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

У його кабінеті вони кричали, істерили, грюкали кулаками по столу перед його обличчям, майже безперервно матюкались і погрожували пролити кров. 

Усе це відбувалось у присутності начальника нововолинського відділення поліції В.Пикалюка, який стояв біля столу директора й жодного разу не зробив нікому з матюкливих і нарваних чоловіків бодай зауваження – вже не кажу про попередження чи адмінпротокол.

У Кримінальному кодексі є статті про перешкоджання законній діяльності посадовця. Це раз.

ДП “Волиньвугілля” – державне підприємство, а в нас надворі війна, хто забув. Тому зупинити це кричуще самоуправство  мала б не тільки поліція, а й Служба безпеки. Це два.

Ну, прокуратура у нас сидить у ясельках, нічого не чує й не бачить, на неї сподіватися марно.

 

 

Пилипюк, на якого нахабно тиснули прибічники щойно звільненого директора шахти №9 Юрківа та профватажка Гури,  міг би написати заяву про порушення його прав, перешкоджання його законній діяльності – і вручити її тут-таки керівнику відділку поліції з вимогою розпочати кримінальне провадження.

Він цього не зробив. Не написав і заяву на звільнення за власним бажанням, якої від нього домагались. Написав, що діє під тиском.

І не скасував свій наказ про звільнення Юрківа!

Пилипюк під шквалом нападок і матюків тримався гідно. Але цілий день пресування дався взнаки. Із високим тиском його просто з роботи забрала “швидка”.

 – “Генерал” тепер буде на лікарняному, то скасуйте ви наказ про звільнення Юрківа, – вимагають робітники, що вже 10 днів не стають до роботи, від технічного директора ДП “Волиньвугілля” М.Борсука.

Чому 25-30 вимагачів безпардонно нав’язують свою волю всьому трудовому колективу ДП “Волиньвугілля”?

Чому поводяться так безкарно?

Хто стоїть за цим ганебним протестним шоу? Кому вигідно втримати Юрківа у директорському кріслі й усунути з посади Пилипюка?

РАДАР відстежує й аналізує події, далі буде.

 

Наталя Камишникова

Фото – Вітя Вест

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

46
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
30 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
23 Автор коментаря
Юрій

Немає в нас поліції. А цей випадок ще раз це підтверджує .

Вітя

Пикалюк молодець.а ці **** не билися .тому один пикалюк не в силі боротись з хамом гурою

Катруся

Цікаво…. а щоб Ви писали якби поліція скрутила б руки працівникам шахти і наділи б кайданки? Напевно що знов поліція у всьому винна…

Тролик

Едітор, дарма ви так про поліцію. вона мовчки все знімала та докоментувала і збирала докази.
А завтра відкриють кримінальні справи до особливо “баранькуватих”, ну той хто скати носив, хто підпалював їх, коротко “барани” вигрібуть по саме не хочу. а гура та інші організатори будуть стояти осторонь, типу ми тут не причим, ми лише говорили, а не палили.
А “барани” по умовному отримають (при умові заносу “котлет” ясильній прокуратурі ) або по трьощці реального зароблять, типу за блокування адмін будівль, хуліганка і тд.

editor

Ви оптиміст. А мені годину тому телефонував начальник відділення поліції й запевняв, що ганебне дійство у кабінеті Пилипюка відбувалося вже в неробочий час.
Я питаю: а яке це має значення? У вас і у керівника ДП робочий день ненормований. Що, після 17.00 у присутності начальника поліції можна матюкатися до нестями і коїти самоуправство?..

Олег

ПОВТОРЮЮ! Поліція нас не чіпає, тому що ми відстоюємо свої права в рамках закону.

Вітя

Цілком згідний не байдужий

Правдун

А чому ж Макарчука в свій час ні поліція, ні СБУ не зупиняло. Він витворяв те саме, що зараз Гура. Є одна нормальна профспілка на чолі з Калістратовим, а всі інші не вміють два слова до купи зв’язати і тількі те і роблять,що каламутять воду і зривають виробничий процес. А правоохоронних органів , які б займалися своєю роботою у нас в Україні дійсно не має(((

editor

Іще раз: Макарчук водив своїх профспілчан у кабінет тодішнього гендиректора, але там в абсолютної більшості людей були моральні гальма. І я це бачила на власні очі.
Добре пам’ятаю, як на Макарчука Хмельницький та ще дехто викликав поліцію за те, що ті зайшли у кабінет і зажадали його відставки – без брудної лайки, шарпанини і грюкання кулаками перед обличчям.
Добре пам’ятаю і те, як тягали Макарчука у поліцію писати пояснювальні… звільняли з роботи… і ще багато дечого. Гура гуляє абсолютно безкарний.

Правдун

Ха-ха-ха. А може едітор просто підтримує Макарчука, Пилипюка і Венгрина? Або швидше їй за це платять!

editor

Ха-ха-ха, судите всіх по собі?
Ні, едітору не платять. Едітор пише про це все на власний розсуд.

Шахтар

О які всі політично підковані Гура туди, Макарчук сюди- та нам все одно, ще раз повторюю позиції Гури на шахті 9 перебільшені(ви не уявляєте скільки пропозицій було його освистано) зараз зійшлись всі на одному, або ми працюємо і до нас відносяться як до людей(вчасно зарплатня і змога працювати надалі), або… Так може хтось і зробить на нас свої політичні дивіденди. наразі нам все одно. До речі Луцюк, якого висували альтернативним директором шахтарі, чомусь звільнився, погрози активістам були ще декілька днів назад.

editor

То, може, прибічники Гури – Юрківа і вплинули на звільнення Луцюка? Не спадало вам таке на думку?

Інна

Ганебна поведінка, порушення законів і погрози в прямому ефірі, в присутності поліції. Ніхто не реагує… ЧАС НЕ РОБОЧИЙ… Після цього, вдираються в квартиру до гендиректора, вибивають усі вікна, все трощать і грабують.
Так пройшла ” мирна” акція у “бідних” шахтарів.
Це наш Нововолинськ.

Шахтар

шановний коменти пропускайте швидше, не свої, а наші –
по декілька годин це не справа. на кого ви працюєте????

editor

Уночі шановні модери сплять. 🙂
Працюємо на обігрів космосу.

Юрій

Поліція повинна попереджати злочин, тобто не допускати до злочинних дій. А тут документувала. Правильно було б , якби скрутила всіх тих недошахтарів. Ви можете подібну ситуацію уявити в Польщі? Якби там подібне сталося, то всі б лежали мордою в асфальт.

Мешканка

У Польщі людей за людей мають, тим більш державні підприємства, зарплату платять вчасно, так підло з людьми не поводяться, людей до такого не доводять. До такого б не дійшло б, це точно…

editor

Так, у Польщі любитель матюкати свого керівника й вимахувати кулаками перед його обличчям довго на роботі не затримався б, це факт.
І начальник поліції з ним би не панькався. Стопудово.

ОЛЬГА

пяна толпа. за що вам платити ?

Громадянин

Там усі працівникі були тверезі, а ви тут людей обзиваєте, вони стоять за чесно зароблені тяжкою працею грошей

editor

за крісло директора вони стоять. І при цьому поводяться дуже підло. Читайте наступну новину, вже на РАДАРІ.
http://radar.in.ua/vlizly-u-kvartyru-pylypyuka-perevernuly-vse-shukaly-yakis-dokumenty/

Анатоль_ БІДЗЮРА

Тягне на кримінал. Це абсолютно точно. Порушень – купа. Гендиректор – державний службовець. Поліцаї – теж. Члени профспілки ніяким боком не тягнуть на цей статус. Тоді, у якій вони ролі? Палаючі шини, матюки, погрози вбивством… Пикалюк мав негайно припинити це беззаконня. Або викликати із Луцька підкріплення та Національну гвардію. Він цього не зробив. Бездіяв. Не заздрю.

ОЛЬГА

що ще треба дати шахтарям ш-9 щоб приступили до роботи ? наскільки ми знаємо то дали повністю зарплату а лави стоять .то де ж гура ваші обіцянки про відновлення роботи ? чи ви тільки крісло під юрківом здатні тримати і з волинцьом інтереси ахметова-сепаратиста відстоювати ? перестаньте дурити людей , і скажіть чесно що вас підтримують за гроші , які вам скоро перестане давати волинець з ахметовим ,всього 5 % шахтарів

Мешканка

Погано поінформованні. Зарплату НЕ ВИПЛАТИЛИ – це перше; директора НЕЗАКОННО звільнили – це друге. І Шахта 9 повністю себе заберпечує: добуває, реалізує вугілля, а ті кошти йду НЕ НА ЗАРПЛАТУ шахтарям 9, і НЕ НА ОБЛАДНАННЯ для 9 шахти. Люди доведені до віддчаю… тому й відстоюють свої ЗАКОННІ права..

Василь

Саме більше від цієї акції постраждав готель і фітнес клуб що знаходиться рядом=все в копоті і сажі,не кажучи вже про те чим люди дихали цілий день.Справжній “беспредєл”

наталія

хто Вам сказав що зарплату виплатили це не правда по друге я не знаю може шахтарі в чомусь і не праві вони юридичної освіти не мають але скажіть що б робитли ви коли не має за що відправити дитину в школу заплатити комуналку погасити кредит (до речі за який за невчасну сплату нараховується пеня кожен день) да я згідна доводити людину до лікарні не можна але як що він дійсно в лікарні то оплатити лікування в змозу а я чомусь коли в лікорню попала дитина мусила брати кредит.

editor

я вас здивую, але за виплату зарплатні працівникам шахти №9 відповідає безпосередньо й насамперед директор шахти – В.Юрків.
Це так і за законом.

Громадянин777

Директор реалізацією вугілля не розпоряжається то з відкі він має взяти гроші з кишені, реалізацією збутом вугілля займається обєднання і генеральний директор , зарплату перераховує обєднання на рахунок шахти, якщо обєднання не перерахувало кошти на рахунок шахти то звідкі має взяти директор

editor

Скажіть, а навіщо Юрківу взагалі те об’єднання? Йому й Гурі міністр чітко сказав іще навесні: “Ви так хочете самостійності? Будь ласка, пишіть статут, за місяць вийдете з ДП, будете самі на себе заробляти, самі продавати вугілля, заживете!..”
Минув травень… червень… липень… серпень… Але щось не хоче виходити шахта з ДП. Чомусь уже ніхто нікуди не йде: ні Гура, ні Юрків.

Мешканка

Директор шахти Юрків НЕ Є РОЗПОРЯДНИКОМ КОШТІВ. Розпорядником коштів за реалізацію вугілля є Державне Підприємство “Волиньвугілля”, і воно, і тільки воно, на чолі з
“генералом” розпорядається коштами.

editor

Беспредєл за участю пожежних. Отак мовчки споглядали, просто сміх.

V.K

Пилипюк обіцяє не закривати шахту,але через рік вона потрапляє в третю категорію, що автоматично йде на закриття,тоді Ви напишите ,що там уже немає запасів вугілля і це є нормальне закриття.Але є економічно обгрунтовано , що вона може працювати ще 13 років,але це зараз так, а череч пік-півтора Ви напишите ,що Пилипюк молодець,закрив збиткове підприємсто

editor

Яка каша. Шахта згідно з наказом міністра стає окремим державним підприємством – ДП. Хотіли не годувати дармоїдів, заробляти самі на себе – ось вам повна незалежність, підпорядкування міністерству напряму. До речі, там теж багато дармоїдів, але то таке.
Пилипюк до вашого ДП не матиме стосунку. І якщо у вас залишиться Юрків, то саме Юрків цю шахту незабаром і закриє. До того йде.
До того ви її ведете.

АК47

А ви спитайте у Васі Гури-хто ж так взимку в Міністерстві кричав,що шахта №9 хоче самостійності? Це ж з ЙОГО подачі поновили той наказ 550, по якому шахту 9 передають в 3 групу на ліквідацію… А тепер виявляється Пилипюк винен? щось ви ,шановні V.K. забрехались….ВСІ НАКАЗИ ідуть з Міністерства, навіщо той цирк підк ДП? Кого ви хотіли залякати? 10-15 жіночок,що там залишились працювати?…

V.K

Відновили з його подачі? як можливо відновити те чого не скасовувалось?
Ти уважно дивись відео де жіночка яка там працює сама каже, що там працює до 50 чоловік,але зараз більша половина написала заяви за свій рахунок, поки все не вляжеться.
І на рахунок Наказів ,то Пилипюк сам сказав що це була усна вказівка, і він вже просто сам написав наказ…….

Дружини шахтаря

Скажіть, а що робити. Мій чоловік працює на цій шахті. У нас троє школярів і дочка ходить у садочок. Після дня Шахтаря дали 15% зарплати, а на цьому тижні дали 45%. При заборгованості з червня місяця. На багато хватить цих грошей не плативши за одні комунальні платежі з червня місяця, а ще дітей у школу зібрати.

Арсен Люпен

Шукати іншу роботу ! Цеж очевидно, усі так роблять ….

editor

Зарплата для цих конкретних горлохватів, про яких мова в новині, була лише приводом. Вони самі прямо казали, що головна вимога – залишити директором Юрківа. Не погасити комунальні борги, а домогтися скасування наказу про звільнення Юрківа.У “Дозі” вони теж не згадували про свої комунальні борги.

Олександр

Закінчилось вугілля – все більше немає! Що будете робити? Закінчилась горілка, але є пиво і вода… Що будемо пити? Ну точно не воду…

Дружина шахтаря

Ви б сиділи та мовчали коли б ваші права порушували та неоплачували вашу працю по 2-3 місяці.

editor

Ні, я б не мовчала. Але не ставала б маріонеткою в ігрищах Гури, Юрківа і Міхєєва.
Прокуратура, поліція, заяви про невиплату, кримінальна справа на керівника підприємства. Де ці заяви? Тільки тепер понаписували? І то у сподіванні, що покарають Пилипюка, а не Юрківа?
Що робив цілий профком – а на дев’ятій аж два профкоми, – куди дивився? Боявся сваритись із директором? Бо саме директор відповідає за невиплату на своєму конкретному підприємстві.
Чому чути тільки горлохвата Гуру, якому дуже вигідна ця колотнеча, а всіх інших членів обох профкомів не чути? Їх же для чогось обирали. Невже для меблів?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Це саме ви та більшість шахтарів, мовчите по своїй старій, поганій та гидкіцй звичці. А є люди, котрі не припиняють викривати корупцію і крадіжки. Чим ви потім, звичайно, скористаєтесь потираючи руки: “Ач яка я розумна і кмітлива! І по голові мені не дали”.

Наталія

Поліція свою функцію не виконала, адже мала б припинити беззаконня, бо зарплату поліція утримує з наших податків. ШАХТАРІ, скільки у вас за останні роки було директорів? Невже Юрків найкращий? Мабуть, в першу чергу для Гури? А те, що вашу шахту закриють , як 5-ту, саме менше турбує Юрківа, який проживає у Червонограді. Чомусь для такого спеціаліста – директора там немає роботи. Ці горе-шахтарі (крикуни, горлохвати) завтра за пляшку не тільки вас продадуть, а рідну матір. Задумайтесь! Вугільній галузі крах, це зрозуміло. Не зрозуміло, чому державні можновладці це роблять у такий спосіб. А ви, шахтарі, проживаєте в одному місті та, мабуть,… Читати далі »

Фея

А до чого тут “вчилися в одній школі?” Он у моєму класі один потім став красти, а інший був просто бандит…

Анатоль _ БІДЗЮРА

(+++++++…) . Приєднуюсь.