Психоневрологію не закриють, але можуть сильно урізати

2 419

Скоротити вирішили 10 ліжок із 25. Це спільна думка нововолинських керівників і членів профільної комісії облради.

Що лишиться без роботи майже половина персоналу – півбіди. Біда, що хворих із важкими психічними розладами  в Нововолинську стрімко більшає…

РАДАР одержав відповідь від начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.

Ігор Ващенюк інформує:

“Ваше звернення щодо недопущення закриття психоневрологічного відділення Волинської обласної психіатричної лікарні №2 м. Нововолинська розглянуто.

Повідомляємо, що 20 січня 2017 р. відбулося засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства й дитинства за участю керівників м.Нововолинська та УОЗ області.

Комісія погодила рішення щодо продовження функціонування згаданого відділення з 1 березня 2017 року вже у структурі Нововолинської ЦМЛ із забезпеченням 50% його фінансування до кінця 2017 року за рахунок обласного бюджету”.

Усе ніби гаразд, але пан Ващенюк не написав головного: керівники Нововолинська (зокрема, заступник нововолинського міського голови, секретар міськради ПАН Сторонський) погодились узяти відділення на баланс міської лікарні у 2018 році, а з 1 березня поточного року виділяти на психоневрологію 50% коштів  від потреби лише ЗА УМОВИ, що там буде не 25 ліжок, а 15.

РАДАР нагадує: 2002 року, коли відділення відкрили, там було ПЛАНОВИХ 30 ліжок. Одне скорочення вже провели! Тепер хочуть урізати рівно вдвічі.

Чому нововолинській громадськості й медикам треба боротися далі за кожне ліжкомісце й не допустити скорочення ані штату, ані фінансування психоневрологічного відділення – РАДАР писав неодноразово. У Нововолинську меншає населення, але невпинно й загрозливо більшає хворих на психічні розлади.

Ще один важкий, але вагомий аргумент – тут:  “Над прірвою, на самоті з юрбою”

https://radar.in.ua/nad-prirvoyu-na-samoti-z-yurboyu/

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
2 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

і в разі, якщо Нововолинська ЦМЛ буде центром одного з ТРЬОХ госпітальних округів Волині… і якщо буде шість округів – у будь-якому разі 15 ліжок для Нововолинська й околів катастрофічно замало.
У країні війна, хто з чиновників забув. Звідти повертаються зі страшними контузіями і психологічними травмами. Уже зараз десятки нововолинських родин учасників бойових дій на Донбасі мають із тим дуже великі проблеми. А що буде за рік? за два?..
І да, коли психоневрологію відкрили, там почасти, але все ж таки лікували від наркотичної залежності.

Шаман
5 років тому

Мер знову не буде відстоювати, а потім присвоїть собі заслуги ?