Влізли у квартиру Пилипюка, перевернули все, шукали документи…

25 4363

Поза сумнівом: це залякування.

Типу знай наших, пам’ятай, як Гура і Ко погрожували скинути тебе у шахтні відстійники, у ствол і так далі...

Учора ввечері Андрія Пилипюка, в.о.генерального директора ДП “Волиньвугілля”, з роботи забрала “швидка”.

 

Лежить у кардіології. Невідкладну допомогу надали, але…

Профпровокатор Гура, істеричний чолов’яга у чорному (оте трудяще, що найбільше лізло вчора з кулаками і матюками до Пилипюка), інші учасники вчорашнього шоу зробили свою каламутну справу.

Довели: заради крісла для Юрківа вони переступлять через гідність людини, через її здоров’я, а може, і… через усе.

Такий собі Діма на радощах виклав відео, де медики і працівники ДП на ношах виносять непритомного Пилипюка з офісу “Волиньвугілля”. І назвав це  “Перемога шахтарів”.

Та да, тільки не шахтарів, бо їх уміло використовують, а їхніх ляльководів…

Хоча треба сказати правду і про цих шахтарів. Тільки негідники можуть переможно барабанити, співати і бажати смерті людині, яку заносять у “швидку”.

 

 

І не треба волати тут у коментарях, які ви працьовиті, бідні й нещасні. Ви – хто так тішився зі своєї “перемоги” – просто мерзотники.

Поки Пилипюк лежав під крапельницею, в його квартиру через балкон вдерлися невідомі зловмисники. Перевернули все догори дригом. Щось затято шукали, але речей і грошей не взяли. Явно полювали на якісь документи і при цьому демонстративно залякували.

Типу знай наших, пам’ятай, як Гура і Ко погрожували скинути тебе у шахтні відстійники, шахтний ствол і так далі...

Саме через отакі прямі брутальні погрози Пилипюк і змушений був кілька днів тому найняти приватну охорону. Своїм власним коштом, завважте. Жодної гривні з підприємства на це не пішло.

Утім, охоронці супроводжували його один-єдиний раз – коли поїхав на дев’яту шахту оголошувати наказ про звільнення її директора Юрківа. Падкі на дешеві сенсації репортери наробили тоді галасу про “людей у чорному”, обізвали їх тітушками, голослівно звинуватили у рейдерстві. На кого ці засоби спрацювали? Правильно, на той вугільний клан, що стоїть за Юрківим. Ну, й персонально на Гуру В.В.

Прикро і смішно, що головним речником та ідеологом “Бугу” з шахтних питань став саме Гура – місцевий депутат-радикал із кримінальними замашками. Ну, але, може, Гузь уклав із Яремою (бізнес-другом мера, головою міської організації партії Ляшка) негласну угоду про співпрацю, всяко ж буває…

Отже, вчора пізно ввечері у поліцію надійшла заява про проникнення у приватне житло.

 

 

На місце кримінальної події  прибула слідча група. Хотілося б думати, що зловмисників знайдуть і  притягнуть… Але маю підозру, що навіть не шукатимуть.

 – От вам і чесні шахтарі, – з гіркотою сказав мені Андрій Пилипюк у коротенькій телефонній розмові.

Так, дуже паскудно зробили. Ми ж усі розуміємо: це не банальний злодій заліз. Це вторгнення у приватне життя, спроба знайти і викрасти якісь документи, а головне – це демонстративне залякування.

Васю, Дімо і хто там іще – це підлота. І це навіть не по понятіях…

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

25
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
19 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Капець. Повернулися лихі 90-ті? І взагалі, поліція у Нововолинську є? А прокурори? Ну, щодо СБУ то я їх розумію – у них все засекречене і вони не будуть розмінюватися на такі дурниці… Знаєте, я підозрюю, що і у Луцьку оновленої та пролюстрованої обласної поліції – тієї що від ГУНП України у м. Києві – як і самого, пропіареного відомства імені товарища Авакова, немає.
Безкарність зобов’язує й кличе. На кримінальні злочини.

Олександр

От і виникло питания-а де мер? Чи це не підконтрольна йому, тьфу, чи не він відповідає за все в місті?

ШАНУВАЛЬНИК

А ЩЕ ТОЙ ТАК ЗВАНИЙ ДЕПУТАТ НА ВСЮ ПРИЙМАЛЬНУ Ш-9 КРИЧАВ ЩО ЗГВАЛТУЄ ВСІХ ХТО НЕ ЗГІДНИЙ З ЙОГО ДУМКОЮ.ОТ І ДУМАЙ ТЕПЕР – А ЧИ ТОГО ЛІДЕРА МИ СОБІ ВИБРАЛИ ?

editor

ну, це ж радикал-ляшкіст, орієнтація в нього така – радикальна…
Треба було записати на телефон ті крики, щоб і виборці почули.
Яке мачо, а? І хто б подумав… 🙂

Шахтарочка

Мій чоловік теж шахтар, і саме шахти 9…., але читаючи коментарі на вашому сайті, я зрозуміла одне….. місто шахтарів вмирає… повільно, але ціленапрямлено. Дуже прикро, дуже шкода, і дуже боляче читати коментарі нововолинців, які ніякого відношення не мають до вугільної промисловості, які пишуть, аби писати… Шановні, в кожній родині, в кожній нововолинській родині, є шахтар. Чоловік, син, батько, дід чи прадід. Де ваша повага до праці людей, які спускалися чи спускаються в шахту? Чи хтось з шахтарів минулих чи теперішніх заробив маєток, статки чи рахунок в банку? Люди, схаменіться, ви осуджуєте чоловіків, які тяжкою працею не змогли забезпечити свої родини… Читати далі »

editor

Шахтарі, яких я поважаю, не опускаються до цинічного зубоскальства, коли людину заносять у “швидку”.
Не істерять на камеру й не матюкаються через слово.
Не принижують гідності своїх опонентів, не оббріхують їх і не роблять підлоти.
Вміють працювати, а не лише кричати, як тяжко вони працюють.
Думають своєю головою та сприймають аргументи.
А щодо тупих коментарів… пишіть іще, хіба нам шкода.

Шахтарочка

ви про що?
Їх вже немає, їх викорінили назавжди…. тих шахтарів, яких ви поважаєте….
Їх вдома скоро не будуть поважати…. Бо діти хочуть їсти, а тато працює без зарплати, бо татові треба доробити до пенсії….

editor

Ніхто не може викорінити з людини порядність. Лише сама людина з себе.
А тверезе воно вчора матюкалося чи п’яне, тверезе чи п’яне раділо з “перемоги” – мені без різниці. Тверезе бидло ще страшніше, ніж п’яне.

Шахтарочка

А я рахую що “бидлом” обзивати людей доведених до відчаю ви не маєте права. Їм додому повертатися, до дружини і дітей, і дивитися в їх очі….
– Тато що ти приніс?

editor

Рахуйте собі що хочете. І ваш чоловік, якщо був там учора, поводився як собі хотів. А я пишу те, що я вважаю за потрібне.
Тиснути на жалість “голодними дітками” тут не треба.
Бо тут майже кожен може розповісти вам значно жалісливіші історії.

Мешканка

Такі коментарі можуть писати люди, які ДУЖЕ далекі від шахти і ніякого поняття немають як працюють шахтарі, як отримують зарплату,як виживають і що змушує їх іти на такі кроки…

editor

Тут ваші однодумці вже запевняли: чи не у кожній нововолинській родині є чи були шахтарі. Тож такі коментарі пишуть люди, які бачили й знають, що таке справжня шахтарська праця. Пам’ятають, як тяжко працювали совісні гірники… і скільки вугілля видобувала на 9-й бригада Сівака. 🙂

Теж шахтарочка

Вчорашньою повідінкою батька дитина також пишатися не буде….

Анатоль_ БІДЗЮРА

Точно так!

шахтарочка 2

треба було зайти в так звану * дозу * біля об*єднання , і ви б побачили де ділися ті гроші , що так чекають діти . після вчорашнього я не вірю , що хтось з тих шахтарів переживає за свою сім*ю

шахтар

менше треба пити

Надія

Шановна ,шахтарочко,якщо ваш чоловік з тої зграї. .мені Вас шкода
Обзивати жінок-працівників брутальною лайкою, матюками (можливо у вас це заведено в сім’ї)це ніяк не можна виправдати, безгрошів’ям і вони також чесно працюють і без З/плати .Замість того,щоб об’єднатись,подумати
як спасти місто опускатись…Це не демократія і не вирішення проблем.З великою повагою ставились і ставлюсь до праці Шахтарів, але не тих,хто відмітився і …….

небайдужий

Перед днем шахтаря дали 25 % за липень. Кажете мало. Заборгованість 75 % за липень, бо зарплату за серпень перед днем шахтаря ще не нараховано. Так?
А тепер пригадайте, як в лютому цього року платили заборгованість за останні 4 місяці минулого року? тоді було добре? і діти їсти не хотіли?
Але тоді не звільняли Юрківа і всі сиділи тихо.
То подумайте, за що стоїть та кучка з 30-40 чоловік?

1998

я не розумію одного – як той Гура депутатом став. Він два слова без мата не може зв’язати, до того ще й протівний, крикливий, як баба, і с***кливий (я так думаю). Шо, нема кому його осмикнути?

Іван

Не чіпай *** – *** не буде!!!
Та воно ж неадеквашка, лізе з кулаками, а його у відповідь вмазати страшно – ше загнеться, а ти потім відповідай. Там півтора метра *** а строїть з себе могучу кучку.

Олександр

Депутатів в Україні ОБИРАЮТЬ!

Олександр

… І частіше всього протилежною від голови частиною тіла.

Шахтарочка

Особисто мої діти пишаються батьком, тому що він не залежно від ситуації не втрачає гідність, і тим більше не ображає жінок.
Але я писала в загальному за всіх шахтарів. Всі ми різні, і в кожної людини є межа терпіння….
Чомусь лише після страйку, або перекривання дороги виплачують якийсь процент зарплати…
ми, жінки, не вмішуємося в ці міжосібні війни, але дуже розуміємо пригнічений стан кожного чоловіка, і звичайно підтримуємо їх !

editor

А тут не в загальному. Тут про конкретну групу матюгальників і тих, хто досі тішиться зі своєї мерзенної “перемоги”.

Наталія

Шахтарів ніхто не осуджує, а повага має бути до праці усіх людей. Професію шахтаря самі вибирали – не кріпосне право. Теперішнім шахтарям далеко до їх батьків-шахтарів, дідів-шахтарів, і ви це знаєте. Так, не усі можуть їхати за кордон працювати , але людьми потрібно бути завжди. Ви що, направду думаєте, що Пилипюк чи працівники об’єднання хочуть закрити 9-ту шахту? Мені вас шкода! Ви подивіться, що робиться в школах, лікарні, садочках. Що робиться у державі,пенсійному фонді, як росте комуналка. Шахтарі! Пилипюк за вас більше переживає, ніж Юрків із Червонограда. А щодо Гури – він усе життя чимось не задоволений, знаю ще з… Читати далі »