Поза сумнівом: це залякування.

Типу знай наших, пам’ятай, як Гура і Ко погрожували скинути тебе у шахтні відстійники, у ствол і так далі...

Учора ввечері Андрія Пилипюка, в.о.генерального директора ДП “Волиньвугілля”, з роботи забрала “швидка”.

 

Лежить у кардіології. Невідкладну допомогу надали, але…

Профпровокатор Гура, істеричний чолов’яга у чорному (оте трудяще, що найбільше лізло вчора з кулаками і матюками до Пилипюка), інші учасники вчорашнього шоу зробили свою каламутну справу.

Довели: заради крісла для Юрківа вони переступлять через гідність людини, через її здоров’я, а може, і… через усе.

Такий собі Діма на радощах виклав відео, де медики і працівники ДП на ношах виносять непритомного Пилипюка з офісу “Волиньвугілля”. І назвав це  “Перемога шахтарів”.

Та да, тільки не шахтарів, бо їх уміло використовують, а їхніх ляльководів…

Хоча треба сказати правду і про цих шахтарів. Тільки негідники можуть переможно барабанити, співати і бажати смерті людині, яку заносять у “швидку”.

 

 

І не треба волати тут у коментарях, які ви працьовиті, бідні й нещасні. Ви – хто так тішився зі своєї “перемоги” – просто мерзотники.

Поки Пилипюк лежав під крапельницею, в його квартиру через балкон вдерлися невідомі зловмисники. Перевернули все догори дригом. Щось затято шукали, але речей і грошей не взяли. Явно полювали на якісь документи і при цьому демонстративно залякували.

Типу знай наших, пам’ятай, як Гура і Ко погрожували скинути тебе у шахтні відстійники, шахтний ствол і так далі...

Саме через отакі прямі брутальні погрози Пилипюк і змушений був кілька днів тому найняти приватну охорону. Своїм власним коштом, завважте. Жодної гривні з підприємства на це не пішло.

Утім, охоронці супроводжували його один-єдиний раз – коли поїхав на дев’яту шахту оголошувати наказ про звільнення її директора Юрківа. Падкі на дешеві сенсації репортери наробили тоді галасу про “людей у чорному”, обізвали їх тітушками, голослівно звинуватили у рейдерстві. На кого ці засоби спрацювали? Правильно, на той вугільний клан, що стоїть за Юрківим. Ну, й персонально на Гуру В.В.

Прикро і смішно, що головним речником та ідеологом “Бугу” з шахтних питань став саме Гура – місцевий депутат-радикал із кримінальними замашками. Ну, але, може, Гузь уклав із Яремою (бізнес-другом мера, головою міської організації партії Ляшка) негласну угоду про співпрацю, всяко ж буває…

Отже, вчора пізно ввечері у поліцію надійшла заява про проникнення у приватне житло.

 

 

На місце кримінальної події  прибула слідча група. Хотілося б думати, що зловмисників знайдуть і  притягнуть… Але маю підозру, що навіть не шукатимуть.

 – От вам і чесні шахтарі, – з гіркотою сказав мені Андрій Пилипюк у коротенькій телефонній розмові.

Так, дуже паскудно зробили. Ми ж усі розуміємо: це не банальний злодій заліз. Це вторгнення у приватне життя, спроба знайти і викрасти якісь документи, а головне – це демонстративне залякування.

Васю, Дімо і хто там іще – це підлота. І це навіть не по понятіях…

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: