РАДАР валили хакери. Ви знаєте, за що

10 3189

Сьогодні ввечері впродовж години люди не могли зайти на РАДАР – його атакували хакери.

Атака була дууууже потужною – по максимуму.

І ви розумієте, хто й за що мстився мені й РАДАРУ.

Замовників нападу на наш сайт роздратував мій текст про дивну реакцію одного з ресурсів Віктора Яреми на його загибель.

Та ще більше їм муляли ваші коментарі – стримані, але відверті.

Тому, поки нам валили сайт, я написала на фейсбук у групі “Новік“:

 

 

Отож, товариство:

якщо атаки на РАДАР триватимуть, ви читатимете правду про місцеву владу на фейсбук – у групах “Новік” та “РАДАР”.

Завершу як у тому анекдоті про ліси:

 – Хлопці! Бережіть РАДАР! Він вам іще знадобиться 🙂    

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Будемо намагатися, “НС”. Правда переможе “бабло”. Завжди і всюди перемагала. Останні події із багатіями Нововолинська – тому підтвердження. Попереджав, неодноразово, що Бог камінням з небес не карає, і – як до пеньків. То й будуть відповідати по повній. Це ж які гроші треба мати, щоб найняти хакерів!

Марія

А яка Вам різниця до їхніх грошей?захотіли та й замовили хакерів!!!

Відредаговано. У нас не хамлять іншим користувачам. Слідкуйте за собою, шановна.
Модер

Людмила Зіменко

Знаєте, “Марія”, гроші мають чесне і нечесне походження. Так от – я за чесне заробляння грошей без порушення громадянських прав і свобод інших людей і без шахрайства, без рейдерства, без брехні і приниження будь-якої людини і без порушення законів нашої держави. Але напевно ви не зрозумієте.

Анатоль_ БІДЗЮРА

“Марія” пропагує безкарність і вседозволеність. Ну, й що, мовляв, – “…були гроші, то й замовили!” А далі може статись: “Нам завжали жити. А ми мали гроші, захотіли – і замовили кілерів”. Мені знайомий психотип таких людей. Це сибарити – розкішники, і ті, що живуть за рахунок інших людей. Ось саме для захисту від них, й існують Конституція та законодавство України. І тюрми…

ойой

НС – повідомте цим ХУкерам що вони дуже слабенькі , щоб положити радар. НС Ви все вірно робите , раз Вас так не люблять .Ви уявляєте , як вони волосся на собі рвуть , а радар все пише і пише . Хай щастить .

Аааа

Як варіант в разі наступної атаки… завжди всім нагадуйте про сторінку в фейсбуці, як тільки радар знову буде відключений, постіть все важливе в вашій групі

кабель

.Аміго, ми тебе почули.

Людмила Зіменко

Успіхів Радару. Здоров’я і натхнення. Величезна подяка за усі публікаціі. І усе-таки куди можна переказувати добровільну щомісячну плату на підтримку видання як тут пропонував пан Анатоль? Прошу опублікувати номер картки, або якісь інші координати. Номер картки для пожертв на утримання песиків я записала. Замовники хакерів, очевидно, малюють нам, чесним людям, очевидно, не дуже щасливе майбутнє за їхнім сценарієм, раз так витрачаються і ненавидять Радар. Вони хочуть затулити всім нам рота, позбавити нас можливості сказати свою думку. У супротивників великі плани. Не вийде. Народної і Божої підтримкм Радару для боротьби зі злом👍😇 Наступного разу про хакерську атаку я сама заявлю в… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Вітаю! Із поверненням, “РАДАРе”. Ви – незнищенні! А я що писав, про святу правду, у попередніх своїх коментарях? Тепер, комусь, втричі, а то й вчетверо потрібно зменшувати кількість диявольських брехонь у повсякденній власній роботі “на благо” територіальної громади Нововолинська.
Бо добром це не закінчиться…
А ще краще – зовсім припинити брехати та обкрадати нас, хоча , звісно, я розумію, що це абсолютно неможливо. Тоді всім треба звільнятися за власним бажанням, щоби зберегти собі життя і душі. І це, теж ні?? Ну, тоді хай все йде, як і йшло.

Віка

Дуже низькі поступки замовників щодо “Радара’ і Вас.Корупція,бандитизм,наркоманія ,особи,котрі до цього причетні….до чого “дохазяйнувалися”?Шок…Дай,Боже,Вам здоров’я!
(Не треба Радар читати,а тільки жити у Нововолинську,щоб зрозуміти все це).Не вигідна людина-знищити,спалити,вбити?-по Божому???