Як я злодія ловив

7 1728

Людина ніби цупила, щоб поїсти.

Але сусід-пенсіонер із паличкою обробляє город через не можу, а це п’яне чудо знищить його працю!

 

Зателефонували, що в одного господаря корова знову (вже вчетверте!) відв’язалась і ганяє по полю за людьми біля моєї дачі.

Пішов перевірити, чи корова не пообідала моєю городиною – а таке раз було, хоча ділянка моя обгороджена.

Перевірив – усе гаразд, корова паркан не взяла. 🙂

Обійшов по периметру, бачу – незнайомий чолов’яга вовтузиться біля сусідських воріт.

Стою дивлюся, що робить. Він перелазить через хвіртку.

Гукаю:

– Куди лізеш?

– А тобі що, кропу шкода? трави? 

 – А ти, скотиняко, її садив, аби брати?

Зробив фотосесію:

 

 

Поліцію не викликав, бо в нас один екіпаж на все місто! Когось бандюки убивають та ріжуть, а я буду відволікати поліцаїв на цю дурню.

Злодій не вкрав, а лише проник  (і то почасти) на чужу ділянку. Навіть якби вкрав, то за городину його відразу відпустили б – замала сума збитків для криміналу.

З одного боку, людина ніби цупила, щоб поїсти. З іншого боку – сусід-пенсіонер, який ходить із палицею, обробляє той нещасний город через не можу, а це п’яне чудо знищить його працю.

Тому вихід один – суспільний розголос. Хай односельці в Низкиничах бачать «городнього» хероя.

Казав, що живе десь там біля корівника, де тепер пилорама.

 

Андрій 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Світлана

У нас це дуже розповсюджене явище, тому, що нема ніякої кари за такі крадіжки. Скільки разів і картоплю копали, і цибулю, і моркву з капустою. Все, що є . А недавно в нас навіть хрін викопали!
На закинутій дачі біля нас теж росте, але туди треба через високе зілля йти!
Зловити скотину і наказати добряче, щоб не лазило на чуже.Колись одного алкаша спитала, чому собі не посадить картоплі.
“Воровать будут!”

Анатоль_ БІДЗЮРА

О, так! У Нововолинську розпочався регулярний і невідворотний сезон бульбо-цуплення. Чи то б пак, цибуле-буряко-хріно-сливо-часниково-огірково-помідорових… та інших викрадень, як вам це вже завгодно буде. Бо дехто хоче їсти.
А працювати – ні!. Хай коні, у вигляді інвалідів на милицях та із кульбаками в одній руці – і з сапою в іншій, працюють. А ми здоровенні та спиті, підемо до них на городи по закусон під глодову настоянку з аптеки.

Людмила Зіменко

Не тільки в Нововолинську. Я сама на своїй дачі злодіїв ловила неодноразово і то добре знайомі люди були. . Крадуть усе підряд, не гребували навіть обірвати квасолю і поскручувати голови декоративним соняшникам, бо ножа не мали з собою, щоб зрізати. Підсніжники викопали цілою купкою з грунтом разом і вкрали, залишивши яму. Нічого посадити неможливо, бо не знаєш чи взагалі щось тобі залишать. Відкопали і вкрали деревовидного піона півкуща і півкуща смородини. Це далеко не повний перелік крадіжок

Людмила Зіменко

А дизлайк поставив той, хто крав?

Людмила Зіменко

Хочу зазначити, що дехто із злодіів уже помер

перехожий

Якщо я не помилюсь (бо фото трохи розмите) то це створіння “працює” ніби там де пилорама, а прихисток знайшов у підїзді будинку №29 по Проспекту Перемоги, під східцями облаштував собі житло, а враховуючи що поліція нічого йому не вдіє, то й жителі вигнати не мають змоги, а можливо і він їм не заважає, а може як охоронець будинку вже, підгодовують?

Tropinkina

Так,він оселився було у нашому під’їзді на Перемоги 29. Приходив пізно і вставав рано,що ніхто спочатку і не зрозумів,що він там оселився. Але ж на тобі…..смерділо жах…ніби він під себе ходив. Облаштував собі там містину,квіти штучні поставив.😆А одної ночі о 4 годині постукав до нас …чоловік відкрив,а він каже “спічкі дайте” 😄😄😄і сміх і гріх. Надавати б йому тоді,та чоловік його просто прогнав. Він пішов зі словами,,що за люди,спічок шкода!” Вже два тижні ,як він не приходить. Та бачила його в місті біля водоканалу. Можливо в нього немає документів,раз він бомжує то тут то там????