“Найстрашніше, що ці ідіоти на всіх парах здавали назад – і ледь не збили дітей, які там гуляли.

Завтра вони, не дай Боже, зіб’ють когось – і все їм знову мине з рук???”

РАДАР одержав чергове волання про допомогу.

Вероніка Владович (Гурська) з Нововолинська розповіла:

– 30 квітня вдень з моїм чоловіком трапилася неприємна ситуація в Нововолинську на вулиці Винниченка, 10. Коли він машиною виїздив із двору, на нього в’їхав бус на польських номерах, побив нам машину ВЩЕНТ і зник із місця ДТП.

Викликали поліцію. Все, чим вони допомогли, – це взяли заяву від нас і сфотографували машину. Кажуть: бус на польських номерах, його ніде в реєстрі нема.

То й шукати не будуть, я так зрозуміла. Наша доблесна поліція нас береже!..

Найстрашніше, що ці ідіоти – їх по-іншому не назву – на всіх парах здавали назад і ледь не збили дітей, які там гуляли. І в’їхали в нашу машину.

Поки чоловік вибіг із машини, вони дали по газах і втекли з місця події. Діти на ровері поїхали за ними і зробили фотографію їхнього буса.

 

Фото того буса, хай йому грець!!!!!!!!!!!!! номери LHR чи LHB 28163

 

На перехресті ці бовдури помінялися місцями (я так розумію, вони були нетверезі або вколоті) і поїхали в невідомому напрямку.

А ми тепер з чоловіком сидимо і не знаємо, що робити. Помочі чекати нема від кого. Хай машина в нас старенька, але чоловік її доглядав. Тепер ремонт обійдеться не в маленьку копійочку.

І через кого??? Через цих виродків, які покупляють ті грати за пару доларів?? Завтра вони, не дай Боже, зіб’ють когось – і все їм мине з рук???

Допоможіть, будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!

РАДАР публікує цю розпачливу розповідь у сподіванні, що поліція в Нововолинську відреагує НАЛЕЖНО. Чи не так, пане Литвин?

Просимо й ВАШОЇ допомоги, шановні користувачі. Хто знає, чий це бус?

Прочитав сам? Поділись з іншими: