“Розбили нам машину і втекли. Бусом на польських номерах. Були п’яні чи вколоті…”

37 3846

“Найстрашніше, що ці ідіоти на всіх парах здавали назад – і ледь не збили дітей, які там гуляли.

Завтра вони, не дай Боже, зіб’ють когось – і все їм знову мине з рук???”

РАДАР одержав чергове волання про допомогу.

Вероніка Владович (Гурська) з Нововолинська розповіла:

– 30 квітня вдень з моїм чоловіком трапилася неприємна ситуація в Нововолинську на вулиці Винниченка, 10. Коли він машиною виїздив із двору, на нього в’їхав бус на польських номерах, побив нам машину ВЩЕНТ і зник із місця ДТП.

Викликали поліцію. Все, чим вони допомогли, – це взяли заяву від нас і сфотографували машину. Кажуть: бус на польських номерах, його ніде в реєстрі нема.

То й шукати не будуть, я так зрозуміла. Наша доблесна поліція нас береже!..

Найстрашніше, що ці ідіоти – їх по-іншому не назву – на всіх парах здавали назад і ледь не збили дітей, які там гуляли. І в’їхали в нашу машину.

Поки чоловік вибіг із машини, вони дали по газах і втекли з місця події. Діти на ровері поїхали за ними і зробили фотографію їхнього буса.

 

Фото того буса, хай йому грець!!!!!!!!!!!!! номери LHR чи LHB 28163

 

На перехресті ці бовдури помінялися місцями (я так розумію, вони були нетверезі або вколоті) і поїхали в невідомому напрямку.

А ми тепер з чоловіком сидимо і не знаємо, що робити. Помочі чекати нема від кого. Хай машина в нас старенька, але чоловік її доглядав. Тепер ремонт обійдеться не в маленьку копійочку.

І через кого??? Через цих виродків, які покупляють ті грати за пару доларів?? Завтра вони, не дай Боже, зіб’ють когось – і все їм мине з рук???

Допоможіть, будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!

РАДАР публікує цю розпачливу розповідь у сподіванні, що поліція в Нововолинську відреагує НАЛЕЖНО. Чи не так, пане Литвин?

Просимо й ВАШОЇ допомоги, шановні користувачі. Хто знає, чий це бус?

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
37 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Дмитро
5 років тому

То що як на польських номерах, робиця запит на прикордонну службу на кого переганялось дане авто і все, була ситуація, серйозна аварія по дорозі на устилуг за участі чорного вольксвагена б4 на польських номерах, то менти по базі прикордонників таких аж 10 знайшли і їздили по кожному шукали….

Таті
5 років тому

Ви можете звернутись із заявою на митницю. Бо немає значення на якій реєстрації авто. Це могла б бути і українська. А от притягнути до відповідальності мусите.

Андрійко
5 років тому

LHR 28163, Горбань Олександр Романович, м.Нововолинськ, вул. Миру. Імовірно, 4/4.

ВАСЯ
5 років тому
Відповісти  Андрійко

ТИ НЕЗНАЄШ ХТО ВІН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Добродій
5 років тому

Фіат дукато, Горбань Олександр Романович, Нововолинськ, вул. Миру. Імовірно, 4/4.

ВАСЯ
5 років тому
Відповісти  Добродій

ТИ НЕЗНАЄШ ХТО ВІН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  ВАСЯ

Знаю! ****, який їздить п’яний за кермом. А це гірше сєпара. Була б моя воля, я б їх *****.

editor
5 років тому

От за що я особливо люблю наших читачів – вони завжди знають більше за мене!
Імена, паролі, явки – в момент! 🙂
Власник буса, робіть висновки. Якщо винен – відшкодуй, поки не дійшло до суду і криміналу.
Вероніка з чоловіком, сподіваюсь, уже написали заяву у поліцію з внесенням у реєстр досудових розслідувань?

Вероніка Гурська
5 років тому
Відповісти  editor

Дуже дуже дякую всім за підтримку і інформацію!!!!!!!!!!!!!!!!! світ не без добрих людей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Можете прогулятись на улицю Миру разом із РАДАРОМ. Ще когось із юристів чи поліцейських запросимо скласти компанію. 🙂

ВАСЯ
5 років тому
Відповісти  editor

Я МОЖУ!!!

Олег
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Цитата “в Нововолинську на вулиці Винниченка, 10. Коли він машиною виїздив із двору,”
Питання 1) Хто є винуватцем ДТП ??. Відповідь в цитаті.
Питання 2) Що буде з тим хто поїхав з місця ДТП ?? Відповідь – протокол , штраф!!!
Питання 3) Хто відшкодує побитий автомобіль ??? Відповідь в цитаті!!!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Олег

зараз на РАДАРІ буде продовження цієї історії.

editor
5 років тому
Відповісти  editor
editor
5 років тому

Максим Левицький: Схему дтп не складали???
У вашому випадку, якщо оформлене дтп належним чином, коли поліція не знайде винуватця, ремонт повинно відшкодувати МТСБУ згідно ЗУ “Про обов язкове страхування цивільно-правовоі відповідальності власників транспортних засобів”

Вероніка Гурська
5 років тому
Відповісти  editor

СКЛАДАЛИ СХЕМУ ДТП , В СТРАХОВІЙ СКАЗАЛИ ЯКЩО Б ТО ВИ ПОБИЛИ ТО ВОНИ Б ВІДШКОДОВУВАЛИ А ТАК ШУКАЙТЕ ВИНУВАТЦЯ І ПРИХОДЬТЕ

editor
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Ну, от, здається, натрапили на слід. Далі треба активно ворушити поліцію і відвідати того шумахера.

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  editor

МТСБУ буде платити лише у випадку, коли матеріали по ДТП в поліції написані з вказанням номерного знаку та марки автомобіля винуватця.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Ну, що ж, попросимо пана Литвина – т.в.о. начальника Нововолинського відділу ГУ НП прокоментувати ситуацію та дії поліції в цьому конкретному випадку.

ВАСЯ
5 років тому
Відповісти  editor

А ХТО ЦИВІЛКУ ВІДШКОДУВАВ КОЛИ КОМУ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  ВАСЯ

Як то хто? Відколи з’явився обов’язок водіїв страхувати свою відповідальність, тобто з 2005 року страхові компанії постійно проводять виплати по “цивілкам”. А починаючи з грудня минулого року, за умовами угоди яку напередодні уклали між собою 18 страховиків, між цими страховими компаніями діє так зване, “пряме врегулювання”. Тобто відповідно до цієї угоди, якщо обидва учасники ДТП застрахували свою відповідальність в страхових компаніях, що входять до цього списку (18), то кожен з учасників, може звернутись напряму до своєї страхової компанії, після чого страхова, в якій була застрахована відповідальність потерпілого, відповідно до його заяви тепер може здійснити йому виплату, після чого розбиратиметься з компанією винуватця. Отож віднині водіям не розумно страхувати свою відповідальність в страхових компаніях, які не входять до цього списку. На цьому лінку, до речі, Ви можете побачити перелік цих страхових, що підписали між собою цю угоду: http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/119428/
Але тут інший випадок, за яким виплату потерпілому проводитиме не страхова а “Моторка” (МТСБУ), і пізніше в судовому порядку виставить до винуватця пригоди регресний позов до суми якого буде включена вартість відновлювального ремонту автомобіля потерпілого + вартість експертної оцінки на ремонт цього ж авто.

Сергій Батоговський
5 років тому

Знаючи номер автомобіля, берете це фото + 2-х “свідків” йдете в поліцію. Нехай зареєструють випадок як ДТП зі з’їздом з місця пригоди одного з учасників. В поліції берете довідку про участь в ДТП. Пишете заяву на Моторно-транспортне страхове бюро України. “Моторка” Вам заплатить гроші за ремонт машини після чого до винуватця виставить регрес.

Вероніка Гурська
5 років тому

ДЯКУЮ ЗА ПІДКАЗКИ!!!!!!!!!!! СЬОГОДНЯ ХОДИЛИ В МІЛІЦІЮ ВЖЕ БУЛО ПІЗНО НЕ БУЛО НАШОГО СЛІДЧОГО, ЗАВТРА ПІДЕМ ЗНОВУ. АЛЕ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ НАШОГО ШУМАХЕРА ЧЕРЕЗ МИТНИЦЮ. ЯКШО НЕ БУДЕ ЗАВТРА РЕЗУЛЬТАТУ ПОДАЮ В ПРОКУРАТУРУ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ МВД, СБУ І ТАК ДАЛЬШЕ. ТЕПЕР ХАЙ ВІН ШУКАЄ НАС ПОКИ НЕМА СУДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Прийшовши у поліцію чи у прокуратуру залиште там свій письмовий слід – заяву. Хоча, вони й усну зобов’язані прийняти згідно закону. Проте, зазвичай, на усні звернення не реагують.

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Знайти “шумахера” це ще пів-справи. Наприклад він не погодиться платити або скаже що в нього не має грошей. І якщо офіційно він ніде він не працевлаштований, збити з нього гроші за ремонт машини буде практично не можливо. Головне завтра щоб поліція реєструючи ДТП зазначила в документах конкретний автомобіль винуватця: його марку, модель та його номерний знак і видала потерпілому про це відповідну довідку. Якщо не видадуть довідку, тоді хай покажуть документ де вони зафіксували це ДТП з зазначеною інфою про автомобіль винуватця пригоди. З цією довідкою або ж хоча б з копією цього документу звертаєтесь в “моторку”. Тільки не ремонтуйте автомобіль потерпілого, до моменту огляду його оцінювача з моторки або незалежного оцінювача (за згодою “моторки”).

ВАСЯ
5 років тому

МАШИНА НЕХАЙ СТОЇТЬ НА ТОМУ САМОМУ МІСЦІ ДЕ БУЛО СКОЄНО ДТП ТОДІ МОЖНА ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТИ А ЦЕ ВИ ПИШИТЕ НЕЗНАЮ ПРО ЩО

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  ВАСЯ

Василю, читайте уважно текст статті: “Викликали поліцію. Все, чим вони допомогли, – це взяли заяву від нас і сфотографували машину.” Якщо поліція вже була на місці пригоди і взяла заяву в потерпілого, то сенс перебувати на місці ДТП?

Вероніка Гурська
5 років тому
Відповісти  ВАСЯ

ага, шоб ше якийсь такий самий бовдур в’їхав ще й в зад??? Шановний, після того як було оформлено ДТП і викликано страхового агента, машину можна забирати куди хочеш.

АЛІНА
5 років тому
Відповісти  Вероніка Гурська

Добрий день зайшла на радар і мене це вразило а шофер що навіть не підходив до вас ви пишите що машина в щент розбита а де ваше фото нехай цей шумахер подивиться що він зробив

Вероніка Гурська
5 років тому
Відповісти  АЛІНА

пані Аліно, шофер подав навтьоки, не виходивши з машини, дав по газах так, шо там на асфальті сліди від його машини ще дотепер лишилися

Андрій
5 років тому

Все взнається, тільки так. Йдіть на поліцію не хай подають запит на митницю і все. В чому проблема. А то знову в статті пишуть з таким наклоном, що в цьому винні польські авто. Знову заказна стаття.

editor
5 років тому
Відповісти  Андрій

Так, замовна 🙂 – потерпілі мені замовили. За безплатно.
А “наклон” там такий: поліція має розшукати винуватців ДТП навіть у тому разі, якщо вони на авто з іноземною реєстрацією.

анти чобіт
5 років тому

lhr хрубешов

Сергій Батоговський
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Так. Тому що L – Lubelskie (воєводство), Hr – Hrubieszów. Так само наприклад: LZA – реєстрація в Замості.

Сашко
5 років тому

Як я зрозумів ДТП без потерпілих? то який може бути слідчий коли навіть не порушується кримінальна справа!!!

ВАСЯ
5 років тому

ДЕ ФОТО РОЗБИТОГО ЖИГУЛЯ ВИСТАВТЕ БУДЬ-ЛАСКА ІЗ НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вероніка Гурська
5 років тому
Відповісти  ВАСЯ

номер телефону +380975740703, а замість фото прийди і подивись вживу!!!!!!!!!!!!!!!!!!