Натрапила на цікавий документ і прошу підказки у залу. У вас, шановні нововолинці.

Надто ж у тих, що орендують чи орендували приміщення на Святого Володимира, 3.

Колись це був фабричний гуртожиток, але міська влада разом із керівництвом “Нотексу” давно виселила звідти людей – і перетворила 4-поверхову будівлю на справжній доходний дім.

Орендна плата там висока – підприємці навіть бунтували, навіть створили Спілку орендарів задля захисту своїх прав від примх чиновників. Очолив її Валерій Мних – невдовзі він став депутатом Нововолинської міськради.

Пам’ятаючи те все, з великим здивуванням прочитала рішення Нововолинської міськради від 25 грудня 2012 року “Про приватизацію комунального майна міста Нововолинська”. Ось воно:


РІШЕННЯ від 25 грудня 2012р. № 21/5

Про приватизацію комунального майна міста Нововолинська

Розглянувши заяви ТзОВ «Мірмекс» від 14.09.2012р. №09/14, приватної фірми «Реформатор» від 14.09.2012р., ТзОВ «Нововолинське ТТІ» від 09.08.2012р. №41 та підприємця Климовича Леоніда Юрійовича від 10.10.2012р. та ТзОВ «Нікос-Тур», керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Включити вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 59,8 кв. м, за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, будинок №3, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем – ТзОВ «Мірмекс».

2.Включити вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: місто Нововолинськ, бульвар Шевченка, будинок №19, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем – ТзОВ «Нікос-Тур».

3.Оформити право власності на дані об’єкти за територіальною громадою міста Нововолинська в особі Нововолинської міської ради.

4.Площу приміщень зазначених в пунктах 1,2 цього рішення уточнити при виготовленні технічної документації на об’єкти.

5.Житлово-комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради:

5.1.Надати в оренду три кімнати (площами: 31,5м2, 26,9м2, 25,5м2) на першому поверсі у будинку за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, №3, для розміщення реєстраційної служби Нововолинського міського управління юстиції;

5.2.У зв’язку з розміщенням на першому поверсі будинку за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, №3, реєстраційної служби Нововолинського міського управління юстиції, надати ГКТ «Холмщина» в оренду приміщення у даному будинку на третьому поверсі.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                                     В.Б. Сапожніков

Громик 30586

Питань багато.

1. Кому ще з орендарів дозволили приватизацію шляхом викупу на Св.Володимира, 3?

2. Яка там на сьогодні орендна плата?

3. Що за “Мірмекс” такий? Чому йому такі преференції?

4. Де саме розташоване це приміщення загальною площею 59,8 кв.м? Хто його займає нині?

5. Яким боком там ТзОВ “ТТІ”, приватна фірма “Реформатор” і депутат-підприємець Климович?

Просвітіть. 🙂

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: