Дожилися. На одному з нововолинських сайтів догхантери спокійнісінько публікують рецепти отрути для бездомних собак.
Докладні рецепти, відчувається холодний садистський підхід.

 

""

 

А ще на тому нововолинському сайті рекламують інтернет-трибуну російських догхантерів, куди дітям до 18, та й усім нормальним людям краще не заходити, бо там суцільний знавіснілий фашизм.

Собаки для догхантерів – біосміття. Вочевидь, і для власників того нововолинського сайта – теж. Бо коментарі, що містять заклики до масового труєння тварин, вони не видаляють – афішують!

Лихозвісний націонал-фашист із Пітера Мільчаков, що приїхав у Донбас убивати наших солдатів і добровольців, теж має за плечима досвід догхантерства – садистського поводження з тваринами. Свої криваві відео він викладав у інтернеті. Це один із ідеологів звірячого ставлення і до тварин… і до людей, що думають не як він.

Полку догхантерів прибуло, радій, садисте Мільчаков. Русофашисто, чиї руки по лікоть у крові наших хлопців, знайшов у Нововолинську послідовників і цілий портал для протизаконних дій.

Звертаюсь до кожного з цих нелюдів:
– Ви звірі, панове. Ви мерзотники. І ті, хто строчить рецепти масового вбивства тварин, і ті, хто поширює. За пропаганду насильства й жорстокості будете відповідати не лише у прокуратурі та суді.
Вам за кожного нещасного цуцика матінка-природа помститься.

 

""

 

А вона це вміє, згадаєте мої слова…

Ну, а тепер про ЛЮДЕЙ.

 

""
Наталя Камишникова
Фото – з соцмереж
Прочитав сам? Поділись з іншими: