В.САПОЖНІКОВ ПОГОДИВСЯ ВИКОНАТИ ПОСТАНОВУ СУДУ

Про що йдеться? Та про надання мені списків осіб, що отримали квартири, земельні ділянки та інше комунальне майно громади міста згідно з рішеннями Нововолинського виконавчого комітету впродовж 11 років (2004-2015).

Пам’ятаєте? До міського голови В.Сапожнікова з інформаційним запитом я звернувся ще далекого 2015 року. І ось – не минуло й двох років! – після втручання трьох судових інстанцій (Нововолинського міського суду, Іваничівського районного та Львівського апеляційного, куди апеляційну скаргу подав сам міський голова) та після відповідних дій нашої міської виконавчої служби вже й маю результат.

Мер Нововолинська після всіх цих зволікань (засідань судів, апеляційних скарг, клопотань і протестів адвокатів, іншої  дозволеної законодавством України казуїстики) в офіційному листі, підписаному власноруч, пообіцяв виконати Постанову Львівського адміністративного апеляційного суду від 02.11. 2016 року впродовж 10 днів.

 

 

Аж мурашки по тілу… Хоча, знаючи Віктора Борисовича, я у те віри не йму. Він придумає ще щось, як мені видається.

10 обіцяних ним днів у листі, адресованому в Нововолинську виконавчу службу, вже збігли. Проте, зважаючи на «блискавично»-черепашачу швидкість роботи вітчизняної пошти, маємо у запасі ще 3-4 дні.

До п’ятниці списки щасливих власників нашого з вами комунального майна, набутого ними за 11 минулих років, мали б уже бути на столі в заступника начальника міської виконавчої служби.

Щоправда, яка це буде за ліком п’ятниця, повідомити не берусь.

А.Бідзюра, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

Прочитав сам? Поділись з іншими: