Сапожнікова спіймали на корупції? Голосував за премії та надбавки самому собі

15 1287

За чергове підвищення зарплатні мера, його заступників та керуючого справами депутати в Нововолинську голосували дружно, як на засіданні політбюро ЦК КПРС.

І – доголосувалися…

Прокуратура Волинської області погодила та скерувала до суду протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) одним із міських голів області.

Протоколи на нього склали працівники управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Обранець громади на сесії міської ради проголосував за рішення про встановлення порядку оплати праці самому собі.

Остаточне рішення у справі ухвалить суд, повідомили у прокуратурі Волинської області.

 

 

Як запевняють джерела РАДАРА, йдеться про нововолинського міського голову Віктора Сапожнікова.

Апетити “батьків міста” й запопадливе голосування Нововолинської міськради за постійне покращення їхнього матеріального стану автори РАДАРА висміювали неодноразово.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
4 років тому

скільки злодію не дай все мало, каже народна мудрість.
15 000 грн не мала сума а він мабуть хотів як гунчик 100 000 грн получати. Коли ж нарешті подінеться куда небудь

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

Якщо відверто, то мені того жадібного і зажерливого дідугана шкода. Це хвора і стара людина, як вбачається, – їй все мало. Разів зо двадцять я – його “баблограф”, :))), просив піти на спокійніші хліби. Та заслужений “господарник” надумав правити вічно… До всіх його програшів у судах, згідно моїх позовів, у містах Володимирі, Львові, Іваничах і Нововолинську додасться іще й цей – за корупцію із подачі обласної прокуратури. Бачите, Вікторе Борисовичу не допоміг вам і Олександр Шпота, якого “шпотнули” із прокурора Луцька і Луцького району. Не допоможе й І.Васьовчик. Не допоможуть вам наші комунальні школи і дитсадки, які ви віддали. схоже, за гарантії власної недоторканості і “непомічання” правохоронними структурами корупції у ваших діях. Не допоможуть генеральські лямпаси, еполети і ордени… Ваша робота на посаді, у судах визнана протиправною. Виконком, який ви очолюєте, діє антиконституційно і протизаконно! Ви і ваші підлеглі, не виконуєте Конституції України та нормативних документів судової, виконавчої і законодавчої гілок української Держави. Ідіть геть! Поки не пізно.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

шпота вигнали,куди?

editor
4 років тому

Цікаво, а як щодо заступників мера – депутатів? Як вони голосували? Невже Рожелюк і Сторонський виявились обережнішими чи менш жадібними за мера?..

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

Невже Ви думаєте, що вони голосували “проти”? Ну, звичайно ж – “ЗА”, собі коханим, як і більшість місцевих депутатів, щоб хоча б таким чином звернути увагу на власні вірнопіддані персони для отримання можливих преференцій у вигляді нашого із Вами комунального майна та бюджетних коштів із рук “папи”. І таки добилися свого! Лизнули,.. і їх помітили. Та про це іншого разу. Незабаром.

Володимир
4 років тому

Невже корабль -титанік “Сапожніков” йде на дно – щось тут не те- чи все як завжди кінчиться пшиком?

editor
4 років тому
Відповісти  Володимир

Піде на дно або на давно заслужений відпочинок – і цей час наближається. Його оточення це чудово розуміє. Тому й розкладає свої помідори по різних партіях, громадських організаціях та сайтах. Уже окремо від Віктора Борисовича. Уже своя гра.
Це все не дивує. Дивує готовність, я б навіть сказала – запопадливість, із якою в міському політикумі й на сайтах прогинаються під його “молоду” (насправді підтоптану і корумповану) команду.
Хочуть лише зміни поколінь, а не зміни підходів і принципів у міській владі?

клімакс
4 років тому

невже ПРО*РОЧКА??? не може бути…Такий стаж і такий досвід розкрадання, і спалився на такій фігні, на капейкі розмінявся. Астанавітесь!!! Вітя хоче вийті…

анти чобіт
4 років тому

цікаво чи получає він субсидію?та може він убд?

editor
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

Може, племінник – УБД?..

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

Климович УБД за підвали і за землю мічурінську. Чи служив він в армії?

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

цей факт своєї біографії він якось не розкрив. 🙂
Казав воєнком, що повістку Климовичу надсилали. Однак виявився, мабуть, дуже цінним працівником тилу. Спец по саунах чи по розведенню щурів у бомбосховищі?
А може, хворий. Депутатський склероз, тремор язика, нетримання совісті на місці, гіпертрофований хапальний рефлекс. За три каденції ще й не таке міг підхопити. Ой, навіть шкода бідолашку. 🙁

Вуаля
4 років тому

Таке рішення приймалось щороку. За це завжди голосував Сапожніков і його заступники, які суміщали свою посаду з депутатством. А прокуратура, поза чергою, отримувала квартири.

Підтримую
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Я згідний, такі рішення міська рада приймає практично кожен рік, але в даній ситуації напрошуються питання.
1. Чи у зв’язку з тим, що міжрегіональна прокуратура знаходиться у Володимирі тепер її працівникам вже непотрібні квартири в Нововололинську.
2. Добро на такі дії правоохоронці повинні були отримати від як мінімум керівництва області, тому що матеріалів на Сапожнікова у них, за багаторічну його службу, достатньо, але не було команди “ФАС”. А це вже неприємний дзвіночок для мера хоча й члена провладної партії.
3. На кожній сесії міської ради завжди присутній представник прокуратури, які раніше цього порушення з боку мера не бачили. За логікою тепер та ж прокуратура повинна притягнути до відповідальності свої же працівників, які постійно закривали на це очі.
4. Ну і на завершення, депутати і по сумісництву заступники мера Сторонський і Рожелюк теж були учасниками цих подій і теж голосували собі ж за надбавки, чому тоді до них немає претензій у прокуратури? Тут незрозуміло.

editor
4 років тому
Відповісти  Підтримую

Обидва коментарі суперові. РАДАР дякує.