22 липня 2016

Секретар Старолішнянської сільради Тетяна Никонюк написала заяву на звільнення. Нібито на знак протесту проти дій сільського голови.

А прибічники приєднання 5 сіл цієї сільради до Нововолинська подали заяву у поліцію. Вони звинувачують сільського голову Назара Максиміва у підробці рішення сесії від 13 липня.

Як повідомив РАДАРУ сам Максимів, заяву пані Никонюк розглянуть на наступній сесії сільської ради — рішення ухвалять депутати, а не він одноосібно.

У поліції він уже побував, пояснення надав. До фальсифікацій, запевняє, не вдавався. У документі, який підписав, відображено реальні результати депутатського волевиявлення.

8 депутатів та сільський голова проголосували за об’єднання з литовезькою територіальною громадою. Далі під сильним тиском групи виборців відбулося переголосування: 7 голосів за об’єднання з Нововолинськом, 7 — із Литовежем, голова не голосував.

Такий самий результат голосування назвала РАДАРУ і секретар сільради Тетяна Никонюк.  Однак вони з головою після цієї сесії горщики, схоже, побили.

Прочитав сам? Поділись з іншими: