Ще не відкрили, а вже тріщини. Що скаже нам пан Сторонський?

15 3038

Сьогодні вранці до в.о.директора КП “Нововолинська центральна міська лікарня” Андрія Сторонського завітали непрохані гості – комісія з Нововолинської міськради.

Секретар міськради Олена Шаповал, депутат міськради Яна Никитюк, заступниці міського голови Вікторія Скриннік, Юлія Лефтер, іще деякі працівники виконкому

Мали з’ясувати насамперед обставини смерті нововолинця, якого товариш устиг довезти до лікарні, але не встигли врятувати медики. Біда трапилась 16 січня, мала розголос, громада обурювалась. Адже приймальне відділення, у двері якого марно стукав водій, були наглухо зачинені.

Воно, виявляється, досі не працює, хоча відкрили його ще в листопаді з великою помпою тодішній міський голова В.Сапожніков, голова ОДА Ю.Погуляйко і той-таки А.Сторонський.

Міський голова Борис Карпус призначив службове розслідування.

І от комісія – у кабінеті керівника лікарні.

 

 

Розмова була доволі напруженою.

Потім попрацювали з документами. 

 

 

Оглянули відділення екстреної допомоги, яке ще нікого насправді не прийняло.

 

 

А у коридорах цього капітально відремонтованого відділення комісія виявила тріщини на стінах.

 

 

   – Я б таке в експлуатацію не прийняла й акт не підписала б! – заявила Сторонському депутатка Яна Никитюк, яка очолює ОСББ.

 

 

Той у своїй звичній манері відповів:

 – Ви мені не тицяйте ті тріщини, познаходите і тицяєте.

Ну, тицьнемо ми, а шо робити. Кошти ж у ремонт вгатили дуже жирні. 

 

 

Наталя Камишникова

Фото – Віталій Грабовський

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців тому

Капець!

Олег
11 місяців тому

Так що не ясно, ціни на ремонт вони ставлять європейські, ніби роблять спеціалісти з зарплатами 3000$, а наймають алкашів за мінімалку. Такий і ремонт.

Сусід
11 місяців тому

Якби заклали сітку, небуло б і тріщин…

Andi.S.I
11 місяців тому
Відповісти  Сусід

А якщо дати сітку на стену , то просідати стіна не буде ?? )) фантастика ))

Людмила
11 місяців тому
Відповісти  Сусід

Підрядник ( Цаан) – бракороб

Андрі Комаров
11 місяців тому

Боже, як же той Сапожніков поспішав з тими відкриттями!!! Той комунізм в голові і гасло «п’ятерічку за 4 роки». То стадіон, то приймальне відділення… Ну невже не можна було не гнати в шию, щоб потім не виправляти з позором те, що наробили. Та й виконувати якісно будівельні роботи в нас в місті немає кому. Виграють тендери Коптюк, Цаан, Новосад, а виконують роботи якісь незрозумілі і неоформлені (мабуть) хлопці. От того так і виходить — один підганяв, інші бракоробили. Треба все це змінювати, дати можливість брати участь фірмам з Луцька, Львова. Як мені відомо, вони бажання мали. Але….

Місто z
11 місяців тому
Відповісти  Андрі Комаров

Але відкатів не давали.

Andi.S.I
11 місяців тому

Я бачив які там робітники робили вхід, один краснопикий був такий як треба, а другий з перемотаною рукою до ліктя. Прям як “Джамшут и Равшан” )))

Якщо ті самі робили основу, то не дивно що дає усадку і тріщини будуть однозначно.

нововолинець
11 місяців тому

А по переходу між 7 та 3 поверховими корпусами безпечно ходити?

Вітя снежний
11 місяців тому

Саме цікаво , що не всі швидкі туди можуть заїхати . Тільки Пежо , бо не хватає висоти .

Олег
11 місяців тому

Напевно Сапог так швидко назначав Сторонського, бо знав, що такого “спеціаліста і науковця околовсяческих наук” ніхто і нікуди на роботу не візьме, бо ж робити професійно він не вміє нічого. Тільки на біржу праці можливо зарееструють.

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців тому

Дуже постаралися. Для себе. Судити потрібно. Заодно з В.Сапожніковим. Скільки це ще продовжуватиметься? Куди не всунуть свого поганого писка – скрізь зловживання. …Ямкові та інші шляхові ремонти, продаж комунальної землі та споруд, які належать до цілісних майнових комплексів діючих об’єктів міської громади і котрих НЕ МОЖНА, згідно законодавства продавати, ” капітальний” ремонт стадіону за що ніхто не був покараний та безліч іншого.

Сандра
11 місяців тому

В місті є професійний будівник, людина, яка будувала великі об”єкти:від проекту документації до здачі, знає все , схалтурити не дасть, просто не підпише і не заплатить. Але ніколи не дурить, бо фахівець. Але є віковий ценз…..

гість
11 місяців тому
Відповісти  Сандра

цікаво хто ж це

Сандра
11 місяців тому

Апріорі, при чому тут п Строронський? Тоді начмед був Мороз В.
Голова-Сапожніков. То чого всіх собак вішати на Строронського.?Якщо вам не подобається він, ви маєте право на свою думку. Але так зло говорити про людину , а не вчинок? Що можна подумати, що тут всі ангели. Інша справа, що тепер робити?