Спину втікача, що ледь не вкрав 4-річну дівчинку, встигла сфотографувати мама малої – нагодилась дуже вчасно. Однак у поліцію ні мама, ні тато, ні кілька очевидців не звернулися.

Добре, що офіцери поліції читають РАДАР. Ми написали про дику пригоду – і вже наступного дня працівники Нововолинського відділу поліції встановили особу зловмисника!

Ним виявився 26-річний Святослав. Мешкає неподалік від парку. Раніше засуджений (умовно) за наркотики. Маючи наркоманський стаж, пішов, що називається, у віруючі, та довго не витримав – знову взявся за старе.

Того дня видивлявся, що де погано лежить. А на гірках-гойдалках – дитина з кульчиками (сережками). Їх було видно – шапочка вушок не закривала.

Молодик підійшов, зав’язав із дітьми розмову. Назвався Славіком. Збрехав меншій дівчинці: “Твоя мама сказала, щоб я тебе завів додому”.

Старша сестричка здивувалась і стривожилась: “Яка мама? Як її звуть?”

Незнайомець схопив малу на руки – й  навтьоки. Старшенька закричала. Жінки на майданчику – теж. Він поставив дитину на землю – й ноги в руки.

Аж тут і мама дівчаток прибігла. Встигла сфоткати невдатного викрадача.

 

 

Галас, нерви, злива емоцій, шок, пережитий страх – але 102 так ніхто й не набрав.

Наступного дня цю історію переповів РАДАР, навівши допис Уляни Лаць у соцмережах… а назавтра Славіка вже розшукала поліція! Як саме – секрет.

Розчаруємо всіх, хто сподівався на відеокамери зовнішнього спостереження. У зону їхнього огляду Славік не потрапив.

Довелося поліцейським скористатися своєю базою даних (фотографія Славіка у цій солідній базі була). Плюс професіоналізм і трохи везіння.

Славіка допитали. Діти його упізнали. Запевняв, що викрадати дитину не збирався. Просто йому сподобались її кульчики…

Мама дівчаток “претензій до нього не має”. При цьому жодного тиску ні поліція, ні зловмисник на неї не чинили. Вочевидь, не схотіла мотати собі нерви ходінням по судах. Адже факту злочину не було, був злочинний намір… а Славік найме адвоката й доведе, що й наміру не було!

Натомість Славікова мати захищала синочка, як тигриця. Синуля білий, пухнастий і дуже любить дітей…

Сергій Галащук, заступник начальника Нововолинського відділу поліції, взяв найактивнішу участь у розкритті цієї справи. Однак із нашими гуманними законами і ще гуманнішими судами, каже він, довести замах на злочин і посадити Славіка саме за це неможливо. Надто коли батьки потерпілої не мають претензій.

Та ти, Славік, не дуже радій і більше не шукай легкої наживи. Іди-но краще знову до віруючих, рятуй свою душу й тіло. Бо поліція тебе з поля зору не випускатиме…

Ну, й РАДАР читай, теж корисно. 🙂

 

Наталя Камишникова

У тему: Обережно, мами! У центрі Нововолинська ледь не вкрали дитину

Обережно, мами! У центрі Нововолинська ледь не вкрали дитину

Поліція знайшла викрадача дитини, хоча ніхто туди не звертався

Поліція знайшла викрадача дитини! Хоча ніхто туди не звертався. ФОТО!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: