Шпана й розбірки з боржником у 5-му мікрорайоні

16 7720

Учора ввечері, повідомила РАДАРУ пані Тетяна з 5-го мікрорайону Нововолинська, у дворі будинку №26 було чути постріли, приїздили поліція і “швидка”.

Неподалік мешкає громадянин на прізвисько Чечен, який перебуває віднедавна під домашнім арештом. Тому народ занепокоївся.

Але Чечен був не при ділах…

Як скупо пояснив РАДАРУ т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Максим Новицький, одні учасники кримінального провадження прибули вчора на розмову до інших учасників.

Чи то миритися, чи то продовжити конфлікт.

Пострілів не було, каже він, хіба хтось кинув петарду. Медична допомога нікому не знадобилася.

Поліцію викликала у двір на 5-му мікрорайоні громадянка з тієї сторони, до якої приїздили на розбірки.

 

 

Як дізнався РАДАР від іншого правоохоронця, позавчора ці ж люди мали сутичку біля “Епіцентру”. Тоді теж було повідомлення у поліцію.

А у 5-й мікрорайон учора ввечері прибули аж два наряди патрульних.  

Ну, а неофіційне, але досить обізнане джерело повідомило РАДАРУ таке.

Конфлікт виник нібито через велику суму грошей або машину, яку боржник позичив і досі не віддає. Тому вибивали боржок два дні поспіль. Із допомогою знайомих і блатної шпани.

Учора побили чоловіка, лізли й до жінки з дитиною. 

Шпана, подейкують, із “бурси” – профтехучилища. 

Четверте наше джерело навіть записало частину “розмови” на телефон.

Ось вона: 

 

 А цілобовий домашній арештант у цей час, певно, спостерігав   кримінальний наїзд із вікна. І думав, як той шахтар в анекдоті, знаєте?

Повернувся шахтар додому після важкої нічної зміни, застав у спальні дружину з коханцем. Чвалає на кухню, випиває залпом кухоль води, зітхає: “І хочеться ж вам…” 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга
1 рік тому

Не було чортяки була тишина в місті!Тільки вернулося “чеченьське” почалися розборки, зараз почнуця керування у місті: вимагання, кражи, відновлення наркотрафіку і знов наші мєнти будуть ховатися за углами ми нічого не чуєм і не бачім) хіба може Карпус область запросить знов навести порядок в місті!
Коли вже ту всю шпану пересадять носовску?!

Віктор
1 рік тому
Відповісти  Ольга

Та ж пише, що Чечен сидить удома, нікого не чіпає. Це вже нові кадри підростають.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Віктор

а воно с**кло і ніколи саме не лізло він герой тільки з шайкою і ногами вже добивати коли людина лежить так на замєтку ,а керувати парадом можна і з дому…
Нічого всевишній все бачить!
*** від туберкульозу помирає і до остальних черга дійде, шкода тільки що забувають про своїх дітей які теж їхні гріхи нести будуть поколіннями…

Веталь
1 рік тому
Відповісти  Олег

Гіена ніколи одна не нападає )))

То що він с**кун, тут ви праві.

Понятій як раніше немає в братви у Нововолинську, тут все залежить від бабла.

Сусід
1 рік тому
Відповісти  Олег

Хто помирає? конкретніше можна?

Веталь
1 рік тому

Хтось знає як себе поводить в суді Мо*оз, депутат?? Хтось чув як він собі позволяє спілкуватися з потерпілими, і як він погрожує повідрубувати їм, і це було після суду коли суд скостив на 50% моральної шкоди потерпілим?
А потім заходить в кабінет судді ушакова і говорить: чим можу бути для вас корисним?
Також коли в 2011році як брали носа , **гельського, В***тніка…. Тоді взяли Мо*оза як організатора приступної групи, 30тис доларів і Мо*оза везуть додому ті хто і приймали його.

А ще цікаво , на 15мкр відразу біля АТБ була церквушка, приїхав Мо*оз, нос, в***тнік кілішнули між собою, і через пару днів почали розбирати хрести з криши, бруківку роблять.
Знову автомати ?)))

Веталь
1 рік тому
Відповісти  Веталь

Я був якщо сказать ошарашений від поведінки мо*за, то це нічого не сказать.

Також і за 30тис доларів сам на власні вуха від мо*за це чув.

По носу та в***тніку з 2011 року йшла кримінальна справа, а мо*оз за себе рішанув.

Коли мо*оз це розказував, то ще сміявся по дружескі з носа і в***тніка що відсиділи 2роки, і чекають компенсації)))))

Що написано мною не правдивого, уточніть !!

Михайло
1 рік тому

З того шо ви тут понаписували правди відсили 30-40%

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Михайло

Слухаємо уважно вашу правду, оті 60-70%. 🙂

Григір
1 рік тому

Да це ж шпана винувата а то ніічого шо хлопця із тої “шпани” побили запшикали і викинули на ходу з машини та “шпана” нікого пальцьом не трогала

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Григір

Ого, а що він робив у тій машині? Це під “Епіцентром” було чи у 5-му мікрорайоні?

Очевидець
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Хотів вийти на нормальний діалог бо людина посилає
І застусовує фізичну силу

Очевидець
1 рік тому

Коли людину нагло посилають потім викрадають перцовим балончиком в очі пшикають не випускають з машини а потім викидають на швидкості 90 кілометрів за годину це норма можна кричати не чіпай сім’ю я тебе знайду
А як людина їде поговорити щоб в неї попросили вибачення то відразу дітьми прикриватися
Якщо хтось скаже що з ними повинна розбиратися поліція
То поліції ПОФІГ абсолютно

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Очевидець

Почекайте. Ось Ви наїжджаєте на поліцію. Вона що, мама Тереза чи Кашпіровський? Ви заяву писали туди? То звідки вона має знати про Ваші негаразди? Ні? То про що може бути мова!

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Очевидець

Очевидець
Поліції пофіг. Підтверджую. До поліції (це Бідзюрі) були подані відповідні заяви, але поліція не тот Федот, щоб із заявами займатися((( Наша поліція така поліція не для постраждалих поліція. Ти їм заяву, а вони ігнор, ти їм другу,та вони не беруть. Ти їм третю, а вони письмово не відповідають і справу не відкривають, а як відповідають, то приблизно так – “немає складу злочину”, а злочин був… Ну я не піду на криву до братків, а хтось піде, бо проблеми жмуть і зло нагліє. А може і піду щоб хтось падлюкам дав по пиці і моє серце від болю не нило. А може по пиці буду давати самостійно, але з розумом. Оце наше все сьогодні, і вчора, і, мабуть, завтра

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Я вас розумію, як ніхто, “Уууу”. Чверть століття страждаю від сваволі міліції\поліції. Але такого бардаку, який стався і продовжує бути після реформи і зміни форми їхньої одежі, я не очікував і уявити собі не міг і в найжахливішому сні. Це “Koza Nostra” в українському виконанні. Скільки вони моїх заяв проігнорували! А скільки відписок та закритих кримінальних справ на високопосадовців… Однозначно: копів хороших не буває. Принаймні, в Нововолинську. Візьміть, хоча б НС, з ігноруванням її заяв та викликів… Та це ж тортури! Через нереагування на злочини, через дикі порушення прав людини, конституційних прав громадян і хронічне поліцайське беззаконня.