Учора ввечері, повідомила РАДАРУ пані Тетяна з 5-го мікрорайону Нововолинська, у дворі будинку №26 було чути постріли, приїздили поліція і “швидка”.

Неподалік мешкає громадянин на прізвисько Чечен, який перебуває віднедавна під домашнім арештом. Тому народ занепокоївся.

Але Чечен був не при ділах…

Як скупо пояснив РАДАРУ т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Максим Новицький, одні учасники кримінального провадження прибули вчора на розмову до інших учасників.

Чи то миритися, чи то продовжити конфлікт.

Пострілів не було, каже він, хіба хтось кинув петарду. Медична допомога нікому не знадобилася.

Поліцію викликала у двір на 5-му мікрорайоні громадянка з тієї сторони, до якої приїздили на розбірки.

 

 

Як дізнався РАДАР від іншого правоохоронця, позавчора ці ж люди мали сутичку біля “Епіцентру”. Тоді теж було повідомлення у поліцію.

А у 5-й мікрорайон учора ввечері прибули аж два наряди патрульних.  

Ну, а неофіційне, але досить обізнане джерело повідомило РАДАРУ таке.

Конфлікт виник нібито через велику суму грошей або машину, яку боржник позичив і досі не віддає. Тому вибивали боржок два дні поспіль. Із допомогою знайомих і блатної шпани.

Учора побили чоловіка, лізли й до жінки з дитиною. 

Шпана, подейкують, із “бурси” – профтехучилища. 

Четверте наше джерело навіть записало частину “розмови” на телефон.

Ось вона: 

 

 А цілобовий домашній арештант у цей час, певно, спостерігав   кримінальний наїзд із вікна. І думав, як той шахтар в анекдоті, знаєте?

Повернувся шахтар додому після важкої нічної зміни, застав у спальні дружину з коханцем. Чвалає на кухню, випиває залпом кухоль води, зітхає: “І хочеться ж вам…” 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: