Штурм запізнився на хвилину

8 2218

За цим жахіттям учора спостерігала онлайн уся країна, а от розв’язка виявилася трохи навіть комічною.

Після 12-годинного тримання заручників під прицілом терорист Максим Кривош вирішив здатися.

Неквапом вийшов із автобуса в самому центрі Луцька, спокійно постояв, походив, продемонстрував порожні руки, дочекався, коли до нього підійдуть троє силовиків, заломлять руку й накинуть кайданки.

Заручники навіть почали виходити з автобуса.

Аж тоді примчав БТР, і спецназівці кинули світлошумову гранату.

А теперь смотрите все как было.Спокойной ночи. Я удивился, сильно …Подпишитесь обязательно на наш телеграм, чтобы ничего важного не пропустить. Видео со второй камеры в телеграме лежит.)https://t.me/joinchat/AAAAAEs2DrjBFfYHcsecJQ

Posted by Андрей Павловский on Teisipäev, 21. juuli 2020

Ще один ракурс

Posted by Elena Ilyina on Teisipäev, 21. juuli 2020

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
1 рік тому

Додала ще інший ракурс.Друге відео. Теж цікаво…

Михайло
1 рік тому

В 95 кварталі в нього краще виходило, а зараз повний відстій.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Михайло

Студія “Дизель шоу” звинувачує “95 квартал” у плагіаті. Це так до слова прийшло.

РАДАР
1 рік тому

– Плохой був дуже добре підготовлений, мав із собою абсолютно все, що могло йому знадобитися. Мав у своєму портфелі пляшку коньяку, ніж, ножиці та навіть сердечні краплі. Усіх нас він розсадив по одному під вікнами. Сам же ходив по автобусу з автоматом в руках, але на людей його не наставляв. Навпаки, казав нам, що він нас не вб’є, а тільки чекає, аби його вимоги були виконані. Він навіть нам не погрожував. Одній жінці в автобусі стало зле, і Плохой дав їй краплі, після яких їй стало краще.
Єдиного, кого він прикував наручниками – був водій, бо терорист боявся, аби той не натиснув на газ та не почав їхати. Він постійно “вітав” всіх із якимось днем антисистеми і постійно повторював, що коли Зеленський запише відео, яке вимагав терорист, то він відпустить трьох людей, а коли відео потрапить до інтернету, то він уже відпустить всіх заручників, а сам здасться. Він позв’язував передні та задні двері, а коли здавався і виходив з автобуса, то сказав водієві, що не буде ломати йому двері, бо тому ще потрібно буде їздити і заробляти гроші, а вікна йому поміняють. Після цього терорист здався, а ми всі вийшли з автобуса.
Розповідь заручниці на сайті “Під прицілом”:

Тетяна Герман
1 рік тому

Після візиту нашого президента скрізь стаються якісь біди. В Парижі – горів Нотр Дам, в Берліні – у Меркель стався напад, в Омані – помер президент, у “Луцькій області” – терорист захопив заручників. Може пора його відправити до Путіна?