Вирок убивцям залишили без змін. Але сидіти їм недовго…

7 2683

Той. що розтрощив 16-річній красуні голову битою і витер закривавлені руки об траву, вийде першим…

Рівненський обласний апеляційний суд, дослідивши матеріали судової справи про вбивство Катерини Литкіної, сьогодні після розгляду апеляційних скарг Назара Статочнюка, Максима Терлецького та чотирьох їхніх адвокатів залишив вирок Ковельського міськрайонного суду без змін.

Статочнюк має провести за гратами 14 років і 6 місяцв, Терлецький – 13 років і 6 місяців.

Засідання було закритим, бо захисники злочинців заперечували проти розголошення деталей приватного чи інтимного характеру.

Та нічого нового вони не повідомили. А що писала у щоденнику Катя про Статочнюка і Терлецького – читачі РАДАРА знають. Згадано про це й у вироку суду першої інстанції.

Журналістка одного з рівненських видань, яка прийшла на судове засідання, мусила вийти з залу слідом за бабусею Катерини і дідом убивць.

Адвокати підсудних Полячук і Дягель були цього разу небагатослівними.

Натомість їхні колеги Шостак і Ковальов емоцій не стримували і вперто намагалися з чорного зробити біле.

Захисники потерпілої родини Елла Бордюженко й Олександр Волощук разом із прокурором аргументовано доводили вину Статочнюка і Терлецького.

Юні нелюди – двоюрідні брати мешкали по сусідству з Катериною і скоїли звіряче вбивство з метою помсти 16-річній дівчині, яка покохала іншого.

Суд, уважно розглянувши всі аргументи  й докази, залишив вирок Ковельського міськрайонного суду без змін.

Убивці мають не лише відбути покарання, а й сплатити батькам Каті сумарно 4 мільйони гривень.

Справедливість є. Але покидькам пощастило підпасти під дію так званого закону Савченко. І хоча він уже скасований, кожен день у СІЗО їм усе ще зараховують за 2 дні ув’язнення.

Таким чином, Статочнюк відбув майже 8 років покарання, лишилось 6 років і 7 місяців. Нагадаємо: його взяли під варту 21 серпня 2016 року.

Терлецький відбув понад 5 років – його взяли під варту у грудні 2017-го.

Той, що розтрощив Каті голову битою, витер закривавлені руки об траву й дорогою з терикону додому підстрибував під бадьору музичку, вийде першим.

Адвокати безславних виродків наміряються оскаржити ще й рішення апеляційного суду.

Терлецькому нині 20 років. Статочнюку виповниться 20 у серпні.

У ТЕМУ:

Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрко
2 років тому

І вийдуть ти звірята в 25 років. З порушеною псіхікою і здатні спокійно вбивати.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Юрко

Якщо вийдуть…

Уууу
2 років тому
Відповісти  Юрко

І з переконанням у тому, що вбивати можна

Родные Кати
2 років тому
Відповісти  Уууу

Не могу сдержать слез, видя юную, милую, радостную Катюшу на фотографиях. Ей же очень хотелось жить!!! Она строила планы на будущее – учиться, любить, выйти счастливо замуж за любимого человека, родить деток, растить их. По какому праву эти нелюди забрали у нее жизнь? Кто позволил им считать себя вправе распоряжаться чужой жизнью? Ответ простой – их семья! Так их воспитали! Чужая жизнь для этих человекоподобных не является ценностью! Вместо того, чтобы просить прощения у родителей убитой отпрысками девочки, многолетнее издевательство судами. Покаяния нет ни у убийц, ни у их родственников! Мне жаль этих людей, потому, что у Бога все сочтено. И все мы рано или поздно станем перед Ним с ответом. Что ответят Ему все эти Терлецкие? С чем встанут перед Ним? Погибшие души у этих молодых мальчишек благодаря воспитанию их семьи. А, ведь, растут ещё и девочки в этих семьях. Задумайтесь, пока ещё есть время. Что вырастет из них? Тоже, если им что-то будет недоступно, пойдут убивать? Слава Богу, судьи и в Ковеле, и в Ровно оказались справедливыми, неподкупными! Спасибо им! Дай, Бог, им все, что им необходимо для счастья! Никакие деньги, конечно же, не смогут залечить раны в душах и сердцах родителей и родственников убитой Катеньки!!! Нам оплакивать ее гибель до конца наших дней. Она никому не причинила ни зла, ни плохого. Она просто расцвела, как юный нежный цветочек на зависть ненавистникам и убийцам. Они не вынесли ни ее красоты, ни добрейшего сердца, ни ее способности любить. УБИЛИ! Господи, дай осознание этим несчастным, дай постичь всю глубину их нечеловеческого поступка, и дай им покаяние!!!

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Родные Кати

Я не така великодушна та добра, як Рідні Каті.
Не пробачаю цих покидьків, бо убили прекрасну дівчину,яка могла б прикрасити собою світ, вивчитись і бути прекрасним спеціалістом, прекрасною людиною, яка могла б народити чудових діток, таких як сама.
Від покидьків народжуються лише покидьки, а їх і так останнім часом побільшало, тому нікого і нічого доброго ця наволоч у світ не принесе.
А так як ці тварюки ніколи не каятимуться за убивство, то нехай горять у пеклі. Бажаю їм найгірших умов відбування покарання. Бажано, щоб ці тіла з чорними душами ніколи й не вийшли на волю, бо чорне сіє лише чорне навколо себе. Амінь.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Обоє будуть горіть в пеклі. Без сумніву. Моживо, до одного і того ж казана з гарячою смолою буде долучений і дехто з захисників.

Родные Кати
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Низкий поклон и огромная благодарность Александру Федоровичу Волощуку и Элле Ростиславовне Бордюженко – адвокатам семьи Лыткиных! Благодаря их трудам, знаниям, умениям, справедливым сердцам удалось добиться заслуженного наказания убийцам. Дай Вам, Бог, здоровья, успехов в Вашей нелегкой работе, удачи и семейного благополучия!