Той. що розтрощив 16-річній красуні голову битою і витер закривавлені руки об траву, вийде першим…

Рівненський обласний апеляційний суд, дослідивши матеріали судової справи про вбивство Катерини Литкіної, сьогодні після розгляду апеляційних скарг Назара Статочнюка, Максима Терлецького та чотирьох їхніх адвокатів залишив вирок Ковельського міськрайонного суду без змін.

Статочнюк має провести за гратами 14 років і 6 місяцв, Терлецький – 13 років і 6 місяців.

Засідання було закритим, бо захисники злочинців заперечували проти розголошення деталей приватного чи інтимного характеру.

Та нічого нового вони не повідомили. А що писала у щоденнику Катя про Статочнюка і Терлецького – читачі РАДАРА знають. Згадано про це й у вироку суду першої інстанції.

Журналістка одного з рівненських видань, яка прийшла на судове засідання, мусила вийти з залу слідом за бабусею Катерини і дідом убивць.

Адвокати підсудних Полячук і Дягель були цього разу небагатослівними.

Натомість їхні колеги Шостак і Ковальов емоцій не стримували і вперто намагалися з чорного зробити біле.

Захисники потерпілої родини Елла Бордюженко й Олександр Волощук разом із прокурором аргументовано доводили вину Статочнюка і Терлецького.

Юні нелюди – двоюрідні брати мешкали по сусідству з Катериною і скоїли звіряче вбивство з метою помсти 16-річній дівчині, яка покохала іншого.

Суд, уважно розглянувши всі аргументи  й докази, залишив вирок Ковельського міськрайонного суду без змін.

Убивці мають не лише відбути покарання, а й сплатити батькам Каті сумарно 4 мільйони гривень.

Справедливість є. Але покидькам пощастило підпасти під дію так званого закону Савченко. І хоча він уже скасований, кожен день у СІЗО їм усе ще зараховують за 2 дні ув’язнення.

Таким чином, Статочнюк відбув майже 8 років покарання, лишилось 6 років і 7 місяців. Нагадаємо: його взяли під варту 21 серпня 2016 року.

Терлецький відбув понад 5 років – його взяли під варту у грудні 2017-го.

Той, що розтрощив Каті голову битою, витер закривавлені руки об траву й дорогою з терикону додому підстрибував під бадьору музичку, вийде першим.

Адвокати безславних виродків наміряються оскаржити ще й рішення апеляційного суду.

Терлецькому нині 20 років. Статочнюку виповниться 20 у серпні.

У ТЕМУ:

Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст

Прочитав сам? Поділись з іншими: