Скільки вкрали на цій доріжці?

20 1242

Днями у виконкомі Нововолинської міськради бадьоро відрапортували: відремонтовано 15 тротуарних доріжок!

Ну, які лиш дива не трапляються перед виборами…

Пошукайте тут якусь ближчу до вас.

Мешканці будинків довкола УЖК №2 (у народі все ще – другий ЖЕК) давно просили міську владу впорядкувати тротуари від “п’ятачка” й магазину “Для вас” хоча б до вулиці Шопена.

Ще рік тому вони звернулись ло міського голови з колективним листом:

Міський голова В.Сапожніков доручив розглянути це питання своєму раднику В.Рожелюку.

Той скерував листа начальнику ВУКГ А.Жигалюку: ану прикинь вартість ремонту!

У ВУКГ сіли, полічили, просльозились… чи посміялись, не знаємо.

Відписали так:

Мешканці набрались терпіння, перечекали зиму, весну…

І от нарешті влітку на порослій травою стежці помітили асфальтний каток.

Раділи, як діти. Все тут бачили: ілюмінацію дорожезну, “зебри”, що забігають просто у бур’яни…

А тротуар – хіба за тамтих совєтів, та й то лиш пару десятків метрів, як іти від п’ятачка вниз правою стороною проспекту Перемоги.

Проспекту, панове! Проспекту європейського містечка…

Тепер дивіться, як ті очумільці-бракороби за ваші ж гроші наклали купками і клаптиками.

Заміри їхнього ремонту зроблено чи не вперше в історії Нововолинська.

Знайшлася допитлива і тямуща людина, не полінувалася…

Ну, про бордюри наше ВУКГ і виконавець робіт Коптюк не чули ніколи…

Фотозвіт активні мешканці зробили ще в липні. Літо минуло, а на тій тротуарній еееее……. стежині так нічого й не змінилось. Щебінь як лежав біля УЖК №2, так і лежить.  Поміж клаптями старого й нового тротуару.

Ви хочете знати, скільки вкрали на тому ремонті? Ми теж. То тільки дядько прокурор не хоче, йому по цимбалах – він там не ходить.

А народ на дачі, на цвинтар, до церкви, у магазини так і суне, так і суне… Згадуючи міську владу незлим тихим словом уже й після, прости Господи, ремонту.

Інформація до роздумів і підрахунків – тут: 

Кажуть, щоб заасфальтувати насипи щебеню біля УЖК №2, потрібно ще 50 тисяч гривень. Скільки витратили – невідомо, але ми надішлемо запит у ВУКГ й виконком.

РАДАР упевнений: не треба вишукувати додаткові кошти! Треба просто звірити якість ремонту з кошторисом і бодай якимось нормативом.

КРУ, прокуратура, поліція – і виконавець доасфальтує все бігом! Безкоштовно! За свої крадені… тьху ти, кревні грошики.

На носі  в мера – вибори. Коптюк йому друг, але рейтинг дорожчий.

А після виборів, якщо все буде чикі-пікі, Віктор Борисович дасть другу дитинства дерибнути на іншому об’єкті.

Компенсувати збитки…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
10 місяців тому

…Кажуть,новий прокурор у Луцькій області…. Цікаво,він буде “саджати”, чи рятувати злодюг?

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому

Приємно, що нарешті мешканці (виборці) Нововолинська почали дещо контролювати своїх наймитів. Деяким з котрих платять більше, аніж меру Києва В. Кличку.
Не знаю, як там решта тротуарів по веселенькому списку-рапорту відремонтованих, від славної нашої міськради та її виконкому, але пункт 11 “Тротуар пр. Дружби від вул. Нововолинська до траси Р-15” – безсовісна брехня! У службовому виконанні клерків місцевої влади і тих хто це підписав.
Готовий відповісти за свої слова і надати фотодокументи, яку вже оприлюднював перед цим. Тротуар залатали клаптями – фактично це той самий ямковий ремонт. У списку виконаних робіт по тротуарах, відсутні дані щодо площі поновленого асфальтового покриття.

Я знаю для чого це робилося і робиться – для крадіжок бюджетних коштів. як вбачається.

Олег
10 місяців тому

Це ви дарма так перенимаетесь. Це нововолинське ноухау, тротуар зі змінною шириною, та інтелектуальною горбистістю. Там все пораховано і враховано, тому так і дорого, а що ви хотіли, ручна робота. Але тепер якщо п’яний буде йти тим тротуаром, хитати його буде на 33.25% менше.

РАДАР
10 місяців тому

Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову
Вікторе Борисовичу,
прошу відреагувати на критичну публікацію і чимшвидше завершити ремонт тротуару на проспекті Перемоги (від магазину “Для вас” до вулиці Шопена).
Зверніть особливу увагу на стан пішохідної доріжки біля УЖК №2. Її навіть тротуаром не назвеш, там чорт ногу зламає. Після кожного дощу – жахіття. А цією доріжкою ходять щодня сотні людей, зокрема, й діти, неповносправні…
Прошу також повідомити, скільки бюджетних коштів витрачено на “ремонт тротуарної доріжки від УЖК №2 до вул. Шопена” і яку реально площу (у кв.метрах) там відремонтовано.
Стаття тут: https://radar.in.ua/skilky-vkraly-na-tsij-dorizhtsi/
Адреса для відповіді: ….
Наталя Камишникова, 17 вересня 2020 р.

Андрій Дмитрович Сапожнік
10 місяців тому
Відповісти  РАДАР

А ще хай прокоментує результати святкування дня міста і шахтаря…щодня 16-18 нових хворих на ковід-19. Якщо сам не в змозі- дружбана Мороза, депутата Гузя хай попросить…

Небайдужий
10 місяців тому

Так. В нас в Нововолинську вміють тільки писати відписки, а щоб зробити щось по-людськи, то ні. А якщо Коптюк щось робить, то це все через ж…пу. Пр.Перемоги це одна із центральних вулиць Нововолинська, але таке враження що вона закінчується на ” пятачку”. Від магазину “ДЛЯ ВАС” і до вул.Шопена, асфальтне покриття на тротуарі майже відсутнє, також на цій ділянці вуличне освітлення освітлює проїжджу частину дороги, але не тротуар. Мешканці прилеглих вулиць звертались в мерію на рахунок відновлення асфальтного покриття тротуарів.

Людмила Зіменко
10 місяців тому
Відповісти  Небайдужий

У нас в Нововолинську вміють не тільки писати відписки, а ще вміють робити вигляд, що їм ніхто ніяких звернень, заяв, чи запитів не надавав і вміють ЗОВСІМ не відповідати

Дяка податковiй
10 місяців тому
Відповісти  Людмила Зіменко

На мiй запит спитали: ” А ви точно там живете, ми висилали!

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Дяка податковiй

Хай доведуть. Це можна зробити за допомогою квитанції рекомендованого повідомлення про вручення адресату. Немає квитанції – не надсилався лист.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Небайдужий

Ну, звертались. Письмово чи усно? Який результат?

Людмила Зіменко
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Якщо ви мене питаєте, пане Бідзюра, то я зверталася письмово. Усних звернень, всупереч Конституції, навіть не приймають. І це не у одній службі, а у багатьох. А коли приймуть письмове, то не факт, що дадуть хоч якусь відповідь

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Усна заява реєструється у журналі, так само, як і письмова. Державними (місцевими) службовцями заповнюється спеціальний талон особистого прийому громадянина. У випадку вашої вимоги вам мають надати його копію. Усне звернення має таку ж силу, як і письмове.
На жаль українські чиновники, які вважають себе пупом землі, й ігнорують вимоги представників народу – які є найвищою владою в Україні, цього не усвідомлюють. Як і не помічають революційних настроїв у пригнобленому ними ж суспільстві, коли від найменшої іскри несправедливості в їхніх діях, може статися велика біда. Тим гірше для них.

Людмила Зіменко
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Наші чиновники – то каста недоторканних, але на відміну від індійців – це не найнижча, а найвища каста. Таки треба, щоб до них доторкнулись, щоб їх зачепили. Дуже треба

Сусід
10 місяців тому

За ці гроші, можна було плиткою мостити.
А тут сипнули холодного асфальту, пройшлися каточком, кантики лопатою відбили, грошики розпиляли, а ми радіємо, що зробили хоть щось.

Дісталло
10 місяців тому

Схаменіться нелюди!!!! Де асфальт взялися робіть

Мешканка
10 місяців тому

Живу в районі вулиці Шопена 11 років, і всі ці роки було таке враження що місто закінчується на перехресті вулиць Соборної та проспекту Перемоги(п’ятачок). Ні асфальтованої рівної доріжки літом,ні прочищеної від снігу та посипаної піском зимою. А як якась поломка труб,як розриють(і то як на зло там де більш менш хороше покриття) так і кинуть як небудь прочитавши яму. Я особисто два рази ломала колеса в дитячій колясці(поки доїжджала від п’ятачка до вулиці Шопена. Минулого чи то позаминулого року,не пам’ятаю, “якимось дивом” підлатали тротуар по вулиці зі сторони п’ятачка, а на протилежний стороні лишити такий що “плакати хочеться”. Невже не можна зробити “полюдськи”тротуар, на центральних вулицях міста,для людей, за чиї податки робиться все в країні? Невже не соромно !!! А як почув Сапожніков що може “злитіти” з крісла,то так розпинається по телевізору що “краще нього ніхто нічого не зробить”, та куда ж.

Людмила Зіменко
10 місяців тому
Відповісти  Мешканка

А ви Сапожнікова ще дивитесь? Не слухайте ту брехливу пропаганду місцевого масштабу. Он на щойно поремонтованому під керівництвом мерії за величезні гроші стадіоні бігові доріжки провалюються. Це невимовний сором на цілий світ і ударне “освоєння” мільйонних коштів

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Людмила Зіменко

До Л. Зіменко. Де прокуратура, де поліція? Вони державні службовці! На їхніх очах відбувається нічим не прикритий дерибан народних коштів, зібраних з добросовісних платників податків нашого багатостраждального міста. Вони повинні моніторити всі канали можливого розкрадання міського бюджету місцевими владцями та їхнім постійним “обслуговуючим персоналом”, зокрема й щодо капітального ремонту стадіону. Хто напише заяву в правоохоронні органи?
Зокрема до ДБР у місті Львові, яке курує і Волинь. Всі добренькими хочуть бути! Чому все я та “НС”?! Невже нікому не болять, як кажуть добрі люди, оті 21 000 000 людських гривеньок витрачених, імовірно, міськими шахраями від влади? Люди (!), це ж ВАШІ кровні гроші, по живому відірвані від вас, ваших дітей та онуків, від медицини, освіти, культури… Не бійтеся й не мовчіть, скільки можна!

Людмила Зіменко
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Підтримую, пане Бідзюра! Але в реальності коли я запропонувала скаржитись на варварські дії ремонтників, яких найняв ЖЕК#2 і, відповідно, наша міськрада, то абсолютно всі мої сусіди розбіглися по власних закутках і замовкли. Такої обдирайлівки і відмивання коштів, як під час цього ремонту я ще не бачила ніколи. І мені досі не зрозуміло чому дерли і білили у під’їзді, руйнували і обдирали пофарбовані панелі у під’їзді, коли у цьому не було потреби і коли там і так було гарно? Та ще й чекали, що ми (я так зрозуміла без чеків і квитанцій!) будемо збирати на фарбу гроші. Наші люди це все проковтнули і так не лише тут((

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Людмила Зіменко

На жаль так, пані Людмило. Це масове явище в Нововолинську. І звикнути до нього совісній людині з активною життєвою позицією не вбачається можливим.