Учора ввечері турійчани забили на сполох: до нас тихцем привезли відходи з Ковельського ветсанзаводу!

Екологічну бомбу першими виявили селяни у Задибах.

27 квітня близько 17-ї години у піщаному кар’єрі на околиці села Задиби невідомі вантажівки скидали і пригортали землею якісь дуже смердючі відходи.

У цьому місці немає  сміттєзвалища. Діяли водії явно незаконно.

Обурені селяни викликали поліцію й депутатів із Турійська.

Далі – тривожні зведення і фото з соцмереж.

Депутат Турійської районної ради Володимир КРАСУЛЯ:

Увага! Увага! Увага! На територію Турійського району звозять шкідливі відходи Ковельського ветсанзаводу. Три машини поїхали в Задиби, чотири машини – в сторону Клюська.

Хто володіє інформацією, куди саме викидають, прохання повідомити мені (фото, відео). Терміново, бо за ніч загорнуть!!!

 

Нічна варта депутата…

 

Ірина Луцик Можете в Кошарука запитати, це ж він обіцяв забрати з заводу всі відходи до 29.04. і якоби “утилізувати”. Хоча тепер зрозуміло, що з ними роблять… загаджують навколишні ліси, села!

Володимир Красуля Цей пан зараз дає пояснення в поліції.

Невдовзі В.КРАСУЛЯ розповів на фейсбук:

По сигналах, які до нас надійшли, ми завітали у відділ поліції.

 

 

Там спрацювали досить оперативно: скерували всі наявні сили на виявлення та затримання правопорушників.

Смердоту з багатотонників невідомі скинули на смітнику селища Турійськ. Якраз зараз по нашому депутатському зверненню поліція проводить там оперативно слідчі дії.

Побажаємо їм успіхів, адже там присутні деякі високопосадовці з області, які й організували цей подарунок для жителів Турійщини, за що ми їм дуже “вдячні”.

Чекаємо матеріалів перевірки від поліції. Вам на добраніч, а в нас попереду чергування, бо не виключено, що подарунки з Ковельського ветсанзаводу для турійчан іще в дорозі.

 

За 500 метрів від районної лікарні. У Турійську вже смердить, як у Ковелі!

 

Василь ГУТ розповів РАДАРУ:

– Заяву в поліцію з цього приводу робив від нашої команди я через 102 Луцьк. Там нібито є якесь рішення з облради чи адміністрації, яке узаконює їхні дії, але вони плюнули на населення Турійщини і таємно це зробили від всіх жителів.

Керував цим всім колишній ковельський мер Кошарук і компанія.

Голову районної ради Ольгу Черен ми повідомили вчора вночі, вона в шоці, нічого не знає. Говорила, що зранку будемо розбиратись. Поліція документи збирає.

Сьогодні Кошарук перед жителями Ковельщини мав звітувати, що шкідливі відходи він вивіз, але забув попередити турійчан, що до нас.

 

Десятки тонн туш загорнули отут, у Турійську!

 

Картину доповнює Олександр ПИРОЖИК:

Ковельські відходи “засмерділи” на Турійщині. Люди припускають, що на їхні землі вивозять і намагаються захоронити відходи скандального Ковельського ветсанзаводу. Після того, як цього не дозволила зробити обласній владі громада сусідньої Люблинецької ОТГ

Такі факти були зафіксовані 27 квітня поблизу села Задиби Селецької сільради та села Радовичі неподалік райцентру Турійськ. Надвечір тут з’явилися КамАЗи зі смердючим непотребом, який прибульці спробували вивантажити і захоронити на тутешніх полігонах для сміття.

Як і у випадку з Люблинецькою ОТГ, у громади ніхто дозволу не питав і до відома людей не ставив!

Дії непроханих гостей викликали обурення місцевих, село Задиби збунтувалось, люди стали перед КамАЗами і не дали прибульцям завершити задумане.

Утім, від своєї затії вони не відмовились, поїхали об’їзними шляхами і вдруге були помічені вже на території Радовичівської сільради...

Скільки ковельських відходів вдалося вивезти і під покровом ночі захоронити на території Турійщини, наразі не відомо. Можливо, 4-6 вантажівок.  Наслідки цієї  надзвичайної пригоди турійчани з’ясовуватимуть уже вранці. От тільки чи понесе хтось покарання за цю чергову екологічну диверсію проти громади?

 

Привіт турійчанам від Кошарука!

 

Олександр Пілюк Почали “бомбу” розкидати по області!

Наталя Сіліна Чомусь дуже схоже на Крим перед окупацією. Тоді півострів почав тонути у смітті. Сміття навмисно завозили та звалювали у зонах відпочінку. Шо відбувається в Україні?

Ярослава Вознюк Гунчик догоспідарився.

Игорь Юрист Куди дивиться обласне керівництво! Пора вже їх звідти виносити!!!

РАДАР пильно стежить за подіями на Турійщині. Упродовж найближчих годин додамо сенсаційні подробиці!

Усі фото: Володимир Красуля

Прочитав сам? Поділись з іншими: