Флешку з телефону Каті у мобільник підозрюваного вставили в ніч убивства. О 2-й годині

27 7960

Надзвичайно важлива деталь розслідування!

Уперше прокурор повідомив публічно, що знайдено телефон убитої дівчини…

Рішення щодо Назара Статочнюка, підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної, суддя Ковальчук оголосить завтра о 9.30 у Луцькому міському суді. Сьогодні він вислухав прокурора та адвокатів підозрюваного.

Аргументи у захисників 16-річного Статочнюка ті ж самі, що й раніше: слабке здоров’я неповнолітнього, позитивні характеристики, відсутність можливості бачитися з матір’ю (вона є його представником у суді, поряд із двома адвокатами).

Прокурор на те заявив, що лікар оглядає Статочнюка регулярно, скарг від заарештованого на стан здоров’я не надходило, умови тримання під вартою прийнятні, мати своїм правом на побачення з жовтня не скористалася.

Цікавий момент. 9 грудня прокуратура і поліція мають подавати у той-таки Луцький міськрайонний суд клопотання про продовження терміну тримання підозрюваного під вартою (термін спливає 16 грудня). Адвокати Статочнюка це знали – й вирішили випередити події.

 

2 місяці тому в луцькому суді після засідання

 

Надзвичайно важлива деталь! Уперше прокурор повідомив публічно, що знайдено розбитий телефон убитої дівчини. І що експертиза встановила: флешку з її телефону було вставлено у мобільник Назара Статочнюка о 2-й годині в ніч проти 2 серпня.

Тобто в ніч убивства. Катю на той час уже замордували.

Сьогодні в залі суду правоохоронці намагалися вручити пану Шостаку документ із повідомленням про підозру вже не лише Назару Статочнюку, а й двоюрідному братові НазараМаксиму, який мешкає у Словенії.

Віктор Шостак узяти цей документ відмовився, пославшись на процедурні моменти.

Він же заявив у суді, що Максиму Терлецькому надіслано повістку з вимогою прибути в Україну у суд. Однак поліція і прокуратура такої інформації не мають.

Знову був у залі суду відомий луцький адвокат Ковальов. Це він 2 місяці тому сказав РАДАРУ, що готовий захищати колишнього хлопця Каті – Максима Терлецького.

Чекаємо на завтрашнє рішення суду.

Наталя Камишникова

Фото – спецкор РАДАРА

РАДАР дякує луцьким репортерам, які прибули сьогодні на суд, за небайдужість.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
27 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мешканка
5 років тому

Дякуємо що інформуєте.. Здоров’я Вам наснаги до праці,і величезного терпіння)))

Гость
5 років тому

К господину Шостаку! Уважаемый господин адвокат, Вы очень уважаемый в городе Нововолынске, да и не только, адвокат и человек! Вы уже давно поняли кого послала Вам судьба защищать. Вы более других знаете на сколько замараны руки этих “невинних” детей в крови убитой девочки. Вы пытаетесь показать, что эти ……. (жаль на них слов) невиновны, хотя и коту понятно, что флешку убитой девочки не инопланетяне вставили в телефон этого…. Сохраните к себе прежнее уважение людей, не делайте из этих ……… – мальчиков-зайчиков. Они этого не стоят!!! Имели смелость совершить такое жестокое убийство, пусть имеют теперь смелость и ответить за свои поступки!!! Если этого …….. выпустят на волю, безнаказанно, какая реакция будет у жителей города на то, что никого не наказали за такое страшное преступление? Какая реакция у молодежи – можно безнаказанно убивать?! И, наконец, как поведет себя на воле человек не понесший никакого наказания за жестокое убийство? Ему теперь позволено все – родные отмажут?! Вы лучше всех знаете кого Вам пришлось защищать. Не всегда цель оправдывает средства. Не в этом страшном случае. Освобождение этого….. чревато плохими последствиями для общества. Верим в Вашу мудрость и человечность. С уважением житель города Нововолынска.

editor
5 років тому
Відповісти  Гость

підписуюсь під кожним словом. Думаю так само.

Ольга
5 років тому
Відповісти  Гость

Робота є робота.
За межами цієї справи пан адвокат теж людина і розуміє все мабуть. Але ж він не суд.

editor
5 років тому
Відповісти  Ольга

Найвищий пілотаж цієї роботи – в цьому особливому випадку – спонукати клієнта до щиросердного каяття, визнання провини, співпраці зі слідством. В іншому разі це просто адвокат диявола.

editor
5 років тому

Учора ввечері Катя Бойко у “Типовому Володимирі” написала під цією новиною:

Сьогодні цю милу дівчину мали б вітати з днем ангела 😔 На жаль, він не захистив її від вбивць в ту літню ніч…

editor
5 років тому
Відповісти  editor

І про адвокатів диявола, прости Господи. Є щось дуже симптоматичне у тім, що суд відбувався на день великомучениці Катерини.
І всі вітали з днем янгола Катерин і Катрусь, а багатостраждальні батьки Каті Литкіної мусили вранці покинути все, дізнавшись про суд, заправляти машину і їхати в заметіль аж до Луцька, за 100 кілометрів. А там слухати адвокатські побрехеньки. І засніженою важкою дорогою у темряві повертатись додому… Адвокати “пай-хлопчика”, вам совість не муляла?

Гість
5 років тому

Мати Максима минулого тижня була в Нововолинську Чому її не допитали? чому не попередили про те, що її сина викликають до суду в Україні? Не просто ж так вона приїздила? Це повинно насторожити правоохоронців Після її приїзду -подання адвоката про зняття рішення про арешт Назара

Анатоль_
5 років тому

В. Шостаку: Ви позитивних і совісних людей коли-небудь захищаєте?

Володимир
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Більше грошей -більше позитива

Кіра
5 років тому

Звинуватити завжди простіше , чим знайти виправдання !!! Мене дратують всі ці люди , які впевнені на всі 100% , що цей хлопчина якось причетний до вбивства Каті . Ви всі екстрасенси ? Експерти ? Не розумієте якого оберту набрала дана справа ? З тією флешкою не все так зрозуміло . Спочатку говорили одне потім інше . Припустим флешку дійсно дала Катя навіть і у той вечір . Але ж якщо він і зізнається що вони в той вечір бачились це буде звучати як чистосердечне зізнання . З нашим правосуддям спробуй не збрехати . Хлопець заляканий і правди не скаже . Або взагалі хтось постарався щоб та флешка опинилась в телефоні задля скорішого розкриття злочину . Адвоката вже почали звинувачувати , да хто ви такі щоб судити ??? Бог тільки знає правду !!!! А не ви . Люди схаменіться звідки у вас така інформація чому ви такі впевнені що ці хлопці причетні !!! Ви знаєте скільки випадків коли засуджують зовсім не винних , навіть коли всі докази про ти них !!!! Поки ваші сини дочкі близькі не опиняться на такому ж місці , ви не зрозумієте нічого !!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Дай Боже нікому з ваших близьких не опинитись на місці Каті.

Кіра
5 років тому
Відповісти  editor

А ви думаєте місце батьків хлопців, самих хлопців краще ??? Ви вже зробили з них вбивць , хоча жодний з вас не знає правди ! Як це бути зараз в їхній шкурі ? Ви захищаєте тільки жертв , це набагато простіше чим захистити підозрюваних . Я ставлю себе на місце не тільки батькіа а й хлопців !!! Ненависть і біль в серці не повинен заполонити розум !!! Ми не знаємо правди , от це ми повинні зрозуміти !!!

777
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра, детектор брехні, і ми всі будемо на твоїй стороні

Анна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Ух ты смотри, какая ты умница, как она жалеет родителей хлопцев? Ну какая же ты умничка, Кира, просто слов нету.Есть хорошая поговорка: “Что посеешь,то и пожнёшь”. :Раз мать воспитала такого ****, не побоюсь этого слова,значит,пусть, если она так уверена в его невиновности, пусть заставит его пройти детектор лжи.Так она же не настаивает на этом? А вот докажи всем, что ты не виновен, и пройди детектор лжи, и тогда всё станет на свои места.

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,Ну чому ж Ви такі впевнені,що ніхто з нас,читаючих і пишущих тут не знає про те,як це бути в шкурі обвинувачених ,а не потерпілих?…..Знаємо….особисто я знаю….як і думаю,що Ви-мама обвинуваченого хлопця,що знаходиться і слідчому ізоляторі-і зрозумілий Ваш крик душі,і зрозуміло,що за будь-яку ціну Ви будете робити усе від Вас залежне,щоб не спіткала сина тюрма-бо це втрата здоров’я і певної частини повноцінного життя…..Ну і ще-так ,суди і нас не витримують часто-густо жодної критики:але немає іншого як покарати-тільки суд….А на місцях злочину чи під час скоєння злочину надто малий відсоток піймання злочинців,в основному проводять слідчі дії і враховують як прямі,так і непрямі докази.В даному випадку занадто багато як одних,так і других,тому суд аналізуватиме і прийматиме рішення….Всунути флешку в телефон безневинного?….Так усе відбувається в присутності понятих і якщо процедура вилучення чогось була неправильною,то сторона обвинувасченого може оскаржувати діїі слідчих-а раз такого не зробили,значить з цим усе гаразд і ніхто інший не міг всунути флешку Каті в телефон Назара-це раз,а от два це те,що абсурднішої думки ніхто окрім Назарової мами не озвучив би-Катя сама дала йому флешку….Кому?…Тому підлітку що єхидно з неї насміхався і принижував публічно?Тому,з ким вона абсолютно не спілкувалась,про що він і підтвердив сам….Ви,мамо,просіть у Господа смирення і терпіння…бо одна справа бути в схожій з Вашою ситуації комусь і при цьому спричинити комусь смерть ненавмисно,наприклад в бійці,або в ДТП….а вже зовсім інша справа-цілеспрямовано закатувати людину….Не приведи Боже нікому-і ніхто не зарікається…та є дана ситуація із всіма складовими,які ще будуть розкладати і пояснювати у судах..та занадто багато всього свідчить про те,що не можеться обвинуваченого одного і втікача за кордоном-другого сприймати як оговорених підлітків……сприймається ,як розуміється,поскладавши все докупи…нехай діється Божа воля та справедливий законний людський суд!

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

В даній ситуації , Вас , інтуїція підвела . Я студентка юридичного , в майбутньому планую стати адвокатом . І ніяка я не мама того хлопця .

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,я не просто здогадуюсь…я знаю стовідсотково,що Ви-мама Назара…Але Ваш вибір отут разом із нами ,скорбящими по невинно убієнній Каті,використовувати дану трибуну для захисту Вашого сина.Не треба було тут в коментарі повторювати слово в слово те,що Ви сказали кореспонденту біля апеляційного суду,що лише Бог знає що сталось з Катею…І,взагалі,існують інші методи для виявлення того,хто є хто….Я одна із тих,хто беземоційно,лише спираючись на слідство, вважає Вашого сина винним і безпосередньо причетним до батьківського горя з приводу втрати донечки…не мені судити ні Вас,ні Вашого сина-на це є інші суди…

Совість
5 років тому
Відповісти  Кіра

айпі повідомлень записуються, і на айпі дивляться прості звичайні люди-програмісти. І, якщо ви “студентка” (в чому я дуууже сумніваюсь) – програмісти шепнуть, або натякнуть якимось чином…. Переважна більшість людей не підтримують вбивць і тих, хто вбивць покриває. І в цьому є здоровий глузд.

До того ж ваші коментарі на 95% просякнуті лише однією метою – відбілити чорне.

editor
5 років тому
Відповісти  Совість

Натякати не будемо. ІР – це просто ІР. Спілкуйтеся собі анонімно.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Совість

Переважна більшість , ні , взагалі ВСІ не знають що відбулося в ту ніч ,тому у мене відповідне питання де здоровий глузд когось засуджувати ?
Смішно, що мене вважають мамою))) хороший адвокат вийде з мене раз захищаю так як рідна мати ! До чого тут IP ?) Не смішіть мене .

Анна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Сомневаюсь,что с тебя будет хороший ад?вокат

Віка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Згідна з Аміною. Ви, пані мама, виховали *********. Приказка “Від осинки не родяться апельсинки” саме про Вас, бо мало того, що покриваєте те чудовисько, Ви ще й намагались очорнити бідолашну Катрусю. Не давала б ніколи Катруся флешку покидькові, який позорив її, виставляючи її фото, ненавидячи її не дитячою ненавистю.

Федоровна
5 років тому
Відповісти  Віка

А чего ж он ее так ненавидел?? Обьясните кто-то.

777
5 років тому
Відповісти  Федоровна

Найпевніше, від нерозділених почуттів, або взагалі від нелюбові до людей

777
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра, нехай твій “невинний” синочок пройде детектор брехні, а тоді привселюдно співай свою пісню про невинність

Анна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Ты ,подруга,а если бы твою дочь,так изуродовали,ты ,наверное,была бы довольна?А если твой мальчик не причастен к убийству,в чём сомневаюсь,то почему он не винная душа ,не может пройти детектор лжи?Или западло ему?А пусть он всем докажет ,что он не причастен и пройдёт детектор лжи,и тогда его любимая мамочка будет довольная результатом.