Надзвичайно важлива деталь розслідування!

Уперше прокурор повідомив публічно, що знайдено телефон убитої дівчини…

Рішення щодо Назара Статочнюка, підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної, суддя Ковальчук оголосить завтра о 9.30 у Луцькому міському суді. Сьогодні він вислухав прокурора та адвокатів підозрюваного.

Аргументи у захисників 16-річного Статочнюка ті ж самі, що й раніше: слабке здоров’я неповнолітнього, позитивні характеристики, відсутність можливості бачитися з матір’ю (вона є його представником у суді, поряд із двома адвокатами).

Прокурор на те заявив, що лікар оглядає Статочнюка регулярно, скарг від заарештованого на стан здоров’я не надходило, умови тримання під вартою прийнятні, мати своїм правом на побачення з жовтня не скористалася.

Цікавий момент. 9 грудня прокуратура і поліція мають подавати у той-таки Луцький міськрайонний суд клопотання про продовження терміну тримання підозрюваного під вартою (термін спливає 16 грудня). Адвокати Статочнюка це знали – й вирішили випередити події.

 

2 місяці тому в луцькому суді після засідання

 

Надзвичайно важлива деталь! Уперше прокурор повідомив публічно, що знайдено розбитий телефон убитої дівчини. І що експертиза встановила: флешку з її телефону було вставлено у мобільник Назара Статочнюка о 2-й годині в ніч проти 2 серпня.

Тобто в ніч убивства. Катю на той час уже замордували.

Сьогодні в залі суду правоохоронці намагалися вручити пану Шостаку документ із повідомленням про підозру вже не лише Назару Статочнюку, а й двоюрідному братові НазараМаксиму, який мешкає у Словенії.

Віктор Шостак узяти цей документ відмовився, пославшись на процедурні моменти.

Він же заявив у суді, що Максиму Терлецькому надіслано повістку з вимогою прибути в Україну у суд. Однак поліція і прокуратура такої інформації не мають.

Знову був у залі суду відомий луцький адвокат Ковальов. Це він 2 місяці тому сказав РАДАРУ, що готовий захищати колишнього хлопця Каті – Максима Терлецького.

Чекаємо на завтрашнє рішення суду.

Наталя Камишникова

Фото – спецкор РАДАРА

РАДАР дякує луцьким репортерам, які прибули сьогодні на суд, за небайдужість.

Прочитав сам? Поділись з іншими: