Стукач на “Бузі” вимагає зупинити мене. Ну-ну…

6 1039

Я плакалъ.

Тут у Нововолинську на ресурсі Гузя відкрили канал для стукачів.

Строчить один такий стукачик про мене (цитую як є) :

“Проплачені однобокі статтї веселої журналістки дійсно читати бридко.Чому не звиртають увагу на Її сайти компетентні органи?Будь ласка, проаналізуйте, що вона пише, бо з подачі цієї пані може виникнути різня в нашому місті. Повірте, ця особа дуже цього хоче. Зупиніть її поки не пізно!”

До останнього хотілося думати, що нардеп  найняв  набрав собі для медіапослуг адекватних і все ж таки порядних людей. Та де…

 

 

Прийміть мою неповагу, проплачені неколеги з “Бугу”.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

І щоб двічі не підводитись. Я не рвуся до влади, нє, аноніми з “Бугу”. У мене й у ваших лямовичів абсолютно різні інтереси.

Аміна
5 років тому

Можна не писати…вірніше-не коментувати…..Тим більше,коли пишеш-а у відповідь на коментар отримуєш не чиюсь власну думку,а нападки з цілеспрямованими образами…але….пробачте,Наталіє Семенівно…знаю,що пропустите цей мій коментар,хоча на будь-які слова уже налаштувалась на жорстку цензуру…Мені немає потреби підлабузництвом на вашому з однодумцями ресурсі займатись,тому що не у віртуальному,а в реальному житті свої питання опрацьовую так,як вважаю за потрібне.Тому тут,і Інтернеті,часами хочеться поділитись власною думкою і зовсім не для того,щоб “виставити” щось “своє”,котре вважаю за беззаперечний аргумент…а всього лиш для того,що хочеться висловитись,можливо самій собі доводячи,що Господь дав людині голову для того,щоб в першу чергу думати тим,що в тій голові заховано….Я давно вже знаю,що ініціатива-наказуєма,що люди,які на загал висловлюють свою громадянську позицію-є “закльованими”…з одного боку тими,чию “нерушиму” позицію порушують…або тими,хто не здатен публічно боротись із “системою”,корупційною та “прогнившою”…Можу не погоджуватись з Вашою позицією чи з позицією ще одного борця із несправедливістю-Анатолія Миколайовича лише в плані занадтої емоційності висловленого…але завжди згідна із самою суттю висловленого вами обома і Вашими однодумцями….Завжди в ініціативників у всі часи “летіли каміння”…Співчуваю…тому що висловлюючи те,про що більшість воліє мовчати,Ви наражаєтесь на те,щоб бути “битою”…Нехай Господь дарує Вам свою благодать…бо як би не хотіли принизити Вас Ваші так звані опоненти-Ви-ВЕЛИКА ЛЮДИНА!!!!Від себе -дякую за Вашу громадянську позицію і за цей Ваш інтернет-ресурс.В подальшому,якщо наважусь коментувати,а Вам не сподобається,погоджуюсь бути промодерованою.

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно, дякую, але в нас великі люди – це великі статки. А в мене з цим не склалося. Не складала. 🙂

Аміна
5 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталю….я розумію,що суспільство наше побудовано за принципом-прав той,в кого більше прав.А хто має права беззаперечні?Той,хто має гроші….Але як бути у випадку,коли “гроші” творять беззаконня?…Звісно-боротись…і от тут проявляють себе “відчайдухи”,такі як Ви…тому-співчуваю і захоплююсь!…

editor
5 років тому

І про мої “проплачені” статті. Хто-хто, а Медина зі Стасюком знають, скільки вони мені заплатили за купу статей. 🙂 І скільки насправді коштує ця робота.