Чиїм коштом захищаються нововолинські владці від Бідзюри, наймаючи луцьких адвокатів?

Скільки сплачує міська громада за  амбіції міського голови і секретаря міськради?

Перше судове засідання нарешті відбулось у міськрайонному суді Володимира-Волинського (суддя – Ігор Вітер). Проте це мав бути третій «дубль-пусто». Два вже сталися у Нововолинську й Іваничах, де судді дружно взяли самовідвід. Хоча суддю І.Нєвєрова із Іваничівського районного суду я дуже добре розумію…

Чому третій «порожняк»? Бо приблизно за дві години до початку першого судового засідання у Володимирі-Волинському туди приїхали двоє вже відомих вам  адвокатів із Луцька, що постійно захищають від супостата Бідзюри міського голову Нововолинська В.Сапожнікова. Це С.Сафулько (син) та В.Красюн. І написали клопотання про перенесення першого судового засідання з 15 лютого на кінець місяця.

 

 

Очевидно, що перший адвокат захищає В.Сапожнікова, а другий – виконавчий комітет міської ради Нововолинська. Тільки ось питання: а за чиї гроші? міського голови чи коштом платників податків шахтарського міста?

Я та мій адвокат М.Г.Колєсов заявили протест: ну скільки можна тягнути, як вбачається, корупційно-феодальну гуму? Високий суд наш протест не залишив без уваги і ухвалив продовжити засідання. І у підсумку оголосив Постанову щодо відкриття судового провадження за моїм позовом і про дату наступних судових слухань, які мають відбутися  22 лютого 2017 року о 16.00.

 

 

Відповідачі – міський голова В.Сапожніков чи хтось зі складу міського виконавчого комітету, скажімо, секретар міськвиконкому А.Сторонський (він же – перший заступник міського голови та секретар міської ради, він же – депутат (!) Нововолинської міськради VII скликання) не ощасливили Володимир-Волинський міськрайонний суд, присутніх на ньому журналістів і позивача своїм з’явленням. Хоча у позові я – і не вперше вже – просив про таку милість у ясновельможного панства.

 

 

І наостанок. Подейкують, що Андрій Миронович Сторонський – 1-й заступник мера, секретар міськради (вочевидь, на громадських засадах), секретар міського виконавчого комітету, місцевий депутат і відповідальний за корупцію у сумнозвісному «жовтому будинку» влади в Нововолинську, г-мм… виконує у робочий час й інші функції. Він є ще й лікарем-урологом міської лікарні, який лікарює там (тільки й виключно) у вільний від основної роботи час згідно з законами і Конституцією України.

То він, як кажуть добрі люди, ходить тепер по установах і слізно просить відмовляти тому клятому Бідзюрі в усьому…

 

А.М. Бідзюра, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

Прочитав сам? Поділись з іншими: