Син мента поза підозрою?..

40 6194

Щось у нашій новій і переатестованій поліції пішло не так.

11 днів правоохоронці Нововолинська безрезультатно розшукують абсолютно не схильну до бурхливих пригод неповнолітню, чий мобільник не відповідає.

До операторів мобільного зв’язку, які могли надати важливу інформацію, зверталися?.. Коли?

Дають звалити за кордон одному з фігурантів справи.

Після нічного зникнення його колишньої подруги, яка мешала по сусідству і вийшла з дому на 5 хвилин нібито саме до нього – віддати диски й малюнки, він кілька днів, розповідають сусіди, переховувався. Тобто виїхав не одразу.

Чому один із фігурантів кримінальної справи так легко перетнув кордон? Чому не залучають інтерпол до його затримання чи хоча б допиту?

Вона цікаво малювала…

А може, й не перетнув? Це ж тільки зі слів його родичів. Відомості про виїзд неповнолітнього з України витребувати легко. Слідство їх має?

У цього хлопця є телефон і скайп, він видаляє все листування з дівчиною, зачищає сліди своєї життєдіяльності… Встановити його місцезнаходження нескладно. Та слідство тупцяє на місці.

Той самий терикон, де її знайшли мертвою

У хлопця є двоюрідний брат. Схоже, саме вони бачили дівчину останніми. Брат спокійнісінько сидить у Нововолинську, відстежує чутки і версії в інтернеті. Можливо, й сам дописує під якимось ніком.

А батько дівчини САМОТУЖКИ її шукав – і позавчора ввечері знайшов понівечене тіло на териконі давно закритої шахти.

Брати Т., як і бабуся дівчини, мешкають неподалік.

Чому поліція не оглянула терикон у перші ж дні? Чому належно не опитала підлітків із цієї околиці?

Вони там лазили, відчували специфічний запах, щось та знали.

Не вмієте збирати інформацію серед населення, переатестовані ви наші?

Доблесна поліція, якій батько дівчини показав страшну знахідку, цілу ніч охороняла терикон і провадила слідчі дії. Але потім – замість притьмом затримати підозрюваних – цілий день “вивчала коло спілкування дівчини” (цитую).

Уже все місто гуде, що дівчину замордували, її рідні прямим текстом заявляють, кого підозрюють. Уже тіло забрали з моргу додому, уже похорон… А фігуранти справи тим часом зависають Вконтакті!

Можливо, вони спілкуються – в той самий час, коли поліція вивчає коло спілкування?..

Один із її малюнків

  • А шо поліція, коли батько одного з хлопців – мент? – риторично запитала читачка попередньої моєї статті. – Він у Нововолинську даішником був. Зараз у Луцьку працює.

А, ну то наш провінційний пазл склався. Син мента, як ото дружина Цезаря, поза підозрою!

І матері зниклої дівчини місце, де шукати тіло, підказує… ворожка. А нещасному батькові – хлопчаки, які сидять на самому верху терикону і, попри сильний трупний сморід, їдять чіпси.

На сторінці Назара Т. у соцмережах красується такий девіз:

“Живём один раз. И мы обязаны жить так, как нам хочется”.

Заходил сегодня в 9.59

Його вітчим нині працює у патрульній поліції в Луцьку. Капітан!..

Капітана поліції звуть Яків, у нас називали по-простому: Яша-даішник.

Іще питання є?..

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
40 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
мент-корупціонер
6 років тому

Я не виправдовуюсь, але повірте, якби були підстави всі ті, хто причетний до вбивства малої, були би вже арештовані.

У нас не хамлять, коментар відредаговано.
Editor

Небайдужий
6 років тому
Відповісти  мент-корупціонер

Почему Вам нужно верить? Факты, свидетельствующие или о непрофессионализме, или о бездеятельности, или о сознательном затягивании расследования, если не вредительства, налицо. Если у человека нет значимой должности или достаточного количества денег для значимости, значит, нужно плевать с высокой горы на этого человека? Он для ваших не существует? Он – не человек? Забыли Божью правду? Считаете себя богами?
Люди, простые и непростые, жители нашего городка, не успокаивайтесь. То, что творится в городе, уже превышает всякое терпение – наркомания в огромном масштабе, кражи без пределов, убийства……. Наверное, что-то не так и во власти и с полицией. Не знаю как, может кто-то знает, но нужно влиять не местную власть и полицию, живущую за счет налогоплательщиков. Не они хозяева жизни! Все перепуталось и стало с ног на голову. Так не должно быть!

Степан
6 років тому
Відповісти  Небайдужий

Цигарковий контрабандист прикривається “налогоплатильщиком”. У поліції дуже багато вакантних місць… Іди і стань до роботи з “мєнтами”… ***** у нашому місті нічого не має більше до роботи, як обливати брудом діяльність поліції. Вивчайте КК, КПК, КУпАП України і “фільтруйте” свої нікчемні коменти…

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Небайдужий

Сьогодні першорухівці Нововолинська – Колбун, Крищук, Ужвій, Лукашук і Бідзюра оголосили недовіру керівникам міської поліції.

Гість
6 років тому
Відповісти  мент-корупціонер

Якщо не причетний Максим, то нехай покаже диски, за якими прийшов.

Олена
6 років тому
Відповісти  мент-корупціонер

не арештовані тому що менти нікуда не дивляться!!! куди дивиться міська рада

мент-корупціонер
6 років тому

Одна цензура. Весь текст, що я написав вирізали, по – вашому “відредагували”. Це Ваша демократія? Грош вам ціна писаки “із под канави”.

editor
6 років тому
Відповісти  мент-корупціонер

Подякували на доброму слові. А тепер ідіть ловіть убивць дівчини.

Олена
6 років тому

Поліція взагалі плювала на то. Я стояла на похороні, в мене руки терпли і сльози просто валили з очей…. мовчу про близьких… цей запах кадила і нашатирю….

омма
6 років тому

14 років назад мого брата замордували,так іваничівський суддя при удив три роки.Знаєте чому?Правильно.Шкода батьків,бо знаю через що їм прийдеться пройти,памятаю,як мама рила пальцями могилу під собою,від болі і відчаю,але знаєте що ,як не людська,то божа кара прийде,не на них,а на їхніх дітей,Бог знає,як карати…

Олена
6 років тому

На похороні Каті чула сьогодні багато про “роботу” і “коментарі” поліції…і знаєте так страшно стало за майбутнє своє і своїх….наших дітей. Все ніяк не можу зрозуміти…чому як тільки батьки звернулись у поліцію, не були вилучені її речі…щоб песики взяли слід і шукали Катю. Це моє припущення і можливо я помиляюсь, але таке враження, що поліція допомагала…правда допомагала вбивцям…. Чому вони не організували бригаду з громадськості, щоб в першу чергу оглянути все навколо будинку… Я так розумію, що тих парубків одразу не взяли на допит. А чому??? Чого ви чекали? Чому одразу не вручили обом ПІДОЗРЮВАНИМ підписку про не виїзд?? Таке враження, що ці кавалери прийшли і розказали тату, як вбивали Катю..тату стало шкода синочків, бо ж шкода хлопцям ламати життя, через якусь дівчину…ну подумаєш вбив, ну з ким не буває… Стоячи і дивлячись на Катрусі труну, в голові виникали різні думки і картинки..а тоді назрілао питання…якби проводилось слідство якби шукали доньку поліцейського?? Щоб він відчув якби на свій розпач і вмовляння почув “нагуляється і повернеться”..чи сидів би він і чекав на оте нагуляється? Скількох би своїх підопічних він послав прочісувати всі небезпечні і зручні місця для схову трупу!! Поліція невже в вас нема нічого людського??? Згадала ще Байдовського і героїв небесної сотні…за що хлопці вмирали??? Корупція як була так і лишилась..поліції як було наплювати так і лишилось. Більше того, якщо вбивати будуть поки складеш опитування, щоб їх викликати, поки дочекаєшся…а ще приїдуть і розборки зроблять нащо викликали…одним словом або побють поки вони приїдуть, або поліція покарає за виклик. Зате вони тепер поліція і на крутих машинах…і атестовані і в формі крутій..і зарплата непогана і пільги..а Катрусю знайшов тато.. та й якщо дійсно вбивці поліцейські синочки, вони їх витягнуть…а де ж справедливість…

Гість
6 років тому
Відповісти  Олена

Ви питаєте чому собачок не пустили по сліду? Тому, що в нашій поліції посаду кінолога скоротили, отже, собачок нема. Якщо цю справу замнуть ( а саме це збираються зробити), то як же жити в спокої в місті? Після переатестації хороших поліцейських відсіяли. а лишились ті, що як раніш штани протерали , так і далі будуть їх дотирати А братиків вивезли раненько, дідусь постарався Бо до Словенії Максим з матірью мав їхати після 20 числа.

editor
6 років тому

У соімережах Ірина коментує:
От і пазл склався, а тепер замнуть, затянуть, або повісять справу на когось іншого…. шкода дівчину(((

Назар
6 років тому

Це не рідний син. Він йому пасинок. Вихований іншим.
Не перекручуцте

Ларисва
6 років тому

Дуже жаль красуню… ти мала б гарних сина та дочок ! Не судилося! Хочеться кричати : ” за що?”
Але хочеться й запитати : ” Чому? ! Яка потреб а виникла, щоб вийти з хати, коли темно? Чому нам не страшно?
Не страшно за наших дiтей за себе , коли ми живемо там, де нас нiхто не захистить!

editor
6 років тому

У соцмережах Світлана коментує:
Так, Наталю, ви праві… Згадую біль свій… коли мого чоловіка вбили біля озера і кинули у воду…То наша доблесна міліція запропонувала нам ходити по березі і шукати свідків. А тим часом самі отримали доброго хабара. Скинулись винуватці у смерті мого Віті – і сиділи парили свої зади в кабінетах. А я, заходячись плачем, ходила і шукала свідків трагедії.
І знайшла… дядько був у гаражі і все бачив… Але гроші зробили своє. Мабуть, добряча сума була.
Наша міліція сказала, що втопився сам…на глибині 1.20 м… і сам себе побив.
Пройшли роки, мої діти – сиротами виросли без батька. Та здається, що мало хто залишився з винуватців смерті мого чоловіка…
Бога обманути і підкупити неможливо! Він воздав усім по ділах їхніх…

Сергій
6 років тому

Дуже шкода дівчину! Але, чому вона гуляла та зустрічалася з такими….*****? Невже у місті не має НОРМАЛЬНИХ хлопців..чи, просто, НОРМАЛЬНІ зараз не в “моді”. У неі був вибір і вона сама обрала собі таких кавалерів

не байдужа
6 років тому
Відповісти  Сергій

Ці діти виросли на моїх очах, повірте до останнього жоден сусід не міг у це повірити . А щодо поліціїї – глибоко розчарували! не знаю як їх атестували. але думаю варто цей випадок виносити далеко за межі міста, бо самі неуки нічого не знайдуть і не доведуть…….

Гість
6 років тому
Відповісти  Сергій

Чому зустрічалась саме з таким? Якщо це вони винні, то про них ніхто б не сказав нічого поганого Правда. син нашого (прийомний син) гаішника був підозрюваний в пограбуванні в гімназії Але “винним не був визнаний”

Сергій
6 років тому
Відповісти  Сергій

Ой, як кажуть – “правда очі коле”, кількість “-” це засвідчує;))
Дівчину не викрали невідомі хлопці, а убили саме ті з ким вона мала тісний звязок! А вона гарненька і за нею не мало хороших хлопців западало… Але, вона чхала на хороших хлопців, надала перевагу гуляти та зустрічатися саме з не адекватами, які і убили.. Так що, не потрібно робити мученницю

не байдужа
6 років тому
Відповісти  Сергій

Ніхто мученицю не робить! для Нововолинська вбивство – це не буденна справа!!! Тим більше вбивство ДИТИНИ! І у дзвін б’ють батьки, які переживають за життя власних дітей!!! Якби злочини у цій сім’ї вчасно були покарані, то можливо діти не були б такі певні, що і вони зможуть уникнути правосуддя!!

Predominate
6 років тому

В інтернеті пишуть:
ПОБАЧИМО ЯК НОВА ПОЛІЦІЯ СПРАЦЮЄ.МАБУДЬ І ОБЛАСНИМ ПОТРІБНО ПІДКЛЮЧАТИСЬ ДО ТАКОГО РЕЗОНАНСНОГО ВБИВСТВА .І ГОЛОВНЕ,ЩОБ СУДМЕДЄКСПЕРТИЗА БУЛА ПРОВЕДЕНА НЕ НОВОВОЛИНСЬКУ. ДНК І т.д. В неділю-на площу!І так,щоб в Києві почули! Як Врадіївку.
В НЕДІЛЮ В 16-00 ВСІ НА ПЛОЩУ!!!!!!!!!!!!”

ГОСТЬ
6 років тому

Брата затримали і відпустили,зробили опшук але це не вони,експерт сказав, що людина так не може побити, можливо збила машина і вивезли….

Гість2
6 років тому

Люди, не дайте цій справі загубитися!!!!!! Якщо суд не працює, то потрібно самим розправлятися з виродками! Зловити й каструвати або на палю! Доки сволота буде вбивати невинних?!

Анатоль_
6 років тому

У радянські часи біля теркону шахти № 4 зек, котрого вислали на “Оснастку” (СТО) відбувати покарання, згвалтував і вбив 16-річну дівчину. Міліція шукала 10 днів. Глухо. Знайшов бідолашну її рідний батько. У траншеї, присипану землею. Скалічену і замордовану. Міліція теж говорила, що нагуляється – сама прийде. Все 1 : 1. Батько посадив на тому місці березу. Якщо іще росте, якщо не зрізали і не продали на “Кроношпан”. Історія повторилась. І скільки таких нещасних було за 65 років? Спершу потрібно братися за місцеву владу. Там – найголовніше зло! Потім – за поліцію. Я публічно пропонував оголосити недовіру керівникам поліції, за повну невідповідність займаним посадам. Вони не проходили переатестацію, вони її купували. А нас вони питали кого поставити нач. поліції!?

не байдужа
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

Берізка про яку ви говорите, нажаль засихає, біля неї облаштували автомийку поблизу колишньої шахти №4. Міліція ж наша живе власним життям і як би мені не було шкода після переатестація вона різко забула своє основне призначення – встановлювати справедливість.

Рибка
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

Цього року береза всохла…

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Рибка

Ну, ось. Катерину вбили і береза всохла. Хіба не містика? Вічна тобі пам’ять дівчинко Катю. Спи спокійно і хай земля тобі буде пухом. А яких гарних діток ти б народила, якби була жива – таких, як сама. Покидьків нововолинські хлопці знайдуть і покарають, не сумнівайся. Зустрінеш їх “там”, незабаром.

Ілона
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

Ви в своєму розумі??? Навіщо ви пишете те, чого не ймовірно, не буде??? постійно піаритесь на чужому горі, постійно приплітаєте казна що. вже мовчіть ліпше, бридко читати

Dara
6 років тому

Завтра 16 на Майдан.
Скажемо ментам – МИ ПРОТИ ТАКОГО

Predominate
6 років тому
Відповісти  Dara

і відео разом з іншою інфою порозсилати на центральні канали. Чим більшого розголосу набуде ситуація, тим більше шансів покарати винних і гопники на майбутнє 10 раз подумають, перш ніж щось вчинити, бо знатимуть, що нарвуться на суспільний опір і ніякий родич-мент уже їм не допоможе…

Тетяна
6 років тому

А чому не шукають диски і малюнки за якими прийшов її колишній хлопець? Чому не обшуковують будинок? Малолітні граються в гру “Ідеальне вбивство? !!!!
Це 100% сплановане вбивство!!!

Гість Волинянка
6 років тому
Відповісти  Тетяна

А диск ПОЧАЛИ ШУКАТИ аж на 11день! А де ж ви були раніш. коли батьки Каті заявили про підозру на цих двох? Невже ви думаєте, що вони принесли все додому? Смітники поруч. Сміття за цей час вивезли разів з десять Я тільки одного не розумію-невже у вас. шановні поліцейські, нема своїх дітей? Ви не боїтесь їх пускати одних? А ваші дружини не бояться ходити у вечірній час? Ми- боїмось

Лучанка
6 років тому

Що поліція зробила за 14 днів????штани протирала в кабінетах і обговорювала шо нагуляється та й вернеться назад додому, вони Як завжди навіть і не припускали що таке може статись, та за цей час можна було скільки роботи переробити, чому вони не подали запит в державну прикордонну службу чи дійсно такий громадянин перетинав кордон і коли, і таких питань залишається дуже багато. Немає в Нововолинську кінологів так повинні були запросити з області. Просто слів не має за ту ***** поліцію.

Ілонка
6 років тому
Відповісти  Лучанка

А звідки ви знаєте, що зроблено, а що ні??? Про обшуки, запити і т.д.?? Просто про це не ляпають в соцмережах, бо ж таке поняття, як таємниця слідства

Рома
6 років тому
Відповісти  Ілонка

Таємниця слідства??? А ну да…наші менти самі щирі і чесні, що навіть не віддають постанову судмедекспертизи на руки.

не байдужа
6 років тому
Відповісти  Ілонка

З обшуком прийшли до Назара лише тоді, коли Катю знайшлов її батько! Так що не варто говорити про нашу міліцію! Рука руку миє!!! Ще в той час як пан ЯША був працівником служби ГАЇ в Нововолинську надзвичайно “круті” автомобілі паркувались біля будинку і я не здивуюсь якщо з’явиться багато бажаючих приктири цю справу

Лучанка
6 років тому

Поліція нововолинська завжди шукає відговорки аби не працювати їх потрібно відправляти на курси вивчення ККУ, КПК бо вони його не знають.Вони тільки й думають як і на кому нажитися, а те що в Нововолинську розкриваємість злочинів дуже -дуже низька то їх не колише.

Анонім
6 років тому

Не чіпси а хрустім

гриб
6 років тому
Відповісти  Анонім

це різко міняє справу