Керівник слідства все розкаже завтра на прес-конференції

9 1504

Дівчину вже поховали, а оголошення про її розшук  досі висять на зупинках. Винних у її смерті наразі не встановлено.

Нововолинськ гуде, гарячі голови накручують ситуацію. Але.

Слідство у справі зникнення й загибелі Каті Литкіної триває. Нововолинська поліція опитує СОТНІ людей, провадить складні експертизи. Огульно звинувачувати правоохоронців у бездіяльності не можна!

Анонімні заклики влаштувати тут, у Нововолинську, Врадіївку-2 (погром відділку) вважаю провокативними. Вигідні вони сьогодні лише криміналітету, а він у нас – згадайте березень 2015 року, сутичку на площі! – дуже агресивний.

Встановленню істини у резонансній справі провокатори не посприяють і замість “поганих поліцейських” наш спокій не охоронятимуть.

З того, що знаю на цю хвилину, скажу: справа справді складна, питань більше, ніж відповідей і доказів.

Наші менти не сплять уже третю добу. Відчувають і тривогу громади, і свою величезну відповідальність. Керівник слідства налаштований рішуче, відмазувати, сказав, нікого не дасть.

А ми – міською громадою та інтернет-спільнотою – можемо правоохоронцям допомогти. Або принаймні не заважати. Ну, і громадського контролю ніхто ж не скасував. Будемо пильно стежити за перебігом розслідування!

Завтра, в неділю, об 11.00 керівник слідчої групи Андрій Литвин зустрінеться з місцевими репортерами й відповість на їхні запитання. Усе, що можна сказати, не порушуючи таємниці слідства, буде сказано.

РАДАР докладно поінформує вас про цю прес-конференцію.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Predominate
6 років тому

Анонімні заклики влаштувати тут, у Нововолинську, Врадіївку-2… чесно признаюсь, як копіювала той коментар, навіть не здогадувалась про “погром відділку”… Про Врадіївку знаю тільки те, що після якихось злочинів вона стала містечком відомим на всю Україну… Погроми дива не зроблять, диво зробить розголос, розголос, розголос і ще раз розголос! З яскравим описом того що відбувається в Нововолинську на всю країну!

editor
6 років тому
Відповісти  Predominate

Я вам скажу так. Усі хочуть справедливості й безпеки. Але пошуміти на майдані чи під відділком – це одне. А створити принципову і бойову громадську раду для суспільного контролю за діями правоохоронців – це зовсім інше. Запустити цей механізм значно важливіше, ніж усі політиканські мітинги з усіма резолюціями. І ніж усі яскраві описи в усіх ЗМІ.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  editor

Ми, ГО “Україна + Польща”, вже декілька разів зверталися до нового нач. Нововолинської поліції В.В.Леся. Побували у нього й на особистому прийомі. Враження недобрі. Встигли отримати й деклька цинічних відписок за його підписом. І то таких, що жоден із колишніх ментів-поліціянтів собі такого не дозволяв. На прийомі, в очі, нами було йому заявлено, що Нововолинський ВП і на 10% не виконує поставлених перед ним завдань. У відповідь почули обіцянки. Нововолинськ – це кримінальна клоака Волині, а місцева поліція – її “відмазуюча” кримінал і організовану та посадову злочинність, філія. Якщо треба – доведу документально. Крапка.

Predominate
6 років тому
Відповісти  editor

Питання в іншому: з чого почати створення такої громадської ради у Нововолинську і як зробити так, щоб ту громадську раду не нагнули під себе і не створили раду “карманну”? Я категорично проти якихось революцій і ультра-радикальних дій, тільки на кожну задачу є своє оптимальне рішення, радикалізм буде дієвий тільки якщо не перетинати ту тонку грань між суспільним спротивом і криміналітетом.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Predominate

Громадські ради, “круглі, квадратні та трикутні столи”, постійно діючі громадські комісії і тому подібне – це не що інше, як випускання пари місцевою владою розлюченим від дій організованих злочинних угрупувань, громадянам. Навіть при Нововолинській міській раді діє кишенькове антикорупційне бюро чи як його там. Очолює його Я.Котилко. Пане Ярославе, ти багато корупціонерів спіймав посеред найвищих керівників місцевого врядування? Які всі до одного твої шефи, і ти від них напряму залежиш. Ось те-то й воно. Громадський контроль не повинен перетворюватися у говорильню, де його члени мукають і бекають погоджуючись із кожним словом Сторонського чи Сапожнікова. Саме радикальними діями, коли вони будуть точно знати, що кара їх не мине і, можливо, вони будуть засуджені за свої злочинні, імовірні рухи, можна чогось досягти у нашому міському житті.

editor
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

а мітинги – не випускання пари? Громадська рада хоч із когось конкретно спитає. А це взагалі говорильня.

Predominate
6 років тому
Відповісти  editor

Мітинги – це складова частина… в деяких випадках… Їх використовують політикани і влада для маніпуляції свідомістю людей, то чому б тоді людям не використовувати такі ж методи для впливу на владу?

editor
6 років тому

Те, що нарив РАДАР, буде тут о 7.00.

Михайло
6 років тому

Враховуючи “успіхи” нової поліції у цій справі,реальніше за все звернутись на телебачення… у програму “Слідство ведуть екстрасенси”-тут тобі і розголос на усю країну і ,надіємось,реальний результат розлідування,а і ншого виходу на жаль нема.То ж рідним покійної дівчини раджу терміново звернутись на СТБ ,якщо вони і дійсно бажають отримати результат розслідування і покарати винуватців.