Дівчину вже поховали, а оголошення про її розшук  досі висять на зупинках. Винних у її смерті наразі не встановлено.

Нововолинськ гуде, гарячі голови накручують ситуацію. Але.

Слідство у справі зникнення й загибелі Каті Литкіної триває. Нововолинська поліція опитує СОТНІ людей, провадить складні експертизи. Огульно звинувачувати правоохоронців у бездіяльності не можна!

Анонімні заклики влаштувати тут, у Нововолинську, Врадіївку-2 (погром відділку) вважаю провокативними. Вигідні вони сьогодні лише криміналітету, а він у нас – згадайте березень 2015 року, сутичку на площі! – дуже агресивний.

Встановленню істини у резонансній справі провокатори не посприяють і замість “поганих поліцейських” наш спокій не охоронятимуть.

З того, що знаю на цю хвилину, скажу: справа справді складна, питань більше, ніж відповідей і доказів.

Наші менти не сплять уже третю добу. Відчувають і тривогу громади, і свою величезну відповідальність. Керівник слідства налаштований рішуче, відмазувати, сказав, нікого не дасть.

А ми – міською громадою та інтернет-спільнотою – можемо правоохоронцям допомогти. Або принаймні не заважати. Ну, і громадського контролю ніхто ж не скасував. Будемо пильно стежити за перебігом розслідування!

Завтра, в неділю, об 11.00 керівник слідчої групи Андрій Литвин зустрінеться з місцевими репортерами й відповість на їхні запитання. Усе, що можна сказати, не порушуючи таємниці слідства, буде сказано.

РАДАР докладно поінформує вас про цю прес-конференцію.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: