У черговий скандал втрапили одіозні місцеві політикани Олег Філінюк та Павло Троцковець.

І знову йдеться про фуру з породою.

Сьогодні о 17-й годині біля центрального нововолинського ринку було велелюдно: тут тобі і патрульна поліція, і муніципальна варта, і слідчо-оперативна група.

Фура, яку там зупинили, їхала з шахти №9.

Телефонне повідомлення про це муніципальна варта отримала з невідомого номера. Залучила депутата Нововолинської міськради Миколу Лукашука. Повідомила патрульну поліцію.

У патрульних, які гальмонули великогабаритний транспорт, виникла підозра, що вантажу там у рази більше, ніж зазначено в накладній.

Бо фура аж сіла на ресори.

На місце пригоди притьмом примчали цілий член громадської ради при Володимир-Волинській райдержадміністрації, керівник відокремленого підрозділу УНСО у Волинській області Павло Троцковець (більше знаний як Паша Лисий) та його ідейний наставник – комуніст-кадебіст Олег Філінюк (він же – Остап Черешняк та Степан Мисан у соцмережах).

Обидва обслуговують політичні та бізнесові інтереси колишнього нововолинського мера В.Сапожнікова.

Яке їм діло до породи? А ось яке. Троцковець уклав договір із комунальним підприємством “Заріччя” Володимир-Волинської міськради на постачання червоної шахтної породи. Закуплять її на 48 000 грн., оплатять за фактом (післяплата).

Але бідака Паша ніяк не може доправити відходи вуглевидобутку в село Заріччя без скандалів.

Перепиняє його фури поліція, хоч ти плач…

Кадебіст і унсовець качають права 

Кадебіст в усій красі – губки бантиком. Він у центрі. Ліворуч – депутат Микола Лукашук, любитель погонь і бліц-розслідувань 

Фотозвіт дуже промовистий, чи не так? 🙂

Деталі згодом.

Усі фото – муніципальна варта

Прочитав сам? Поділись з іншими: