Надзвичайно скандальна подія трапилась у самому центрі Нововолинська 2 дні тому.

Поряд із майданом Незалежності, на тому відтинку проспекту Дружби, де розташовані центр допомоги військовим і кілька магазинів, прорвало нову (?!!), попередньо ізольовану трубу.  

Прорвало аж у двох місцях.

 

 

Труби там укладала лічені місяці тому фірма сумнозвісного бракороба Анатолія Коптюка.

Форсмажорних обставин не було. Морозів і підтоплень – також. Виходить, халтурники традиційно закопали в землю беушні труби – трохи їх підрихтувавши. А по документах труби знову проходять як нові?

Улітку на реконструкцію теплотраси, зривання іще пристойного асфальту й укладання нового вгатили, кажуть,  два мільйони гривень із міського бюджету!

 

Ось вони, труби, які рвуться на дрантя

 

Тепер от серед зими знову нагнали техніки, розрили частину проспекту, зірвали НОВИЙ асфальт, ліквідували пориви. Чи ж надовго?

РАДАР підозрює, що за грандіозну халтуру Коптюка знову мовчки сплатить міська громада. Хоча всі видатки має взяти на себе підрядник робіт.

Дивує й обурює угодовська позиція депутатського корпусу. ЖОДЕН із нинішніх депутатів міської та обласної рад за понад рік депутатства не поцікавився: в яку копійку влітає територіальній громаді хронічна халтура друга мера? ЖОДЕН не написав у правоохоронні органи заяви з вимогою перевірити діяльність Коптюка та фірм, які він контролює.

А відомо ж, що Коптюку дістаються найжирніші замовлення з бюджету. Звідки в обранців громади така поблажливість до очевидної корупції? Чому мовчать представники «Свободи», «УКРОПу», «Громадянської позиції» в міськраді? Де нещодавно створена депутатська група «Справедливість»?

Мимоволі згадаєш добрим словом «Спільну думку», що діяла у міськраді попереднього  скликання. Ті б не змовчали. А ці заніміли…

 

 

Ігор прийде? Порядок наведе?..

У міській раді аж троє помічників нардепа: Богдан Бадзюнь, Валерій Мних, Володимир Шаповал. Здавалося б, є кому воювати з розкраданням бюджетних коштів.

Саме того дня, коли друг мера вдруге зривав асфальт у центрі Нововолинська, нардеп Гузь проводив у Нововолинську прес-конференцію. Його офіс за три хвилини ходьби від цього місця. Численні члени його команди ходять-їздять тут щодня. Не бачать? Чи відвертаються?

Депутат облради Борис Бабійчук чогось теж мовчить, хоча мільйони бюджетних гривень закопують буквально під дверима центру допомоги військовим, керівником якого він є.

Величезне приміщення для волонтерського центру надав, кажуть, племінник мера, а мер кришує Коптюка, то як тут відкриєш рота?

 

 

Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков та його знахабнілий до краю друг Коптюк уже втратили відчуття міри й реальності.

Кілька тижнів тому стався серйозний порив у 15-му мікрорайоні, де той самий Коптюк укладав улітку “новенькі” труби. Де рвоне завтра? Чому МИ маємо розплачуватися за Коптюкову халтуру й дерибан?

РАДАР офіційно звертається до міських відділів поліції та прокуратури з вимогою перевірити кошторис, якість, реальну вартість ремонтних робіт на проспекті Дружби в Нововолинську. 

А ви мовчіть далі, помічники нардепа Гузя, депутати облради Бабійчук, Курстак, Лісова, Кметь і вся депутатська рать у міськраді.

Чи все ж таки хтось із вас нарешті напише звернення у поліцію та прокуратуру?..

Наталя Камишникова

Фото зимового ремонту – Анатолій Бідзюра

Фото літнього ремонту – Руслан Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими: