Статочнюк зустріне Різдво у СІЗО. ОНОВЛЕНО!

11 3145

У слідства є докази, що до вбивства 16-річної Катерини Литкіної причетний не лише Назар Статочнюк, який нині перебуває під вартою, а й двоюрідний його брат, колишній хлопець вбитої – Максим Терлецький. 

У Словенії, де він мешкає, йому вже вручили повістку на допит.

Про це заявив прокурор сьогодні в Луцькому міськрайонному суді, повідомляють  “Волинські новини” http://www.volynnews.com/news/society/sud-lytkina/

Слідчий підтримав клопотання обласного прокурора – продовжити термін тримання підозрюваного під вартою ще на 2 місяці.

На думку слідства, Статочнюка обґрунтовано підозрюють у скоєнні надтяжкого злочину. На волі юнак зможе негативно впливати на свідків. Також зможе виїхати до родичів у Словенію, де нині перебуває ще один фігурант справи – Максим Терлецький.

Адвокат підозрюваного Віктор Шостак наполягав, що фактичних доказів, які дозволили б залишити Статочнюка під вартою, немає. А втекти, зі слів адвоката, «Статочнюк може і туди, де його точно не дістануть: у «ДНР», «ЛНР» чи Крим».

 

Шостак, Вікторія Гуліда (Терлецька), Полячук

 

Тези адвоката щодо відсутності доказів заперечив прокурор. За висновком експертизи, Катерину Литкіну вбили двоє. Слідство має достатньо доказів, аби оголосити Максиму Терлецькому про підозру.

У Словенії Терлецькому вже вручили повістку. Щоправда, наразі як свідку. На допит має прибути 29 грудня.

 

Сторона обвинувачення

 

У телефоні Статочнюка знайшли флешкарту з телефону загиблої дівчини. Експертиза встановила, що карта потрапила у смартфон Статочнюка 2 серпня о 2:02.

Саме в цей час, на думку слідства, була вбита 16-річна Катерина Литкіна.

 

Під вартою з 22 серпня

 

Адвокат підозрюваного Сергій Полячук заявив, що затримали Статочнюка з порушенням КПК. Як і Шостак, Полячук доводив, що фактичних доказів вини його підзахисного немає.

 

На кожного брата – по два адвокати?

 

А Шостак запевняв, що підозрюваний не може бути відвертим із адвокатами, бо не має змоги поговорити віч-на-віч навіть із матір’ю. Спілкуються вони на побаченнях крізь скло чи телефоном.

Як інформує “Волинський інформаційний портал” (Луцьк), мати підозрюваного продемонструвала суду проїзний квиток сина за кордон і заявила: “Можу здати його, аби не було ризику втечі”.

 

Фото – Волинський інформаційний портал

 

Адвокат Шостак пропонував не лише випустити Назара Статочнюка під домашній арешт, а й надати йому охорону. Мовляв, у соцмережах хлопцеві погрожують.

Суд ухвалив продовжити термін тримання під вартою ще на місяць, поки тривають слідчі дії.

Слідчий і прокурор клопотали про 2 місяці.

Постанову оголосив суддя Андрій Сівчук.

 

 

ОНОВЛЕНО

Знаряддя вбивства ще не знайдено. У разі домашнього арешту Статочнюк  може цю річ знищити, наголосив у суді прокурор Самчук.

Як розповіла РАДАРУ адвокат Литкіних – Елла Бордюженко, на верхівці терикону виявили пляшку зі слідами крові, яка належить Каті Литкіній (у неї перша група).

Однак ця пляшка не є знаряддям вбивства.

На териконі валяється чимало різного непотребу: поліетилен, шприци, пляшки. Кров могла потрапити саме на таку пляшку.

З верхівки терикону тіло перенесли в інше місце. Слідів волочіння експертиза не виявила. Отже, несли двоє. 

Як дізнався РАДАР по своїх каналах, кров на шортах, вилучених під час обшуку в оселі Статочнюка, вбитій дівчині НЕ належить. Вочевидь, це шорти і кров Терлецького.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Леся коментує:
Та скільки ж будуть пити кров у тих бідних батьків вбитої Каті??? Ця історія нагадує фільм жахів… А правозахисники дуже хитрі лиси-микити… Своє діло добре знають, тому й ігнорують багато чого. Що їм до цього, це ж не їхня дитина звірськи замучена…

гість
5 років тому
Відповісти  editor

Правозахисники відробляють свої криваві гроші

editor
5 років тому

Ну що, наступного тижня, вочевидь, буде черговий розгляд чергової скарги в Апеляційному суді. Адвокати Статочнюка оскаржать постанову.
І, наскільки я розумію, надалі Луцький міськрайонний суд не продовжуватиме термін тримання під вартою. До 20 січня – а там або одразу суд, або…

гость
5 років тому
Відповісти  editor

Вы знаете, нет слов на все происходящее. Начиная от того дня, когда менты убеждали родителей Кати о том, что “погуляе та й прийде, бачили в Ковелі, на бандерштаті”, убеждении Литвином, что делается все для раскрытия преступления, а в это время “спасали Яшу”, подброшенные колдовские атрибуты возле дома покойной Кати, бегание матери подозреваемого по церквям с монологом про “невинну дитину”, способы защиты “невинного неповнолітнього” адвокатами, производимые действия, которые невозможно обнародовать…… Что это за люди? А люди ли они вообще???????? Мать, по всей видимости, совершенно не волнует то, что ее ребенок замарал руки чужой кровью!!!!!!!!!!!!Даже, если ее монстра и выпустят на свободу ( а и такой вариант возможен, трудно даже удивляться этому при настоящем раскладе дел), она думает, это убийство не положило дьявольскую печать на душу ее сына? Ни тени раскаяния, ни шага в искуплении вины………Отмажет она свою “дитину”, а как дальше планирует жить с кровью невинно убитой девочки на своем роду???!!! Радоваться жизни, праздновать праздники! А он не кается!

editor
5 років тому
Відповісти  гость

у січні, певно, треба буде зібратися. Чи біля поліції, чи біля міськради, чи на майдані, але треба.

Гість
5 років тому
Відповісти  editor

На все свій час передчасни висновків робити ще зарано. Не будьте диваними слідчими.

Віка
5 років тому
Відповісти  гость

Непокаране зло, породжує лише ще більше зло.

Киів
5 років тому

Чому? Чому 16 річна дівчинка іде біля 23.00 вночі на терикон з двома хлопцями? При цьому мавши нового хлопця який її проводить додому. Що це за відносини ??? Три диявольські години на верхівці терикону. Любов і ненависть? Яка жорстокість! Яке горе батькам!

editor
5 років тому
Відповісти  Киів

бо була довірливою і дуже щирою. А ці хлопці були її сусідами. Вона й подумати лихого не могла.

NOV
5 років тому

Скоро вже 14 січня, чи є якісь новини, чи знову чекаємо 14 числа….

editor
5 років тому
Відповісти  NOV