Наша ексклюзивна інформація. Сьогодні близько 15-ї години в райцентрі Горохів на Волині поліцейські затримали сумнозвісного рецидивіста Миколу Цаана з Нововолинська.

У приватний будинок влізли троє: 40-річний Цаан, його напарник із Чернівців і хтось молодший.

Цаана з напарником наздогнали, коли вони втікали від правоохоронців, а от третій утік.

Трагікомізм цієї кримінальної пригоди полягає у тім, що гуманний суд аж ДВІЧІ у цьому сезоні випускав Цаана зі слідчого ізолятора під грошову заставу. Термін арешту збігає 1 серпня, далі суд мав визначатися, що робити з підслідним.

Цаан є фігурантом одразу кількох кримінальних проваджень: зимова ДТП у Володимирі-Волинському, насильство в сім’ї, крадіжки на Львівщині й у Нововолинську.

цаан

Нагадаємо: в ніч проти 29 квітня ц.р.  у Нововолинську Цаана, що вилазив із чужого вікна, спіймали двоє друзів: молодий працівник поліції та адвокат.

Однак суд, вирішуючи питання про запобіжний захід, дозволив лишити кримінального гастролера на волі під заставу. За нього сплатили спочатку 90 000, а згодом – 101 500 грн.

Миколі вдома не сиділося – тихцем гастролював по чужих хатах, а сьогодні подався на промисел у Горохів. Там і “погорів”. Поліцейські гналися за ним, як у кіно.

Прочитав сам? Поділись з іншими: