Учора о 22.00 на нововолинській автостанції побачила Олександра Кондисюка – голову міської спілки учасників АТО, кількох його товаришів і Наталю Петрівну Волохату.

Усі вони прийшли підтримати родину загиблого героя і перевірити посадочні місця на маршруті Нововолинськ – Київ для Марини Шепелюк і чотирьох її  дітлахів.

Із місцями все було гаразд. Їх надали безкоштовно. Водії чемні і чуйні.

Маринина малеча виглядала вельми самостійною – навіть дюймовочка Женевьєва. Чарівна, світла й дуже затишна Марина встигала почути всіх і простежити, що куди  поклали, хто де всівся, кому що треба.

Під розмови молодих ветеранів війни про минуле автобус рушив.

Попереду в наших мандрівників приємні клопоти. Хай їм на шляху трапляються лише добрі люди.

Домініка, Маргарита, Віталій і Женевьєва – у нашій країні нелегко бути дітьми героя. Бо держава сліпа і глуха, а суспільство вже звикло до зведень із фронту, як до прогнозів погоди. Але побратими  вашого тата вас не залишать.

Нардепу Ігорю Гузю, директору Володимир-Волинського АТП 10707 Володимиру Дячуку, обом водіям автобуса Нововолинськ – Київ спасибі за розуміння й дієву допомогу.

Окрема подяка за небайдужість Наталі Волохатій зі Спілки солдатських матерів – це вона привернула увагу репортерів до порушення прав багатодітної родини загиблого героя АТО. Адже на автостанції в Нововолинську Марині спочатку продали 4 квитки за повну вартість…

Прочитав сам? Поділись з іншими: