Убивцю куми помістять у психлікарню?

22 3870

Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури скерували до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до 33-річного нововолинця, який убив свою куму.

Уранці 29 листопада 2018 року чоловік під час конфлікту у себе в помешканні почав завдавати  потерпілій ударів ножем і робив це надалі, коли вона намагалась утекти й вибігла надвір.

 

Унаслідок численних колено-різаних поранень жінка померла.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що  громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання. Тож прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до нього примусових заходів медичного характеру, повідомляє відомча прес-служба.

Далі – слово за судом.

Довідково: згідно з ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізацію до психіатричного закладу з суворим наглядом суд може застосувати щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

 У ТЕМУ: 

Зарізали дівчину біля четвертої школи. Оновлюємо!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
22 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа
2 років тому

Я в шоці! Як на мене для таких нелюдів немає бути такого поняття як не осудний. Смертна кара і все!

Олександр
2 років тому

А що, була психіатрична експертиза? Наскільки я знаю, признати людину хворою не так просто… Хіба за гроші.

Костя Омелянець
2 років тому
Відповісти  Олександр

В тексті чорним по білому написано : “Судово-психіатрична експертиза засвідчила…..”. І ви питаєте чи вона була. Логічно.
А взагалі, визнати особу неосудною легко – якщо вона неосудна.

Мне Не всеравно
2 років тому

Это почти 6 месяцев длилась экспертиза, чтоб признать его невменяемым?

Вітер
2 років тому

В Олику хай його на лікування помістять. Тюрма відпочиває в порівняні з Оликою. Там чудовий ізолятор, прекрасний персонал, який голодом морить пацієнтів. Чудові сусіди по палаті які відбивають нирки ногами. Персонал коле Галопередоном пацієнтів і прив’язує до ліжка. Санаторій для маніяків. Особливо там є один спеціаліст психіатрії який весь день заставляє пацієнтів сидіти в їдальні на стільцях. Люди, в Олиці в обласній психіатричній лікарні номер 2 таке відбувається що тюрма це рай на землі якщо порівнювати з Оликою. Хай бог милує туди попадати. Навіть самому заклятому ворогу не побажаю!

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Вітер

В1тер, Вы очень наивны!!! если на сегодняшний день можно проплачивать в СИЗО одиночную камеру со всеми удобствами – как например в Маневичах для убийц моей внучки- то в психиатрической больнице это вообще плевое дело! тем более, что и у этого убийцы адвокат ПАН шостак! а его даже в криминальных кругах называют – “РЕШАЙЛОМ”! мне о нем рассказывал лично один “авторитет”.

Громадянин України
2 років тому
Відповісти  Вітер

а ви звідки знаєте такі подробиці?

Вітер
2 років тому

Краще 5 років відсидіти в в’язниці як в Олиці 1 рік пролежати! Люди там часто вмирають від старості. Перевірки з Луцька час від часу навідуються в лікарню але щось доказати неможливо. Там лікуються люди яких персонал робить дурними. Дурним як відомо ніхто ніколи не вірить! Там страшні речі відбуваються і часто, одним словом родичі хворих розуміють, що я недоговорюю.

наталя
2 років тому

Я в шоці він в колись в нас на роботі працював і медичний огляд проходив без проблем завжди спокійний неконфліктний то якій він нафіг хворий

Цікаво
2 років тому
Відповісти  наталя

Медогляд можна і купити, а так як його проводять в Нововолинську то і тратитися не треба, психіка це складна штука, в мене є родичка, яка лягла спати нормальною, а проснулася і вже половини життя не пам’ятає, путає дати дні імена

Ната
2 років тому
Відповісти  Цікаво

Так само як і можна купити експертизу ,щоб не сидіти… Що більш ймовірно для даного випадку

Костя Омелянець
2 років тому
Відповісти  Ната

Впринципі все можна купити, питання в грошах.
Не думаю, що у нього такі гроші були.
Така експертиза проводиться комісійно, 5-7 лікарів, записується на плівку.

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

пишу для Кости О. – вопрос о деньгах: адвокатские “услуги” ПАНА Шостака стоят оооочень дорого! а его “подзащитный контингент” – нередко самые отмороженные кровавые подонки! и он защищает их всеми правдами-неправдами, потому что знает – ему заплатят любой гонорар.
Хотя и у адвокатов есть определенное КРЕДО, кого защищать. Так мне сказал наш адвокат Волощук – он такую ПАДАЛЬ принципиально не защищает!

Костя Омелянець
2 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Я не захищаю Шостака, але є така штука як адвокат, який надається безкоштовно, відповідно до графіку чергування, який встановлює центр надання правової допомоги і включає в нього всіх адвокатів регіону. і якщо комусь випало захищати скотиняку – принциповий ти чи ні, мусиш захищати, бо інакше – кваліфкомісія і допобачення.

Маша
2 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Я не нападаю на Шостака, але він НЕ входить до реєстру адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. І бюро вторинної правової допомоги ні до яких чергувань його не залучає.
Скотиняки обирають його самі за гроші.

Костя Омелянець
2 років тому
Відповісти  Маша

О, не знав.
Думав, туди всі входять.

Маша
2 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Не знали, однак писали так упевнено.
Я от думаю, що ви не Костя. І не Омелянець.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Маша

Безкоштовно допомоги він не надасть, упевнений. Хоча, держава й оплачує послуги залученого безоплатного адвоката у повному обсязі.

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Цікаво

да неужели вы верите, что недоглядели у этого нелюда психическое заболевание врачи!? имея в адвокатах п.шостака, можно просимулировать и неадекватность. вот, например, как решилась “проблема” с четким отпечатком пальца на Катином телефоне, который при исследовании оказался “змазаним”!

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  наталя

НАТАЛЯ! к сожалению, у нас в стране, а особенно в Нововолынске – все можно купить!!!

Олександр
2 років тому
Відповісти  наталя

Хай ваш допис буде моєю відповіддю Кості О.

Вадим
2 років тому

Понятно, що здорова людина так не вчинить. Просто потрібно після дурки його всетаки до в’язниці на років як за цю статтю.