Убивцю куми помістять у психлікарню?

23 3819

Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури скерували до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до 33-річного нововолинця, який убив свою куму.

Уранці 29 листопада 2018 року чоловік під час конфлікту у себе в помешканні почав завдавати  потерпілій ударів ножем і робив це надалі, коли вона намагалась утекти й вибігла надвір.

 

Унаслідок численних колено-різаних поранень жінка померла.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що  громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання. Тож прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до нього примусових заходів медичного характеру, повідомляє відомча прес-служба.

Далі – слово за судом.

Довідково: згідно з ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізацію до психіатричного закладу з суворим наглядом суд може застосувати щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

 У ТЕМУ: 

Зарізали дівчину біля четвертої школи. Оновлюємо!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
Наташа

Я в шоці! Як на мене для таких нелюдів немає бути такого поняття як не осудний. Смертна кара і все!

Олександр

А що, була психіатрична експертиза? Наскільки я знаю, признати людину хворою не так просто… Хіба за гроші.

Костя Омелянець

В тексті чорним по білому написано : “Судово-психіатрична експертиза засвідчила…..”. І ви питаєте чи вона була. Логічно.
А взагалі, визнати особу неосудною легко – якщо вона неосудна.

Мне Не всеравно

Это почти 6 месяцев длилась экспертиза, чтоб признать его невменяемым?

Вітер

В Олику хай його на лікування помістять. Тюрма відпочиває в порівняні з Оликою. Там чудовий ізолятор, прекрасний персонал, який голодом морить пацієнтів. Чудові сусіди по палаті які відбивають нирки ногами. Персонал коле Галопередоном пацієнтів і прив’язує до ліжка. Санаторій для маніяків. Особливо там є один спеціаліст психіатрії який весь день заставляє пацієнтів сидіти в їдальні на стільцях. Люди, в Олиці в обласній психіатричній лікарні номер 2 таке відбувається що тюрма це рай на землі якщо порівнювати з Оликою. Хай бог милує туди попадати. Навіть самому заклятому ворогу не побажаю!

бабушка Кати

В1тер, Вы очень наивны!!! если на сегодняшний день можно проплачивать в СИЗО одиночную камеру со всеми удобствами – как например в Маневичах для убийц моей внучки- то в психиатрической больнице это вообще плевое дело! тем более, что и у этого убийцы адвокат ПАН шостак! а его даже в криминальных кругах называют – “РЕШАЙЛОМ”! мне о нем рассказывал лично один “авторитет”.

Громадянин України

а ви звідки знаєте такі подробиці?

Вітер

Краще 5 років відсидіти в в’язниці як в Олиці 1 рік пролежати! Люди там часто вмирають від старості. Перевірки з Луцька час від часу навідуються в лікарню але щось доказати неможливо. Там лікуються люди яких персонал робить дурними. Дурним як відомо ніхто ніколи не вірить! Там страшні речі відбуваються і часто, одним словом родичі хворих розуміють, що я недоговорюю.

наталя

Я в шоці він в колись в нас на роботі працював і медичний огляд проходив без проблем завжди спокійний неконфліктний то якій він нафіг хворий

Цікаво

Медогляд можна і купити, а так як його проводять в Нововолинську то і тратитися не треба, психіка це складна штука, в мене є родичка, яка лягла спати нормальною, а проснулася і вже половини життя не пам’ятає, путає дати дні імена

Ната

Так само як і можна купити експертизу ,щоб не сидіти… Що більш ймовірно для даного випадку

Костя Омелянець

Впринципі все можна купити, питання в грошах.
Не думаю, що у нього такі гроші були.
Така експертиза проводиться комісійно, 5-7 лікарів, записується на плівку.

бабушка Кати

пишу для Кости О. – вопрос о деньгах: адвокатские “услуги” ПАНА Шостака стоят оооочень дорого! а его “подзащитный контингент” – нередко самые отмороженные кровавые подонки! и он защищает их всеми правдами-неправдами, потому что знает – ему заплатят любой гонорар.
Хотя и у адвокатов есть определенное КРЕДО, кого защищать. Так мне сказал наш адвокат Волощук – он такую ПАДАЛЬ принципиально не защищает!

Костя Омелянець

Я не захищаю Шостака, але є така штука як адвокат, який надається безкоштовно, відповідно до графіку чергування, який встановлює центр надання правової допомоги і включає в нього всіх адвокатів регіону. і якщо комусь випало захищати скотиняку – принциповий ти чи ні, мусиш захищати, бо інакше – кваліфкомісія і допобачення.

Маша

Я не нападаю на Шостака, але він НЕ входить до реєстру адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. І бюро вторинної правової допомоги ні до яких чергувань його не залучає.
Скотиняки обирають його самі за гроші.

Костя Омелянець

О, не знав.
Думав, туди всі входять.

Маша

Не знали, однак писали так упевнено.
Я от думаю, що ви не Костя. І не Омелянець.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Безкоштовно допомоги він не надасть, упевнений. Хоча, держава й оплачує послуги залученого безоплатного адвоката у повному обсязі.

бабушка Кати

да неужели вы верите, что недоглядели у этого нелюда психическое заболевание врачи!? имея в адвокатах п.шостака, можно просимулировать и неадекватность. вот, например, как решилась “проблема” с четким отпечатком пальца на Катином телефоне, который при исследовании оказался “змазаним”!

бабушка Кати

НАТАЛЯ! к сожалению, у нас в стране, а особенно в Нововолынске – все можно купить!!!

Олександр

Хай ваш допис буде моєю відповіддю Кості О.

Вадим

Понятно, що здорова людина так не вчинить. Просто потрібно після дурки його всетаки до в’язниці на років як за цю статтю.

Марія

А потім випустять цього хворого , і знову когось заріже?! Наприклпд прохожого якогось…