Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури скерували до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до 33-річного нововолинця, який убив свою куму.

Уранці 29 листопада 2018 року чоловік під час конфлікту у себе в помешканні почав завдавати  потерпілій ударів ножем і робив це надалі, коли вона намагалась утекти й вибігла надвір.

 

Унаслідок численних колено-різаних поранень жінка померла.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що  громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання. Тож прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до нього примусових заходів медичного характеру, повідомляє відомча прес-служба.

Далі – слово за судом.

Довідково: згідно з ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізацію до психіатричного закладу з суворим наглядом суд може застосувати щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

 У ТЕМУ: 

Зарізали дівчину біля четвертої школи. Оновлюємо!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: