Учасники блокади прорвались у зону ворога, була бійня. Є загиблі

10 6531

“Сьогодні хлопці в АТО зупиняли контрабанду. Везли горілку, цигарки, ліс. Наші у вагонах з зерном заїхали на окуповану територію! Почалася бійня! Загинули наші бійці, і не 5.

…Семена Семенченка й Володимира Парасюка підтримую всім серцем, яким би піаром бандитська влада це не називала!

Прикро, що ПІСУНИ з засобів масової інформації це не висвітлюють. Шкурки продажні! Натомість совають по ШОУ Гузя!

Олігарх Ахметка запросив додатково мусорів! Будуть нищити хлопців, що протестують проти контрабанди… Аж олігарх Порошенко візит перервав!” –  щойно повідомив Анатолій Антонович у соцмережах.

 

 

Тим часом невідомі зрізали колії на Попасну на тій ділянці залізниці, яку блокують ветерани АТО.

“Не знаю, хто це зробив, але я переконаний, що це були свідомі українці, яким набридла війна. Тепер точно ніхто нікуди не поїде”, – запевняє Володимир Парасюк.

 

 

“Штаб блокади торгівлі з окупантами” відмежувався у соцмережах від цієї акції:

“Виявляється, за півкілометра від Редуту якісь “доброзичливці” розрізали колії. Штаб блокади торгівлі з окупантами заявляє, що не має стосунку до даної події. У штабу і блокувальників немає технічних засобів для здійснення такої акції. І немає жодного сенсу – гілка і так заблокована”.

 

У тему:

В Авдіївку сунуть 20 камазів із російським спецназом!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Коментують. Олег Кривошея: Молодці хлопці!

сєржик
5 років тому

Натомість совають по ШОУ Гузя!

editor
5 років тому

Один із волинських учасників блокади написав мені, що нардепа Лапіна там нема і Лапін проти блокади.

editor
5 років тому

Олександр Чашук:
Кирило Сазонов запропонував схему закупівлі вугілля в ОРДЛО. Без цензури
Я взагалі розглядаю покупку вугілля в ОРДЛО якщо не як данину, то як жорсткий український тролінг. Так, нам потрібен антрацит. І ми готові його купити, якщо цікава ціна. У вас є? Купимо. Але є ряд умов. Він повинен бути дешевше. Не підходить? Ідіть на @ . Підходить? Добре, але ми не ведемо справ з невизнаними республіками. Тобто шахту доведеться зареєструвати в Україні. Не подобається? Ідіть на @ . Зареєстрували? Потрібно платити всі податки і збори. У тому числі і військовий. А що ви думали – ми воюємо з РФ, нам потрібні гроші на зарплати бійцям, на нову зброю. Якраз тут новий міномет у нас з’явився – хороший, але дорогий. Ми тут всі скидаємося, так що женіть податки. Чи не хочете платити української армії і оборонпрому? Ідіть на @. Шахтарі повинні все отримувати зарплату в Україні, платити внески до пенсійного, прибутковий податок і військовий збір. Не згодні? Ідіть на @й. А ось якщо ви на все згодні, тоді ладно – реєструйтеся в Україні, платите всі податки і везіть нам вугілля. Поки ми добрі…

Леся
5 років тому

Дуже шкода,що знову загинули наші хлопці….А взагалі молодці!!! Показали хто є хто…..І що можна зробити в даній ситуації…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

В Україні – час популістів та торгашів. Не важливо, що говорити, головне – обіцяти і збагачуватися. Це стосується, у повній мірі і Нововолинська. Подивіться навколо: вони знову взялися за старе! Час владних бюрократів, депутатів всіх рівнів та державних службовців, у яких головний товар – власна совість. А якщо відверто – бандитів. Яка торгівля може бути з окупантом і тими, хто цього загарбника підтримує військами і зброєю? Хто везе на окуповані території ліс, горілку, зерно, метал та інші стратегічні товари і сировину? Наступний ІІІ Майдан почнеться зі однієї із таких акцій. Наше терпіння не безмежне. Скільки можна, врешті-решт? Давайте всі гуртом наведемо порядок – і щоб навіки-вічні. Ми зможемо, якщо захочемо.

Участник блокады.
5 років тому

Что автор курит? Кто и куда прорвался, в каких вагонах с зерном?

editor
5 років тому
Відповісти  Участник блокады.

А розкажіть про блокаду, будь ласка.

Віка
5 років тому

Цитую: “Вмикайте логіку, люди! Українські військові гинуть за те, щоби Ахметов погодився передати Авдіївський коксохімзавод під оруду Кононенка й Кропачова та допустив у “Опозиційний блок” людей Медведчука. Загинути за це – святий обов’язок кожного свідомого українця.
Одночасно Кононенко й Кропачов влаштували блокаду товарних потоків Ахметова, найнявши Грішіна-Семенченка та профінансувавши цей перформанс. Тому все дуже серйозно – йдеться про забезпечення Порошенкові другого президентського строку.
У Ахметова зараз ситуація безвихідна. Якщо зупиняться пічі Авдіївського коксохіму – заводу гаплик. А якщо він почне робити якісь вибрики на ТЕЦ, тоді гаплик буде ще більш глобальний. Бо на сьогодні Кононенко вже віджав збагачувальні фабрики в сина Януковича й став перекривати Ахметову кисень, зокрема шляхом блокування залізничного сполучення з ЛНР.
Наразі в Ахметова один шлях – домовлятись, віддавати “Опозиційний блок” Медведчуку й брати Кононенка в компаньйони замість Новінського.
Продовжуючи тему: коли побачили, що блокада на Ахметова не діє, опоненти вдались до сильнодіючого засобу – знеструмлення Авдіївського коксохіму. Бо склалась ситуація, коли співпали інтереси й Порошенка-Кононенка, й Путіна-Медведчука. Порошенку потрібно залишити Ахметова без ресурсів й приборкати “Опозиційний блок” перед президентськими виборами, Росії – перетворити Медведчука на політичного гравця в Україні.
Медведчук і без того є офіційним представником СБУ. Але він досі не має ніякого іншого впливу на політичні процеси в Україні інакше, як через Порошенка.
Коефіцієнт корисної дії усіх цих “Українських Виборів” дорівнює нулю. Тому Медведчук (і це співпадає з бажанням Порошенка) хоче стати одним з очільників “Опозиційного блоку” та провести своїх людей у Верховну Раду на наступних виборах. А Ахметов, який контролює десь половину депутатської фракції “ОП” – категорично проти.
Тож Порошенко з Путіним зараз примушують Ахметова до миру, паралельно вирішуючи наболілі бізнес-питання Петра Олексійовича.
А те, що загине кілька десятків людей – так на те вона й велика політика, щоби не рахуватись з такими дрібницями”.

Віка
5 років тому

У попередньому коментарі виклала думку однієї притомної людини і повністю її підримую.