Усе, що вам треба знати про водіїв і поліцію в Новіку

32 4601

У Нововолинську триває підготовка до випускного вечора.

Біля міської ради обмежили рух і встановлюють якісь конструкції.

За лічені години тут буде велелюдно, гомінко, весело й барвисто.

 

 

Але правила дорожнього руху ніхто не скасовував.

Тепер роздивіться ці фото. Що не так? 🙂 

 

 

Фото – Віталій Грабовський

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

32
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
24 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
,,,,

Опа Давидич

???

А це хто?

....
Анатоль_ БІДЗЮРА

Та все не так. Поліцаї не знають ПДР.

....

Так його можливо зупинили ? сьогодні ж свято і їздити там не можна, можливо пояснювали ?
Думаю поліція краще знає пдр ніж Ви 😉

!!!

А можливо, не зупиняли. І нічого не пояснювали. Хоча й знають ПДР. 🙂

....

Все можливо… це відомо тільки поліції і водію.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Де, за метр від пішохідного переходу? Чия машина, цікавилися? Я колись, у свій час, викладав Правила ДР в автошколі, якщо вам так не йметься. :))) № там такий цікавий… “Господар життя” на золотистій БМВ? Напишіть, бо ж все-одно буде відоме прізвище власника – АС 00 16 СІ. :))

....

Крім власника на тз більше ніхто їздити не може? А господар життя це сильно 😅

Олександр

І знаючи порушили ПДР.

Олег

А яке то таке свято сьогодні???? Випускний це вже загальнонаціональне свято? Це не свято ніяке, а звичайний будній день.

Аня

День Конституції України. Стидно має бути

....

А що означає, все що потрібно знати про відіїв та поліцію ?

РАДАР

Означає феєричне нехтування ПДР. Наприклад, за скільки метрів від “зебри” має стояти машина?

....

10 м. Поліцію це не стосуються, забезпечують проведення заходів для школярів, одним словом виконують поставлену задачу від керівництва ☝️

Юзерок

От і я завжди кажу: поліції закон не писаний. 🙂
А поліцаї чомусь ображаються.

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “…” Може, ви поліцай? ТО “ЗУ Про національну поліцію” забороняє пліткувати в соцмережах щодо критики простими громадянами – платниками податків, державних службовців – поліцаїв, які присягали на вірність народу України. Та й посада зобов’язує… І “Кодекс поведінки” поліцая.
Я відповім на ваше запитання. У мешканців Нововолинська – виборців є серйозні підстави підозрювати окремих співробітників НВ ВП ГУНП в участі в ОЗУ. І, можливо, й не в однім.

....

Ні, не поліцай. Що означає НВ ВП ГУНП в участі в ОЗУ ?

Анатоль_ БІДЗЮРА

А ви поміркуйте.

,,,,,

Бус має стояти з правої сторони

Ворожка

Так точно – з правої сторони, тобто по ходу руху автомобвльного транспорту, а не проти руху. Люди, протріть очі і подивіться на якій відстані від пішохідного переходу, того, що біля бані, намальвана лінія “стоп” і ви зрозумієте де повинен зупинятися транспорт, та і взагалі подивіться де ті всі лініі ” стоп” по місту намальовані. І який це дундук на пішохідному переході загорожу переносну тимчасову поставив?

Вікторія

Фото, що зроблене біля магазину “Гама”, – прекрасне!))

Бмвванлав

Беха рішає про що тут вообще говорити можна?

Inna

Реально, скільки ж грошей щодня можна в бюджет зібрати…
🙂

Олександр

А толку з того бюджету… Все одно розтягнуть.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Цікаве запитання. При умові, якщо не крастимуть збирачі грошей та податків, і не куплятимуться на хабарі, то навіть у Нововолинську це буде величезна сума щодня. І якщо у НВ МВК ділитиме справедливо бюджет (саме те “нове обличчя”, що сидить на витоках громадських грошових річок та струмків – всім нам відомий “фараон”: “тому дам, тому ні”, а шахраям і своякам, для своїх власних “шкурних” відкатів, вділю втричі) – вистачить на все і для всіх. Про зажерливість і скупість якого вже ходять легенди… Я, колись із товаришами, моніторив у міськраді прибутки і видатки декілька днів підряд – і що ми там тільки… Читати далі »

Аня

а як ви моніторили? я теж можу?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Звичайно можете. Як і будь-хто із членів територіальної громади. Ідете в загальний відділ і пишете заяву на ім’я міського голови де вказуєте мету вашого моніторингу. Ми писали про контроль членів територіальної громади за коштами міського бюджету та комунального майна – споруд, землі тощо. У заяві обов’язково посилаєтесь на ст. 140 Конституції України “Місцеве самоврядування” та на ст. 4 Розділу І “Право громадян на участь у місцевому самоврядуванні” закону України “Про місцеве самоврядування” – чого цілком вистачить. Відмовити вам місцеві бюрократи не можуть: Все, що стосується громадських коштів та комунального майна має бути прозоро і ваше право на таку інформацію захищається… Читати далі »

....

Вам в Поліцію потрібно йти, будете все змінювати… дуже багато у вас планів як створити суспільство краще, краще всіх знаєте як потрібно поступати в тій чи іншій ситуації. Диванні війська завжди знають як робити краще, а саме створювати незрозумілі дискусії. Люди з повагою до всіх Вас ви в якому світі живете ? Таких ситуацій мільйони, лісу не вистачить на всіх..

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я воюю не тільки на дивані. Декому в задниці шкребе від моїх воєн. Можу вас навчити.

Вова

Це автомобіль малого бадзюня який має формулу, ганяє як ненормальний і ця фотографія показує що порушив правила дорожнього руху,є номера, а поліція не реагує бо він свій . ганьба нашій поліції дармоїди, за що ви отримуєте зарплату ? Як вам неслромно, як ви будете дивитись своїм дітям у вічі . Вони будуть брати приклад з таких стражів порядку і водіїв, просто немає слів …. СКОТИНЯКИ.

....

Скажіть будь ласка звідки вам відомо як вони розїхались, що ви робите такі висновки ?
Те що їздить швидше ніж всі інші водії, думаю що так (якщо вважати середню швидкість в нас по місту 30км/год).
Ви так впевнено поливаєте поліцію і ставите приклад молодому поколінню як потрібно себе вести, так ви хочете щось хорошому навчити дітей ?