В.Сапожніков про комунальне майно: депутатам його не давали!

25 1567

Нарешті отримав-таки вистраждану місцевими чиновниками відписку за підписом міського голови Нововолинська на свій інформаційний запит, надісланий ще 26 вересня 2017 р.

Запитував про комунальне майно та землю громади, котрі, ймовірно, потрапили до рук міських депутатів впродовж 2015-2017 років.

Виявляється, ніхто з них нічого з громадського майна своїх виборців не брав! А одностайність їхніх голосувань на сесіях міської ради за майже всі питання порядку денного, сформованого мером В. Сапожніковим та його командою, вочевидь, пояснюється тільки почуттям депутатської вдячності за його майже чвертьстолітнє, мудре керівництво європейським Нововолинськом.

Хоча я маю досить-таки достовірні дані, що це не так. Наш міський голова – у своєму амплуа. Принаймні у мене є відомості щонайменше по доброму десятку місцевих обранців, які володіють колишньою комунальною власністю територіальної громади, які стали щасливими власниками народного добра, схоже, саме у запитуваний мною період. Це споруди, земля і деяке майно. І люди ці – як вбачається – є максимально наближеними до мера.

Про родичів, заступників, членів виконкому, місцевих службовців вищої ланки та друзів тут не йдеться –  це тема окрема і вимагає додаткових зусиль.

 

Нововолинська міська рада

 

Отже, панове! Якщо хтось із вас знає щось таке, чого не знаю чи випустив зі свого поля зору я, прошу виправити помилку і повідомити. Можна у Фейсбук. Можна на котрийсь із нововолинських інтернет-сайтів чи зателефонувати. Анонімно теж годиться. Номер мого мобільного ні для кого не є таємницею. Чекаю.

А ще краще було б депутатам Нововолинської міськради, отим самим – наближеним до «тіла», зробити таку собі, знаєте, «явку з повинною». Так, мовляв, і так: взяв гріх на душу – лихий поплутав… Більше не буду. За майно чи землю сплачу у міську касу по ринкових цінах.

Найсміливішим – знижка! 🙂

Ну, то то хто буде першим? Пам’ятайте, що немає нічого таємного, котре б не вийшло явно на світ Божий. Поїхали.

 

А.Бідзюра, голова ГО “Україна+Польща”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
25 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Таті
4 років тому

Мене на цьому фото турбує , те що дуже мало молодих прогресивних людей. А їхня меншість не зможе змінити роботи місцевої ради …

Вадим
4 років тому
Відповісти  Таті

Кого обрали того і маємо. Наші люди за дідів голосують, значить їх так влаштовує. Піде нинішній мер на вибори, то знову їх виграє – як менше зло бо другим буде в списку більше зло. А молодих амбіційних немає в нововолинську.

виборці
4 років тому
Відповісти  Вадим

Якщо не зміниться виборча система , то нічого не зміниться . Люди лише мають право взяти участь у виборах всього навсього. А результати малюються на заказ прикормленими комісіями. Так що не звинувачуйте виборців. На жаль виборці навіть не в змозі відкликати депутата-брехуна, або корупціонера.,які нечесно пролізли до корита.

Ульріх
4 років тому
Відповісти  Таті

Прогресивні хочуть демократії, а де таке бачено в нашому місті?

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Таті

Мене це вже дуже давно турбує. Не допускає місцева влада молодих до служби у міській раді, і все тут! А ті, котрі пройшли через прискіпливе сито відбору – кар’єристи, родичі або діти друзяк-підлабузників. Я знаю що кажу. Можу навести приклади.

юрій
4 років тому

в цій фотографії все має турбувати, якщо уявити, що кожному , в середньому, неробі нововлинського міськвиконкому виплачується 20000 незароблених грн, то отримуєм, що кожен місяць бюджет міста худне майже на мільйон ( плюс – мінус неважливо ) просто на з/п (а премії, а доплати за тяжку працю, а відпускні , за роки праці і т. і ).

editor
4 років тому
Відповісти  юрій

Юрію, тут здебільшого депутати міськради, вони працюють на громадських засадах.

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

я думаю, що сильно не помилився в сумі грошей, які йдуть на з/п для працівників виконкому, але найстрашніше, що ефекту для міста – НУЛЬ, а точніше – МІНУС ( мінус роки, мінус результат, мінус людські долі і т. і. ), один плюс – коррупція по – нововолинські

Тролик
4 років тому
Відповісти  editor

Здебільшого вони працюють на крихти з панського столу.
Ось Ярема, йому кришать з дитячого харчування, + тті в долі
– Льоня лисий, йому підвалами кришать
– Приступчук, йому пільгами кришать
– Бадзюні також мають преференції, магазинчики на зупинках.

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

а з депутатів міської ради ще менше толку, на яких би вони засадпах не працювали в нововолинську, вони всі підконтрольні сапожнікову, а значить всі рішення залежать тільки від сапожнікова, що тягне за собою висновок – в найближчих 30 років місто буде все більше затягувати в багнюку

editor
4 років тому
Відповісти  юрій

30 років?.. Ви думаєте, наш мер сидітиме у цьому кріслі до 93 років? 🙂

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

цифру я написав наосліп, але з врахуванням того, що……… нововолинськ був побудований в період сталінського правління на голому місті, а значить з максимальною кількістю прокомуністично налаштованих кадрів з різних регіонів радянського тоді союзу, що продовжується і до сьогодні, тільки всі на пенсіях, що дає сапожнікову вільно себе відчувати на своїй посаді, яку він отримав завдяки прокомуністично налаштованому населеню міста, ось і маєм , найблищчих два терміни сапожніков буде вільно вирішувати власні сімейні справи на посаді мера міста, а далі садить свого ставленика,( наприклад, у вигляді сторонсього, яреми і т.д.) яким буде негласно керувати, ну і ще матиме років десять керування……….ось і виходить років 20-30 місцянам і самому нічого не світить…

гість ?
4 років тому
Відповісти  юрій

А до 2015 року комунальне майно не дерибанилося ? Чи вдерибанили усе,що можна, ще до 2015 року ?

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  юрій

Не забувайте, що окрім того, є невидимий корпус “червоних директорів”, приручені міські ЗМІ, друзі, родичі і ОЗУ що обходяться нам – платникам податків у величезну копійку. Однодумці-заступники міського голови, нач. відділів у МР, просапожніковські члени міськвиконкому, свати, куми… А за вірних “ленінців” – у всіх сферах комунальних та інших організацій і деяих місцевих депутатів, (не за так!) і говорити не доводиться.

виборці
4 років тому
Відповісти  editor

Чому,власне , “до 93 років, та в нього для зміни властей скільки “шапок” напоготові,. А мерівське крісло зайняти для збереження схем ,то ціла плеяда “корито-похлебальників” вирощувалася не одну каденцію.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  editor

сподіваюсь піде раніше

виборці
4 років тому
Відповісти  юрій

ну а вдерибанене майно в “громадські засади” не враховується..

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  юрій

Цікаво, а чим закінчилися суди за позовами обласної поліції до мера Сапожнікова, щодо корупційного “конфлікту інтересів”, коли він, нібито, голосував за доплати і премії на одній із сесій міської ради для себе – коханого, і “заслуженого” і “безгрішного”? Хто знає? Напишіть, щоби я не мав клопоту із запитами у обласне Управління поліції.

Працівник
4 років тому
Відповісти  юрій

Ну або я не нероба, а сумлінний виконувач обов’язків, і тому у вашу “статистику” не попадаю, або у вас космічна гіперболізація сум. Мені при моїй з/п в 3200 лише сниться ваших 20 тисяч, які ви тут нашкарябали. Це уже чистими на руки, з доплатами за стаж і премією.

юрій
4 років тому
Відповісти  Працівник

шановний ” працівник “. як я зрозумів виконкому , ніхто вас ображати не хоче. Річ йшла про інше, а саме – цифри носять орієнтовний характер, для наших реалій – сучасний український чиновник себе особливо не кривдить, ну а що стосується НОВОВОЛИНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ, враховуючи повну закритисть ( те , що на сайтах і на сапожніковському місцевому телебаченні це не інформація, це ” любов до себе ВікБор коханого “), там з фінансами можна робити все, що завгодно. А якщо в вас така з$п – значить ви не входите в сферу інтересів СапВікБора

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Працівник

Ви, пан (пані), служіть мовчки за 3200 меру й надалі. Там у вас, у міськраді – на планеті “KORRUPTSIA” і заповіднику сталінізму, більшість місцевих службовців так робить. За милостиню у вигляді трудового стажу. Хто вам у цьому винний? Так і тримайте!

Іра
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Знаєте, у наш час важко знайти роботу із високою зп, тим більше на державній службі хороший соцпакет, якого нема у ПП, і розкидуватися такою робою ніхто не буде. Не кривіть душою, і ви б не стали. Головне – якісно виконувати свою роботу і все.
Майже всі недолюблюють начальство, то шо тепер – звільнятися? а мою сім”ю анатоль кормити буде??

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Іра

А чому це я маю годувати Вашу родину? Ви там служите, підлабузнюєтесь і мовчите у ганчірочку почувши брехню із вуст ваших довгограючих патронів – колишніх комуністів. Вас там щодня гноблять і змушують порушувати закони та Конституцію України – і за це все Ви отримуєте платню, премії, суми на оздоровлення, відпускні, Вам зараховується трудовий стаж державного службовця та гарантований міською територіальною громадою соціальний пакет від нововолинських платників податків, а мені Вас годуй та одягай! І це ж все любий В.Сапожніков вам дає зі своєї бездонної кишені! :))) А якщо серйозно: Ви і якби й “своя вошка” вкусила: скажімо шеф принизив, відлупцював, покалічив чи звільнив когось із родичів чи дітей, теж промовчали б?

юрій
4 років тому
Відповісти  Іра

Шановна Іра НІХТО вас не примушує ні звільнятися, ні сваритися з начальством, питання в іншому : ” для ЧОГО в нововолинську виконком на чолі з сапожніковим ?” ВИ САМІ відповідаєте : ” ..хороший соцпакет..”, “…розкидуватись такою роботою ніхто не буде.”, “…сім”ю…кормити…”, а крім виконкому в місті, може у виконкомі не знають, проживає ще біля 45000 людей і всі чекають роботи від виконкому для них. А в нововолинську виконком ПРАЦЮЄ НА СЕБЕ, а люди вже біля 20 років хай собі викручуються, як хочуть

анти чобіт
4 років тому

як знати що це правда а не знову 366кку ,яку так *полюбляє*наш вітька