Нарешті отримав-таки вистраждану місцевими чиновниками відписку за підписом міського голови Нововолинська на свій інформаційний запит, надісланий ще 26 вересня 2017 р.

Запитував про комунальне майно та землю громади, котрі, ймовірно, потрапили до рук міських депутатів впродовж 2015-2017 років.

Виявляється, ніхто з них нічого з громадського майна своїх виборців не брав! А одностайність їхніх голосувань на сесіях міської ради за майже всі питання порядку денного, сформованого мером В. Сапожніковим та його командою, вочевидь, пояснюється тільки почуттям депутатської вдячності за його майже чвертьстолітнє, мудре керівництво європейським Нововолинськом.

Хоча я маю досить-таки достовірні дані, що це не так. Наш міський голова – у своєму амплуа. Принаймні у мене є відомості щонайменше по доброму десятку місцевих обранців, які володіють колишньою комунальною власністю територіальної громади, які стали щасливими власниками народного добра, схоже, саме у запитуваний мною період. Це споруди, земля і деяке майно. І люди ці – як вбачається – є максимально наближеними до мера.

Про родичів, заступників, членів виконкому, місцевих службовців вищої ланки та друзів тут не йдеться –  це тема окрема і вимагає додаткових зусиль.

 

Нововолинська міська рада

 

Отже, панове! Якщо хтось із вас знає щось таке, чого не знаю чи випустив зі свого поля зору я, прошу виправити помилку і повідомити. Можна у Фейсбук. Можна на котрийсь із нововолинських інтернет-сайтів чи зателефонувати. Анонімно теж годиться. Номер мого мобільного ні для кого не є таємницею. Чекаю.

А ще краще було б депутатам Нововолинської міськради, отим самим – наближеним до «тіла», зробити таку собі, знаєте, «явку з повинною». Так, мовляв, і так: взяв гріх на душу – лихий поплутав… Більше не буду. За майно чи землю сплачу у міську касу по ринкових цінах.

Найсміливішим – знижка! 🙂

Ну, то то хто буде першим? Пам’ятайте, що немає нічого таємного, котре б не вийшло явно на світ Божий. Поїхали.

 

А.Бідзюра, голова ГО “Україна+Польща”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: