Відкритий лист луганчанина до Надії Савченко

88 65762

Із украй різким листом звернувся до нардепа Надії Савченко луганський шахтар і письменник Павло Правий. Ми трохи повагались, друкувати це чи ні. Усе ж таки пише про жінку, яка воювала й мужньо трималась у неволі.

Але його позиція заслуговує на увагу не менше, ніж її резонансні виступи.

 

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО НАДІЇ САВЧЕНКО!!!

Ніколи не приховував до Вас, пані Савченко, свого ставлення. Ще з тих часів, коли Вас було призначено першим номером у списки «Батьківщини» для підняття потенції цієї промосковської банди. Тоді на мене сичали й мене проклинали. Обзивали різними негарними словами: героїню зачепив.

Так от: ніяка Ви для мене не героїня і ніколи нею не були. Бо я добре знаю від наших спільних знайомих-луганчан, як Ви насправді воювали. Про Ваші пиятики та цікаві взаємовідносини з чоловіками; про Вашу брутальність і хамство, про вашу тягу до садизму і про «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон.

Я до останнього намагався не розкривати все те перед загалом, бо людина є слабкою і та сама горілочка та те саме мародерство не лише за Вами стоять. Але хлопці, які вживали та витягали з розбитих хат консервацію – вони воюють і гинуть за Україну (хоч це і не вибачає їхніх «подвигів»), а Ви…

А Ви, пані «героїня», за земельну діляночку на березі озерця і за жирні депутатські харчі, за табло у конвертиках, які підкидує час від часу Вана своїм прісним.

 

 

Та і це не подвигнуло мене написати на Вашу адресу (хоча навряд чи Ви це читатимете – це скоріше особистий викид люті та відрази на сторінку, аби не носити те, що накипіло у собі) цього листа десятки депутатів мають і конвертики, і діляночки, і машини, і квартири, зареєстровані на тещ та мам, але я листів їм не пишу.

Мене подвигнула написати цього листа особиста образа. Ви, пані Савченко, насмілилися вихлюпнути на голову мені, моїй дружині та моїм дітям відро помиїв. Сиджу і обтікаю. Ще ніхто, а особливо Герой України, так до мене не ставився.

Скажіть, Надіє Вікторівно, хто Вас напоумив закликати попросити у садистів, бандитів, мародерів, убивць, терористів пробачення? Це Ви самі придумали чи Вам на бомажці написали?

 

 

Це я маю просити пробачення? У них? За що?!

Я маю просити пробачення, що потвори у камуфляжі залишили мене без даху над головою? Що оголосили «врагом народа ЛНР»? Я маю просити пробачення, що мене, дружину та двох дітей ледь не пристрелив п’яний «визволитель» у липні 2014 року? Я маю просити пробачення за те, що мене називали «фашистом»? За те, що моя дружина у вигнанні посивіла у свої тридцять п’ять, а молодша донечка все ще прокидається ночами й плаче за своєю подушечкою, що її довелося залишити в Луганську? Я маю за це вибачитися?

Я маю вибачитися перед Родіоном Мірошником, який є правою рукою Плотницького і «смотрящім» в Луганську від Єфремова за те, що ще у 2013 році назвав мою дитиною «недорасою» лише за те, що вона навчалася в українській школі?

 

 

Моя сусідка Віолка Юлдашева залишилася удовою з 5 дітьми, бо російський снайпер убив її чоловіка під Савур-могилою. Запропонуєте їй теж попросити пробачення? І дружина Володимира Рибака має попросити пробачення у тих, хто розпоров її чоловікові живіт?

 

 

Ви, пані Савченко, – моральний покруч. Вас не били і не ґвалтували по 15 чоловіків одразу. Вам дозволяли фейкові голодування на дитячих сумішах, аби робити картинку для телевізора. Вам зробили ремонт у камері і поставили телевізор. Замість того, аби дозволити немитим бандитам із сусідньої камери мати вас вдені і вночі, Вам дозволяли тупі книжечки писати. Вам навіть дозволяли надівати майку з Тризубом на судове засідання. За які заслуги?

Вам не зрозуміти хлопців, котрим за витатуйований на передпліччі Тризуб відрубали руку по саме плече; яким випалювали витатуйований на лівому боці грудей Тризуб праскою; яким випікал очі і відрізали носи.

 

 

Вам не зрозуміти 20-річних хлопців, яких кастрували чеченські найманці. Знаєте, як це робиться? О, там майстри працюють: заганяють у задній прохід особливу шиповану палицю, ривок – і усе чоловіче «господарство» на свіжому повітрі. Навіть крові немає.

Може, запропонуєте цим бідолахам також вибачитися?

Ви повернулися з узилища з відгодовованою під час «голодувань» дупою й мордякою – хоч поросят об неї бий. Вам не зрозуміти ставлення до «настоящих воинов ДНР» дівчини, яка потрапила до підвалів донецького СМЕРШу. На ній живого місця не залишили. Кісточки поламані, цілковите виснаження. Головне – її ґвалтували, довго, вигадливо; ґвалтували гумовими палицями і пляшками з-під пива. Вона досі на реабілітації у Дніпрі, у стані напівбожевілля. Запропонуйте їй та її мамі вибачитися перед катами, що таке вчинили.

Якби член британського парламенту 1943 році запропонував британцям вибачитися перед есесівцями; випити по сто фронтових грамів з Гіммлером і посміхнутися Калтенбруннеру, його б негайно загорнули в мокрі простирадла і відвезли до лікарні. Ви дозволяєте собі пропонувати те саме.

Ви пропонуєте вибачитися перед потворами, які здирали живцем шкіру з людей, ґвалтували, грабували. Не через необхідність – їсти хотілося чи жінку, а щоби принизити, втоптати у багно.

 

 

Знаєте, чому люди довго ще не ловитимуть рибу в Ісааківському водосховищі? Раджу поїхати до свого дружбана Плотницького, тяпнути з ним склянку шмурдяку, надіти акваланг і пірнути. А випірнувши – вибачитися.

Ви кажете, якщо ми не вибачимося перед «Моторолою» та «Бєсом» — війна не закінчиться? Можливо. Але, як на мене, краще воювати ще 10 років, аніж діяти за Вашим рецептом. Бо навіть якщо Ви зупините таким чином війну, я не зможу повернутися до Луганська, не зможу дихати одним повітрям з тими, хто нас ненавидить, хто нас розстрілював і катував, хто відверто називає нас недолюдьми.

 

 

Втім – Вам цього не зрозуміти, як не розуміє ситий голодного. Вірніше, не так: як не розуміє підла людина сусіда, що має якусь гідність.

Ви пропонуєте приповзти до Мірошника і просити його про мир. Я — не хочу. Я бажаю, аби Мірошник щонайменше, сидів у тюрмі, а не у Луганській обласній адміністрації чи, не дай Бог, у Верховній Раді. Вам цього мого бажання не зрозуміти.

 

 

Отож мушу Вам сказати: працюватиму на те, аби Ви та уся партія «Батьківщина» пішли в політичне небуття. Ну, а вже потім почнемо розбиратися з вами усіма індивідуально.
Спитаємо за все. Усе пригадаємо. Суд над вами усіма буде справедливий, але суворий.

Спитаємо також і з усіх тих, хто Вас підтримував, «розкручував», спонсорував і захищав.

 

 

Інакше – ніяк. Ви перетнули межу. Ви фактично закликали здати Донбас Путіну і його холуям. Та ще й попросити у них пробачення.

Особисто я цього робити не збираюся.

 

 

Маю честь,

ПАВЛО ПРАВИЙ – колишній шахтар, історик, письменник, луганчанин

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
88 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віка Токарева
6 років тому

Аплодую!

Світлана
5 років тому
Відповісти  Віка Токарева

Страшно жити поряд з такою людиною На превеликий жаль ми їй довіряли…… Але бумеранг діє

лариса
4 років тому
Відповісти  Віка Токарева

Надя горе України? Подуріли, чи що? Ваше горе це ви самі! Добре що Ахметов вам благо. Однією рукою грабує і вбиває, а іншою крупу роздає. Дивіться частіш на себе. Що ви зробили і робите для Укрраїни? Надія не зрадила себе і Україну. Вона завжди лишається собою. А вас я взагалі не знаю.

editor
6 років тому

Це коментують на фейсбук.
Володя Власюк: Все вірно сказано. Надія – горе України…
Євген Бобонич: Савченко – добренькая за чужой счет
Валентина Пайонок: На 100% підтримую Павла!
Ірина Гловацька: Respekt
Olya Muza Дякую!!!
Джулия Крупа: Надя села не в свои сани или её туда посадил кум путла.
Карп Лемберг: А ЧИ Є В СТАТУТІ ОРДЕНА “ГЕРОЙ УКРАЇНИ” ПОЛОЖЕННЯ:”ЗА СПІВПРАЦЮ З ФСБ”??????????
Сана Прод: Жестко! Но поддерживаю.
Сергей Выборнов: Підтримую!
Людмила Береза: Навіщо взагалі до неї звертатись, її треба просто ігнорувати, як і всі її безглузді виступи.
Nataliya Ratushna: ігнорувати не можна, бо наше мовчання вона і інші зрозуміють як згоду.
Геннадий Самотуга: Все сказано правильно . Даже добавить нечего. Это касается всех, политиков в первую очередь.

Sergiyco
6 років тому

Згоден з кожним словом. Коли вона повернулася з Роіссі, я на якомусь форумі написав що це прокремлівська шмара, то мене там чуть не роздерли. Як мене тільки не називали. Цікаво тим людям щось зараз прояснилося?

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Sergiyco

Все правильно написано. І правильно, що цю публікацію розмістив саме “Радар”. Слава Україні!

editor
6 років тому
Відповісти  Sergiyco

За “шмару” і ми вас не похвалимо, Сергійку. 🙂

Nick_M
6 років тому
Відповісти  Sergiyco

А тим *** з Батьківщини нічого не докажете. У них навіть група підтримки корупціонерки №1Тімошенко на ФБ є. А депутати Батьківщини майже усі такі, як ця. Про неї ще давно подібне писав Віталій Дейнега, надзвичайно авторитетний журналіст і волонтер, який з нею стикався особисто.

вік
5 років тому
Відповісти  Nick_M

можу сказати тільки одне що “батьківщина” давно її викинула з своїх лав

Володимир
5 років тому
Відповісти  Nick_M

Все вірно,за винятком одного:,-причому тут партія “Батьківщина”?!І це виникає підозру.Одже в листі ні слова не сказано про “Регіони”,які в свою чергу приклали не мало зусиль для розвязуванння цієї війни і звірства ,які описує автор листа.Та і інші антиукраїнські сили,які і досі перебувають в Українському парламенті.І це викликає велику підозру в роботі автора листа на президенську кампанію,яка вже розпочаналася.

Анатолий Петренко
5 років тому
Відповісти  Володимир

Так воно і є,починаються перегони і не пойми звідки узявся цей письменик.чомуж млвчав стільки часу???хто йому заплатив за цю писанину,робить собі піар на кістках героїв.займається блюзнірством.

Наталія
5 років тому

Спочатку Анатолію треба знати її історію до війни! А хто в армії в цей час не був – той не знає нічого про неї!!! Особисто скажу, що за цієї ШМАРИ загинули наші хлопці, коли вона, військовослужбовець ЗСУ, будучі у відпусці, влізла в чужий підрозділ та в п’яному угарі ломанулася в атаку, а хлопці помчалися її визволяти та загинули!!! А тепер вона хоче, щоб ми – українці просили пробачення у холуїв кремля??? НІКОЛО В ЖИТТІ ЦЬОГО НЕ БУДЕ!!!

антиша
5 років тому
Відповісти  Наталія

А ты так много знаеш про армию или рядом с ней служила в АТО?

Eugene
5 років тому
Відповісти  Sergiyco

Думаю, що НІ

Тамара Вовченко
6 років тому

Даже не знаю , что комментировать, все это ужасно, да, какой-то странный она человек и прильнули к ней все , кто ненавидит Украину, но в этом нужно разобраться, пока я не знаю, как. На душе тяжело, кому-же верить? понятно олигархи боятся за свою шкуру, лезут на все каналы и учат, как жить, а сами ограбили народ до нитки, и сейчас платят большие бабки, чтобы показать себя в эфире, какие они праведные и хорошие, но мы-то знаем, что они из себя представляют. Перестаньте издеваться над людьми, не пускайте их в эфир, нужны новые люди, молодые, энергичные, порядочные, честные.
Народ устал, Украина в беде. 25 лет издеваются над украинским народом, сколько это будет продолжаться? Сколько еще будут погибать на войне наши ребята – это-же генофонд нашей страны. Кто даст ответ на все эти вопросы?

Просто українка
6 років тому

Прочитавши статтю, я повністю згідна з автором! Це біль і крик душі справжнього українця! Вибачте, але наша Надія – *** ще та, це моя особиста думка! Тільки цікаво, кому було потрібно її так піднести аж до героя? Чи мало наших хлопців в полоні, чи мало загинуло, чи мало калік і понівечених, а багатьом з них дали героя????? Учасникам АТО навіть посвідчення не дають, добиваються і правди знайти не можуть!
Не дай Бог нам таких депутатів, як вона, бо Україні буде кінець. Вибачте – це моя особиста думка, але не лише я так думаю.

Люодмила
6 років тому
Відповісти  Просто українка

у Наді гарна підтримка- сімейний клан у Мінобороні..вони її і пропхнули..тож тому вона і путіним була захищена..сама говорила, що він майже кожен день опікувався нею..та і російські тролі та СМІ перші почали розповсюджували інформацію про те що українці хочуть бачити Надю президентом…я ретельно відстежувала дати появи тіеї інформації..

editor
6 років тому

Ще жменя коментів на фейсбук:
Андрей Германович: Красавчик!!!!правда сплошная!!!прощать и забывать нельзя! только мочить!
Людмила Анищенко: Дякую, Павло! Усе вірно кажете.
Kateryna Stefanyuk: Дякую за статтю. Ви молодець
Семен Дорожній: Я теж думав, що спасаємо з полону велику українку, а вона вийшла з російського полону і плюнула усім в душу. Просто стало гидко.
Kateryna Stefanyuk: Ви знаєте, в мене таке саме гидке відчуття було. Прочитала статтю – аж легше стало
Ірина Павленко: Людина виклала нашi думки.
Михайло Піхо Я в це “кіно” з нею не вірив ще тоді, коли вона сиділа! Нема про кого говорити!
Валерий Воланд: )))))))))))))))))))))мдаааааааааааааа….ну-ну….))))))))))))))
Наталя: Вона не продала Україну, друзі, не треба так, це дуже драматична постать.

Nick_M
6 років тому
Відповісти  editor

Повністю , з кожним словом Вашим згідний.

Олена Прицько
6 років тому

Как же сложно идти против системы,она тебя просто уничтожает с кавалерийским наскоком. Все перевернуть с ног на голову!!! Думаю скоро можем увидеть в ленте что она по утрам ест младенцев,а на ужин пьет их кровь!!!

Khrystyna Mazurenko
6 років тому

Крутий дядько) І це він ще легко її попустив. Усе чітко і по суті.

Ігор
6 років тому

Заказна стаття провладного антиукраїнця! Що ви хочете від жінки-солдатки, яку незаконно засудили в Росії? Савченко вчилася воювати, а не розказувати депутатські побрехеньки. Тому її висловлювання потрібно розглядати як “армійські ЛЯПИ” а не позицію опозиційної партії Батьківщина.

Nick_M
6 років тому
Відповісти  Ігор

**** Ігорко з Батьківщини.

НАТА
5 років тому
Відповісти  Ігор

Чуєш ти “армійський ляп” про що ти тут чухаєш нам по вухах? Про те що надюха (з великої букви Н я її не назву) нас заставляє вибачитись перед гнидами, за який такий фіг, те що вони прийшли на Українську землю зі зброєю і порядок наводять, бо ми вигнали президента недоумка.

Ірина Павленко
6 років тому

Людина виклала нашi думки.

Настя Чорній
6 років тому

Дивно. що про це ніхто не писав, коли вона була в тюрмі… Вчепилися всі за це – пробачення-, а може вона просто не змогла висловити. що мала на душі…
Не оратор вона.. Їй легше донести до людей матюком… а не солодкими словами..

Оксана
6 років тому
Відповісти  Настя Чорній

Настя Чорній, вона про це пробачення вже багато разів говорила. В одній і тій же формі … і про усмішки матерів…. спочатку я була в шоці від того що почула вперше. Потім я собі думала щось подібне до Вашого. Але, коли я побачила її у різних ситуаціях і повторюючою те саме раз-пораз, я зрозуиіла, що її просто конкретно дуже класно накрутили, як заводну ляльку.
Саме страшне те, що знайдуться маргінали, які із нею погоджуватимуться. Це перше. А друге – це те, що тепер люди втрачатимуть бажання підтримувати наших полонених, тому що вони тепер не віритимуть.
Ось саме цього і добиваються тепер наші вороги: дискредитації особистості борця за волю України, як такого, і знизити дуже серйозно силу єдності та активності нашого народу.

Ерофей
5 років тому
Відповісти  Настя Чорній

Тут головне не Савченко, а партія “”Батьківщина” і особливо її лідер-Тимошенко! Вона основний конкурент Порошенка. На неї направлена зброя передвиборної компанії президента! ,,зри в корень,, – казав Прутков.

Галя
5 років тому
Відповісти  Ерофей

от от. Та майже вся Україну вболівала тоді за Савченко, а Порошенко їй орден вручив. А він так на Батьківщині акцентує!

Recon
5 років тому
Відповісти  Настя Чорній

ПИСАЛИ!!!!! Так тем кто писал, в ответ одни оскорбления. А ведь писали люди, которые её армейские подвиги знают из очень далёкого-далёка. Когда эта *** ещё была писарем в роте и сидела за столом как ****. И позволяла себе в душ с мужиками ходить-заходить…. Это от ума или от его отсутствия? Так что, не начинайте. *** она. Была и всегда им будет.

Анатолий
6 років тому

***** Вы,а не Правый..

Любов Чуб
6 років тому

Просто дивовижно, як люди, НЕ РОЗУМІЮЧИ сказаного, спішать облити брудом людину. Та послухайте ж УВАЖНО, ПРО КОГО САМЕ говорила Савченко стосовно пробачення! Ні про злочинців та вбивць вона вела мову!!! Про них вона сказала однозначно – їх треба засудити! Стосовно ж мародерства, пиятики та стосунків з чоловіками… Не личить чоловікові та ще й, як пишуть, письменникові опускатися до рівня базарної пліткарки. Аж знудило, поки читала про це…

Ерофей
5 років тому
Відповісти  Любов Чуб

Люди, ,,зрите в корень,,! Система использовала ,,хамелеона ” Павла Правого / он никогда не был правым/ не для каких -то разоблачений Савченко, а чтобы запакостить, унизить Ю.Тимошенко, как основного кандидата в президенты! Идет подготовка к выборам полным ходом! Будьте бдительны! А, что до ПавлаПравого, то етот приспособленец в своих прошлых статтях горой отстаивал совок, унижая и оскверняя историю украинской национальной идеи.

Галя
5 років тому
Відповісти  Ерофей

то що Орден Порошенко вручив Савченко він не наголосив! Та тоді майде вся Україна Савченко підтримувала, при чому тут Батьківщина??

Сергей
6 років тому

Фигня бестолковая, а не крик души! А просить прощения придется и с той и с другой стороны!

Любовь Воловенко
6 років тому

Мужчина ,оскорбляющий женщину -подонок. Бог ему судья.

Володимир
5 років тому
Відповісти  Любовь Воловенко

Баба Яга також “женщина”…

Маша
5 років тому
Відповісти  Любовь Воловенко

Кто женщина?..

editor
5 років тому

Це ж треба, як вистрілив саме зараз текст, написаний і опублікований майже рік тому. Це вчора й сьогодні просто хіт на РАДАРІ.

Захар
5 років тому

Ніхто гадю в полон не брав. Це запланована акція на яку повелись українці. Знаючи як працювало КДБ, а тепер працює ФСБ заявляю, це запланована операція яка має дуже далекоглядні наслідки.
УКРАЇНЦІ, ВОРОГ НЕ СПИТЬ, БУДЬ УВАЖНИМ І НЕ БАЙДУЖИМ !!!

Полковник Вешняк.
5 років тому

Головне нарешті усвідомити, що така собі Савченко більшою мірою є лише потворним символом СИСТЕМИ! Всі ті потвори, котрі уособлюють собою СИСТЕМУ наразі сидять по владних кабінетах та здійснюють державну владу всіх гілок і всіх рівнів. Всі вони до одного є найлютішими ворогами українців, інакше жоден би не отримав собі будь-якого місця в СИСТЕМІ. Лише люта, страшна помста цим ворогам, від котрої здригнеться весь Світ, врятує українську націю від остаточного зникнення в небуття!

Сергiй Одеса
5 років тому

****** Х***йла 🙁

Сергію, ну ви акуратніше!!
Модер

Валерій
5 років тому

я трохи про інше,той цирк який ця *** демонструвала під час мордорського суду “Радар” називає мужнім,панове журналісти ви що були присутні разом з нею у камері кожну хвилину що говорите про її мужність,вам у голову не може прийти що показували зрежисований медведчуківсько-путлерівський спектакль,ви багато бачили українців які під час судового процесу себе так вільно поводили як це створіння на прізвище Савченко та так багато висвітлювалось з дозволу московії.тому думаю ви дуже сильно підняли її так звану мужність під час всього процесу…

Елена Панадий
5 років тому

Согласна с каждым словом автора . Жительница Донбасса .

editor
5 років тому
Відповісти  Елена Панадий

Елена, спасибо, ваше мнение очень важно.

Тетяна.
5 років тому

Стаття замовна.
ВІРЮ НАДІЇ,. НЕ ВІРЮ. ШАКАЛАМ,
ТИМ, ЩО НАДІЮ ЦЬКУЮТЬ ЯК ПОПАЛО.
НАДЮ. ВОРОЖА. ТЮРМА. НЕ. ЗЛАМАЛА,
МАБУТЬ, ЦЕ ЗІРКА, ЩО З НЕБА НАМ ВПАЛА.
НАША. НАДІЯ -. ІСКРА Є БОЖА,
СВІТИТЬ ВОНА І ВЖЕ НАСТОРОЖІ.
ТАК, НАСТОРОЖІ,. БО СКІЛЬКИ В НАС ГАДІВ,
ЩО ОБРАЖАЮТЬ. ШАНОВАНУ НАДЮ.
ТАК, НАСТОРОЖІ,. БО ВЛАДА НЕГІДНА
ЯМУ ЇЙ РИЄ, БО ЧЕСНА І ГІДНА;
ВІРНА, НАДІЙНА, СВІТЛА І ВІЛЬНА.
НАША НАДІЯ – ВЕЛИЧНА І СИЛЬНА!

Галя
5 років тому
Відповісти  Тетяна.

Тетяна, моя думка не замовна! Люди все бачать, якщо ви знайома Наді, то скажіть хай задумається. Бо ми робимо висновки не по тій статті а по вчинках Наді!

Любов
5 років тому
Відповісти  Тетяна.

Пані Тетяно! Що впала вона, то це точно, але не з неба.

Любов
5 років тому
Відповісти  Тетяна.

Тетяно, Ви, мабуть, перегрілися на сонці. Скажіть, будьте ласкаві, за які подвиги їй дали Героя України? У її діях ніякого героїзму не помітила.

Інна
5 років тому
Відповісти  Тетяна.

Тетяна, а ви що не бачите, не чуєтє, що робить, що каже Савченко, може не стаття замовна, а Надя замовна?

Володимир
5 років тому
Відповісти  Тетяна.

І ще одна Баба Яга знайшлася.Писака:,-трактор дир,а ми за мир.

VLADIMIR
5 років тому

СУПЕР

Олег
5 років тому

І в чому героїзм “героїні”? Може в тому,що здалася в полон,а може в тому,що не давала проти себе фальшивих свідчень у суді.Вона прославилася лише тим,що плюнула в душу людям,що визволили її з полону.

Михайло Іванович.
5 років тому

ДАВНО вже треба судити. стидоба а не воїн

володимир
5 років тому

як ми, нормальні люди і допускаєм , щоб такі пролазили у владу?

Любов Осадча
5 років тому

Про Надю все правда! Але до чого тут “БАТЬКІВЩИНА”? Хто на той час знав, що ця пані не проста українська жінка, а проект путлеровського кума Медведчука? Що це була просто підстава для Тимошенко? ЦІ СКОТИ ДОБРЕ ЗНАЛИ, ЩО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА КИНЕТЬСЯ ВИЗВОЛЯТИ ЖІНКУ!!!

Галя
5 років тому
Відповісти  Любов Осадча

та хто вміє думати, все розуміє. При чому тут Батьківщина, якщо за савченко тоді переживала майже вся Україна!

Михайло
5 років тому

Скажіть ,будь ласка,а чому цю інформацію Ви не оприлюднили -до виборів !???Адже це серйозно.Через не знання інформації,дуже багато людей попали в просак з Надією.

editor
5 років тому
Відповісти  Михайло

я так розумію, це питання до Павла Правого. Він є на фейсбук, можете його спитати. РАДАР, щойно побачив його пост у соцмережах, – опублікував. Це було майже рік тому. Зверніть увагу на дату публікації.

валерий тимофеев
5 років тому

Имея столько фактов на Савченко,что ее давно уже надо засадить до конца жизни,а наша власть все никак не может решиться.Вывод: власть такая же гнилая и подлая как сама Савченко. Ворон ворону глаз не выклюет.

Галина Євгеніївна
5 років тому
Відповісти  валерий тимофеев

Думаю, що народ не обманули , а самі попали на ці граблі. Якщо би Порох знав усе – ніколи ця особа не отримала би Героя України. Дати простіше , чим забрати. Довга процедура , суди, докази і т.д. В нашій судовій системі,прогнилій до основи, щось довести – рівноцінно подвигу! У адвокатів повно шпарин , через які неможливо подолати кумівство і хабарництво. Автора підтримую повністю.

Іванівна
5 років тому

Вы действительно думаете, что Порошенко не знал, ну как можно такое писать, это как говорят “сам сказал и сам верю”

Іванівна
5 років тому
Відповісти  Галя

Майже вся це можливо 1%

Євген
5 років тому

У хáосі, в лиху й страшну годину
ти спалахнула зіркою у грізний час.
Надіє! Ти надія України!
Ти символ мужності і гордості для нас!

Незламна, нескорима духом сильна,
тому лютує і біснується сатрап.
Ти сяєш щоб Вкраїна неподільна
знов, на віки, не втрапила до хижих лап.

Гори, палай об’єднуй Україну!
Хай лусне з люті двоголовий супостат !
З’єднаєм Батьківщину воедино.
Хай зникнуть чвари, недовіра та розбрат!

******
Я думав так, упевнено і щиро
Радів із того, що звільнилася від пут
Я думав, Бог тебе помазав миром
Від Бога послана, що спалахне твій трут.

Так! Спалахнула та нараз погасла.
Чи інтелекту не хватило, чи мізків
А всі слова, обіцянки і гасла
Картинки гарні для наївних простаків

Хіба ж це символ й гордість України ?
Недбалість одягу, цигарка у зубах
Пиха, розв’язність, грубість щохвилини
Це осоружно, це ганьба, це просто жах.

Ні так не об’єднаєш Україну!
А обіцянки це всього лише слова.
Можливо воз’єднати Батьківщину
Як буде в серці жар й холодна голова

автор: evgen

Галина Євгеніївна
5 років тому
Відповісти  Євген

Чудові слова. В точку ! Молодець !

Володимир
5 років тому
Відповісти  Євген

Хай зникнуть чвари, недовіра та розбрат!Дуже небезпечний дурень з ініціативою!Це по їхньому що?!,-Хай зникнуть чвари та розбрат між гнобитилями-олігархами,бандитами,які при владі і народом України?При тому,що народ вимирає,ми і наші діти в злиднях та без майбутнього,а вони кровососи свого ж народу жирують і мають нас за бидло.А придурки кажуть,-хай зникнуть чвари та розбрат…Оце “розум”…..?!

Любов
5 років тому

дорвались свині до державного корита, і ніяк не можуть понажиратися, Господи накорми їх так дозвалу, щоб їх *****. Хай буде ТАК, і ТАК буде. Амінь!

Невідомий
5 років тому

Такі як вона і відміняють смертні кари.Із-за відсутності таких покарань вони нічого не бояться і роблять що тільки у їхню голову збриде.Вони і є чумою України

Леонід
5 років тому

Немає прощення лугандонським та еРеФівським катам і вбивцям. Тому великим гріхом є намагання Н.Савченко піаритися на “визволенні з полону” наших людей. Тим більше, вона добре знає, що те визволення від неї не залежить, скільки б вона не галасувала.

13 апостол
5 років тому

!

Лана
5 років тому

Я повністю згідна з автором. Але не згідна в цій статті відносно партії “Батьківщина”. Це заказна стаття проти Тимошенко, тут знову використали брудні політтехнології очорнити, оббрехати лідера. Просто захотіли допомогти людині, повірили їй, тому зробили депутатом, депутатом ПАРЄ, думали, що ращисти швидше відпустять.

Людмила
5 років тому

Сегодня невольно стала свидетелем разговора. Продавца и покупателя. Покупатель покупала помидоры. И очень нахваливала крымские фрукты и овощи. Слаще не бывает!. Вот только приехала с отдыха. Все хорошо . Солнце светит по прежнему . Море мокрое и все в таком духе. Местные к ” нам” в смысле украинцам относятся хорошо . Не слушайте телевизор. Это все политики ругаются. А нам простым смертным делить не чего. Это все равно как вот соседи по даче бывает поругаются а потом ничего, мирятся ещё как! И вот с ее слов уже этот мир или перемирие наступило! А я стою и слушаю. И думаю ,что пока такие животные примитивные , без чувства собственного достоинства, без мозгов будут жить среди нас. Не видать нам добра ещё долго! Как подумаю что где то в этом время чей то сын или муж находиться в АТО, а чей то уже не вернётся! Не могу простить ни тех кто предал нас ,ни тех кто вот так продолжает предавать! Ведь если бы Крым в частности особи его населяющие не дали возможности окупанту отнять у нас часть нашей Родины не стреляли бы я думаю сейчас в Донецке и Луганске. Не было бы столько судеб искалеченных . Не было бы горя у матерей у отцов…. не было бы всех этих ужасов описанных в этой статье , а ведь это не художественная литература. За каждым описанным случаем или фактом стоит живой человек. Гражданин Украины! Который должен идти через этот Ад , потому что не все ещё поняли что это война и выживут не все ! И про какую дружбу с убийцами соседями мы можем говорить!? Не понимаю?!

геннадій
5 років тому

павло лівий,чи як ти себе називаєш,я не прихильник савченко знаю без тебе що вона не патріот України,але й ти,холуй і ***лиз порошенківський,прийде час,і ти будеш відповідати перед українцями за те,що у найважчи для нашої Батьківщини часи,ти підтримуєш прокремлівське,бандитське угруповування на чолі з твоїм баригою президентом,якого на цю найвищу посаду в Україні призначив агент ФСБ,російський олігарх фірташ, який поставив на таємній сходці у Відні умови баригі-знищення України як держави,чим він і займається всі ці роки свого президентства. І на останок,на початку дев`яностих у нас на Луганщині було популярне таке гасло,”комуняку- на гілляку”,а сьогодні не менш популярне гасло,”порохоботів- на гілляку” Слава Україні! Смерть ворогам української нації!

Донетчанин
4 років тому
Відповісти  геннадій

А ты сам не прокурорская ***, которая,все украинское обгаживает???

Сергій Вінницький
5 років тому

-Хто так, як хтів! – Тим і став для України!
-Хто на зло має мій рідний к-рай?!
Кар-коло-стрьо-ом-но юні
доза-пин-а-ли ножа в серце.
Як тебе розвели вуркагани в Україні!
В моєму серці – глиб-о!-кий ніж!
Жар! Кесерево! Робимо! Жах!

Светлана
5 років тому

И греха не боится? Бумеранг еще никто не отменил

Флекс
5 років тому

Ти честі не маєш ***** привела нас до війни!

Ярослав!
5 років тому

Нема слів! Дякую пане Павле!

Людмила
5 років тому

Гарно написано

Олександр
5 років тому

До Батькивщини Савченко зараз відношення не має. Думаю, Юля так само помилялася по відношенню до Савченко, як і вся Україна.
А такий різкий лист, де якби-то між іншим, Поносять Батькивщину, є замовним від крадіїв у владі.
Що Савченко? ***** ******, нікому не потрібна.
Головний ворог сидить у президентському та прем’єрському кріслі. Вони годують війну. Вони харчуються з неї. Вони ловлять рибу в мутній воді.
Вони довели Україну до першого місця у корупції.
https://dt.ua/UKRAINE/ukrayina-pidnyalasya-na-pereshe-misce-v-reytingu-korupciyi-e-y-239238_.html

Це вони братаються з тими, хто для всієї України – ворог.
https://oligarh.media/2017/08/18/ahmetov-pokupaet-gosaktivy-deshevle-chem-pri-yanukoviche/

Анатолiй
5 років тому

Про Надю багацько можно казати. Головне у неї немає нi ЧЕСТI,нi бога у серцi.

Рутена
5 років тому

Сміливо написано, з гідністю. Але автор висунув такі обвинувачення, що……. або це чистої води провокація (мовляв, нехай докаже, що брехня), або в автора є бетонний компромат з документами, Картинки підібрані дуже професійно і саме це мене гальмує: вони діють, як 25 кадр і це мені не подобається. Не подобається така маніпуляція! Без картинок склалося би краще враження і викликало би більше довіри до автора.

editor
5 років тому
Відповісти  Рутена

На тих фото – страшні шматки життя, а не маніпуляція.
Тепер буває, що людина гине, а над нею стоїть юрба й знімає на мобільник. Оце як ваше “вірю” – “не вірю”, даруйте за порівняння. Кому мороз по шкірі чи останній подих, а кому “картинки”.

Іван
5 років тому

Шахтар назвав партію Батьківщіна промосковською бандою. Але Рибак з Горлівки теж був з Батьківшіни. У людини дах поїхав від побаченого, кидається наліво і направо без розбору. Змішав все в купу

Павел.
5 років тому

Если бы Савченко не вылила на Вас ушат дерьма,Вам бы и в голову не пришло писать ей открытое письмо?

Лазаренко Павлик
5 років тому

Очень справедливо и главное , что Савченко предлагает это в струе сдачи Крыма и Донбасса задуманное и осуществляемое с подачи её “патрона и ходячей катастрофы украинского народа” Юлии Тимошенко!

Донетчанин
4 років тому

Согласен на все 100 с автором.