Пряма мова. Без коментарів.

– Банда так званого Чечена, Носа – на них, я вважаю, працює поліція. Я вам розкажу всі схеми їхні. Це анонімно, бо мене вб’ють. І наша поліція цьому,  напевно, поможе.

Ви знаєте, скільком ці виродки зламали життя, ребра, черепи. Чого не сидять? А їх наші не посадять. Начальники часто змінюються, а опера і слідаки ті самі, з 90-х.

Я мав справу з ними, вліз, «остался должен». Така схема, всі йому должні, бо так йому захотілось – Вові Ч.

Не було мене в Нововолинську тривалий час. Не встиг приїхати – хапають опера, ламають, б’ють. Це було у відділі поліції, яка нас береже. І кажуть: “Чечену подзвони, він тебе шукає”.

Ніхто на них заяву не пише, куди писати, якщо поліція на них працює?

Потім мене завезли на квартиру,  де довго били, прив’язали до батареї, вимагали гроші. Через 4 дні я з поламаними ребрами й руками їду з ними до мами, беру їм гроші.

При цьому сусіди всі чули, що там били, кричали. Але бояться когось викликати. Їх усі бояться, бо з ними те саме буде.

 

 

Закривають дрібних бариг,  це просто залежні, які роблять собі на дозу. Справжні бариги – «чечени» і дехто з поліції. В них є склади, де вони виснуть, і опт. Там на мільйони наркотиків. Звісно, не вони продають, а інша особа.

Вони борються знаєте як? З’являється хтось новий, хто не на них працює, –  його садять або б’ють, і все забирають борці. Хто їм должен, теж відробляє: або перевозить, або продає, якщо грошей нема. Кредит і махінації з майном.

Будуть обшуки – вони знатимуть. Тому писати, здавати точки немає сенсу.

Заїздить сюди іноземець – одразу розводять. Бачив не раз. Колись поляк пішов писати заяву на них, то пропав. Вийшов з відділку і пропав.

Виставляють вони квартири, машини, номери знімають, а потім: «Ми вам знайдемо, хто вкрав, це буде трохи стоїти».

І люди їм іще платять за те, що вони вкрали. Можуть трохи повернути золота, типу: «Ми знайшли, але хлопці працювали, і хто –  сказати не можемо».

Отак вони у подвійному виграші. І репутація крута – пацани помагають, не те що мусора.

Коли намусорять при грабежі, то мусора прибирають, і не буде улік.

Усі думають: він поміг по-братськи, а насправді сам вкрав, та ще й нагрів руку. Вас усіх вважає за лохів, якщо ви платите.

Колись настане час – і хтось зробить самосуд .

Там уся банда кожний тиждень номери мобільні міняють, щоб їх не ушанили. В них є казино, де грають у карти і розводять. Де зустрічаються і де б’ють.

На базі – дачі не одна кров пролита.

 

Той, що мав з ними справу

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: