“Вони нічого не бояться, бо з ними поліція….”

33 9558

Пряма мова. Без коментарів.

– Банда так званого Чечена, Носа – на них, я вважаю, працює поліція. Я вам розкажу всі схеми їхні. Це анонімно, бо мене вб’ють. І наша поліція цьому,  напевно, поможе.

Ви знаєте, скільком ці виродки зламали життя, ребра, черепи. Чого не сидять? А їх наші не посадять. Начальники часто змінюються, а опера і слідаки ті самі, з 90-х.

Я мав справу з ними, вліз, «остался должен». Така схема, всі йому должні, бо так йому захотілось – Вові Ч.

Не було мене в Нововолинську тривалий час. Не встиг приїхати – хапають опера, ламають, б’ють. Це було у відділі поліції, яка нас береже. І кажуть: “Чечену подзвони, він тебе шукає”.

Ніхто на них заяву не пише, куди писати, якщо поліція на них працює?

Потім мене завезли на квартиру,  де довго били, прив’язали до батареї, вимагали гроші. Через 4 дні я з поламаними ребрами й руками їду з ними до мами, беру їм гроші.

При цьому сусіди всі чули, що там били, кричали. Але бояться когось викликати. Їх усі бояться, бо з ними те саме буде.

 

 

Закривають дрібних бариг,  це просто залежні, які роблять собі на дозу. Справжні бариги – «чечени» і дехто з поліції. В них є склади, де вони виснуть, і опт. Там на мільйони наркотиків. Звісно, не вони продають, а інша особа.

Вони борються знаєте як? З’являється хтось новий, хто не на них працює, –  його садять або б’ють, і все забирають борці. Хто їм должен, теж відробляє: або перевозить, або продає, якщо грошей нема. Кредит і махінації з майном.

Будуть обшуки – вони знатимуть. Тому писати, здавати точки немає сенсу.

Заїздить сюди іноземець – одразу розводять. Бачив не раз. Колись поляк пішов писати заяву на них, то пропав. Вийшов з відділку і пропав.

Виставляють вони квартири, машини, номери знімають, а потім: «Ми вам знайдемо, хто вкрав, це буде трохи стоїти».

І люди їм іще платять за те, що вони вкрали. Можуть трохи повернути золота, типу: «Ми знайшли, але хлопці працювали, і хто –  сказати не можемо».

Отак вони у подвійному виграші. І репутація крута – пацани помагають, не те що мусора.

Коли намусорять при грабежі, то мусора прибирають, і не буде улік.

Усі думають: він поміг по-братськи, а насправді сам вкрав, та ще й нагрів руку. Вас усіх вважає за лохів, якщо ви платите.

Колись настане час – і хтось зробить самосуд .

Там уся банда кожний тиждень номери мобільні міняють, щоб їх не ушанили. В них є казино, де грають у карти і розводять. Де зустрічаються і де б’ють.

На базі – дачі не одна кров пролита.

 

Той, що мав з ними справу

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

33
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
21 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
23 Автор коментаря
РАДАР

Була сьогодні розмова з т.в.о. начальника поліції. Про знахідку біля ЖЕКу розповів докладно, а от замість надати коментар щодо іншого інциденту – кинув слухавку. Перед тим безапеляційно заявив, іще з одного приводу: “Це все ваші домисли”.
Аж тут мені трапився цей анонім зі своєю кримінальною правдою.
Та звісно, це все наші домисли. Поліція в Нововолинську працює як швейцарський годинник – бездоганно. І тільки РАДАР своїми провокативними домислами заважає їй працювати. Ганьба.

Мер

Я вас обрадую, вже вчора посадили в Чернівцях вже на капезе сидить

РАДАР

Кого посадили? невже Вовочку? А за що? А чому в Чернівцях?

Мер

За що не знаю ну сидить

Мама

Який Вовочка?

Григорій

Що ти верзеш??? І чечлен і носяра вчора біля європейського гуляли.

РАДАР

Ми опублікували цю пряму мову нововолинця з двох причин.
1. Людина має право висловитись, і їй явно накипіло.
2. Жити в Нововолинську стало страшно. Це думка дуже багатьох людей у соцмережах і в реалі.
А доблесна поліція завжди може спростувати твердження цього аноніма. Або словом – на ТТІ та “Бузі” – про те, які наклепи зводить РАДАР на кришталево чесних поліцейських. Або ділом – жорсткою посадкою великої зграї одіозних бандюків.
Вангую, що буде сценарій “Словом”.

Ооо

Це помоему пише той, який лазив по квартирах і впав з балкону… Над вопаком…і напевно вдарився дуже головою… А також викрав речі з квартири носа коли того посадили… що ти можеш знати.

Еее

А ти де так головою вдарився? Коли він на тебе упав під Вопаком? 🙂 🙂 🙂

Вікторія

Я приблизно про таке здогадувалась. Ну, занадто нахабно та зухвало ведуть себе поліцейські, припускаю, що з насильників поліція теж “копійку” має. Крута схема- дзвонить перелякана людина, в квартирі сварка-бійка, на це все дивиться маленька дитина, приїздять поліцейські…і оппа, готовий “мішок з грошима”- насильник. І постраждалі роками будуть писати заяви, а поліція клала на постраждалих з високої гори подвійним снікерсом і марсом, бо навіть не створюють видимість бодай якоїсь роботи. Адже гроші вже печуть ляжку і просяться витрачатись. А “високі показові” перевірки ніколи не виявлять жодних порушень, бо “вищому” начальству теж “відстібають шматок” та накривають поляни. І чим довше буянить неадекват,… Читати далі »

гість7

що ви пишете, особливо тема домашніх насильників. ви задумувались над ситуаціями, коли жінка викликає поліцію, вони приїжджають, а вона каже я заяву писати не буду, бо то кримінал може буде і тд, просто налякайте його. то наступного разу правильно зроблять, якщо на її повторний виклик не приїдуть.

ннн

Да, він все придумав, чечен і нос насправді хороші

ххх

з якого боку, чи пози вони хороші??????

Жителька

А це всім відомо,що аваковські служать бандюкам! І базилік і бійка там ще раз це підтвердили!

Денис

Це давно ясно, шо їхня робота кришувати наркоділків а потім вони ідуть виконувати заказ сапога, рубати кабелі телекому, а потім сапожніков тті вже проводить своє, а перед тим відключають цілими вулицями світло вночі щоб ніхто не бачив. В багатоквартирному будинку в якому я проживаю також порізали всі кабелі інтернет від Київстару і в сусідніх будинках також, мені казав майстер від Київстару. Сапог мабуть хотів щоб я його тті підключив, як вже набридла ця мафія нововолинська у вишиванках.

Євген

Не прихильник сапога, але тті також різали

Анатоль _ БІДЗЮРА

Переплутали із “Укртелекомом”. :)))

Невідома

Зазвичай не коментую, але завжди читаю статті, інколи “за”, інколи “проти”… Але вже дістато читати, які у нас всі погані, поліція нічого не робить, влада не робить, лікарі не лікують, ви надрукували статтю зі слів якось відсидівшого хлопчини, але ж так не можна, це ж неперевірена інформація. Мене не дивує чому т. В. О начальник кинув слухавку, що тут коментувати? Слова зека, ви впевнені, що це все правда, що він розповів? В кожній службі є свої “косяки”, і в лікарів, і в податковій, і в поліції, всі ми люди… Але мені здається, якби вони кожного дня звітували свою роботу ви… Читати далі »

РАДАР

Ну, РАДАР теж кидав слухавку, коли вчора ввечері після цієї публікації т.в.о. начальника поліції тричі телефонував і намагався принизити.
А у публікації – пряма мова, оціночні судження, власне бачення, вистраждане біля тієї батареї.
Краще було це приховати? Щоб т.в.о.начальника поліції не дратувався й не хамив РАДАРУ?
І не розписуйтеся за всю святу поліцію. Там же сказано: начальники змінюються – перевірені кадри лишаються…
А РАДАР не ЗМІ, не третя влада й навіть не четверта. Просто РАДАР, цього досить. 🙂

Запросити ТСН

записуйте всі телефонні розмови…

РАДАР

Після того як волинська представниця ТСН у замовному сюжеті обслужила одіозного Климовича, мені ТСН мало відрізняється від СТН за рівнем продажності і неперебірливості. 🙂

РАДАР

І да, зек теж – людина.Принаймні почасти. Але з тексту не випливає, що він – зек.

Моїсей

Згадайте як чечена банду . Зловили з наркотика вділи кайдани. І натовп бидла їх визволив. Це проблема не в міліції і в чечені а ще й в цьому гнилому місту.

ннн

В усіх цих службах один косяк- КОРУПЦІЯ, в усіх повністю!!!
А на рахунок неперевіреності – то хай поліція перевірить, або спростують вони чи чечен

Tut

А їх вже затримували декілька років назад в центрі,нацгвардія вроді, але ж золота молодь відстояла їх,такі вони їм добрі

Оксана

Ви це серйозно!? Поляк пропав, бо написав скаргу на бандюків. То що це таке? Як ці скоти, ще існують . Невже вся влада, поліція дійсно заодно з ними. Отримують зарплати з наших податків, розводять нас і ми ще їм винні. Оце ми л…хи! Добре працюють пацани

В112

Це все реформи. В поліції завязані руки.

Мент корупціонер

………. (видалено)
Повертаємо менту-корупціонеру його хамські слова майже тютя в тютю. Отже:

Нешановний мент, мені страшно за вас. Це вже діагноз . У вас, напевно, параноїдальна ХАМОфренія. Пролікуйтесь.

Модер

Віталій

Менти за руку вітаються з баригами і недолугими «бандюками», які на зонах потім кукурікають.

Микола

Ну да, а потім від того непотребу страждають порядні люди

Волиняка

Якщо бачите що вони вітаються за руку – зніміть на відео чи хоч сфотографуйте!

Волиняка

Знову чиюсь квартиру на бульварі обнесли… ніби одна банда працює як стахановці.
Цікаво, а статистику по квартирних крадіжках в Нововолинську десь можна побачити?

Треба

Обнесли не наркомани. А цілком нормальні які живуть поруч біля вас. У вівторок нач Пол все дізнається.. І може щось зробить ні то е служба внутрішньої безпеки…. І люди яким не байлуже