Ботам Гузя присвячується 🙂

У соцмережах і на одному з місцевих сайтів різко активізувалися гузеботи – прибічники нардепа Ігоря Гузя. І хай би просто прихвалювали свого боса/роботодавця/грошодавця – ні, вони затято поливають брудом усіх колишніх і майбутніх політичних суперників Гузя, а заразом і їхніх друзів, і навіть родичів друзів.

Фейкуватий гузебот  Валера не по-дитячому взявся за брата Олексія Панасюка (Панасюк – депутат облради від “Самопомочі“, волонтер). У спільнотах не лише постить “компромат” на братів, а й вдається до прямих образ і брудної лайки. Навіть до новин, абсолютно не пов’язаних із депутатом Панасюком, доточує свої явно хворобливі фантазії.

Користувачі обурюються, закликають адмінів видалити гидоту, але керує тими спільнотами сам фейкуватий Валера. Хтось на знак протесту виходить із його груп у соцмережах, аби не забруднитись. А ми вирішили посміятись.

 

Підгузки можна використовувати по-різному…

 

Отже, як виглядають останні події в 19-му окрузі у стилі “агресивний хамуватий підгузок”? До прикладу – кілька заголовків, зацініть.

“В окрузі Гузя трапилась уже четверта аварія за день!”

“П’яний виборець Гузя ледь не зарізав дружину й дітей!” 

“Корумпований мер на окрузі Гузя роздерибанив іще 4 мільйони гривень!”

“Чоловік, який висадив у повітря житловий будинок, зізнався, що голосував за Гузя!”

 

Порядок не бачили?..

 

А всю кримінальну хроніку в 19-му виборчому окрузі можна щоразу ілюструвати слоганом:

“Ігор прийшов – порядок пішов…” 🙁

Гузь запевняє в інтерв’ю, що уважно відстежує соцмережі, сайти і навіть коментарі на сайтах у своєму виборчому окрузі. Тож агресивне хамство деяких своїх ботів і “журналістів” міг уже десять разів зупинити. Однак мовчить. А може, заохочує?

Ну-ну.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: