Виборець Гузя був “під газом” і залишив 6 родин без квартир!

17 1534

       Ботам Гузя присвячується 🙂

У соцмережах і на одному з місцевих сайтів різко активізувалися гузеботи – прибічники нардепа Ігоря Гузя. І хай би просто прихвалювали свого боса/роботодавця/грошодавця – ні, вони затято поливають брудом усіх колишніх і майбутніх політичних суперників Гузя, а заразом і їхніх друзів, і навіть родичів друзів.

Фейкуватий гузебот  Валера не по-дитячому взявся за брата Олексія Панасюка (Панасюк – депутат облради від “Самопомочі“, волонтер). У спільнотах не лише постить “компромат” на братів, а й вдається до прямих образ і брудної лайки. Навіть до новин, абсолютно не пов’язаних із депутатом Панасюком, доточує свої явно хворобливі фантазії.

Користувачі обурюються, закликають адмінів видалити гидоту, але керує тими спільнотами сам фейкуватий Валера. Хтось на знак протесту виходить із його груп у соцмережах, аби не забруднитись. А ми вирішили посміятись.

 

Підгузки можна використовувати по-різному…

 

Отже, як виглядають останні події в 19-му окрузі у стилі “агресивний хамуватий підгузок”? До прикладу – кілька заголовків, зацініть.

“В окрузі Гузя трапилась уже четверта аварія за день!”

“П’яний виборець Гузя ледь не зарізав дружину й дітей!” 

“Корумпований мер на окрузі Гузя роздерибанив іще 4 мільйони гривень!”

“Чоловік, який висадив у повітря житловий будинок, зізнався, що голосував за Гузя!”

 

Порядок не бачили?..

 

А всю кримінальну хроніку в 19-му виборчому окрузі можна щоразу ілюструвати слоганом:

“Ігор прийшов – порядок пішов…” 🙁

Гузь запевняє в інтерв’ю, що уважно відстежує соцмережі, сайти і навіть коментарі на сайтах у своєму виборчому окрузі. Тож агресивне хамство деяких своїх ботів і “журналістів” міг уже десять разів зупинити. Однак мовчить. А може, заохочує?

Ну-ну.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрійко
5 років тому

Де дебати з Леонідом?

editor
5 років тому
Відповісти  Андрійко

а хто такий Леонід, нагадайте? Друг мера? Той, що прихапнув собі безкоштовно земельну ділянку на вулиці Мічуріна? Той, кому за безцінь віддають комунальну нерухомість?
“Мічурінці” нетерпляче чекають на того Леоніда у студії “РАДАРА”. На дебати! Де Леонід?!

V means V
5 років тому

грубовато, але годно))

Кравченко
5 років тому

Це просто капець. Що тут пишуть? Сміх.

editor
5 років тому
Відповісти  Кравченко

Сміх – це добре. 🙂 От затяте хамство й віртуальне мочилово патріотів – це фігувато.

Раманичь
5 років тому
Відповісти  Кравченко

Хто така ота Кравченко?

Кравченко
5 років тому
Відповісти  Раманичь

Кравченко це він, ти ****
Ви аноніми себе показуйте. Я не приховую себе аноністи

ars regia
5 років тому

Йой, а він ще до всього виборець Порошенка і Сапожнікова. Шо то сі робе, люди,люди…

Ілона
5 років тому

А раптом це ще й виборець вищезгаданого Панасюка? Чи фанат Бідюзри з Камишніковою? Ну це якась дурничка!!!! При чому тут депутат? я Гузя не захищаю, бо відношусь до всіх депутатів упереджено, але він же не буде біля кожного виборця стояти і контролювати його. Тим більше, де пруф того, що він голосував за Гузя? а про панасюка – так є відео де його брат каже до поліцейських: ” Брат (тобто депутат, якого ви захищаєте) сказав всіх слати на***”. о тут треба з депутата і спитати!!! опускаєтесь до так хаяної вами жовтої преси…і не просто жовтої, а ще й масної.

editor
5 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, там же написано: ми вирішили посміятись. 🙂 Дали заголовки у стилі гузеботів – жовтих і масних. Не буду цитувати тих масних, повірте на слово – там непорядність і упередженість зашкалює. І я упевнилася: це командна гра. Сумно, що нардеп таке заохочує.

Эля
5 років тому

Уважаемая Камышникова! Мы бывшие жители Нововолынска на данный момент там не проживаем, но постоянно следим за новостями Нововолынска! (далі багато лайливих слів. – Модер)
Уже надоело Ваш бред читать!

editor
5 років тому
Відповісти  Эля

так не читайте, уважаемая Эля! Интернет баальшой, никто не заставляет заходить на РАДАР. 🙂 Читайте другой “бред”, на здоровье.

Predominate
5 років тому
Відповісти  Эля

І ми бившиє житєлі Нововолинска, знакомиє с Гузьом и нам очєнь нравицца, что пан Ігорь стал депутатом іменно в то время когда ми уже билі бившими жителямі Нововолинска… Дядька і сусідів шкода, хай відбудовується і зав’язує з алкоголем…

Не бот
5 років тому

Автору явно імпонують особи, які їздять за кермом нетверезими?..

editor
5 років тому
Відповісти  Не бот

Боже збав. Але на хамство маю алергію. Реагую миттєво.

Predominate
5 років тому

Кстаті за Панасюка і його брата, не знаю, чого вже там за 2 роки міг надепутатити цей Панасюк, що здобув безмежнувласть, але хай навчить свого братика правил етики ділового спілкування та розкаже, як йому непотрібно себе поводити, щоб його брат пройшов на наступні вибори в обласну раду, інакше, на наступних виборах Панасюку доведеться балотуватися десь у Фалемичах на секретаря голови сільради.

editor
5 років тому
Відповісти  Predominate

а чого так переживаєте за Панасюка? 🙂 От я за Гузя хвилююсь, плаває і плаває…