Виконком оштрафують за ненадання Бідзюрі інформації. Постанова вже є

11 685

Тупе небажання нововолинських чиновників дотримуватися законів перейшло, як вбачається, у хворобливу стадію.

Адже могли одразу надати Анатолію Бідзюрі вичерпну конструктивну відповідь і доступ до публічної інформації, яку він запитував. А саме – до рішень виконкому Нововолинської міськради про розподіл житла та іншої комунальної власності впродовж 2004-2015 рр.

Але ж ні, вирішили показати, хто на районі хазяїн і де вони бачили допитливого голову ГО “Україна+Польща”.

Спершу зволікали з відповіддю, далі плодили відписки, далі найняли найдорожчих адвокатів (бюджетним коштом, ясна річ) і стали відбиватися від судових позовів Бідзюри.

А той разом із адвокатом Михайлом Колесовим із центру безоплатної вторинної правової допомоги просто-таки закидав місцеві суди своїми заявами.

І от проміжний результат – постанова про відкриття виконавчого провадження. Згідно з нею виконком Нововолинської міськради має впродовж 10 днів виконати рішення Іваничівського районного суду, та ще й сплатити 6400 грн. штрафу в дохід держави за ігнорування судового документа.

 

 

Звісно, чиновники оскаржуватимуть і цю постанову міськвідділу державної виконавчої служби. Знову заплатять за труди неправедні луцьким адвокатам.

Та їхня комедія, як той казав, уже фініта. Хочуть чи не хочуть, а нададуть-таки А.Бідзюрі та Н.Камишниковій, яка теж зверталась із запитом, копії рішень виконкому за 11 років.

І оприлюднювати ВСІ рішення виконкому на сайті Нововолинської міськради примусимо-таки владців, які звикли до зверхності, хамства й “совсекретності”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Шкода, що заплатять із бюджетної кишені, а не зі своєї. Якби зі своєї – такого нахабства не демонстрували б.

Писець
4 років тому

Дії чиновників привели до витрат бюджету.
Чи не є це приводом для відкриття кримінальної справи за корупційні витрати?

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

Я вже писав одного разу, що керівники місцевого самоврядування не мають морального і конституційного права після свого дикого і тупого небажання виконувати “Постанову”Львівського апеляційного суду, обіймати високі посади у мерії та виконкомі Нововолинської міської ради. Ці люди – службовці органів МС, із вашого дозволу, які виконують функції Держави у окремо взятому Нововолинську, і які повинні бути прикладом для членів громади, що надала їм таку високу довіру – мають думати за нас вдень і вночі, у побуті і на роботі. Згідно “Правил етики і поведінки державних службовців”. Присягати на вірність Україні, територіальній громаді нашого міста під стволами АК чи під тортурами, їх ніхто не силував. Вони самі урочисто клялись, що будуть виконувати Конституцію України і служити її народу. І робили це абсолютно добровільно! Наперед знаючи, що свідомо порушуватимуть її. Прикладів – достобіса. Штрафи за невиконання “Постанови” вони платитимуть не зі своїх кишень, однозначно. Місцеві депутатські фракції мовчать. Члени міського виконавчого комітету – теж. Антикорупційний комітет, що створени при міській раді – анічичирк. Як у рот води по понабирали. Хоча, всі добре знають, що не все гаразд у місцевих феодальних “принців, герцогів і маркізів”. Вірніше, все не так, як стверджують Закони і Конституція Держави.

Цікаво
4 років тому

Дуже цікаво, яка реальна мета організаціі? Таке відчуття що слово” Польща” то там випадково приписали. Організація бореться тільки з міською владою. І нема більш ніякоі інформаціі і пан Бидзюра іі не надає, що то за організація! Що вони за рік зробили? Чому Польща, якщо про діяльність з польщею ні слова?

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Реальні і конкретні завдання ГО “Україна + Польща” чітко прописані у її Статуті. Організація, по суті своїй, є антикорупційною. Що теж відображено у статутних документах. Слово “Польща” внесено у назву тому, що тільки через цю братню нам країну ми зможемо увійти до цивілізованих націй світу. А ще задля примирення і подолання українського і польського егоїзму, чванства й імперських амбіцій. Легко нам ніколи не було. Нововолинська місцева влада – це унікальне явище. Шкода, що члени громади не усвідомлюють цього і не беруться всім миром долати зло. Воно у них під носом. І тільки через це ми маємо таку жахливу руїну у людських душах і промисловості міста. Катастрофу із робочими місцями, духовністю і патріотизмом. Те, що не розвалено – довалюється і докрадається. Народ слухає бабські баєчки у виконанні місцевої влади про якусь “Еurope” де ми знаходимося, нібито, вже дуже давно. Як, на Вашу думку, я щось тут неправильно написав? Спростуйте.

наташа
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

вам пане Бідзюра не має чим занятись? все вам погано і не правильно в нашому місті. А ось мені цікаво де ви берете такі кошти щоб іздити на всі ці суди? То як маєте стільки лишніх гроше то краще віддайте на благодійність.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  наташа

Анонімній “Наташі”. У мене занять – дай Боже вам стільки. Я не бачу нічого хорошого у нашому місті вже багато років. У місцевій владі, за деяким мізерним виключенням, неправильне майже все. А головне, стародавня, комуністична команда тупо і нахабно ігнорує мої та ваші конституційні права. У нас із вами різні світогляди: у мене – українця, борця із несправедливістю, у вас – рабині, людини без національності та почуття власної людської гідності. Де гроші беру? Я отримую пенсію. Ще запитання?

виконком
4 років тому

штраф за рахунок бюджету-наших податків, чи з зарплат чиновників

Я так вважаю
4 років тому

В Законі Про державну службу чи то Про боротьбу з корупцією є пункт, який говорить, що якщо орган державної влади поніс матеріальні втрати від неправомірних дій чи бездіяльності конкретної посадової особи, то такі втрати повинні компенсуватись за кошти винуватця. Я до чого веду Віктор Борисович, як мер і особа , яка відмовилась надавати інформацію, повинен видати розпорядження, щоб їз його зарплати було вираховувано хоча б ту суму штрафу, не говорячи вже про судові витрати.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Я так вважаю

Також, такий пункт є і у “Законі України про місцеве самоврядування” – дивіться ст. 77 пункт 1. Міський голова В.Сапожніков, як керівник місцевого самоврядування і представник Держави, відмовляється схоже, виконувати “Постанову” Львівського апеляційного суду і всіляко затягує час. Касації, як голова місьвиконкому, міський голова і голова міської ради (три в одному) він не подав. Штраф у сумі 6 400 грн., вочевидь, зі свого улюбленого гаманця він сплачувати не збирається. Маю пропозицію: розділити суму штрафу на всіх членів міського виконавчого комітету, або на більшість місцевих депутатів обраних територіальною громадою Нововолинська – тих які порушують, очевидно, конституційні права і свободи громадян міста своїми вірнопідданими задираннями рук на сесях міськради, наносячи непоправну шкоду комунальній власності виборців у тім числі й роздаровуваннями міської землі та квартир. Вони теж, своїм неспротивом і небажанням виконувати Конституцію та законодавство України, прямо чи опосередковано, сприяли, або сприяють поширенню у Нововолинську авторитаризму і “сапогізму” сталінського типу на 26 році Незалежності Держави, у період ведення визвольної війни проти російських загарбників.

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

теж маю пропозицію: хай депутати Нововолинської міськради (хто хоробріший) винесуть на сесію питання про необхідність доступу громадян до ВСІХ рішень виконкому в архіві та на сайті міськради і про незаконне перешкоджання керівників виконкому та міськради такому доступу.