Тупе небажання нововолинських чиновників дотримуватися законів перейшло, як вбачається, у хворобливу стадію.

Адже могли одразу надати Анатолію Бідзюрі вичерпну конструктивну відповідь і доступ до публічної інформації, яку він запитував. А саме – до рішень виконкому Нововолинської міськради про розподіл житла та іншої комунальної власності впродовж 2004-2015 рр.

Але ж ні, вирішили показати, хто на районі хазяїн і де вони бачили допитливого голову ГО “Україна+Польща”.

Спершу зволікали з відповіддю, далі плодили відписки, далі найняли найдорожчих адвокатів (бюджетним коштом, ясна річ) і стали відбиватися від судових позовів Бідзюри.

А той разом із адвокатом Михайлом Колесовим із центру безоплатної вторинної правової допомоги просто-таки закидав місцеві суди своїми заявами.

І от проміжний результат – постанова про відкриття виконавчого провадження. Згідно з нею виконком Нововолинської міськради має впродовж 10 днів виконати рішення Іваничівського районного суду, та ще й сплатити 6400 грн. штрафу в дохід держави за ігнорування судового документа.

 

 

Звісно, чиновники оскаржуватимуть і цю постанову міськвідділу державної виконавчої служби. Знову заплатять за труди неправедні луцьким адвокатам.

Та їхня комедія, як той казав, уже фініта. Хочуть чи не хочуть, а нададуть-таки А.Бідзюрі та Н.Камишниковій, яка теж зверталась із запитом, копії рішень виконкому за 11 років.

І оприлюднювати ВСІ рішення виконкому на сайті Нововолинської міськради примусимо-таки владців, які звикли до зверхності, хамства й “совсекретності”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: